Author Topic: Domaci basket  (Read 262570 times)

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Offline Staja

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 1140
    • View Profile
Re: Domaci basket
« Reply #210 on: June 20, 2012, 04:08:55 pm »
Taj Rakocevic ne postoji vec dobrih 10 godina...

A kako?  :)


Offline chkode

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 3003
    • View Profile
Re: Domaci basket
« Reply #212 on: June 20, 2012, 04:37:23 pm »
 :thumbsup:

Offline Nikša

  • HOF
  • *****
  • Posts: 10713
  • Reddit je keva.
    • View Profile
Re: Domaci basket
« Reply #213 on: June 20, 2012, 04:39:15 pm »
ah, opet ta FMP-ova "cuisine"  :lol:

Offline Mimi

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 3603
    • View Profile
Re: Domaci basket
« Reply #214 on: June 20, 2012, 05:04:40 pm »
Pozdravljam odluku. Treba pružiti FMP-u kao bivšem finalisti EK šansu da opet zaigra u njemu  :D

Offline chkode

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 3003
    • View Profile
Re: Domaci basket
« Reply #215 on: June 20, 2012, 08:24:45 pm »


Ako se ja pitam, Danilovic nije dao da ijedan politicar udje sve ove godine u klub, nadam se da ako je ovo tacno, da se nece desiti u KK isto sto i u FK.
http://www.mondo.rs/s248909/Sport/Kosarka/EL-_Armaniju_A_licenca_Albi_vajld_kard.html

evo ti ga sada tvoj Danilovic na delu.
Topavloci svaka cast na svemu u Duletovoj eri ali uprava vam je 0. Klizite niz tobogan.

Offline dinustef

  • Starter
  • **
  • Posts: 424
    • View Profile
Re: Domaci basket
« Reply #216 on: June 20, 2012, 08:37:02 pm »
Nema veze ova odluka sa upravom. Jednostavno A licenca se daje klubovima koji imaju jake budzete, lepu zaradu od TV prava i propratne aktivnosti. Jedini izuzetak je, donekle, Prokom, mada su i oni u sezoni kad su dobili licencu, imali tim koji je igrao EL i tim koji je igrao domaci sampionat.
Rezultati su tu, al za A licencu to nije dovoljno. Na neke faktore se ne moze uticati.
panika?
prvi smo u diviziji, imamo Tebowa i deremo sve redom.
koja crna panika.

When you win say little, when you lose, say less.

Offline Pablo

  • HOF
  • *****
  • Posts: 12768
    • View Profile
Re: Domaci basket
« Reply #217 on: June 20, 2012, 08:43:16 pm »
Dogorela grobarska sveca  :A

Offline dinustef

  • Starter
  • **
  • Posts: 424
    • View Profile
Re: Domaci basket
« Reply #218 on: June 20, 2012, 08:46:12 pm »
Ne kontam sto se tolika halabuka digla oko te A licence? Nikad je nismo imali, a verovatno je necemo ni imati. Srecom dominiramo u domacim okvirima, pa ucesce u EL nikad nije bilo upitno.
panika?
prvi smo u diviziji, imamo Tebowa i deremo sve redom.
koja crna panika.

When you win say little, when you lose, say less.

Offline Polux

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 1911
    • View Profile
Re: Domaci basket
« Reply #219 on: June 20, 2012, 08:47:03 pm »
Radujte se panteri, kao i pre svake sezone proteklih 11 godina  :lol:
Vidimo se na kraju kad Pera ponovo  :1:

A do tad verujte Covicu  :lol:
"Не бојим се од вражјег кота, нека га је ка на гори листа, но се бојим од зла домаћега..."

Offline Nikša

  • HOF
  • *****
  • Posts: 10713
  • Reddit je keva.
    • View Profile
Re: Domaci basket
« Reply #220 on: June 20, 2012, 08:49:38 pm »
Covic nam ove godine obezbedio Evrokup, dogodine A licenca za Evroligu  :A

Offline dinustef

  • Starter
  • **
  • Posts: 424
    • View Profile
Re: Domaci basket
« Reply #221 on: June 20, 2012, 08:55:20 pm »
Covic nam ove godine obezbedio Evrokup, dogodine A licenca za Evroligu  :A

Kaze se sledece sezone.  :cackalica:
panika?
prvi smo u diviziji, imamo Tebowa i deremo sve redom.
koja crna panika.

When you win say little, when you lose, say less.

Offline Duh

  • Starter
  • **
  • Posts: 401
    • View Profile
Re: Domaci basket
« Reply #222 on: June 20, 2012, 10:28:50 pm »
A kako?  :)

Pa mozda, al samo mozda da si pogledao neku utakmicu od kako se vratio iz NBA video bi da je to potpuno drugi covek, nikakve veze sa ego manijakom koji je bio pre NBA. Covek igra vise individualno jer je jedan od retkih koji to moze i zna. I samo u Srbiji je greh znati igrati kosarku, svi bre treba da se trude, da imamo reprezentaciju Paunica i slinih kreatura zbog kojih kosarka kao sport polako, ali sigurno umire. Uz to, po cemu si ti dosao do zakljucka da je ego manijak? Cista glupost. Decko ne kenja po novinama, deluje da vodi poprilicno miran zivot, skoolja lovu i to je to...

Offline mardok

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 4452
  • Keep walking
    • View Profile
Re: Domaci basket
« Reply #223 on: June 20, 2012, 11:25:00 pm »

Offline Sundjer Bob Kockalone

  • HOF
  • *****
  • Posts: 15030
  • Jedni čovek kome ljudi veruju!
    • View Profile
Re: Domaci basket
« Reply #224 on: June 20, 2012, 11:51:53 pm »
Kad vam dođe Džikić sad...
Do kada ćemo morati da peremo ruke, zna li se šta?
Amerika, za razliku od Srbije, nema dovojan broj testova na korona virus.

Offline Grandilof

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 4875
    • View Profile
Re: Domaci basket
« Reply #225 on: June 20, 2012, 11:55:26 pm »
Evo ga Dule i na RTS-u, cisto da da se podsetimo.  :D

"Philadelphia is the only city, where you can experience the thrill of victory and the agony of reading about it the next day."

Offline mardok

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 4452
  • Keep walking
    • View Profile
Re: Domaci basket
« Reply #226 on: June 21, 2012, 11:49:18 pm »
http://www.zurnal.rs/2012/06/21/partizan-doveo-milutinova-iz-hemofarma/index.html
 :rock: :rock: :rock:

ako sve bude kako treba ovaj "mali" ce da bude nas sledeci  veliki centar.

Offline Foldingo

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 2138
    • View Profile
Re: Domaci basket
« Reply #227 on: June 25, 2012, 08:14:41 pm »
Sutra u 12.00 promocija Duleta kao novog/starog trenera  :thumbsup:

Jedna zanimljiva stvar:

Doskorašnji kapiten crno-belih Petar Božić trebalo bi da se preseli na klupu šampiona Srbije i postane pomoćni trener novom šefu struke.

Uvek mi je delovao kao tip igraca koji bi mogao da postane trener. Ovo deluje kao dobar potez  :)
“Winning is not a sometime thing, it is an all the time thing.” - Vince Lombardi

Offline stevancar

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 5384
    • View Profile
Re: Domaci basket
« Reply #228 on: June 25, 2012, 08:15:41 pm »
pa ove sezone je on više pričao na tajmautima od mutavog vlade jovanovića

Offline Sundjer Bob Kockalone

  • HOF
  • *****
  • Posts: 15030
  • Jedni čovek kome ljudi veruju!
    • View Profile
Re: Domaci basket
« Reply #229 on: June 25, 2012, 08:17:43 pm »
Sutra u 12.00 promocija Duleta kao novog/starog trenera  :thumbsup:

Jedna zanimljiva stvar:

Doskorašnji kapiten crno-belih Petar Božić trebalo bi da se preseli na klupu šampiona Srbije i postane pomoćni trener novom šefu struke.

Uvek mi je delovao kao tip igraca koji bi mogao da postane trener. Ovo deluje kao dobar potez  :)
Ja sam čini mi se na prethodnom forumu najavio da će Pera da zameni Duleta. Pogrešio sam, jer se umetnuo Vlada. Verovatno jer se Peri još uvek igralo.
Do kada ćemo morati da peremo ruke, zna li se šta?
Amerika, za razliku od Srbije, nema dovojan broj testova na korona virus.

Offline Mimi

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 3603
    • View Profile
Re: Domaci basket
« Reply #230 on: June 29, 2012, 01:34:19 pm »
http://www.b92.net/sport/kosarka/vesti.php?yyyy=2012&mm=06&dd=29&nav_id=622392


Šteta, gledaoci će ostati uskraćeni za nove duele Vujoševiča i Pešića a da ne pričam koliko mladi igrači gube.

Offline chkode

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 3003
    • View Profile
Re: Domaci basket
« Reply #231 on: June 29, 2012, 01:35:39 pm »
bole ga , uzeo 300 'iljada i ciao.

Offline Polux

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 1911
    • View Profile
Re: Domaci basket
« Reply #232 on: June 29, 2012, 03:33:23 pm »
Ma ostace  :D
Nije lud da trpi definiciju zla.
A i ako ostane morace da gleda Filipa sledece sezone + 25 minuta po utakmici.

Jel gledao neko presicu Covica?
Zvezda smanjila dug sa 18 miliona na 800 000 za godinu dana  :bigfunny:  :bigfunny: :bigfunny:

Pa to ni deda Avram nije mogao :lol:

Quote
"Kad smo došli u klub projektovali smo finansije i plan ekonomske sanacije. Zatekli smo oko 15 miliona evra duga, a sada taj dug iznosi 800.000. Od toga, 350.000 je zaostalo od ranijih sezona, pre našeg dolaska, a mi smo napravili 450.000. Čitav budžet ove sezone bio je tri miliona evra", rekao je Čović.

I sad je ostalo kao jos 800 000 da vam drzi klub u svom vlasnistvu jos 4 godine. Kako nije vratio i tih 800 majku mu  :hm:

Znaci, u ovoj zemlji moze sve. Najteze prevare najlakse prodju.
"Не бојим се од вражјег кота, нека га је ка на гори листа, но се бојим од зла домаћега..."

Offline chkode

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 3003
    • View Profile

Offline Staja

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 1140
    • View Profile
Re: Domaci basket
« Reply #234 on: June 29, 2012, 04:18:12 pm »
Ma ostace  :D
Nije lud da trpi definiciju zla.
A i ako ostane morace da gleda Filipa sledece sezone + 25 minuta po utakmici.

Jel gledao neko presicu Covica?
Zvezda smanjila dug sa 18 miliona na 800 000 za godinu dana  :bigfunny:  :bigfunny: :bigfunny:

Pa to ni deda Avram nije mogao :lol:

I sad je ostalo kao jos 800 000 da vam drzi klub u svom vlasnistvu jos 4 godine. Kako nije vratio i tih 800 majku mu  :hm:

Znaci, u ovoj zemlji moze sve. Najteze prevare najlakse prodju.


Ti kao vrsni poznavalac finansija ne veruješ u sve to...

Offline Sundjer Bob Kockalone

  • HOF
  • *****
  • Posts: 15030
  • Jedni čovek kome ljudi veruju!
    • View Profile
Re: Domaci basket
« Reply #235 on: June 29, 2012, 04:20:49 pm »


I sad je ostalo kao jos 800 000 da vam drzi klub u svom vlasnistvu jos 4 godine. Kako nije vratio i tih 800 majku mu  :hm:

Znaci, u ovoj zemlji moze sve. Najteze prevare najlakse prodju.

Ciganče se davi na kraj :D
Do kada ćemo morati da peremo ruke, zna li se šta?
Amerika, za razliku od Srbije, nema dovojan broj testova na korona virus.

Offline Polux

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 1911
    • View Profile
Re: Domaci basket
« Reply #236 on: June 29, 2012, 06:27:26 pm »

Ti kao vrsni poznavalac finansija ne veruješ u sve to...


Stajo sve da mi elaboriras ukrupno, a ne svaki dinar, ne mogu da poverujem dokazanim lopovima :dipl:
To kao da hoces da mi pojasnis kako Djura u PFC posluje u plusu i sve daje klubu. Jednostavno, lopovi. Ende.
Covic je tu da isisa pare i nema drugi cilj. A vi, moji prijatelji romi, slobodno verujteTM i dalje  ;)

Btw, spremi se da gledas Filipa po 30 minuta sledece sezone  :D
"Не бојим се од вражјег кота, нека га је ка на гори листа, но се бојим од зла домаћега..."

Offline Staja

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 1140
    • View Profile
Re: Domaci basket
« Reply #237 on: June 29, 2012, 11:52:23 pm »

Stajo sve da mi elaboriras ukrupno, a ne svaki dinar, ne mogu da poverujem dokazanim lopovima :dipl:
To kao da hoces da mi pojasnis kako Djura u PFC posluje u plusu i sve daje klubu. Jednostavno, lopovi. Ende.
Covic je tu da isisa pare i nema drugi cilj. A vi, moji prijatelji romi, slobodno verujteTM i dalje  ;)

Btw, spremi se da gledas Filipa po 30 minuta sledece sezone  :D


Pole... batice...

Stvar jednostavna... stara Zvezda bila u kurcu, matori Ćoki uvideo dobar smisao za biznis.

Ima čovek FMP, solidan klub, infrastruktura, kinta itd. itd. Ali ima problem to je SAMO FMP. To je i sam rekao pred preuzimanje "Mi smo FMP i ne jebe nas niko ni 2%, ALI zato kada bi ZVEZDU uzeli u tu priču imali bi ime sa 'težinom' a pre svega istorijom". Maltene čovek je sve ovo uradio zbog BRENDA... a Brend je KINTA. Dakle slažemo se da je on tu zbog P.A.R.A.

E sada... Da ga niko ne bi osporavao (javnost, navijači i ostali ljudi koji su ostavili godine u KK) odradio je čovek potez kao i ovaj balvan od Lukića što vodi FK - ruku na srce razdužio je Klub za 80% dugova i na konto toga ne sme niko da mu prisere... dakleM to je odradio i matori Ćoki - možeš ti da veruješ ili ne veruješ lik je razdužio KK na svega 800.000 računovodstvo to kaže i mož' ga jeb*t. Poenta svega ovoga, ima legitimnu šapu nad klubom (iako nije praktično vlasnik) i kao u onom vicu:
"Gde spava miš od 2873462837469 tone?"
Sorry but you are not allowed to view spoilers content.

Da bi sve on to još više unovčio unajmio je Karija da realno napravi tim i da se bore za neke naslove jer to naravno donosi keš... (ne bitno...domaća 'liga', (b)ABA Liga, i te evrokupove/evrolige) I Ćoki i Kari su na početku pričali da je ovo probna sezona i da ne treba očekivati od tima ništa... hm, na kraju Kariju se nije svidela priča, ne zbog toga što je tim kanta (naspram PAR, Cedevite i kao nekih boljih timova) i jadan budžet nego što je matori Ćoki uželeo još više uticaja pa je počeo da gura nos i na teren sa Ćokijem juniorom.

Realno ovde se vodi priča ili da matori prestane da gura retardiranog juniora i da Pešiću odrešene ruke i kintu za pristojna pojačanja ili da i dalje gura zaradu na konto Zvezdinog imena.


PS: Iskreno ja kao TZIGAN sam se skenjan u kompletno taj "projekat", znao sam ja da je to prvi korak do privatizacije (iako se se u javnosti o tome ne priča preterano) nego samo zbog toga što gledaš kako se pokušava nešto odraditi i na kraju gledaš Ćokija juniora kako vodi poslednji napad na utakmici, promaši i Zveda naravno okine - to je samo vrh ledenog brega. Jbg...

Offline stevancar

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 5384
    • View Profile
Re: Domaci basket
« Reply #238 on: June 30, 2012, 12:01:14 am »
zar to nije bio radivojević debilni? :A


elem ruku na srce
ja ne znam što svi pljuju tog malog, koju god tekmu da sam odgledao ove sezone odigrao je solidno. ništa preterano, ali solidno

Offline Mimi

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 3603
    • View Profile
Re: Domaci basket
« Reply #239 on: June 30, 2012, 12:37:16 am »
... dakleM to je odradio i matori Ćoki - možeš ti da veruješ ili ne veruješ lik je razdužio KK na svega 800.000 računovodstvo to kaže i mož' ga jeb*t.

Ma odakle ti to? Kakvo crno računovodstvo? Je l' ima negde snimak jučerašnje/današnje konferencije za novinare na kojoj se hvalio tim podacima i gde ih je dokumentovao, da pokaže na papiru crno na belo? Iako nije dužan da pokazuje, vratiti u današnjoj Srbiji 18 miliona dinara a ne evra duga je ravno svetskom čudu, pa bi bilo lepo da nam pokaže tu magiju. Uostalom kad je tako dobar menadzer/ekonomista daj da ga munemo u novu Vladu pa da odjebemo MMF odmah i vratimo dugove za jedan mandat.

P.S. Evo i da poverujem u priču o vraćanju duga, neka se ispita kakve su to relacije i koji to ljudi kruže oko CZBGD koji mogu da servisiraju dug od 18 miliona. Od prodaje sezonskih karata, TV prava, dresova i prodaje igrača nisu mogli da sakupe ni 2 miliona na primer.

Offline mardok

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 4452
  • Keep walking
    • View Profile
Re: Domaci basket
« Reply #240 on: June 30, 2012, 11:22:18 am »
Kontam da se svelo na to da su izmolili bivse igrace i ljude kojima duguju da im "oproste" ruznu proslost mislim dugove   :smile3:
Ili su pala neka vansudska poravnavanja, transakcije koje ne zelimo da znamo i sl.
I naravno dug od 18mil. je bio prenaduvan da bi izgledalo kao jebeno teska situacija kad su gasili CZ.

Offline Sundjer Bob Kockalone

  • HOF
  • *****
  • Posts: 15030
  • Jedni čovek kome ljudi veruju!
    • View Profile
Re: Domaci basket
« Reply #241 on: June 30, 2012, 11:29:05 am »
Ma odakle ti to? Kakvo crno računovodstvo? Je l' ima negde snimak jučerašnje/današnje konferencije za novinare na kojoj se hvalio tim podacima i gde ih je dokumentovao, da pokaže na papiru crno na belo? Iako nije dužan da pokazuje, vratiti u današnjoj Srbiji 18 miliona dinara a ne evra duga je ravno svetskom čudu, pa bi bilo lepo da nam pokaže tu magiju. Uostalom kad je tako dobar menadzer/ekonomista daj da ga munemo u novu Vladu pa da odjebemo MMF odmah i vratimo dugove za jedan mandat.

P.S. Evo i da poverujem u priču o vraćanju duga, neka se ispita kakve su to relacije i koji to ljudi kruže oko CZBGD koji mogu da servisiraju dug od 18 miliona. Od prodaje sezonskih karata, TV prava, dresova i prodaje igrača nisu mogli da sakupe ni 2 miliona na primer.
Nemaju svi Botu i Praščića da budu pošteni.
Do kada ćemo morati da peremo ruke, zna li se šta?
Amerika, za razliku od Srbije, nema dovojan broj testova na korona virus.

Offline starr

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 21050
    • View Profile
Re: Domaci basket
« Reply #242 on: June 30, 2012, 11:39:49 am »
Niste razumeli čoveka. "KKCZ u raspadu" je dužna 18 miliona a "KKFMPCZBGDDiva" je dužna 800.000. :D

Offline Polux

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 1911
    • View Profile
Re: Domaci basket
« Reply #243 on: June 30, 2012, 12:57:15 pm »
Stajo sve se slazem, osim mogucnosti da u Srbiji neko za par meseci vrati 15-18 miliona evra.
Nisi mi odgovorio na ovo:
zasto ne vrati i tih 800.000 ojra, pa da orginalna CZ ponovo zazivi? Sta je 800.000 za nekog ko za par meseci vrati 15 milki ...
Cak sto vise, smem da se kladim da nikad nece vratiti ceo dug, ostace barem dinar, da ne bi morao da aktivira pravu CZ. A ko je sve u ovom dilu bio dobar pa cuti, nikad necemo saznati. Ne treba biti ovca pa slepo verovati vodjama koji takodje imaju svoj debeli interes koji se skriva iza projekta Zvezda Srbija Partizan Jugoslavija.

Sa druge strane, neverovatno je da prasence koji se qrci u mupu ne pokrene istragu u klubovima. Samo kod nas moze da se oprosti + 10 miliona evra i da se cuti nad onom emisijom insajdera gde je maltene sve dokazano.  Mislim i na CZ i PFC. Pitanje je vremena kada ce sve ovo zadesiti i PFC.
"Не бојим се од вражјег кота, нека га је ка на гори листа, но се бојим од зла домаћега..."

Offline Staja

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 1140
    • View Profile
Re: Domaci basket
« Reply #244 on: July 01, 2012, 11:27:09 am »
Ma odakle ti to? Kakvo crno računovodstvo? Je l' ima negde snimak jučerašnje/današnje konferencije za novinare na kojoj se hvalio tim podacima i gde ih je dokumentovao, da pokaže na papiru crno na belo? Iako nije dužan da pokazuje, vratiti u današnjoj Srbiji 18 miliona dinara a ne evra duga je ravno svetskom čudu, pa bi bilo lepo da nam pokaže tu magiju. Uostalom kad je tako dobar menadzer/ekonomista daj da ga munemo u novu Vladu pa da odjebemo MMF odmah i vratimo dugove za jedan mandat.

P.S. Evo i da poverujem u priču o vraćanju duga, neka se ispita kakve su to relacije i koji to ljudi kruže oko CZBGD koji mogu da servisiraju dug od 18 miliona. Od prodaje sezonskih karata, TV prava, dresova i prodaje igrača nisu mogli da sakupe ni 2 miliona na primer.


Svaki fizičko lice ima završni račun pa ga ima i sportski Klub - to će se videti 31. 12. da li je srao ili je tako... Mada iskreno ruku na srce, niko ne izlazi pred novinare i frlja se tek tako sa velikim ciframa.


Za ovo u "PostSkriptumu" imaš odgovor u Mardokovom postu na šta sam i ja aludirao kada sam spomenuo Lukića iz FKCZ.


Kontam da se svelo na to da su izmolili bivse igrace i ljude kojima duguju da im "oproste" ruznu proslost mislim dugove   :smile3:
Ili su pala neka vansudska poravnavanja, transakcije koje ne zelimo da znamo i sl.
I naravno dug od 18mil. je bio prenaduvan da bi izgledalo kao jebeno teska situacija kad su gasili CZ.

+100000000

Mardok je u par rečenica rekao suštinu priče oko otpisivanja "vraćanja dugova" - na konto "stuba srBstva" se opet zažmurilo, vuk pojeo magarca i to je to. Ćoki je postao "Daddy" uz pomoć "jadna naša Zvezda", "Ili Pešić ili ništa" i sl.

I još +100000000000000 za ovo "trasankcije koje nisu za javnost". Srbijom dominira friziranje računa u Državi a ne u kojekakvim Klubovima.


Stajo sve se slazem, osim mogucnosti da u Srbiji neko za par meseci vrati 15-18 miliona evra.
Nisi mi odgovorio na ovo:
zasto ne vrati i tih 800.000 ojra, pa da orginalna CZ ponovo zazivi? Sta je 800.000 za nekog ko za par meseci vrati 15 milki ...
Cak sto vise, smem da se kladim da nikad nece vratiti ceo dug, ostace barem dinar, da ne bi morao da aktivira pravu CZ. A ko je sve u ovom dilu bio dobar pa cuti, nikad necemo saznati. Ne treba biti ovca pa slepo verovati vodjama koji takodje imaju svoj debeli interes koji se skriva iza projekta Zvezda Srbija Partizan Jugoslavija.

Sa druge strane, neverovatno je da prasence koji se qrci u mupu ne pokrene istragu u klubovima. Samo kod nas moze da se oprosti + 10 miliona evra i da se cuti nad onom emisijom insajdera gde je maltene sve dokazano.  Mislim i na CZ i PFC. Pitanje je vremena kada ce sve ovo zadesiti i PFC.

Naravno... opet vučem paralelu: Vidite Lukića, čovek dobio izbore na konto toga što je "zakuvao" stvari oko dugovanja u FK - niko neće vruć krompir. Doduše, ruski uticaj je sve izraženiji u CZ... šta će da bidne videćemo, jer kad se ruji digne ima da vedri i oblači gde god naumi (zahvaljujući Škundriću i co.)

Hah, znaš li da ako se dirne u sportske klubove od strane MUP-a, ima da bude mrtvih na sve strane. To je oaza mafije za pranje para. Pa znam za bezbroj klubova u Vojvodini koji igraju BETON ligu i lik opere par miliona EVRA što im da par garnitura dresova, boljim igračima kopačke, treneru karton vinjaka i po koju večeru ako pobede klinci - ovakve stvari ubija 'revolucija', to neće biti "skoro"...