Američki Fudbal > AF u Srbiji

SAAF 2018

<< < (3/18) > >>

aleksandar:

--- Quote from: Nikša on January 16, 2018, 10:52:09 am ---Idete u Beograd? North remembers!


Sent from my iPhone using Tapatalk

--- End quote ---
Искрено, да још увек играм не бих ишао нигде. За мене постоје само Војводе, али ја сам од почетка приче ту па другачије размишљам. Никог не осуђујем нека иду момци где ће им бити боље. Велика штета за Нови Сад.

Pablo:

--- Quote from: mardok on January 16, 2018, 11:51:02 am ---Pukao pocetni entuzijazam, i AF pocinje da se gasi. tj poceo je odavno sad se vide rezultati.

--- End quote ---

Čekaj zar nije Nišavić udario temelje i uspostavio sistem koji će uspešno funkcionisati decenijama još davne 2005 godine?

velja:

--- Quote from: mardok on January 16, 2018, 11:51:02 am ---Pukao pocetni entuzijazam, i AF pocinje da se gasi. tj poceo je odavno sad se vide rezultati.

--- End quote ---
Šteta, ali možda je ono "zlatno doba" bilo nerealno...

BitterLemon:
Ово је баш штета, и показатељ да мора постојати рад са млађима, јер свима дође финансијски нестабилна сезона. Када Војводе немају средстава како се тек довијају они из нижих лига? Ово није популаран спорт, почива на ентузијазму појединаца, као такав тешко ће опстајати и сигурно ће имати успона и падова. Желим Војводама брз повратак.

mr.green:
Popularnosti americkom fudbalu u Srbiji direktno su doprineli Peja i onaj drugi voditelj sa 3K, svidjalo se to nekome ili ne.
Oni su bili takvo osvezenje da je to bilo neverovatno u to vreme. Svojim izuzetnim zanosom su kreirali citav jedan novi svet u Srbiji koji je brzo nasao veliki broj pristalica i sledbenika. Mi sa ovog foruma smo izdanak tog vremena, okupljali smo se da igramo zajedno i to su bila zaista sjajna i lepa vremena.
Forum je bio super popularan u to vreme, klubovi su nicali preko noci, AF je bio prilicno dobro medijski ispracen u Srbiji.
Taj pocetni entuzijazam, zanos i polet su jednostavno nestali tokom godina, a sve je pocelo ukidanjem 3K, odlaskom onog drugog komentatora u Ameriku i nestankom AF sa nacionalnih kanala. To je, mislim, bio udarac od kojeg se AF u Srbiji nikada nije oporavio.
Sve nakon toga je bio cist entuzijazam ljudi koji su sve ovo i poceli. Ali ti ljudi su ostarili, kao i mi ovde na forumu, mladja baza nije nikada napravljena i sve se zavrsilo samo na nasoj generaciji.

Steta, jer AF je sport koji je apsolutno savrsen za nas Srbe i propustena je prilika da se omasovi i pripremi za neke nove klince.
Nestrucnost ljudi koji su upravljali SAFS-om je samo ubrzala proces gasenja klubova.
Realno, i ovaj forum ce trajati dok je nas koji smo ovde od prvog dana. Kada mi prestanemo da pisemo i endzone.rs ce otici u zaborav.

Kapa dole za Vojvode i sve ostale timove koji su nestali.

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

[*] Previous page

Go to full version