Američki Fudbal > NFL

Arena NFL prenosi i internet streamovi

<< < (323/324) > >>

velja:

--- Quote from: Nidzge on February 11, 2024, 06:04:02 pm ---Je l' ima neka fora ili zaista za 1$ moze da se greda Super Bowl preko dazn-a:
https://www.dazn.com/en-RS/l/nfl-game-pass?gclid=CjwKCAiA_aGuBhACEiwAly57MdzUpV2PYgcHgk9-CJ0jma_gW5GBMdmIMu0sI3ZU89tc_BC74UxydRoC91AQAvD_BwE&gclsrc=aw.ds

--- End quote ---
Pa probaj nećeš umreti za 1$...



Sent from my iPhone using Tapatalk

starr:

--- Quote from: Grandilof on February 11, 2024, 06:20:21 pm ---Nema nikakva fora, vec godinama NFL GP i sada DAZN to daju.

--- End quote ---

Ali nije bilo tako jeftino?

Moguće da je promocija jer je prvi put preko dazn. Samo nemoj da zaboraviš posle meča da odjaviš uslugu da ne bi nastavili da ti naplaćuju.

Grandilof:
Poslednje 3 godine je sigurno 0.99$, a cini mi se i duze...

Ove godine je DAZN imao jedno 3-4 puta Weekly pro za 0.99$ koji jos zaborave da izgase pa gledas barem 2 sedmmice za tu jednu. Mi odgledali 2/3 sezone tako uz free trial koji je takodje bio 3 nedelje aktivan.  :D

Ovde cak i nemas sta da pazis da ti ne skinu posle, ovo traje do 1. avgusta kad uplatis, uvek tako bilo za kraj sezone. Inace za te gluposti neka internet kartica majka, prebacis na nju koliko ti treba za uplatu i posle ne mislis, a i za prevare i slicno...

Inace sad je 105$ ponuda za celu 2024 sesaon pro, korektno.

velja:

--- Quote from: Grandilof on February 11, 2024, 06:49:20 pm ---Poslednje 3 godine je sigurno 0.99$, a cini mi se i duze...

Ove godine je DAZN imao jedno 3-4 puta Weekly pro za 0.99$ koji jos zaborave da izgase pa gledas barem 2 sedmmice za tu jednu. Mi odgledali 2/3 sezone tako uz free trial koji je takodje bio 3 nedelje aktivan.  :D

Ovde cak i nemas sta da pazis da ti ne skinu posle, ovo traje do 1. avgusta kad uplatis, uvek tako bilo za kraj sezone. Inace za te gluposti neka internet kartica majka, prebacis na nju koliko ti treba za uplatu i posle ne mislis, a i za prevare i slicno...

Inace sad je 105$ ponuda za celu 2024 sesaon pro, korektno.

--- End quote ---
Kod DAZN me jedino (sada, jer je na početku bio užas pa su brzo popravili) korisnički interfejs koji nije idealan. Onaj "originalni" GP je bio taman kako treba.
Jbga ovi Godelu&Co ljuljnuli pare i ovi zavalili brže bolje da se ne predomisle

Grandilof:
Slažem se da je interface užas, nepregledno baš, lutaš na sve strane i na TVu i na kompu, ali trpim...

Sent from my SM-G780G using Tapatalk

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

[*] Previous page

Go to full version