Američki Fudbal > AF u Srbiji

22.03.2003 - 22.03.2013

<< < (5/6) > >>

starr:
Zujo, jel valja ovo? :D


Huligan u akciji. :ninja:

zujo23:

--- Quote from: starr on March 22, 2013, 10:54:53 pm ---Zujo, jel valja ovo? :D



--- End quote ---

Ko beše ovo sa belim kačketom između Trboya i Pablita? Lord?

starr:
Venom kaže da je to Foldingo. :)

mladenko:

--- Quote from: zujo23 on March 22, 2013, 10:02:00 pm ---...dok je Venom kucao play—by—play prenos na sajtu, pa smo posle objavili izveštaj na sajtu sa snimcima svih TD— ova...

Jebote, kakav je to entuzijazam bio, kakvi smo bili zaluđenici čak i mi koji nismo igrali...

--- End quote ---

taj internet sam uspeo da organizujem za Dz i 5 minuta. Posto sam svakodnevno visio na stadionu, odlicno sam poznavao lika koji je radio na odrzavanju Cika Dace. Na nekom od treninga pre tekme, ja ga onako pitam, mislio sam da nece da uspe. Posto je vec bio uzeo da okreci stadion, i znao sta smo i ko smo, rekao da nema frke za manje od 5 minuta. Ceo onaj stadion je on sam okrecio, za pola dana, i na kraju nije hteo da uzme kintu nikakvu. Jedva smo mu u ruke ugurali boks nekih krsh cigareta. Muta genije !


eh to su bili dani...

zujo23:

--- Quote from: mladenko on March 23, 2013, 01:52:33 am ---taj internet sam uspeo da organizujem za Dz i 5 minuta. Posto sam svakodnevno visio na stadionu, odlicno sam poznavao lika koji je radio na odrzavanju Cika Dace. Na nekom od treninga pre tekme, ja ga onako pitam, mislio sam da nece da uspe. Posto je vec bio uzeo da okreci stadion, i znao sta smo i ko smo, rekao da nema frke za manje od 5 minuta. Ceo onaj stadion je on sam okrecio, za pola dana, i na kraju nije hteo da uzme kintu nikakvu. Jedva smo mu u ruke ugurali boks nekih krsh cigareta. Muta genije !


eh to su bili dani...

--- End quote ---

Eh, obožavam Mladenkovu skromnost... priča kako je obezbedio net, a neće da spomene TD hvatanje od 90+ jardi kojim je rešio utakmicu  :worthy: (naravno, ko bi mogao da čuva čoveka koji trči 100 metara za deset i po sekundi  :ninja: :teg: :brusli:)... i to je hvatanje bilo jednom rukom...  :worthy: :worthy: :worthy: sećam se da smo ga i onda na forumu hvalili zbog tog hvatanja, a on je rekao da zapravo nije uhvatio loptu jednom rukom, već da ju je samo privukao i onda uhvatio sa obe ruke... (ovde fali jedan snebivljivi smajli)...

Fakat, to su bili dani...

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

[*] Previous page

Go to full version