Ostalo > Razno

Ukrajina '22

<< < (2/44) > >>

zujo23:
Evo ti još dva relativno stara linka, sa samog početka rata, ne govore o situaciji na terenu, već o tome da su Rusi bukvalno preklinjali godinama da se sve reši diplomatski, ali avaj...



https://www.linkedin.com/posts/activity-6904106249298735104-Uy2s?utm_source=linkedin_share&utm_medium=android_app

https://www.zerohedge.com/geopolitical/luongo-putin-ushers-new-geopolitical-game-board


Sent from my SM-A528B using Tapatalk

Nikša:
Rusi preklinjali lol

Pa su morali da izvrse invaziju i denacifikuju ukrajinu

Volim ovaj forum

sabotage:

--- Quote from: Tedimed on March 17, 2022, 02:15:56 am ---Nemamo topim o ovome pa da pitam ovde.
Jel ima neki vebsite da nije ruski a da prikazuje snimke sa “ruske strane fronta”. Ovde sve blokiraju.
Nagledah se kako ukrajinci unistise pola ruske armije, ali ovde ne moze da se vidi ni jedan snimak ruske strane.
Na primer, sajt B92 izlista sta se desavalo i da snimke i jedne i druge strane, ali ovde mozes da vidis samo ukrajinske. Ruski snimci blokirani.
Nemoj samo da me shvatite pogresno, sve je to propaganda, jasno mi je to u potpunosti, i ne  naginjem ni jednoj strani, ali sam poprilicno osetljiv na jednoumlje.  Jednostavno hocu da vidim obe propagande.

--- End quote ---
Ruska propaganda ti se preselila na Telegram kanale. Shibni mi kontakt u PM ako hoces da te ubacim. Ima svasta, od obicnih "propagandnih" saopstenja, novinara sa lica mjesta, rada artiljerije, ukljucenja Ramzana Kadirova.... :kafa:

zujo23:

--- Quote from: Nikša on March 17, 2022, 08:59:30 am ---Rusi preklinjali lol

Pa su morali da izvrse invaziju i denacifikuju ukrajinu

Volim ovaj forum

--- End quote ---
Da li si pročitao tekst / odgledao klip koji sam postavio?

To nisu moje reči, već reči Amerikanaca.

Sent from my SM-A528B using Tapatalk

Nikša:
Dobro i Tucker Carlson je amerikanac.

Znaci full blown invazija na drugu zemlju i sravnjivanje gradova sa zemljom je sve okej. Sami su krivi ukrajinci sto nisu prigrlili Putlera.

Daj jos.

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

[*] Previous page

Go to full version