Author Topic: 2012 Divisional Playoffs  (Read 60790 times)

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Offline hicpra

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 683
    • View Profile
Re: Divisional Playoffs
« Reply #245 on: January 13, 2013, 10:42:08 pm »
Jebeno  :palm:

Offline Andrevlje

  • Starter
  • **
  • Posts: 122
    • View Profile
Re: Divisional Playoffs
« Reply #246 on: January 13, 2013, 10:57:51 pm »
Biće HOF koliko i nas dvojica. Da bude srećan ako dočeka drugi ugovor. :D

Sve i da se RG III super oporavi od povrede,zaustavi mu option igru.Nateraj ga da bude u dzepu kao sto ce ga trenerski mozgovi naterati u buducnosti.

Sta dobijes?


Wilson je neumoljivo pokazao da moze da stoji u dzepu i rastavlja protivnicke odbrane.

To radi vec nedeljama.

Wilson ima sve karakteristike QB koji vodi svoj tim u obecanu zemlju.


Obama,dodji na Andrevlje da pravimo G 2O samit


Offline Reignman

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 7477
    • View Profile
Re: Divisional Playoffs
« Reply #247 on: January 13, 2013, 11:05:17 pm »
a to je kauc u dnevnoj sobi jer odatle ce da prati ostatak PO...salu na stranu dobar je malac ali ako oduzmes Abrahama, Dline Falconsa je daleko ispod proseka. Mnogo puta je pobegao iz ruku defanzivcima a nije bas Mike Vick sto se eskiviranja tice.

Offline hicpra

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 683
    • View Profile
Re: Divisional Playoffs
« Reply #248 on: January 13, 2013, 11:05:36 pm »
Ode Gronk   :cry:

Offline 3rd down and long

  • Starter
  • **
  • Posts: 233
    • View Profile
Re: Divisional Playoffs
« Reply #249 on: January 13, 2013, 11:06:56 pm »
Joooooooooo, breeeeeeee  :palm:

Offline Andrevlje

  • Starter
  • **
  • Posts: 122
    • View Profile
Re: Divisional Playoffs
« Reply #250 on: January 13, 2013, 11:09:43 pm »
a to je kauc u dnevnoj sobi jer odatle ce da prati ostatak PO...salu na stranu dobar je malac ali ako oduzmes Abrahama, Dline Falconsa je daleko ispod proseka. Mnogo puta je pobegao iz ruku defanzivcima a nije bas Mike Vick sto se eskiviranja tice.

Pa ne govorimo samo o vasoj odbrani i vecerasnjem mecu,pogledaj kakvu su seriju imali Seahawksi u regularnoj sezoni.
Obama,dodji na Andrevlje da pravimo G 2O samit


Offline marasin

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 2079
    • View Profile
Re: Divisional Playoffs
« Reply #251 on: January 13, 2013, 11:16:34 pm »
Poenta nije da trci ko Vick, vec da sve vreme izbegava DL i da baci pas. Mozda bi bilo bolje da je u polovini slucajeva kada je imao priliku trcao, ali i on sam je rekao da mu to nije cilj. Mislim da ima odlican potencijal, ali treba da vidimo kako ce da prodje sledecu sezonu. Ako nastavi istim tempom ima sanse da bude top QB

Offline Reignman

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 7477
    • View Profile
Re: Divisional Playoffs
« Reply #252 on: January 13, 2013, 11:17:21 pm »

 :A

Offline hicpra

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 683
    • View Profile
Re: Divisional Playoffs
« Reply #253 on: January 13, 2013, 11:20:34 pm »
Reklama za Viagru  :rofl: :rofl: :rofl:

2/3 reklame nabraja nuspojave koje te mogu ubiti  :hof:

Offline nestorZ

  • Starter
  • **
  • Posts: 265
  • Who Dat?
    • View Profile
Re: Divisional Playoffs
« Reply #254 on: January 13, 2013, 11:25:43 pm »
bitna je ona chill glazba u pozadini i prekrasni krajolik  :mr.green:


Offline hicpra

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 683
    • View Profile
Re: Divisional Playoffs
« Reply #255 on: January 13, 2013, 11:26:41 pm »
Vereen jebeeeee  :cheer:

Offline starr

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 21031
    • View Profile
Re: Divisional Playoffs
« Reply #256 on: January 13, 2013, 11:31:21 pm »
Wilsonov problem je što je kao paser ograničen kao lavor. Gro njegovih kompletiranja su prema igračima koji su sami kao duhovi. Naravno, on je taj koji je sa svojim skremblovanjem najzaslužniji što omogućava saigračima da se otvore ali istorija pokazuje da se NFL odbrane relativno brzo prilagode na "specifične" kvotere pa im tek onda predstoji pravo dokazivanje.

Offline hicpra

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 683
    • View Profile
Re: Divisional Playoffs
« Reply #257 on: January 13, 2013, 11:39:28 pm »
Obrana zasada  :rock:

( samo da ih ne ureknem)

Offline Reignman

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 7477
    • View Profile
Re: Divisional Playoffs
« Reply #258 on: January 13, 2013, 11:39:55 pm »
Wilsonov problem je što je kao paser ograničen kao lavor. Gro njegovih kompletiranja su prema igračima koji su sami kao duhovi. Naravno, on je taj koji je sa svojim skremblovanjem najzaslužniji što omogućava saigračima da se otvore ali istorija pokazuje da se NFL odbrane relativno brzo prilagode na "specifične" kvotere pa im tek onda predstoji pravo dokazivanje.
tica?


dobro stari imas pravo, rookie je koordinatori nemaju dovoljno "filma" i ali opet, on je rookie :D, mozda za koju godinu pusti muda i pocne da zabada metkove na nemoguca mesta.

Offline cubico

  • Starter
  • **
  • Posts: 68
    • View Profile
Re: Divisional Playoffs
« Reply #259 on: January 13, 2013, 11:43:42 pm »
Dobro ide za sada 10-3

Offline vladarule

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 2394
    • View Profile
Re: Divisional Playoffs
« Reply #260 on: January 13, 2013, 11:46:17 pm »
Velker nije normalan  :worthy:
Vernon Davis je jedna zena i nije sluzio vojsku

Offline Foldingo

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 2138
    • View Profile
Re: Divisional Playoffs
« Reply #261 on: January 13, 2013, 11:47:28 pm »
tica?


dobro stari imas pravo, rookie je koordinatori nemaju dovoljno "filma" i ali opet, on je rookie :D, mozda za koju godinu pusti muda i pocne da zabada metkove na nemoguca mesta.

Zato i trea sacekati sa ocenama i prognozama. Kad se samo setim sta se sve pricalo za Josh Freeman-a nakon druge sezone...
“Winning is not a sometime thing, it is an all the time thing.” - Vince Lombardi

Offline hicpra

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 683
    • View Profile
Re: Divisional Playoffs
« Reply #262 on: January 13, 2013, 11:47:38 pm »
Obrana Texansa izgubljena u vremenu i prostoru  :napalm:

Offline marasin

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 2079
    • View Profile
Re: Divisional Playoffs
« Reply #263 on: January 13, 2013, 11:54:06 pm »
Wilsonov problem je što je kao paser ograničen kao lavor. Gro njegovih kompletiranja su prema igračima koji su sami kao duhovi. Naravno, on je taj koji je sa svojim skremblovanjem najzaslužniji što omogućava saigračima da se otvore ali istorija pokazuje da se NFL odbrane relativno brzo prilagode na "specifične" kvotere pa im tek onda predstoji pravo dokazivanje.
Pazi kada te nisam razumeo. Jel to znaci da nebi trebalo da baca igracima koji su slobodni? On je ruki i jos nije sasvim uigran sa hvatacima. Sladece sezone cemo da vidimo da li ce to da popravi. A ovako, koliko vidim, mislim da baca sve sto treba i moze da baci gde oce, iz trka ili iza OL. Meni je veci problem sto kada on krene da scrembluje da se hvataci slabo otvaraju. Zato je po meni WR ili pass catching TE realna prva opcija na draftu.

Offline Foldingo

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 2138
    • View Profile
Re: Divisional Playoffs
« Reply #264 on: January 13, 2013, 11:57:02 pm »
Zato je po meni WR ili pass catching TE realna prva opcija na draftu.

Ovo imaju odavno, ne znam zasto redovnije nisu koristili Miller-a.

Pravog #1 WR nemaju. Istina. Ali opet, kao i juce BAL@DEN, deluje kao da su cudne odluke trenera odlucile utakmicu (pogotovo u 1. poluvremenu).
“Winning is not a sometime thing, it is an all the time thing.” - Vince Lombardi

Offline Reignman

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 7477
    • View Profile
Re: Divisional Playoffs
« Reply #265 on: January 13, 2013, 11:58:43 pm »
Rice je no1 WR barem je to bio u Vikings-ima...Balwdin, Tate, Miller daleko je to od slabog hvatackog korpusa.

Offline Andrevlje

  • Starter
  • **
  • Posts: 122
    • View Profile
Re: Divisional Playoffs
« Reply #266 on: January 13, 2013, 11:59:03 pm »
Wilsonov problem je što je kao paser ograničen kao lavor. Gro njegovih kompletiranja su prema igračima koji su sami kao duhovi. Naravno, on je taj koji je sa svojim skremblovanjem najzaslužniji što omogućava saigračima da se otvore ali istorija pokazuje da se NFL odbrane relativno brzo prilagode na "specifične" kvotere pa im tek onda predstoji pravo dokazivanje.

Druze, a zar ne mislis da i njegove pametne odluke,prolazak kroz progresije i manipulacija safety-ja uticce da ima otvorene hvatace?

Naravno,u pravu si,mnogo pomaze njegovo skremblovanje i dobri blokovi OL da WR istrce rute i budu otvoreni.

Jesi video onaj pas prosle nedelje protiv Skinsa,pas ka Rice-u,kakvo plasiranje lopte na hvataca koji nije bio otvoren. Isti mec je bio jos jedan vrhunski sideline pas na pokrivenog WR,bese to Tate,ne znam.

Takvih stvari je bilo i u regularnoj sezoni.

Ja sam i protiv Skinsa i protiv Falconsa ocekivao da ce se Wilson ohladiti. Razmisljam, rookie je,mora uslediti neki INT ili fumble. P.O. je,ne moze rookie QB da igra ceo mec u takvom ritmu.Kad ono sipak. :D

Jedina stvar kod koje je Wilson ogranicen jesu fizikalije i samo zato je pao na draftu. Sve ostalo,po meni,trenutno ima na vecem nivou i od Lucka i od Griffina.

Spominjes istoriju NFL,ona je pokazala da jedan Brees moze da uspe, ne moras da se prezivas na B da bi se prica ponovila,zar ne Starr?





Obama,dodji na Andrevlje da pravimo G 2O samit


Offline Andrevlje

  • Starter
  • **
  • Posts: 122
    • View Profile
Re: Divisional Playoffs
« Reply #267 on: January 14, 2013, 12:03:45 am »
Rice je no1 WR barem je to bio u Vikings-ima...Balwdin, Tate, Miller daleko je to od slabog hvatackog korpusa.

kao prvo,Rice je bio kita u Vikingsima dok nije dosao Favre.

Daleko je on od true no 1. WR, tek treba da vidimo da li ce Miller sledece sezone odigrati priblizno dobro kao u poslednjim mecevima...

Ne kazem da su slabi WR,ali se slazem sa Marasinom.

I meni se mota po glavi da bi mogli da draftujete WR u 1. rundi. Mozda Justin Hunter,ako hocete da se malo kockate.Zbog povrede ovo govorim.
Obama,dodji na Andrevlje da pravimo G 2O samit


Offline Polux

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 1911
    • View Profile
Re: Divisional Playoffs
« Reply #268 on: January 14, 2013, 12:05:26 am »
Koja zivotinja je JJ  :worthy:
Razbija double team ko iz pi***  :worthy:
Da imaju jos jednog krstenog DE sa druge strane ili malo bolje LB (mnogo nedosteje onaj steroid Kusing) decko bi svaki down ubijao.
Neverovatan igrac, a bio sam skeptican kad su ga uzeli za 3-4.
"Не бојим се од вражјег кота, нека га је ка на гори листа, но се бојим од зла домаћега..."

Offline hicpra

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 683
    • View Profile
Re: Divisional Playoffs
« Reply #269 on: January 14, 2013, 12:10:36 am »
Moram ja spominjat usranu obranu koja sad zasere cijelo poluvrijeme  :wall: :thumbdown:

Offline Reignman

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 7477
    • View Profile
Re: Divisional Playoffs
« Reply #270 on: January 14, 2013, 12:18:01 am »
kao prvo,Rice je bio kita u Vikingsima dok nije dosao Favre.

Daleko je on od true no 1. WR, tek treba da vidimo da li ce Miller sledece sezone odigrati priblizno dobro kao u poslednjim mecevima...

Ne kazem da su slabi WR,ali se slazem sa Marasinom.

I meni se mota po glavi da bi mogli da draftujete WR u 1. rundi. Mozda Justin Hunter,ako hocete da se malo kockate.Zbog povrede ovo govorim.
:bigfunny:
pa naravno da je bio kita, ko mu je bio QB? Pera lozac :D
I Roddy White je bio bulja dok nije dosao Ryan (dobro imao je jednu solidnu sezonu pre Ryana)

Rice je fantastican WR, napada jump ball u rangu Calvina i Fitza  :worthy: i zeleo sam da ga Falconsi pokupe kada je postao FA
Da li je no1 ili ne po tebi je potpuno abitno.

Offline dinustef

  • Starter
  • **
  • Posts: 424
    • View Profile
Re: Divisional Playoffs
« Reply #271 on: January 14, 2013, 12:20:29 am »
Moram ja spominjat usranu obranu koja sad zasere cijelo poluvrijeme  :wall: :thumbdown:

Veci je problem specijalni tim. Oni su zacetnici svih 13 Hou poena. Prvo 2 kick off returna, pa uzasan punt(koji je bio running into the punter doduse).
panika?
prvi smo u diviziji, imamo Tebowa i deremo sve redom.
koja crna panika.

When you win say little, when you lose, say less.

Offline starr

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 21031
    • View Profile
Re: Divisional Playoffs
« Reply #272 on: January 14, 2013, 12:26:02 am »
Pazi kada te nisam razumeo. Jel to znaci da nebi trebalo da baca igracima koji su slobodni? On je ruki i jos nije sasvim uigran sa hvatacima. Sladece sezone cemo da vidimo da li ce to da popravi. A ovako, koliko vidim, mislim da baca sve sto treba i moze da baci gde oce, iz trka ili iza OL. Meni je veci problem sto kada on krene da scrembluje da se hvataci slabo otvaraju. Zato je po meni WR ili pass catching TE realna prva opcija na draftu.

Pazi, ništa ja loše nisam rekao o Wilsonovoj igri. Imao je odličnu sezonu, naročito drugi deo, i definitivno je najprijatnije iznenađenje sezone.

Realnost je da je ovo pass happy liga i za dugotrajnu karijeru će morati da pokaže da zna kako se pogađa kroz gužvu. E sad, njega jebe visina, odnosno nedostatak iste, pa je skoro nemoguće očekivati od njega da pošalje metak nego je ograničen na balonke a la Bog Fudbala. Iz pocketa neće ići jer su svi linijaši za glavu viši od njega a kada izađe iz pocketa uvek će moći da očekuje nekog lajnbekera jer nikad neće moći da proda play action kao većina ostalih kvotera od kojih se ne očekuje da trče.

Za kraj, izuzetno inteligentan igrač koji maksimalno koristi svoje prednosti ali sumnjam da ga samo to može daleko odvesti i mislim da će ga fizički nedostaci sprečiti da ima HOF karijeru.

Offline starr

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 21031
    • View Profile
Re: Divisional Playoffs
« Reply #273 on: January 14, 2013, 12:30:00 am »
Veci je problem specijalni tim. Oni su zacetnici svih 13 Hou poena. Prvo 2 kick off returna, pa uzasan punt(koji je bio running into the punter doduse).

Ovo nisam razumeo, zašto nisu sudili RTP? Jer je specijalac Texansa pao na zemlju pre kontakta?

Offline Andrevlje

  • Starter
  • **
  • Posts: 122
    • View Profile
Re: Divisional Playoffs
« Reply #274 on: January 14, 2013, 12:30:36 am »
:bigfunny:
pa naravno da je bio kita, ko mu je bio QB? Pera lozac :D
I Roddy White je bio bulja dok nije dosao Ryan (dobro imao je jednu solidnu sezonu pre Ryana)

Rice je fantastican WR, napada jump ball u rangu Calvina i Fitza  :worthy: i zeleo sam da ga Falconsi pokupe kada je postao FA
Da li je no1 ili ne po tebi je potpuno abitno.


Ko su bili QB Fitzu i Boldinu pre Warnera? Uz uzasnu OL i 0,01 yds po trcanju,pa im nije smetalo da postanu zverine.

Mozemo se tako igrati celu noc

Obama,dodji na Andrevlje da pravimo G 2O samit


Offline hicpra

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 683
    • View Profile
Re: Divisional Playoffs
« Reply #275 on: January 14, 2013, 12:31:11 am »
Ovo nisam razumeo, zašto nisu sudili RTP? Jer je specijalac Texansa pao na zemlju pre kontakta?

Da, tako nešto su svirali.

Kakav run game imamo  :rock:

Offline hicpra

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 683
    • View Profile
Re: Divisional Playoffs
« Reply #276 on: January 14, 2013, 12:36:17 am »
Krađa, ali neka  ::)

Offline dinustef

  • Starter
  • **
  • Posts: 424
    • View Profile
Re: Divisional Playoffs
« Reply #277 on: January 14, 2013, 12:36:51 am »
Jesu li ove majmunske sudije ciste u mozgu? Kakav bre jebeni forward progress? Nevera.
panika?
prvi smo u diviziji, imamo Tebowa i deremo sve redom.
koja crna panika.

When you win say little, when you lose, say less.

Offline Reignman

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 7477
    • View Profile
Re: Divisional Playoffs
« Reply #278 on: January 14, 2013, 12:40:09 am »

Ko su bili QB Fitzu i Boldinu pre Warnera? Uz uzasnu OL i 0,01 yds po trcanju,pa im nije smetalo da postanu zverine.

Mozemo se tako igrati celu noc

Ko!? Ko?!
Pa zna se Hollywood!  :cool:
Boldin i Fitz su pro bowl igraci. Nisu svi no1 WR pro bowl igraci.
Jel Welker no1 WR. Kakav je bio u Miami-u?

Rice je imao nesrecu sa povredama ali sezonu sa Farve-om je odigrao muski.

Offline Ferrari

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 543
    • View Profile
Re: Divisional Playoffs
« Reply #279 on: January 14, 2013, 12:40:38 am »