Ostalo > Razno

Panini, Topps i ostale slicice

<< < (13/15) > >>

masterplan:

--- Quote from: marasin on December 12, 2023, 11:17:36 pm ---32 tima po 53 igraca, dodje mu 1696 slicica. Ili imaju samo velike slike celog tima i par izdvojenih zvezda?

--- End quote ---

Ima 15-16 najbitnijih igrača iz svakog tima.


--- Quote from: Sundjer Bob Kockalone on December 12, 2023, 11:33:58 pm ---Verovatno. 571 sličica, 100 specijalnih. Ne znam šta znači ta specijalna. Ima ih 1 po kesici. Da li su Mahoms ili Hrc specijalni, ili regularni?

--- End quote ---

Kakve veze to ima?! Naruči lepo album i sličice pa da menjamo.  :D

starr:
A i kakve veze ima to što je 53 igrača na rosteru. U toku sezone bar 70-80 igrača odigra po neki plej za svaku ekipu. Svake nedelje timovi vrše neke promene, tim koji započne sezonu nikada je i ne završi.

marasin:
Uzeo sam za primer, da bi postavio pitanje kako su to sredili. Kada si imao albume fudbalskih prvenstava uvek si imao sve igrace.

ulero:

--- Quote from: masterplan on December 12, 2023, 10:15:34 pm ---Online je prodaja, nema na kioscima. Album je 220, kutija sa 50 kesica 4000. Na prvu kupovinu daju 20% popust. Ja poslednjih godina sačekam malo pa kupim celi set jer je u protivnom cimanje da se skupi sve. Sad vagam, skupljao bih ako navatam nekoliko ljudi ovde da skuplja, ne da mi se da šaljem 30 koverata u inostranstvo da bih završio kolekciju.

--- End quote ---
Zaaaasto mi ovo raditeeee  :napalm: :napalm:

starr:

--- Quote from: marasin on December 13, 2023, 09:01:09 am ---Uzeo sam za primer, da bi postavio pitanje kako su to sredili. Kada si imao albume fudbalskih prvenstava uvek si imao sve igrace.

--- End quote ---

Ni tamo nisu bili svi igrači. Evo sad sam proverio na dva albuma, 17 igrača po timu za Južnu Afriku a 20 igrača za Poljsku i Ukrajinu.

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

[*] Previous page

Go to full version