Ostalo > Vince Lombardi Keeper

Vince Lombardi Keeper League 12.0

(1/9) > >>

sabotage:
Izdanje 12. Jaci nego ikada. :)

Liga je otvorena, prijedlozi&rasprava do 10.8.2020. Nakon toga glasanje kao i obicno. Molim sve predlagace da dostave koncizne prijedloge kako se ne bismo opet gubili u masi prijedloga. Ako bude vise prijedloga pokusacu to da rasparcam pa da imamo neke jednostavne i konkretne tacke za izjasnjavanje

Starr i Rule ostaju co commishi ako im nije tesko.

Vrijeme i datum drafta cemo odrediti u skladu sa rasporedom ostalih EZ liga kako bismo pokusali izbjeci kolizije.

starr:
Ja opet lobiram za moje pravilo :lol:

Bez ograničenja koliko puta se igrač može zadržati a sa druge strane daje se pik za dve runde viši u odnosu na rundu u kojoj je draftovan (nevezano ko ga je draftovao). Za FA važi kao i ranije.

paddy:
Pozdrav svima,

VLK je ostala kao poslednja fantasy liga koju igram u svim sportovima, ali bih ove sezone i to prekinuo. Niti imam vremena niti interesovanja da sve to pratim na način koji je potreban da bi se uživalo u igranju fantasy-ja.

Ispratiću dešavanja na forumu da vidim jeste li uspeli da nađete zamenu.

Bilo je uživanje igrati se sa svima vama ovolike godine. Jedna od retkih liga gde nije dolazilo do pičkaranja  :thumbsup:

Želim vam svima puno sreće u životu i fantasy-ju,

Aleksandar.

starr:
:(

sabotage:

--- Quote from: paddy on July 01, 2021, 11:36:51 am ---Pozdrav svima,

VLK je ostala kao poslednja fantasy liga koju igram u svim sportovima, ali bih ove sezone i to prekinuo. Niti imam vremena niti interesovanja da sve to pratim na način koji je potreban da bi se uživalo u igranju fantasy-ja.

Ispratiću dešavanja na forumu da vidim jeste li uspeli da nađete zamenu.

Bilo je uživanje igrati se sa svima vama ovolike godine. Jedna od retkih liga gde nije dolazilo do pičkaranja  :thumbsup:

Želim vam svima puno sreće u životu i fantasy-ju,

Aleksandar.

--- End quote ---

Hvala na korektnoj i ozbiljnoj igri sve ove godine. Necu nesto da patetisem i ubjedjujem te da ostanes jer znam da si dobro promislio prije odluke.

Srecno u zivotu i u novim hobijima.

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

Go to full version