Ostalo > Razno

Panini, Topps i ostale slicice

<< < (14/15) > >>

masterplan:

--- Quote from: starr on December 13, 2023, 09:25:41 am ---Ni tamo nisu bili svi igrači. Evo sad sam proverio na dva albuma, 17 igrača po timu za Južnu Afriku a 20 igrača za Poljsku i Ukrajinu.

--- End quote ---

I od tih 17/20 igrača, njih 3-4 nisu ni videli prvenstvo već su na njihovo mesto pozvani drugi igrači. Zato su i nastale update sličice koje se pojave nakon završetka prvenstva.


--- Quote from: ulero on December 13, 2023, 09:07:28 am ---Zaaaasto mi ovo raditeeee  :napalm: :napalm:

--- End quote ---

Zima je, Srbija, depresija...da živnemo malo pred PO. :)


Sundjer Bob Kockalone:
Nemam gde da potrošim ostatak zarade na kriptu za poslednja dva meseca. Evo sjajne šanse za novu glupost. Ženi novi TV, klincu PS5, ćerki Ajfon, drugom klincu kamion mešalica od pola metra, a meni sličice  :D

masterplan:
Vrh. Ja naručujem sutra, čim dobijem i sredim sve, kačim ovde šta mi fali i šta imam od duplikata. Dobro bi bilo da svi zainteresovani urade isto. Ajmo ekipa, nismo odavno...

starr:

--- Quote from: Sundjer Bob Kockalone on December 13, 2023, 02:48:12 pm ---Nemam gde da potrošim ostatak zarade na kriptu za poslednja dva meseca.

--- End quote ---


Jesi ti SBK ili SBF?

:D

masterplan:
E ovako...otvorio sam tri kutije tj. 150 kesica (750 sličica + 150 kartica). Što se tiče sličica, od 571 koje treba skupiti imam 498, znači ostalo mi je da fali još 73 i logično 252 duplikata (nisam brojao koliko različitih ali otprilike 170-180). Što se tiče kartica, situacija je puno bolja, od 100 potrebnih kartica, imam 94 i fali još samo 6.

Ako neko ovde planira da skuplja, neka javi da sačekam sa menjažom.

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

[*] Previous page

Go to full version