Američki Fudbal > NFL

Nostradamus 2013

(1/6) > >>

Iceman:
Kucnuo je cas. :D Aj ovaj put i da se kaze neka rec umesto suvog nabrajanja. Znacajna poboljsanja ocekujem od KC za koje smatram da mogu da otmu jedno WC mesto Indy-ju ili Baltimoru. Protiv Pitsburga se ne treba kladiti ali ove godine su u posebnom problemu u napadu pa cu ih izostaviti. Tako da za AFC ide sledece:

NE
HOU
CIN
DEN

KC
BAL

Sto se NFC tice to je nemoguce predvideti, ali zarad zanimljivosti da kazem da je Kap u drugoj sezoni najveca nepoznanica i da SF moze znacajno da padne. Mozda ce nastaviti formu iz prve sezone, a mozda ce da ga def koordinatori nateraju da baca non stop, i to nikome, sto jos nismo videli od njega. Za mene su oni ipak osvajaci divizije ali i slabiji tim nego prosle godine. Phili i Chicagu svi predvidjaju lepe stvari pod novim trenerima, ja te trenere ne znam ali znam da ce debitovati sto je dovoljan znak pitanja sa sumnjivim rosterima. Od iznenadjenja, ako su oni ikad iznenadjenje, Giantsi su sa onakvom d line i Coughlinom za mene uvek contenderi. Ali vidim da ih niko ne pominje. Najvise me zanima sta ce uraditi Arizona. Sto se SEA tice, videti pod SF. Ne verujem ni Wilsonu ni Pete Carrollu.

GB
ATL
SF
NYG

NO
DAL


Prve alternative neka budu Indy i Was. Prva a Pitsburg. :D

waukesha:
NFC
NY Giants
Seattle
Green Bay
Atlanta

WC
San Francisco
Chicago :D


AFC
New England
Denver
Baltimore
Houston

WC
Cincinnati
San Diego

Nisam stavio ni RGIII ni Lucka u doigravanje.  :D Više sam uvjerenja da bi novi treneri u Chicagu i San Diegu mogli prodrmati momčadi pa da ove godine uđu u PO.
Što se tiče divizija mislim da su u AFC NE, Denver i Houston ziceri. Baltimore bi se mogao boriti s Bengalsima za prvo mjesto, a drugoplasirani ide u WC. Steelersi mi ne djeluju uvjerljivo.
U NFC Atlanta je zicer. Seattle i SF će ući kao prvi i drugi. U NFC East prednost dajem Giantsima, makar je tu uvijek otvoreno (možda Dallas iznenadi). U NFC North bi također moglo biti zanimljivo. Vjerujem da GB osvaja diviziju treći put za redom, ali tu i ostale tri momčadi imaju svoju šansu. Ovisi kako krenu u sezonu. :hm:

Otis:

--- Quote from: waukesha on September 03, 2013, 09:42:39 am ---NFC
WC
Chicago :D


--- End quote ---

Ti si svestan da ti sekta ovo nece oprostiti, zar ne?

waukesha:

--- Quote from: Otis on September 03, 2013, 12:15:32 pm ---Ti si svestan da ti sekta ovo nece oprostiti, zar ne?

--- End quote ---
Riskirat ću. :mr.green:

velja:

--- Quote from: waukesha on September 03, 2013, 01:27:07 pm ---Riskirat ću. :mr.green:

--- End quote ---
Ne najbolje da je stavio MIN ;)

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

Go to full version