Author Topic: 2013 Week 3  (Read 12690 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline omiljeni

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 7010
    • View Profile
Re: 2013 Week 3
« Reply #35 on: September 23, 2013, 02:01:51 am »
Bože dragi...
20 penaltya za skoro 200 yarda  :pop:
ovo nisam u životu video
umesto da ih razvalimo 30 razlike mi se sa ovim mučenicima koljemo do poslednjeg sekunda  :palm:


Šampion Endzone III-B lige za 2007.godinu!

Šampion Endzone III-B lige za 2021.godinu!

Offline dinustef

  • Starter
  • **
  • Posts: 424
    • View Profile
Re: 2013 Week 3
« Reply #36 on: September 23, 2013, 02:16:52 am »
umesto da ih razvalimo 30 razlike mi se sa ovim mučenicima koljemo do poslednjeg sekunda  :palm:

Mucite se, jer vam je tu i mesto. Borba za 3. i 4. mesto u diviziji.
panika?
prvi smo u diviziji, imamo Tebowa i deremo sve redom.
koja crna panika.

When you win say little, when you lose, say less.

Offline Reignman

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 7477
    • View Profile
Re: 2013 Week 3
« Reply #37 on: September 23, 2013, 09:10:09 am »
Kako li smo samo izgubili od Miami-a  :hm:

Offline marasin

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 2079
    • View Profile
Re: 2013 Week 3
« Reply #38 on: September 23, 2013, 12:55:13 pm »
Svi potcenjuju miami, ali to je tim koji se jako dobro gradi. Imaju vrlo dobru odbranu i napad koji funkcionise. Po meni su oni PO tim. Ako ne izgube nesto specijalno do sledece sezone mozda budu i u SBu.

Offline Reignman

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 7477
    • View Profile
Re: 2013 Week 3
« Reply #39 on: September 23, 2013, 01:01:34 pm »
Ma ljudi ni sami ne znaju kako su pobedili :)

Defense nista nije posebno nije odigrao juce. Ryan je bio fantastican u prvom poluvremenu i running game bez SJ je bio odlican.
Ono sto im je islo na ruku je sto su Falconsi ocajno zvali akcije u redzone-u pa su se drajvovi zavrsavali sa FG od kojih je Bryant promasio poslednji.
TO na strani Falconsa, TOP na strani Falconsa...

Mnogo povredjenih igraca trenutno na roosterutm Falconsa ali ipak su bili tu negde i mogli su da pobede (isto kao i protiv Saintsa)

Offline Reignman

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 7477
    • View Profile
Re: 2013 Week 3
« Reply #40 on: September 23, 2013, 01:06:51 pm »
i da, AFC 9 - NFC 2 ove nedelje :S
Pobeda Sijetla moze i da se ne racuna :D

Offline Otis

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 3438
    • View Profile
Re: 2013 Week 3
« Reply #41 on: September 23, 2013, 02:16:05 pm »
Ma ljudi ni sami ne znaju kako su pobedili :)


Ovo je bio i moj utisak.
Praktično do promašenog FG Bryanta- Atlanta je kontrolisala mec. Imali su bezbroj besmislenih akcija u redzone-i i realno su mogli znatno ranije da zavrse posao. Trcanje sasvim dobro,Snelling mi se mnogo vise svideo nego Rodgers, mada je i on bio solidan; pas-deluje da Ledeni vidi samo Julia...Odbrana kilava,ali nista bolja nije bila ni Majamijeva.
Nisam gledao Majami do sinoc; baš tvrda ekipa, solidna ( i nista vise od toga)odbrana, ali zacudjujuce dobar napad obzirom da sadrzi gomilu mediokriteta.Tannehill vrlo dobar, poslednji drajv je kulerski odradio ( mada mu je i Atlantin kilavi def malcice pomogao...).Sve u svemu-ako ovako nastave, ne vidim da ce im izmaci PO, mada imaju prilicno tezak raspored.
Paralelno, gledao Billse kod Djetsa. E koji mi j e k. to trebalo nemam pojma.  :dumrem:
Šampion Endzone III-B lige za 2015.godinu!
Šampion Vince Lombardi Keeper lige za 2019.godinu!
Šampion AllDef lige za 2021.godinu!
Šampion Dynasty NBA za 2022/23!

Offline starr

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 21031
    • View Profile
Re: 2013 Week 3
« Reply #42 on: September 23, 2013, 02:56:22 pm »
https://twitter.com/kentsomers/status/382113435036573696

Kent SomersVerified account ‏@kentsomers

S rashad Johnson lost top of right middle finger Sunday. Took glove off and finger was still in

 :sick:

Offline Reignman

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 7477
    • View Profile
Re: 2013 Week 3
« Reply #43 on: September 23, 2013, 03:15:57 pm »
Ovo je bio i moj utisak.
Praktično do promašenog FG Bryanta- Atlanta je kontrolisala mec. Imali su bezbroj besmislenih akcija u redzone-i i realno su mogli znatno ranije da zavrse posao. Trcanje sasvim dobro,Snelling mi se mnogo vise svideo nego Rodgers, mada je i on bio solidan; pas-deluje da Ledeni vidi samo Julia...Odbrana kilava,ali nista bolja nije bila ni Majamijeva.
Nisam gledao Majami do sinoc; baš tvrda ekipa, solidna ( i nista vise od toga)odbrana, ali zacudjujuce dobar napad obzirom da sadrzi gomilu mediokriteta.Tannehill vrlo dobar, poslednji drajv je kulerski odradio ( mada mu je i Atlantin kilavi def malcice pomogao...).Sve u svemu-ako ovako nastave, ne vidim da ce im izmaci PO, mada imaju prilicno tezak raspored.
Paralelno, gledao Billse kod Djetsa. E koji mi j e k. to trebalo nemam pojma.  :dumrem:

Odbrana Atlante je bila sasvim OK.
Jebenih 5 sekova FFS!!!!
Forced Fumble i recovery i INT

Poslednji drajv je bila klasicna vanilla i Tannehill je dink and dunkom lagano stigao do poena. Tu smo bas slabo odigrali, ne znam koji kurac Mike Smith nije zatrazio timeout da isamara malo nekoga.
Ryan je morao da trazi nekog drugog ali problem je sto je Roddy jos uvek nije ni na 60%, Gonzales je u kurcu posto je propustio TC, Harry Douglas ima ruke velicina devetogodisnje devojcice...

Bice bolje, mogli smo vrlo lako da budemo 3-0 umesto 1-2.
Taman da munemo Patse sledece nedelje i da se vratimo na .50

Offline starr

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 21031
    • View Profile

Offline Grandilof

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 4875
    • View Profile
Re: 2013 Week 3
« Reply #45 on: September 24, 2013, 06:08:18 pm »
http://www.nfl.com/news/story/0ap2000000249952/article/denver-broncos-rbs-played-rockpaperscissors

A kad sam video loptu na 1y, reko taman Moreno da mi cementira poziciju u fantasy-ju, a onda ulazi Hillman. Znao sam da je neka visa sila  :lol:
« Last Edit: September 24, 2013, 06:12:24 pm by Grandilof »

"Philadelphia is the only city, where you can experience the thrill of victory and the agony of reading about it the next day."

Offline Fred Kremenko

  • Starter
  • **
  • Posts: 110
    • View Profile
Re: 2013 Week 3
« Reply #46 on: September 25, 2013, 10:05:29 am »
Kako li smo samo izgubili od Miami-a  :hm:
tako sto sam ja cekao 2 da prodjem tiket. Mrtvaci raspali :rant:

Offline Reignman

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 7477
    • View Profile
Re: 2013 Week 3
« Reply #47 on: September 25, 2013, 10:31:08 am »
ja igrao keca :)