Ostalo > Igre

FIFA vs. PES

<< < (3/3)

hicpra:
imao sam priliku igrati PES 11 i FIFA 11 na PS3..obje igre su jako slicne, ali PES jos ima mrvicu bolji gameplay..istina jest da je FIFA napravila ogroman napredak i zanima me kako ce izgledati ove 12 verzije..

al opet, PES je nesto posebno i nezamjenjivo..osim FIFA-e 98  :rock:

Mimi:
Nisam neki ljubitelj fudbala kao sporta uopste, tako da nisam mnogo ostrascen po pitanju PES ili FIFA. FIFA-u sam igrao kao klinac na PC, kad sam presao na konzole igrao se PES. Sad kad sam (privremeno) opet na PC skinuo sam FIFA 12 cisto da odigram koju partiju fudbala dok odmaram od NBA 2K11.

Nisam igrao PES 12, ali FIFA-u svi hvale a i meni se cini da je bolja. Najveca promena je kad se igra odbrana, jer za razliku od prethodnih izdanja i jedne i druge igre, vise ne postoji uzimanje lopte na R1+X. Moras da se postavis i pritisnes O. Kao stare verzije FIFA-e jos na PC, kad se uzimala na D. Ostalo je manje-vise isto kao PES. Ima ona fora da sam biras kako ce igrac da se raduje posle gola, pritiskanjem raznih kombinacija, ima mnogo licenciranih liga, ubacena je mogucnost da se igrao kao golman u Be a Legend modu i tako.

Navigation

[0] Message Index

[*] Previous page

Go to full version