Ostalo > Razno

PITANjA - Glupa i ina...

<< < (667/668) > >>

Tedimed:
Hvala Zujoslave. Nazalost 10 mi ne radi posao jer zena mora na zoom, koristi neke njihive kompanijske programe itd. A mozda cu i ja morati da drzim neke casove online pa mi je brzina od znacaja.
Jel imate iskustva sa ovom Vikend Net tarifom kod A1? Platis ruter i ukljucen neograniceni net na 7 dana.
Da li to znaci da ne moram da uzimam telefon pa da share internet kao kod ovog Yettela i jel ima neko ideju kolika je brzina protoka. Ne mogu nigde da nadjem tu informaciju (nigde zvanicno).
Znam da smaram, ali od interneta mi zavisi ceo itinerer mog boravka pa moram da imam neke informacije unapred. Hvala drustvo.

Tedimed:
Cao ljudi,
evo mene nazad na trulom zapadu i samo da vam prenesem moja iskustva sa ovom Vikend tarifom A1 ako nekoga bude interesovalo.
Znaci, ovo fercera ako vam treba internet "za poneti". Nije jeftino, ali ako ste u guzvi kao sto sam ja bio, onda moze da prodje.
Otisao kod ovih u A1 uzeo ruter i na licu mesta probao. Radilo. Ulogovao se sa mojim laptopom bez problema i brzina bila odilcna.
Nakon toga, koristili ga usput od Beograda do Apatina (sem na par mesta, domet i brzina bili totalno ok) i sledecih 7 dana. Laptop i telefoni radili skoro pa bez problema (imali ko sto rekoh par puta "mrtve zone", ali nista strasno).
Sve u svemu, 7 dana uklucenog neogranicenog interneta bilo ok. Jedina mana je sto baterija nije najsjanija. Kazu 6 sati kad se napuni, ali nema sanse...meni izdrzavala dva sata, maksimum, posle toga, moralo da se ukljuci na punjenje (usb port na laptopu radio posao).

Sundjer Bob Kockalone:
Verovatno si dobio primerak koji je dosta korišćen i kome treba zameniti bateriju. Što bi reko majstor Vinko, baterija se ne menja kada se smanji kapacitet, nego kad ne može više da se puni.

Marvin:
Aj reko vas da pitam, iskusni ste. Naime, nikad nisam naručivao nešto preko interneta iz inostranstva da mi donesu, te me interesuje koje sajtove koristite i koji uopšte donose kod nas, Amazon, eBay, šta funkcioniše?

zujo23:
Ja uglavnom koristim e-bay (upravo čekam danas ili sutra da mi stignu dve pošiljke), jednom sam koristio i Ali, uglavnom svi takvi sajtovi isporučuju u Srbiju (proveri pored konkretnog artikla da li ima ikakvog ograničenja vezano za isporuku), samo je pitanje cene.

Negde cena transporta bude uključena u cenu proizvoda, negde bude naznačena kao dodatna doplata.

Sve zavisi od toga šta bi kupio, ja sam uglavnom kupovao stvari male vrednosti koje su uz to "kastomizovane", tipa maska za telefon koja odgovara samo tom modelu telefona. Pošiljke su u principu stizale za 20-30 dana (uglavnom su išle iz Kine).

Sent from my SM-A546B using Tapatalk

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

[*] Previous page

Go to full version