Ostalo > Dynasty NBA

Dynasty NBA - sezona 3

<< < (2/62) > >>

tonyk:
juče smo izvukli kuglice, mogao bi to pablo da napiše.

nikša se nada opet nekom roštilju i sl.

Grandilof:
Pa sto ne govorite  :P. Bedak sto sam morao nesto oko stana da sredjujem, inace bih sigurno bio na tom rostilju.  :D

Pablo:

--- Quote from: Nikša on September 01, 2014, 10:32:30 pm ---Kako se draftuje?

--- End quote ---

Jebe yahoo pa razbija, uopste mi ne daje opciju da draft bude u oktobru, pojma nemam dal je moguce ugurati keepere u poslednje runde (kod onih timova koji nisu usli u po a imaju vise od 12 keepera) tako da se "nosim mislju"TM da draftujemo preko foruma.


--- Quote from: tonyk on September 01, 2014, 10:54:14 pm ---juče smo izvukli kuglice, mogao bi to pablo da napiše.

--- End quote ---

Podsecanje za grandija da u zrebanje ulaze samo timovi koji nisu usli u PO, ostali se rasporedjuju prema plasmanu iz prosle sezone. Malo se sam se igrao tonyka, i nekako napravio "nesto"

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1k85o6mazKiDDRAlV6g6HUhkhstH_tR6w1ZOSlxlbJsY/edit#gid=0

Nadam se da se vidi. Nije lepo ko tonyk kad uradi ali je barem pregledno.

Grandilof:
Znam da mi iz PO idemo po obrnutom redosledu, ali opet me zanima ko ce ovamo imati prvog pika.  :D

Edit : Je l' to moguce da je Dacha ?  :P

tonyk:

--- Quote from: Pablo on September 02, 2014, 12:22:07 am ---Jebe yahoo pa razbija, uopste mi ne daje opciju da draft bude u oktobru, pojma nemam dal je moguce ugurati keepere u poslednje runde (kod onih timova koji nisu usli u po a imaju vise od 12 keepera) tako da se "nosim mislju"TM da draftujemo preko foruma.

--- End quote ---

vidim ja da ću opet biti privremeni komesar ovde.
naravno da daje termine u oktobru, i da mogu da se popune poslednje runde po potrebi.

edit: vidi ti se tabela, niko ti nije potvrdio.
mada ne znam čemu ona? zbog trejdova?

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

[*] Previous page

Go to full version