Američki Fudbal > NFL

San Francisco 49ers

<< < (2/93) > >>

Grandilof:
Ja sam sebi rekao okreni se Phillies-ima do sledece nedelje jer o ovome ne treba trositi reci, ali opet cu reci da u 7 napada gde smo usli u RZ i jos plus onaj zadnji fambl ispred i da postignemo onolicno poena - umetnost. Inace Namdi je izgubljen u nekoj nasoj zoni, dok ja nisam video goru utakmicu Asante-a. LB i S - to ostavljam Pablu i Duhu da razmatraju.  :P

Jos da dodam Bowman i Willis :awesome:

mr.green:
nfc west - best of the rest.  :P

Digger:

--- Quote from: Grandilof on October 05, 2011, 05:28:10 pm ---Ja sam sebi rekao okreni se Phillies-ima do sledece nedelje jer o ovome ne treba trositi reci, ali opet cu reci da u 7 napada gde smo usli u RZ i jos plus onaj zadnji fambl ispred i da postignemo onolicno poena - umetnost. Inace Namdi je izgubljen u nekoj nasoj zoni, dok ja nisam video goru utakmicu Asante-a. LB i S - to ostavljam Pablu i Duhu da razmatraju.  :P

Jos da dodam Bowman i Willis :awesome:

--- End quote ---
A jbg, odbrana SF-a je najbolja u red zone-u u celoj ligi, uz najbolju odbranu protiv trcanja, nije lako uneti loptu u EZ-u. Jos Reid pozove onu akciju gde je hteo da Ronnie baca pas na nekoliko jardi od EZ-e. Ne dobija se tako utakmica. :)

A sto se Nnamdi-ja tice, da, pogubljen je, iako se vidi da je elitni CB. Ipak je on man coverage tip CB-a. LB-ovi su najgori u ligi, to sam rekao i pre meca. A i safety-ji su poprilicno losi. Allen ni blizu onoga iz rookie sezone.

Bowman i Willis su najbolji ILB tandem u 3-4 odbrani. Fantasticno igraju obojica. Dosta navijaca 49ers-a je mislilo da je greska sto su pustili matorog Spikes-a da ide, ali ono malo sto je Bowman igrao prosle sezone je pokazalo trenerima da ce biti zverina uskoro. A Willis...just being Willis. :)

freak:

--- Quote from: Gold Digger on October 05, 2011, 04:12:42 pm ---Najbolji tim NFC West-a.  :D

--- End quote ---
to mu dodje tek nesto malo gori od Vukova?


nego, jel ste spremni za reprizu od prosle godine? bice spankinga!

Digger:

--- Quote from: freak on October 05, 2011, 05:55:41 pm ---to mu dodje tek nesto malo gori od Vukova?


nego, jel ste spremni za reprizu od prosle godine? bice spankinga!

--- End quote ---
'Ajde, videcemo, mnogo se nesto kurobecate ako uzmemo u obzir da niste nista vise pokazali od 49ers-a do sad.

Spremni smo...doduse, ovaj put je lakse, isti timovi, samo druge uloge. Ponesite vazelina od kuce.

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

[*] Previous page

Go to full version