Ostalo > Ostali Sportovi

NHL

<< < (59/59)

Marvin:
Bukvalno na tviteru sudija koji je otpusten jer je uhvacen kako tokom utakmice govori kako se sudi teledirigovano a ne prema pravilima ismeva to sto navijaci traze suspenziju za igraca koji namerno povredjuje drugog igraca.

Ja pokusavam da vas zainteresujem ovim kratkim opisima, da budem iskren sam sebe zaintrigiram nekad sta sam napiso.



Da ne pricam tek o igracu Sijetla koji je polomio vrat igracu Avalanchea al nisu imali prosto srca da ga suspenduju za game 7, ne bi bilo fer jbg.

Marvin:
E, apdejt, konj se do kraja povredio i nije ni trco. :D

Opet sudio Ves Mekoli i gle cuda, Florida jedan jedini prekrsaj nije napravila za 65 minuta utakmice, pa to je sou.  :D

Marvin:
Evo jos svezih dokaza, ko da ih nema vec dovoljno, ako najbolji strelac plejofa igra za kanadsku ekipu i ti gubis utakmicu, slobodno kreni da mu polomis ruke, kazna je vec za protivnicku ekipu nego za tvoju.



To je jedna utakmica suspenzije, a zbog tog sto se pravila apsolutno moraju postovati, Darnel Nurse iz Edmontona je isto suspendovan jednu utakmicu automatski jer je dobio instigator penalty u poslednjih 5 minuta utakmice.

Mala napomena, 2 puta tokom cele sezone se desilo da neko dobije instigator u poslednjih 5 minuta i oba puta su amnestirali suspenziju po slobodnoj proceni. Naravno da su oba puta u pitanju bili igraci koji igraju za americke timove.

Sundjer Bob Kockalone:
A meni se smejao tatko kad sam gledao Hulk Hogana kad sam bio mali i navijao ko blesav.

Marvin:
Nariktaljka klasicna. :dzombica:

Navigation

[0] Message Index

[*] Previous page

Go to full version