Author Topic: Ove nedelje sam voleo  (Read 146874 times)

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

Offline Staja

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 1140
    • View Profile
Re: Ove nedelje sam voleo
« Reply #105 on: July 26, 2012, 10:22:32 pm »
Rešio se jednog samsunga sa drugim samsungom...  :OK:


Offline sabotage

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 2311
    • View Profile
Re: Ove nedelje sam voleo
« Reply #106 on: July 27, 2012, 08:39:47 pm »
Majke i viljamovku! :)
"Give us a blade of grass, we'll defend it, or attack. We got a blade there. Good to have a little fortune sometimes."

Offline Jason

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 999
    • View Profile
Re: Ove nedelje sam voleo
« Reply #107 on: August 17, 2012, 11:48:46 pm »
Cale i keva mi danas zvanicno saopstili da sam narkoman od preteranog igranja igrica...kazu mi smo mislili da nam sin nije narkoman al' smo pogresili...
the loudest one in the room is the weakest one in the room

Offline chkode

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 3003
    • View Profile
Re: Ove nedelje sam voleo
« Reply #108 on: August 18, 2012, 07:20:52 pm »

 :wub:

Offline Mimi

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 3601
    • View Profile
Re: Ove nedelje sam voleo
« Reply #109 on: August 18, 2012, 10:32:14 pm »
Pitanje za vas koji ste pili Erdinger: Je l' on prirodno ima malo kiseliji ukus? U Irskom, ovde u Nišu, sam pre jedno mesec dana naručio kriglu - da probam kakvo je i bilo je izuzetno kiselo. Posle par trenutaka seo pored mene jedan lik i kaže "Nemoj slučajno da naračuješ Edinger, ukiselilo im se."

Offline vladarule

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 2394
    • View Profile
Re: Ove nedelje sam voleo
« Reply #110 on: August 19, 2012, 02:46:51 am »
Nope, nije kiseo. Oni ga nesto tupe ja u zadnjih mesec dana 3-4 puta bio doIrskog i nikad nisam mogao da ga narucim,te ga nemaju nte im se polomila rucica za sipanje, te mogu nsamo toplo da mi donesu...
Vernon Davis je jedna zena i nije sluzio vojsku

Online zujo23

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 4316
  • Jašta, brate!
    • View Profile
Re: Ove nedelje sam voleo
« Reply #111 on: September 01, 2012, 01:11:40 pm »
Hmmmm... voleo sam celu ovu nedelju, a evo i zašto.

Budući da obično ne stižem da se dovoljno posvetim klincima i da provodem sa njima dovoljno "kvalitetnog vremena" što bi rekli Ameri, planirao sam godišnji odmor tako da imamo jednu celu nedelju slobodnu u BG, pre nego što starijem klinji počne škola, a mlađi nastavi da ide u vrtić. To je izgledalo otprilike ovako:

U ponedeljak se stariji klinja (9 god) vratio sa priprema sa klubom, pun utisaka. Mlađeg klinju (5 ipo god) sam upisao u školu plivanja, prošao je testiranje i imao prvi trening. Skakao je do neba od sreće, napokon i on da ide na plivanje kao što je i stariji bata išao pune tri godine.

U utorak sam rešio da iskoristim vaučere za karting koje sam dobio preko firme, pa smo nas četvoro išli i vozili se po pola sata. Stariji klinja je ranije već vozio, tako da mu to i nije bio toliko veliki doživljaj, ali se mlađi do sada vozio isključivo sa mnom u dvosedu, pa mu je ovo bilo prvi put da sam vozi baby karting. U prvom krugu je izleteo dva puta, ali je brzo provalio kada treba da oduzme gas, kada treba da prikoči, i do kraja vožnje nije bilo problema. Naravno, njegovom oduševljenju nije bilo kraja.

U sredu smo spržili ostatak vaučera za karting, nijedan od njih dvojice nije imao nijedno izletanje, sve je prošlo super. Uz to, našao sam se sa Giletom i preuzeo dve nedostajuće sličice za album Ledeno doba 4, a uspeo sam i da ubacim mlađeg klinju u "Dan koji pamtim" (http://www.partizan.rs/19780-dan-koji-pamtim-4/), trebalo bi da izađe sa igračima na utakmici protiv Hajduka, 15. ili 16. septembra. Stariji klinja je bio prošle godine, osim što izađeš sa izgračima, dobiješ na poklon opremu u kojoj si izašao (originalni dres, šorc i štucne), što nije nimalo beznačajno.

Četvrtak je bio rezervisan za kuliranje, a u petak smo overili Petroland. Needless to say koliko su se klinci obradovali. Meni je najjači utisak što se uopšte nisu plašili ničega (stariji klinja je overio sve tobogane, uključujući i kamikaze i King, dočim je mlađi bio na svim na koje su ga pustili, obzirom na visinu od 120 cm).

I tako, mislim da sam ispunio cilj koji sam zacrtao, da je ovo bila jedna prilično dobra nedelja iz ugla roditeljstva. Još samo da dobro prođem na Dynasty draftu sutra (i da roštilj ispadne dobro), i sve će biti OK. I da polako počnem da se spremam za čašu žuči, što bi reka' Njegoš...

Grakću gavrani -
još dublje u jaknu
uvlačim glavu.

Majčina senka
preko cele sobe -
loži peć u mraku.

"Život nam uglavnom vraća ono što dajemo drugima" - Ivo Andrić

"We make living based on what we get, and we make a life based on what we give" - Winston Churchill

Offline Pablo

  • HOF
  • *****
  • Posts: 12732
    • View Profile
Re: Ove nedelje sam voleo
« Reply #112 on: September 01, 2012, 01:14:42 pm »
I tako, mislim da sam ispunio cilj koji sam zacrtao, da je ovo bila jedna prilično dobra nedelja iz ugla roditeljstva. Još samo da dobro prođem na Dynasty draftu sutra (i da roštilj ispadne dobro), i sve će biti OK. I da polako počnem da se spremam za čašu žuči, što bi reka' Njegoš...

A jel ti njih polako uvodis u svet fantasya?

Offline doktor

  • Starter
  • **
  • Posts: 451
    • View Profile
Re: Ove nedelje sam voleo
« Reply #113 on: September 01, 2012, 01:26:31 pm »
Hmmmm... voleo sam celu ovu nedelju, a evo i zašto.

Budući da obično ne stižem da se dovoljno posvetim klincima i da provodem sa njima dovoljno "kvalitetnog vremena" što bi rekli Ameri, planirao sam godišnji odmor tako da imamo jednu celu nedelju slobodnu u BG, pre nego što starijem klinji počne škola, a mlađi nastavi da ide u vrtić. To je izgledalo otprilike ovako:

U ponedeljak se stariji klinja (9 god) vratio sa priprema sa klubom, pun utisaka. Mlađeg klinju (5 ipo god) sam upisao u školu plivanja, prošao je testiranje i imao prvi trening. Skakao je do neba od sreće, napokon i on da ide na plivanje kao što je i stariji bata išao pune tri godine.

U utorak sam rešio da iskoristim vaučere za karting koje sam dobio preko firme, pa smo nas četvoro išli i vozili se po pola sata. Stariji klinja je ranije već vozio, tako da mu to i nije bio toliko veliki doživljaj, ali se mlađi do sada vozio isključivo sa mnom u dvosedu, pa mu je ovo bilo prvi put da sam vozi baby karting. U prvom krugu je izleteo dva puta, ali je brzo provalio kada treba da oduzme gas, kada treba da prikoči, i do kraja vožnje nije bilo problema. Naravno, njegovom oduševljenju nije bilo kraja.

U sredu smo spržili ostatak vaučera za karting, nijedan od njih dvojice nije imao nijedno izletanje, sve je prošlo super. Uz to, našao sam se sa Giletom i preuzeo dve nedostajuće sličice za album Ledeno doba 4, a uspeo sam i da ubacim mlađeg klinju u "Dan koji pamtim" (http://www.partizan.rs/19780-dan-koji-pamtim-4/), trebalo bi da izađe sa igračima na utakmici protiv Hajduka, 15. ili 16. septembra. Stariji klinja je bio prošle godine, osim što izađeš sa izgračima, dobiješ na poklon opremu u kojoj si izašao (originalni dres, šorc i štucne), što nije nimalo beznačajno.

Četvrtak je bio rezervisan za kuliranje, a u petak smo overili Petroland. Needless to say koliko su se klinci obradovali. Meni je najjači utisak što se uopšte nisu plašili ničega (stariji klinja je overio sve tobogane, uključujući i kamikaze i King, dočim je mlađi bio na svim na koje su ga pustili, obzirom na visinu od 120 cm).

I tako, mislim da sam ispunio cilj koji sam zacrtao, da je ovo bila jedna prilično dobra nedelja iz ugla roditeljstva. Još samo da dobro prođem na Dynasty draftu sutra (i da roštilj ispadne dobro), i sve će biti OK. I da polako počnem da se spremam za čašu žuči, što bi reka' Njegoš...


Apsolutno skidam kapu za sve uradjeno sa decom!!! Iskopiracu te u nekim stvarima!

Offline mr.green

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 6417
  • Scott Sterling: The Man, The Myth, The Legend!
    • View Profile
Re: Ove nedelje sam voleo
« Reply #114 on: September 01, 2012, 01:30:08 pm »
Hmmmm... voleo sam celu ovu nedelju, a evo i zašto.

Budući da obično ne stižem da se dovoljno posvetim klincima i da provodem sa njima dovoljno "kvalitetnog vremena" što bi rekli Ameri, planirao sam godišnji odmor tako da imamo jednu celu nedelju slobodnu u BG, pre nego što starijem klinji počne škola, a mlađi nastavi da ide u vrtić. To je izgledalo otprilike ovako:

U ponedeljak se stariji klinja (9 god) vratio sa priprema sa klubom, pun utisaka. Mlađeg klinju (5 ipo god) sam upisao u školu plivanja, prošao je testiranje i imao prvi trening. Skakao je do neba od sreće, napokon i on da ide na plivanje kao što je i stariji bata išao pune tri godine.

U utorak sam rešio da iskoristim vaučere za karting koje sam dobio preko firme, pa smo nas četvoro išli i vozili se po pola sata. Stariji klinja je ranije već vozio, tako da mu to i nije bio toliko veliki doživljaj, ali se mlađi do sada vozio isključivo sa mnom u dvosedu, pa mu je ovo bilo prvi put da sam vozi baby karting. U prvom krugu je izleteo dva puta, ali je brzo provalio kada treba da oduzme gas, kada treba da prikoči, i do kraja vožnje nije bilo problema. Naravno, njegovom oduševljenju nije bilo kraja.

U sredu smo spržili ostatak vaučera za karting, nijedan od njih dvojice nije imao nijedno izletanje, sve je prošlo super. Uz to, našao sam se sa Giletom i preuzeo dve nedostajuće sličice za album Ledeno doba 4, a uspeo sam i da ubacim mlađeg klinju u "Dan koji pamtim" (http://www.partizan.rs/19780-dan-koji-pamtim-4/), trebalo bi da izađe sa igračima na utakmici protiv Hajduka, 15. ili 16. septembra. Stariji klinja je bio prošle godine, osim što izađeš sa izgračima, dobiješ na poklon opremu u kojoj si izašao (originalni dres, šorc i štucne), što nije nimalo beznačajno.

Četvrtak je bio rezervisan za kuliranje, a u petak smo overili Petroland. Needless to say koliko su se klinci obradovali. Meni je najjači utisak što se uopšte nisu plašili ničega (stariji klinja je overio sve tobogane, uključujući i kamikaze i King, dočim je mlađi bio na svim na koje su ga pustili, obzirom na visinu od 120 cm).

I tako, mislim da sam ispunio cilj koji sam zacrtao, da je ovo bila jedna prilično dobra nedelja iz ugla roditeljstva. Još samo da dobro prođem na Dynasty draftu sutra (i da roštilj ispadne dobro), i sve će biti OK. I da polako počnem da se spremam za čašu žuči, što bi reka' Njegoš...
:worthy: :rock:

Sampion IIIb lige za 2016. godinu

Offline Nikša

  • HOF
  • *****
  • Posts: 10712
  • Reddit je keva.
    • View Profile
Re: Ove nedelje sam voleo
« Reply #115 on: September 01, 2012, 01:35:56 pm »
kakva je mrlja ovo sa partizanom  :palm:

Offline omiljeni

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 7010
    • View Profile
Re: Ove nedelje sam voleo
« Reply #116 on: September 01, 2012, 01:44:25 pm »
Batice, zar nije to previse potrosenog vremena na roditeljstvo i ostale trivijalnosti u kriticnoj poslednjoj nedelji pred draft?
Sve mi se cini da ce NBG Dzukci i ove sezone ostati bez plasmana u play-off.  :hm:


Šampion Endzone III-B lige za 2007.godinu!

Šampion Endzone III-B lige za 2021.godinu!

Offline Iceman

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 2393
    • View Profile
Re: Ove nedelje sam voleo
« Reply #117 on: September 01, 2012, 03:20:40 pm »
Pa s obzirom ko se ovde javio, jasno je je da covek igra sa amaterima i moze da vam da nedelju fore. :D

Sto me podseti, posto sam postao ponosni stric pre 23 dana, pomagao sam u kupanju pre neki dan. :D Kure cicino. :D

Offline Reignman

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 7477
    • View Profile
Re: Ove nedelje sam voleo
« Reply #118 on: September 01, 2012, 05:29:30 pm »
izvalio sam da zujo nabija svim ocevima kompleks nize vrednosti ovde!  :D

bravo cika zujo, svaka cas'

Offline seek boy

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 4013
  • Московский завод малолитражных автомобилей — MЗМА
    • View Profile
Re: Ove nedelje sam voleo
« Reply #119 on: September 02, 2012, 05:40:24 pm »
Činjenicu da je moja žena do perfekcije dovela pripremanje lazanje :thumbsup:
Боже спаси Боже храни
Српског Краља српски род

Offline chkode

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 3003
    • View Profile
Re: Ove nedelje sam voleo
« Reply #120 on: September 02, 2012, 05:50:18 pm »
Činjenicu da je moja žena do perfekcije dovela pripremanje lazanje :thumbsup:
:angry:

Offline Sundjer Bob Kockalone

  • HOF
  • *****
  • Posts: 14999
  • Jedni čovek kome ljudi veruju!
    • View Profile
Re: Ove nedelje sam voleo
« Reply #121 on: September 02, 2012, 06:56:47 pm »
Činjenicu da je moja žena do perfekcije dovela pripremanje lazanje :thumbsup:
Bravo, bravo. Ništa lepše nego kad čujem da nečija žena zna dobro da kuva.
Do kada ćemo morati da peremo ruke, zna li se šta?
Amerika, za razliku od Srbije, nema dovojan broj testova na korona virus.

Offline chkode

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 3003
    • View Profile
Re: Ove nedelje sam voleo
« Reply #122 on: September 02, 2012, 07:53:11 pm »
Bravo, bravo. Ništa lepše nego kad čujem da nečija žena zna dobro da kuva.

Offline mardok

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 4444
  • Keep walking
    • View Profile
Re: Ove nedelje sam voleo
« Reply #123 on: September 02, 2012, 07:58:19 pm »
Bravo, bravo. Ništa lepše nego kad čujem da nečija žena zna dobro da kuva.
+ 1

Offline seek boy

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 4013
  • Московский завод малолитражных автомобилей — MЗМА
    • View Profile
Re: Ove nedelje sam voleo
« Reply #124 on: September 02, 2012, 09:08:40 pm »
Drugari, ne bih da se falim, ali moja gospoja je opasna kuvarica...
Боже спаси Боже храни
Српског Краља српски род

Offline mardok

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 4444
  • Keep walking
    • View Profile
Re: Ove nedelje sam voleo
« Reply #125 on: September 02, 2012, 09:33:37 pm »
Drugari, ne bih da se falim, ali moja gospoja je opasna kuvarica...

Svi kod seeka na rucak  :D

Offline stevancar

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 5384
    • View Profile
Re: Ove nedelje sam voleo
« Reply #126 on: September 03, 2012, 03:01:20 am »
svi bi kod seeka na kafu ručak


;z




Offline seek boy

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 4013
  • Московский завод малолитражных автомобилей — MЗМА
    • View Profile
Re: Ove nedelje sam voleo
« Reply #127 on: September 03, 2012, 12:47:54 pm »
U jebote!
Pa zar je moguće da nijedna forumaška snajka ne zna ručak da zgotovi???

Savet za neoženjene forumaše: drugari, kada birate životnu saputnicu, imajte na umu da devojke koje su došle u vaš grad da studiraju i koje su se rano odvojile od roditelja u velikom procentu imaju neverovatna znanja u kuvanju, spremanju kuće, pranju, peglanju i ostalom, za razliku od riba koje do udaje žive kod mame i tate!
Mislim, naravno da je bitan personaliti i fizički izgled ali ovo mora da bude na trećem mestu!
Боже спаси Боже храни
Српског Краља српски род

Online zujo23

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 4316
  • Jašta, brate!
    • View Profile
Re: Ove nedelje sam voleo
« Reply #128 on: September 03, 2012, 01:01:57 pm »
Ma dobro, ja nisam hteo da se hvalim, ali činjenica da samo donedavno imao 109 kila (a pre par godina i celih 114) na svojih 180 cm visine je usled toga što je i moja žena više nego dobra kuvarica.

Glede lazanja, mi ih pravimo zajedno, tj. ona spremi bešamel i bolognese sos, a ja iseckam šunku i narendam edamer, i posle sve to ređam u posudu (jeste, mi pravimo malo nekonvencionalne lazanje, gde su prvi i treći sprat sa bolognese sosom, a drugi i četvrti sa šunkom i sirom), i svako ko ih je probao je bio, blago rečeno, oduševljen.

Od ostalih specijaliteta izdvojio bih svinjske šnicle u sosu od pečuraka, senfa i pavlake, zatim španske pite, pa špagete carbonara, a ne treba zaboraviti ni pasulj, grašak, spanać, faširane šnicle, belu (kiselu) čorbu sa rozbratnom, i goooomilu drugih stvari!  :rock:
Grakću gavrani -
još dublje u jaknu
uvlačim glavu.

Majčina senka
preko cele sobe -
loži peć u mraku.

"Život nam uglavnom vraća ono što dajemo drugima" - Ivo Andrić

"We make living based on what we get, and we make a life based on what we give" - Winston Churchill

Offline Palmer

  • Starter
  • **
  • Posts: 250
    • View Profile
Re: Ove nedelje sam voleo
« Reply #129 on: September 03, 2012, 01:12:41 pm »
lol seek je u pravu, i ja sam to izvalio...  :pablo: al sad jbg, barem joj baba kida s hasom   :cackalica:
:rofl: :rofl: :rofl:
Malo je ruznjikava, ALI IMA DOOOOBRU DUSU  :1:

Offline seek boy

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 4013
  • Московский завод малолитражных автомобилей — MЗМА
    • View Profile
Re: Ove nedelje sam voleo
« Reply #130 on: September 03, 2012, 02:04:31 pm »
Ma dobro, ja nisam hteo da se hvalim, ali činjenica da samo donedavno imao 109 kila (a pre par godina i celih 114) na svojih 180 cm visine je usled toga što je i moja žena više nego dobra kuvarica.

Glede lazanja, mi ih pravimo zajedno, tj. ona spremi bešamel i bolognese sos, a ja iseckam šunku i narendam edamer, i posle sve to ređam u posudu (jeste, mi pravimo malo nekonvencionalne lazanje, gde su prvi i treći sprat sa bolognese sosom, a drugi i četvrti sa šunkom i sirom), i svako ko ih je probao je bio, blago rečeno, oduševljen.

Od ostalih specijaliteta izdvojio bih svinjske šnicle u sosu od pečuraka, senfa i pavlake, zatim španske pite, pa špagete carbonara, a ne treba zaboraviti ni pasulj, grašak, spanać, faširane šnicle, belu (kiselu) čorbu sa rozbratnom, i goooomilu drugih stvari!  :rock:

Moja gospoja u lazanji redja sos i sir zajedno a preko svakog sloja nabaci i malo parmezana i ruzmarina.

Inače, kod mene u kući je na ceni domaća kuhinja: pasulj, grašak, sarma, punjene paprike, krompir paprikaš, pečeni krompir sa raznim vrstama mesa, klasične supe i čorbe, roštilj, musaka sa krompirom, tikvicama i čime god hoćete, zeljanica, prebranac... Od neke savremene, moderne, kuhinje tu su lazanje, lignje, piletina sa kikirikijem...


Inače, ako niste probali, evo jedan predlog za vrhunski ugođaj:
Uzmete kolenicu, isečete je na četvrtine i skuvate. Kad se skuva, izvadite i u tu vodu od kuvanja ubacite kropir u celo da se skuva. od priloga uzmete ren, kajmak i mladi sir. Od salate turšiju.

Jede se na sledeći način: Kuvan krompir rasečete po sredini i namažete kajmak po njemu da se lagano topi, komad mesa rasečete po sredini i namažete ren na isti način na koji ste namazali kajmak po krompiru, sir jedete posebno a sve pratite salatom...

Od pića, naravno, ladno pivo marke Tuborg!

Nećete se pokajati!
Боже спаси Боже храни
Српског Краља српски род

Offline brm

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 2582
  • i tako...
    • View Profile
Re: Ove nedelje sam voleo
« Reply #131 on: September 03, 2012, 02:19:53 pm »
gle ovaj zujo i seek neki moderni, samo 'talijanska jela ruca.

kada moja bosanka razvuce kore za pitu, pa napravi zeljanice, burek, sirnicu, krompirusu, mantije, pa onda sitni kolaci, pa nedeljom (banatski rucak) govedja supa, rinflajs, pohovane snicle i pire krompir za desert pita od sljiva/visanja..... za 6 godina me overklokovala sa 70 na 105kg   :cackalica: :novak:

@seek

kad smo kolenica, u becu sam pre par godina krkao na prateru (cuveni luna park) pored u jednoj otvorenoj basti restorana nikad jace kolenice uz toceno crno pivo:




http://en.wikipedia.org/wiki/Schweizerhaus @edit - nasao kako se zove restoran

Secam se da je turcin nosio jedno 10ak tacni po rukama (ne znam kako je sve poneo) i da nam je pobacao na sto ko smo psi, basta prima jedno 200 ljudi i svi krkaju samo te kolenice.

Posle sam cuo da taj restoran radi samo leti i da cele godine samo kupuju kolenice za sezonu.

Koga put nanese u nasu blisku dijasporu obavezno neka svrne tamo na klopu, nece se pokajati
« Last Edit: September 03, 2012, 02:29:53 pm by brm »

Nejde brze...

Online zujo23

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 4316
  • Jašta, brate!
    • View Profile
Re: Ove nedelje sam voleo
« Reply #132 on: September 03, 2012, 02:32:31 pm »

kada moja bosanka razvuce kore za pitu, pa napravi zeljanice, burek, sirnicu, krompirusu, mantije,

Uhhhh... zaboravih da spomenem šareni burek...
Grakću gavrani -
još dublje u jaknu
uvlačim glavu.

Majčina senka
preko cele sobe -
loži peć u mraku.

"Život nam uglavnom vraća ono što dajemo drugima" - Ivo Andrić

"We make living based on what we get, and we make a life based on what we give" - Winston Churchill

Offline mardok

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 4444
  • Keep walking
    • View Profile
Re: Ove nedelje sam voleo
« Reply #133 on: September 03, 2012, 04:03:47 pm »
Cenima da ce posle ovih prica da padne neki forummski rucak, ili u najmanju ruku tema "Forumski Dzejmi Oliver"  :mr.green:

Offline starr

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 21031
    • View Profile
Re: Ove nedelje sam voleo
« Reply #134 on: September 03, 2012, 05:06:48 pm »
Mogli bi da napravimo neki forumski rijaliti gde ćemo da proverimo kulinarske sposobnosti lepših polovina foruma i da proglasimo najbolju? :D

Offline omiljeni

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 7010
    • View Profile
Re: Ove nedelje sam voleo
« Reply #135 on: September 03, 2012, 05:16:17 pm »
Moja hanuma napreduje ogromnim koracima iz godine u godinu.
Kace samo setim kakav je njab bila kacmo poceli ziveti zajedno.  :rofl:  Tad sam za nju bio Stevo Karapandza glavom i bradom, a sad vise maltene i ne zalazim u kuhinju.
Jedno vreme sam zbog toga imao i skoro 105kg i da nisam poceo malo da vodim racuna o tome ko zna dokle bih dogurao  :D


Šampion Endzone III-B lige za 2007.godinu!

Šampion Endzone III-B lige za 2021.godinu!

Offline Nikša

  • HOF
  • *****
  • Posts: 10712
  • Reddit je keva.
    • View Profile
Re: Ove nedelje sam voleo
« Reply #136 on: September 03, 2012, 05:37:18 pm »
Diplomirani pravnik  :dipl:

Offline Sundjer Bob Kockalone

  • HOF
  • *****
  • Posts: 14999
  • Jedni čovek kome ljudi veruju!
    • View Profile
Re: Ove nedelje sam voleo
« Reply #137 on: September 03, 2012, 07:56:48 pm »
Bravo
Do kada ćemo morati da peremo ruke, zna li se šta?
Amerika, za razliku od Srbije, nema dovojan broj testova na korona virus.

Offline Maslać

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 743
    • View Profile
Re: Ove nedelje sam voleo
« Reply #138 on: September 03, 2012, 08:04:10 pm »
Cestitam!

Kad smo vec kod skolstva, ja dobio posao u mojoj srednjoj skoli, danas mi bio prvi radni dan :)

Online zujo23

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 4316
  • Jašta, brate!
    • View Profile
Re: Ove nedelje sam voleo
« Reply #139 on: September 03, 2012, 08:24:30 pm »
Šta predaješ?
Grakću gavrani -
još dublje u jaknu
uvlačim glavu.

Majčina senka
preko cele sobe -
loži peć u mraku.

"Život nam uglavnom vraća ono što dajemo drugima" - Ivo Andrić

"We make living based on what we get, and we make a life based on what we give" - Winston Churchill