Ostalo > Dynasty NBA

Dynasty NBA - sezona 7

(1/28) > >>

tonyk:
kao što ste primetili, liga je otvorena.
imamo da rešimo neke probleme koji su ostali od prošle godine,
a pojavio se i novi, naime Pablo me je obavestio da se povlači iz lige.

to je javio davno, pre nego što se "povredio", već se predomislio za II-A, možda ćete ga ubediti i ovde  :zvizdanje:

Otis:
Da,baš će ga neko moli...
Putuj igumane!

omiljeni:
oronula mu ekipa i odmah pobježe u egzil  :lol:

kakogod, i šampion šalje pozdrave našem bratiću pablu

Pablo:

--- Quote from: tonyk on August 17, 2018, 03:06:27 pm ---možda ćete ga ubediti i ovde  :zvizdanje:

--- End quote ---

1. Vreme za ubeđivanje, pregovaranje i kompromise je prošlo, ne igram 100%

2. Što se mene tiče, prošla sezona je potpuno neregularna od početka pa do kraja. Počelo je greškom sa draft orderom, koja je morala biti ispravljena pre bilo kakvog draftovanja, a završilo se skandaloznim nenameštanjem rostera. Ne zna se šta je gore od goreg. Kada se sezona završila, nije mi bilo jasno zašto sve ovo dopuštaš da se dešava, ali onda mi se sve otvorilo, pa to je tako od početka, od kada si preuzeo dynasty NFL, sećam se vremena Velje i Safeta a pogotovo ovog prvog koji regularno ili je ostavljao rupe u rosteru ili je u nedelju oko 8,9 uveče popunjavao roster nekim slepcima čisto da roster bude pun, pa sam se onda setio da si ga na koncu kaznio sa 1M, a njemu je bilo svejedno i da je kazna 10M p i svih 100M nebitno potpuno. E tada sam shvatio i postao smešan samom sebi što se borim sa vetrenjačama. Nikad se ovde na forum ništa neće promeniti i sve vrste devijacija su dobrodošle i jedini se ja borim protiv toga. Ne više.

3. Jedini koji me je mogao ubediti si ti, ti kao glavni komesar si trebao da održiš da se poštuju red i pravila, a ne da odobravaš i podstičeš upravo suprotno. A pošto sam ja jedini koji se buni a svi ostali odobravaju, onda je moje neigranje mala cena za platiti.


--- Quote from: tonyk on August 17, 2018, 03:06:27 pm ---pre nego što se "povredio", već se predomislio za II-A, možda ćete ga ubediti i ovde  :zvizdanje:

--- End quote ---

Što se tiče II-A i moje povrede, želja za pisanjem na forumu mi je na istorijskom minimumu tako da ću preskočiti opservaciju na temu kako jedna povreda noge čoveka koji se oseća u punoj snazi utiče na promenu percepcije života, ali ću reći da sam se čuo sa Masterom u jednom momentu i on reče ajd da igramo ja reko ajde, i tako se osećam da sam dao reč  :cool: pa to moram da ispoštujem, tako da ovu sezonu igram, tamo je liga formirana i zaključana. U svakom slučaju sve što mislim o ligaškom sistemu i situaciji sam već rekao, nema tu više šta da se doda, bude li promena igram sa podjednakim žarom, bude li naredne sezone ostalo kao i do sada, ne igram. 

Nikša:

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

Go to full version