Američki Fudbal > NFL

2012 Offensive rookie of the year

(1/18) > >>

Iceman:
Zagreva se i ova rasprava. Mislim da sem velike trojke niko nema sansu da osvoji nagradu, a i da je to sasvim zasluzeno.

Imao sam prilike u poslednje vreme sve da ih gledam i to prilicno. Nije lako odluciti se posle 3 monster partije neuhvatljivog Wilsona ili nizanja pobede za pobedom RG III ciji tim odjednom izgleda kao da moze da pobedi svakoga, ali moj pik je Luck. Samo kratko podsecanje na nivo suckovanja grupe gradjana s kojima ima nesrecu da nastupa navodi na pitanje, odakle njima 10 pobeda ? Covek igra sam i razbija. 18 pikova je nikakav argument protiv njega, cak i najpazljiviji, iskusni kvoteri bi bacili 10+ da moraju iz nicega da prave nesto kao Luck. Po tome me najvise podseca na Favretu koji je i sam cesto bio covek-tim, i bio zrtva novinara koji bi da naprave ime na brzinu. Luck nema olaksavajuce okolnosti niti podrsku vrhunske odbrane ili igre trcanjem, a ima najvise pobeda.

Polux:
Wilson.
Branimo cast divizije  :svi:

Sundjer Bob Kockalone:
Ne volim crne kvotere i mislim da će Lak imati bolju karijeru, ali...
Od prve utakmice, pa do dana današnjeg sam stekao utisak da RGIII igra najodgovornije od svih. Kao da pacov ima upravljač kod sebe i kontroliše kvoterove ruke i noge. Napad prelep za gledanje i veoma precizno igran. Ove godine glas ide za RGIII.

starr:
Luck, bez konkurencije.

Pomenuta gospoda sa njegovim Coltsima ne bi mogli da ostvare ni upola pobeda.

Pablo:
Wilson vodi  :bigfunny:

Glasa se za ruki godine a ne ruki decembra.

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

Go to full version