Endzone.rs ExtraPoint > Hall of Fame

Moleban za NFL 5.9.2012 u 20 časova

<< < (4/6) > >>

lordnex:

--- Quote from: omiljeni on September 01, 2012, 08:03:59 pm ---probao sam da ga instaliram u post, al mi nije islo pa sam editovao post i turio ovaj neforumski tajmer  :(

--- End quote ---

mislim da bi tonyk mogao da napravi jedno ilustrovano uputstvo za timer  :)

Jason:
lord da li postoji podrska za neki chat na forumu ? jel je ovo na phpbb ?

lordnex:

--- Quote from: Jason on September 05, 2012, 03:16:09 pm ---lord da li postoji podrska za neki chat na forumu ?

--- End quote ---
teoretski mozda bi moglo da se instalira, postoje modovi


--- Quote from: Jason on September 05, 2012, 03:16:09 pm ---jel je ovo na phpbb ?

--- End quote ---
nije, SMF je

tonyk:

--- Quote from: lordnex on September 05, 2012, 03:08:32 pm ---mislim da bi tonyk mogao da napravi jedno ilustrovano uputstvo za timer  :)

--- End quote ---

ovako:
kad kucate post, kliknete na i zamenite reci brojevima.

cak imate i primer kad pridjete misem ikonici




jek ok ovako :)

Sundjer Bob Kockalone:
Годеле вечни, који си род људски избавио од робовања бејзболу, избави и мене, слугу Твога, од сваког дејства округлих лопти. Нареди злим и нечистим кошаркама и одбојкама да одступе од душе моје, и да не бораве нити се скривају на ТВ-у, него нека ради светог НФЛ-а Твог, и јединородног  фудбала Твог, и маркетинга Твог, беже од створења руку стероидних и да будем очишћен од сваког искушења олимпијског, да би недељу успешно преживео, удостојаван пречистих Тајни јединородног Бекса и Ефеса (драфт) нашег, са којим је фудбал благословен и препрослављен, са пресветим и благим и животворним еkcтрапоинт Духом, сада и увек и у векове векова. Ендзоне.

Многи се сада питају зашто је Годел дозволио да се таква несрећа сручи на земљу. Наравно, форумашки греси и небрига за природни поредак спортова, разлог су оваквих несрећа на земљи. Али ми не смемо да окривљујемо друге, да код других тражимо разлог за несрећу која нас је спопала.То се сада тиче свих и да зато свако треба да обрати пажњу на себе, да се покаје за грехе и моли се Годелу да пошаље са ТВ-а фудбал жељној земљи. Помозимо сви својим вапајима, са надом да ће НФЛ сезона коначно почети.

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

[*] Previous page

Go to full version