Author Topic: Dynasty 2014 - Finale  (Read 4164 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Pablo

  • Moderator
  • *****
  • Posts: 12768
    • View Profile
Dynasty 2014 - Finale
« on: December 17, 2014, 12:51:12 pm »
Old ce odraditi skorove, u medjuvremenu slicnosti i razlike izmedju finalista

- Oba tima su najmaleroznija tima u Dynasty ligi u smislu da dobro odrade roster, imaju uvek dobar tim, ali to nije ispraceno sa rezultatima tj titulom. Nidzge uvek ima overcrowded roster i skoro stalno pravi pogresne procene, ovaj put nije kaznjen za pogresan izbor QBa.

- Oba tima u svojim redovima imaju tagovanog (u drugoj godini ugovora) superstar RBa, koji je propustio celu sezonu zbog suspenzije zbog nasilja u porodici.

- Oba tima su imala vise srece nego pameti u polufinalu, tonyk je dobio (ispostavilo se na kraju) zahvaljujuci tome sto je safet ostavio 2 neaktivna LBa na rosteru, dok je Nidzge dobio zahvaljujuci beznacajnom drajvu u poslenjem minutu meca, falilo mu je doduse (ispostavilo se na kraju) 2 bacene jarde za pobedu od pola poena protiv olda, ali obicno u takvim situacijama na teren i ne izlazi startni QB, pogotovo ne posle onakve uzasne partije. Ipak presudio je Rodgers sa istorijsko losom partijom, za ciju pomoc se pobrinuo i Nelson sa onim dropom, situacija jednom u 100 meceva dosla je kao porucena za Nidzgeta da naplati sve one fantasy nepravde kojim je bio pogodjen u dynasty ligi sve ove godine.


Ono sto trenutno razlikuje ova dva tima jeste sto je fortuna presla na stranu tonyka, takozvana komis sreca kao nagrada za sav trud sve ove godine :smile3:
Ako ste gledali fantasy live sinoc, finale lige igraju money smith i fabs, ovaj drugi ima Mareja, ovaj prvi kaze da ce uzeti Randlea (samo da zajebe fabsa) na sta Fabs kaze pametan potez. Ista situacija je ovde, Nidzgeta sreca izdaje u najgorem mogucem trenutku, dok se sdruge strane tonyk kvarno smesi  :zvizdanje:


Bilo kako bilo jedan ce konacno i zasluzeno osvojiti titulu dok ce ovaj drugi produbiti bad luck niz.

Offline Old School

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 2335
    • View Profile
Re: Dynasty 2014 - Finale
« Reply #1 on: December 17, 2014, 07:22:27 pm »
Final
Uzice Broncos vs Tonyk 77ers 8-0-1 L7*

3rd Place Game
BGD Gravediggers vs Sexy Biznismens 5-3 L2

* Jedini matchup u ligi u kojoj je jedan tim bez pobede.

Offline tonyk

  • Administrator
  • *****
  • Posts: 7335
  • Endzone is back
    • View Profile
Re: Dynasty 2014 - Finale
« Reply #2 on: December 17, 2014, 07:38:06 pm »
* neka bude samo jedna, biće dovoljno

Offline tonyk

  • Administrator
  • *****
  • Posts: 7335
  • Endzone is back
    • View Profile
Re: Dynasty 2014 - Finale
« Reply #3 on: December 18, 2014, 12:43:25 pm »
Y! kaže da će biti oko 160 za obojicu u finalu, ali bojim se da će biti krš kolo kao i prošlo.
maltene da pobedi manje loš, a ne bolji.

a možda se to desi samo jednom od nas, ko zna.

Offline Nidzge

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 1122
    • View Profile
Re: Dynasty 2014 - Finale
« Reply #4 on: December 18, 2014, 02:29:54 pm »
Mislim da ce igranje/neigranje Murray-a odluciti matchup. Verujem da ako ne bude igrao nemam sta da trazim u finalu. Verovatno ce duo Tonykovih RB-ova takodje biti presudni faktor. Kod mene su WRi briljirali cele sezone i u najgorem trenutku (zadnja 2-3 kola) su poceli da posustaju. Ako dodam i povredu Murraya u najgorem mogucem trenutku, dobijam scenario koji se ponavlja iz godine u godinu, a vezan je za ovu ligu -- Pablito je vec u prvom postu pisao o tome.

U svakom slucaju srecno Tonchy u finalu pa nek' pobedi bolji.

Offline tonyk

  • Administrator
  • *****
  • Posts: 7335
  • Endzone is back
    • View Profile
Re: Dynasty 2014 - Finale
« Reply #5 on: December 18, 2014, 02:37:06 pm »
mislim da ti je najveći problem ako murray igra, pa odustane brzo.
mada i za charlesa stoji slično na papiru. ali on je uvek igrao kao Q, dok ga ne slome.


Offline Nidzge

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 1122
    • View Profile
Re: Dynasty 2014 - Finale
« Reply #6 on: December 18, 2014, 02:42:20 pm »
Ma gde bre, Charlesu to stoji samo reda radi. Njega jedino moze da zajebe debeli Read, kao sto je uradio proslu tekmu protiv Oaklanda i dao mu mizeran broj nosenja.

Offline Pablo

  • Moderator
  • *****
  • Posts: 12768
    • View Profile
Re: Dynasty 2014 - Finale
« Reply #7 on: December 18, 2014, 02:44:36 pm »
mislim da ti je najveći problem ako murray igra, pa odustane brzo.

Cak i ako bude igrao to ce biti limitiran broj akcija ili cisto kao decoy. Nema nista od standardnog workloada za Murraya. Ja sam ga vec izbacio iz postave u exp ligi, ne planiram da ga startujem uopste, niti bih ga startovao u bilo kojoj drugoj ligi. Mozda ja gresim, ali on je toliko limitiran sa funkcionalnoscu da ne vidim kako bi uopste mogao i da doprinese na terenu, jedino kao non-contact 70y TD run.

Offline Nidzge

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 1122
    • View Profile
Re: Dynasty 2014 - Finale
« Reply #8 on: December 18, 2014, 02:48:54 pm »
Povreda je na levoj ruci, i po recima medicinskih "strucnjaka" ne bi trebalo da ima velikog uticaja na sama nosenja. Bice problem u pass protection-u i hvatanju pasova, sto jesu situacije koje su donele veliki broj poena za Murray-a. Bice teska odluka  :facts:

Offline Pablo

  • Moderator
  • *****
  • Posts: 12768
    • View Profile
Re: Dynasty 2014 - Finale
« Reply #9 on: December 18, 2014, 02:51:23 pm »
Povreda je na levoj ruci, i po recima medicinskih "strucnjaka" ne bi trebalo da ima velikog uticaja na sama nosenja. Bice problem u pass protection-u i hvatanju pasova, sto jesu situacije koje su donele veliki broj poena za Murray-a. Bice teska odluka  :facts:

http://www.nfl.com/videos/nfl-network-total-access/0ap3000000445019/How-can-Murray-adjust-with-hand-injury

Pocinje na 0:40

Offline Nidzge

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 1122
    • View Profile
Re: Dynasty 2014 - Finale
« Reply #10 on: December 18, 2014, 03:01:49 pm »
Gledao sam ovo... sve je to ok, ali ako bude igrao (i ako ne bude eksplicitno receno da ce biti decoy), ja cu ga ubaciti u postavu. Lakse mi je da zivim sa tim da mi je doneo 0 poena u postavi, nego da ga izbacim pa mi ostane npr. 20 poena na klupi. Uz to, ovo je jako bitna utakmica za Dallas, tako da verujem da ce imati veliku ulogu (ako bude aktivan).

Offline Pablo

  • Moderator
  • *****
  • Posts: 12768
    • View Profile
Re: Dynasty 2014 - Finale
« Reply #11 on: December 22, 2014, 04:35:11 am »
Gotovo, komesar se okitio sampionskim perjem, cestitamo


Offline Nikša

  • HOF
  • *****
  • Posts: 10713
  • Reddit je keva.
    • View Profile
Re: Dynasty 2014 - Finale
« Reply #12 on: December 22, 2014, 05:34:25 pm »
Brao.

Offline tonyk

  • Administrator
  • *****
  • Posts: 7335
  • Endzone is back
    • View Profile
Re: Dynasty 2014 - Finale
« Reply #13 on: December 22, 2014, 08:55:47 pm »
Y! kaže da će biti oko 160 za obojicu u finalu, ali bojim se da će biti krš kolo kao i prošlo.
maltene da pobedi manje loš, a ne bolji.

a možda se to desi samo jednom od nas, ko zna.


prosto me blam kako sam dobio ovo finale.
ipak, nije neočekivano da se u finalnoj nedelji sve raspadne.

realno, presudio mu je QB, što se ostalih tiče obojica nismo baš najbolje pogodili gde je bilo izbora.
ja sam imao top2 RB po većini rankinga, i tu sam ukao skroz, bell je još bio i OK, a charles se jedva nekako iščupao iz "minusa". njemu glavna uzdanica totalna nepoznanica do pred sam meč, a zbog termina nije imao luksuz da proba sa klupom (asiata i r.bush - 15 i 20 poena). u početku je delovalo da je odabrao pogrešnog RB detroita, jer je buš sve pokupio u startu, a j.bell stajao dugo na nuli. na kraju bili egal.
nidžge je još imao iznuđenu izmenu na WR, ali to mu je samo donelo manje mozganja na kraju, Sammy je doneo više nego pristojnih 13 poena.
ja po običaju mašim hvatače, od sandersa, tatea, v-jaxa i wallaca, ostavih ovog poslednjeg na klupi. iako je bio ubedljivo najbolji sinoć. čak mislim da mu je to najbolja partija u poslednje dve godine... ipak, nije mi žao, toliko me je puta izneverio, da je moralo tako biti. zamalo da ga ipak stavim umesto sandersa kad napisaše da je bolestan.
ali tek u -mnf igra, pa sam morao da ga ostavim. Tate je bio siguran, iako nije baš spektakularan u poslednje vreme, ali ne propuštam šansu da mi baca protivnički QB. u ovom slučaju, sam bog zna kako sam sakupio 7 poena ;)
pored kvotera, i TE je bio poprilično na mojoj strani, iako su pre meča govorili suprotno. na moju sreću.

sa odbranom je uvek tako kako je, nisam imao hrabrosti da ubacim oba LB što sam pokupio pred meč, nisam tu mnogo izgubio doduše. jedva sam se ubedio da ubacim i jednog, taman sam tu zaradio 7 poena koliko vodim trenutno.
možda sam ipak dobio pristojnog, a jeftinog LB sa tim kristijanom džonsom iz čikaga.
mada nisam baš optimista da timovi toliko veruju undrafted rukijima i sl.

valjda će sanders nabiti dovoljno da imam bar 120 :)
a nidžgetu za utehu neka bude da je bilo i gorih u finalu, samo jednom doduše. maxim ispod 100 prve sezone.
iako je lako stigao do finala, tu se pogubio skroz.
ipak, to mu je bio početak najuspešnijeg niza u ligi, 3 finala je vezao, prva dve neuspešna, i treća sreća.

eto meni šanse da to prestignem, samo treba da odbranim titulu.
pod uslovom da ne bude extremnih korekcija ovde

Offline Pablo

  • Moderator
  • *****
  • Posts: 12768
    • View Profile
Re: Dynasty 2014 - Finale
« Reply #14 on: December 22, 2014, 09:01:26 pm »
Hvala Luckari na ocajnoj partiji sto mi dodatno ne povecava cenu, jos kad bi omanuo i 17. kolo  :)

Offline Nidzge

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 1122
    • View Profile
Re: Dynasty 2014 - Finale
« Reply #15 on: December 23, 2014, 08:33:37 pm »
Svaka cast Tonchy. Zasluzeno si uzeo titulu.

Offline lordnex

  • Administrator
  • *****
  • Posts: 7382
    • View Profile
    • www.sql-kefalo.net
Re: Dynasty 2014 - Finale
« Reply #16 on: December 23, 2014, 08:48:55 pm »
Cestitke na tituli...

ili da sacekamo korekcije? :)



Offline lordnex

  • Administrator
  • *****
  • Posts: 7382
    • View Profile
    • www.sql-kefalo.net
Re: Dynasty 2014 - Finale
« Reply #17 on: December 23, 2014, 08:56:51 pm »
Mecevi za 3. i 7. mesto reseni za 0.5 poena :)

Offline tonyk

  • Administrator
  • *****
  • Posts: 7335
  • Endzone is back
    • View Profile
Re: Dynasty 2014 - Finale
« Reply #18 on: December 23, 2014, 09:20:21 pm »
nema 'leba od toga, ja još čekam za prošlu godinu :)

Offline Old School

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 2335
    • View Profile
Re: Dynasty 2014 - Finale
« Reply #19 on: December 26, 2014, 10:11:12 am »