Američki Fudbal > AF u Srbiji

Vesti i zanimljivosti u srpskom AF-u

<< < (15/16) > >>

mardok:
Savez je javio da nema kapacitet/sudija da organizuje vise od 4 utakmice po danu. A kako su ispunili tu kvotu od 4 , morali su nekome da otkazu.
Isto je svima, i Veprovi su morali da pomeraju kad nije bilo sudija.

gervasius:
Uvek je bio ogranicen broj utakmica ,ali se to gazilo pa je bivalo i vikenda kada se subotom igra jedna tekma,a nedeljom 7,pa se nalazilo resenje.Ovde je problem sto su bile ljudima bitnije utakmice tudjeg prvenstva,naustrb domaceg.
Cela prica o parama nema veze sa onim sto se dogodilo u Beceju niti sa stanjem kod sudija.Zna se cela prica oko para,ko,gde sta i kako.
Uzgred...jedan savet...nikada nemoj verovati nekome koji na optuzbu da nesto ne radi dobro izda saopstenje u kome sam sebe velica i hvali preko cele strane ( da nije njega/njih nestao bi AF u Srbiji) i kao zakljucak objasni da je klub sam kriv posto je hteo da igra utakmicu.... :dumrem:

mardok:
Ja bas mislim da je sve to povezano, uzrocno-posledicno. Nisam ranije, pa necu ni sad da upirem prstom i kazem sta ja mislim ko je kriv, a i sve da kazem nece nista da se promeni.

Pablo:
San Francisko 49ersi donirali opremu ekipi Novi Beograd Orlovi

starr:

--- Quote from: Pablo on July 12, 2022, 03:21:31 pm ---San Francisko 49ersi donirali opremu ekipi Novi Beograd Orlovi

--- End quote ---

Bila bi još bolja priča da su im poklonili Eaglesi :thumbsup:

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

[*] Previous page

Go to full version