Endzone.rs ExtraPoint > Hall of Fame

Najgluplji topik ikada

<< < (25/25)

brm:

--- Quote from: Staja on December 30, 2013, 11:18:44 pm --- Svako vaše pojedinačno mišljenje ZA ili PROTIV je samo deo slagalice koja obrazuje jednu pandorinu kutiju - koju kada svako od nas pojedinačno otvori i shvati sadržinu iste tek onda možemo da se nadamo da ćemo usaglasiti stavove... do tada svako će vući na "svoju" stranu.

--- End quote ---


matori....  :D

Staja:

--- Quote from: mardok on December 30, 2013, 11:56:43 pm ---Vidi ovako sreco    (<-ovo nije nipodaštavanje, dobronamerno je da ne bude zabune  :)  )  sve ovo sto si napisao, zvuci kao neko saopstenje za javnost neke politicke stranke, onako politicki korektno i sladunjavo, sa primesama proseravanja tipicnom za jelte politicare (<-ovo nije nipodaštavanje, dobronamerno je da ne bude zabune  :) ).

Svako dobro druze, da ne bude zabune nemam nista protiv tebe, samo mi je ovo zapalo za oko.

--- End quote ---


Nema potrebe za suptilnim napušavanjem. Hteo sam da budem kranje korektan/dobronameran al' avaj...
Da me znaš makar i 5% niti sam bio, niti sam sada, niti ću biti simpatizer bilo kakve stranke/pokreta (nedajbože) 'starešinstva' (ako se tako zove, 'bem li ga...).
Matori, fejlovo si, ali jako...


Svako dobro ti želim. (<-bez i trunke cinizma/ironije) ;)




--- Quote from: brm on December 31, 2013, 12:17:21 am ---
matori....  :D

--- End quote ---


Švercuj benzin, šta druga da ti kažem...  ;)




(Namerno sam ovo otkucao - nemoj da se ljutiš... šta god da ti kažem otišla bi diskusija u PM... Iznapušavaj me za ovaj post i to je to  ;)  )



PS: Da se ne bi ponavljao "Sunđer/Pablo V.S. Staja" sindrom iz prošlosti, namerno nisam hteo da nešto objašnjavam nego sam pokušao u 3/4 rečenice da kažem šta sam hteo - jbg nisam uspeo...
Ispao sam 'stranački pulen', nešto drugo, treće... Moja krivnja...  :facts:


PPS: SREĆNA NOVA ŽELIM VAM SVE NAJBOLJE!  :cheer: :football: :rock:

mardok:
Nemoj da se palis , zezao sam se , sta se odmah ljutis.
Imas vinjak od mene kad se vidimo.

Svako dobro...

Staja:

--- Quote from: mardok on December 31, 2013, 12:29:29 am ---Nemoj da se palis , zezao sam se , sta se odmah ljutis.
Imas vinjak od mene kad se vidimo.

Svako dobro...

--- End quote ---

 ;)

Od mene imaš dupli!  :vinjak:  :D


BTW:
Bilo je lepo družiti se ovih 8 godina sa svima Vama :rock: :tus: :cheer:


Pozdrav!  ;)

Navigation

[0] Message Index

[*] Previous page

Go to full version