Ostalo > Dynasty NBA

Dynasty NBA - sezona 5

<< < (2/19) > >>

Otis:

--- Quote from: tonyk on October 10, 2016, 06:20:27 pm --- Timovi koji nemaju prvi pick na draftu ne mogu imati vise od 12 keepera



--- End quote ---

Šta uopšte znači ovo "pravilo"?

Grandilof:
Pa prosle godine sam isto uradio, samo sam se pojavio na poslednje 2-3 runde, ove godine necu ni to.

Sta znaci pravilo ? Znaci ako si usao u playoff i trade si svoj pik prve runde ne mozes zadrzati vise od 12 igraca. Prosle godine Omiljeni nije imao pika prve runde (zbog tradea za Howarda, ili koga vec) i morao je da zadrzi 12 igraca, a hteo je mozda vise.

tonyk:
mislim da se pitanje odnosilo na svrhu i smisao tog pravila.

iz glave mogu samo reći da je u pitanju sprečavanje malverzacija nekih.
može pablo to da napiše, ili da neko iščeprka iz ranijih diskusija.

Otis:
Onda pravilo nije dobro napisano; trebalo bi "timovi koji su trejdovali prvi pick ( pick prve runde) na draftu..." :kafa:
Dalje, da li se ovo "pravilo" odnosi i na timove koji nisu igrali PO? Recimo, ja cu sigurno imati pick prve runde drafta, ali šta ako ga trejdujem? Po ovom Grandijevom (inače netačnom :smile3:) tumačenju-pravilo se odnosi samo na PO timove...
Dakle-ovo pravilo znači da ako nemas prvi pick na draftu- ne možeš zadržati više od 12 kipera...a svaki tim koji je bio u PO i koji zadrzi vise od 12 kipera ionako nema pick prve runde na draftu...što znači da PO timovi ni ne mogu imati vise od 12 kipera...sto bi i bilo ok... :kafa:
Elem, ovaj nepismeni Pablo je ionako smenjen sa mesta komesara, treba napisati nova pismena pravila. :mr.green:

Pablo:

--- Quote from: tonyk on October 10, 2016, 06:20:27 pm ---to podrazumeva da nećeš ni izlaziti na draft?
a to opet implicira da ne smeš imati više od 12 keepera.

u skladu sa ovim pravilom: - Timovi koji nemaju prvi pick na draftu ne mogu imati vise od 12 keepera

što nas dovodi do čudnih situacija.

jedino logično je da onda ne smeš trejdovati pikove koji ti ne trebaju, većda ih prosto izgubiš.

--- End quote ---

Ja ne vidim da je Grandi trejdovao svoj pick prve (tj ukupno 13 runde) ???

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

[*] Previous page

Go to full version