Author Topic: 2012 Week 12  (Read 26417 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Reignman

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 7477
    • View Profile
Re: Week 12
« Reply #105 on: November 26, 2012, 02:31:49 pm »
Ako je Kaep dobio tekmu, onda stvarno treba da preispitas svoje znanje o AF-u.
ma niksa je tu da muva riba po forumu...oh wait...

Offline Nikša

  • HOF
  • *****
  • Posts: 10712
  • Reddit je keva.
    • View Profile
Re: Week 12
« Reply #106 on: November 26, 2012, 03:16:04 pm »
Ako je Kaep dobio tekmu, onda stvarno treba da preispitas svoje znanje o AF-u. :lol:

Sa onom odbranom od sinoc i Sanchez bi dobio. :D

ja znam da bi ti najvise voleo da su Ninersi sinoc izduvali i da se Alexa vrne, ali avaj   :P

@kulting
potrazi pomoc, potrebna ti je  :lol:

Offline Digger

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 2677
    • View Profile
Re: Week 12
« Reply #107 on: November 26, 2012, 03:37:00 pm »
A postoji mala verovatnoća da bi dobio i Алекса. :D
Vi ste dobili svoju dozu spank-a, by Alex.  :bb :D

Offline Digger

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 2677
    • View Profile
Re: Week 12
« Reply #108 on: November 26, 2012, 03:43:03 pm »
ja znam da bi ti najvise voleo da su Ninersi sinoc izduvali i da se Alexa vrne, ali avaj   :P
Nisam to rekao. Samo cinjenice. Sanchez u Jets-ima ima da igra dok svi ne pocrkaju, a ocajan je, a QB koji odlicno igra je bench-ovan, da bi se nekome titrala jajca iz nekog razloga. I onda iz prosecne partije, koja je inace gora od proseka Alex-a, pravis neko cudo od deteta...jebena promocija nekoga na silu. Isto kao sto su sa Tebow-om smarali. Samo sto je Timmy za tetoviranog jos i igrac.

Da je Alex odigrao partiju sa 1 TD-om i 1 INT-om, bilo bi game manager, pass rating 90..blah. A ovo je "Golden Boy"...e od takvih proseravanja mi se povraca. Sve licimur do licimura, sto bi Savo rekao.  :D

Offline Digger

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 2677
    • View Profile
Re: Week 12
« Reply #109 on: November 26, 2012, 03:44:04 pm »
ma niksa je tu da muva riba po forumu...oh wait...
Frajer, pije vinjak, jede repove, i ganja zenske po forumu.  :D  :P

Offline Foldingo

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 2138
    • View Profile
“Winning is not a sometime thing, it is an all the time thing.” - Vince Lombardi

Offline omiljeni

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 7010
    • View Profile
Re: Week 12
« Reply #111 on: November 27, 2012, 12:17:29 am »
hehe
al kako su LBs odradili contain  :rofl:

 


Šampion Endzone III-B lige za 2007.godinu!

Šampion Endzone III-B lige za 2021.godinu!

Offline dinustef

  • Starter
  • **
  • Posts: 424
    • View Profile
Re: Week 12
« Reply #112 on: November 27, 2012, 03:16:17 am »
Kolko je jadna Fila, kuku. Ovaj 2. TD Car je prica za sebe. Bukvalno se svi sklonili i ostavili cist put LaFellu da se useta u EZ.
panika?
prvi smo u diviziji, imamo Tebowa i deremo sve redom.
koja crna panika.

When you win say little, when you lose, say less.

Offline Grandilof

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 4875
    • View Profile
Re: Week 12
« Reply #113 on: November 27, 2012, 03:21:48 am »
Kolko je jadna Fila, kuku. Ovaj 2. TD Car je prica za sebe. Bukvalno se svi sklonili i ostavili cist put LaFellu da se useta u EZ.

Eh, da nas jos gledas svake nedelje, tuga na sta smo spali.  :(

"Philadelphia is the only city, where you can experience the thrill of victory and the agony of reading about it the next day."

Offline Pablo

  • HOF
  • *****
  • Posts: 12734
    • View Profile
Re: Week 12
« Reply #114 on: November 27, 2012, 05:24:48 am »
Koji raspad od ekipe ovi Iglsi, taman sam se ponadao uzbudljivoj zavrsnici a ovi retardi ne mogu ni to da priuste.

Offline Grandilof

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 4875
    • View Profile
Re: Week 12
« Reply #115 on: November 27, 2012, 05:33:24 am »
Ja prebacio kada je Cam utrcao za TD, sta ovaj je promasio PAT ?  :rofl:

Doduse svejedno, mogao sam ti i ja reci jos pre 2 sata da batalis i prebacis se recimo na neki basket, nama su zavrsnice tekmi preslikane.

Moze L sve do kraja, dajte sto visi pick.  :mr.green:

"Philadelphia is the only city, where you can experience the thrill of victory and the agony of reading about it the next day."

Offline Pablo

  • HOF
  • *****
  • Posts: 12734
    • View Profile
Re: Week 12
« Reply #116 on: November 27, 2012, 05:45:40 am »
Ja prebacio kada je Cam utrcao za TD, sta ovaj je promasio PAT ?  :rofl:

Doduse svejedno, mogao sam ti i ja reci jos pre 2 sata da batalis i prebacis se recimo na neki basket, nama su zavrsnice tekmi preslikane.

Moze L sve do kraja, dajte sto visi pick.  :mr.green:


 :blink:

Offline Grandilof

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 4875
    • View Profile
Re: Week 12
« Reply #117 on: November 27, 2012, 01:20:59 pm »
'Bem li ga poceo si da igras Dynasty, reko mozda sad pratis NBA malo...  :D

"Philadelphia is the only city, where you can experience the thrill of victory and the agony of reading about it the next day."

Offline 49er

  • Starter
  • **
  • Posts: 216
  • Nothing Finer than a Forthy-Niner
    • View Profile
Re: Week 12
« Reply #118 on: November 27, 2012, 05:18:29 pm »

Offline 49er

  • Starter
  • **
  • Posts: 216
  • Nothing Finer than a Forthy-Niner
    • View Profile
Re: Week 12
« Reply #119 on: November 29, 2012, 05:57:06 pm »
Prognoza za Week 13 TNF,
New Orleans Saints @ Atlanta Falcons

Offline Digger

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 2677
    • View Profile
Re: Week 12
« Reply #120 on: November 29, 2012, 10:27:12 pm »
Kaep starter. Smith lepo rece, jedino sto je uradio da izgubi posao je da dobije potres mozga. Kao coveku, meni je jadno kako je ovo uradjeno. Sad znam kako je Dildu bilo kad je dosao Glavonja i oterao Cutler-a.

'Ajde da je bila neka enormna razlika u igri, ili da je tim gubio, pa sad dobija, ali nista od toga...ja nikada nisam voleo timove koji tako rade, tako da mi sad prilicno svejedno. I ne kazem to samo zato sto mi je Alex gotivan, rekao bih to i da je bilo koji drugi igrac tima prosao ovako, bez razloga. Kao kada bi neki OLB zamenio Aldon-a i napravio 2 sack-a i Aldon ostao na klupi...dobro, ovo je malo prenaglaseno, ali je poenta tu. :D

Offline masterplan

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 3086
    • View Profile
Re: Week 12
« Reply #121 on: November 29, 2012, 10:40:21 pm »
Ja ne verujem da ti nisi srećan što konačno imate nešto što bar liči na QB-a.  :D
Lepo spavaj druže, dobri dečko naš
i dok gore sveće znaj da ima nas,
vernih istoj priči što stojimo u redu,
vidimo se uskoro u nekom nebeskom bendu

Offline Nikša

  • HOF
  • *****
  • Posts: 10712
  • Reddit je keva.
    • View Profile
Re: Week 12
« Reply #122 on: November 29, 2012, 10:43:31 pm »
jbt ovolko ni velja ne drka na brkatog fegeta  :ohmy:

Offline Digger

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 2677
    • View Profile
Re: Week 12
« Reply #123 on: November 29, 2012, 10:53:51 pm »
Fumble od super bowl-a daleko prosle godine i kao ne bi nas mogao odvesti tamo Alex, a ovaj moze sigurno. E jebem ti ja tu logiku. Mislim da je ovo polako Harbaugh poceo da sjebava sam sebe sa prevelikim samopuzdanjem. Ima dobar tim i vrhunsku odbranu, pa je mogao da se kurobeca vise nego sto zasluzuje, ali kapiram da ce razjebati atmosferu u svlacionici ovako i da ce poceti igraci da se pitaju da li je dovoljno samo da se povrede i da budu zamenjeni. Neki mozda ne budu igrali agresivno kao pre zbog toga...svakako je uradio nesto sto se ne radi bas. Doveo Jacobs-a koji ne igra, pa Moss ima izraze lica kao da pizdi na momente, James i Jenkins nisu videli terena, a nije imao para za ST koji nas je gurao prosle godine, bar za Costanzo-a. Mnogo brlja i gresi, ali se provlacio. Videcemo sad koliko ce ga Kaep odvesti daleko.

A ja ne znam sto svi drkaju na Kaep-a, mene ama bas nicim nije impresionirao. Gore statistike, a ostalo manje vise sve isto. Ali kada pise na NFL.com-u Golden Boy, onda to ne treba osporavati valjda. :D

Offline Nikša

  • HOF
  • *****
  • Posts: 10712
  • Reddit je keva.
    • View Profile
Re: Week 12
« Reply #124 on: November 29, 2012, 10:55:04 pm »
niko ne drka na Kaepa ovde, nego svi drkaju tebe  :P

Offline Digger

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 2677
    • View Profile
Re: Week 12
« Reply #125 on: November 29, 2012, 10:58:30 pm »
Ma nemam ja nista protiv da svi budete odusevljeni njime, nego sam se samo se nadao da cu cuti jos neko misljenje, i zasto je po vasem misljenju Kaep bolji, ili sta mislite o odluci i nacinu kako je sprovedeno sve u delo.


Offline Nikša

  • HOF
  • *****
  • Posts: 10712
  • Reddit je keva.
    • View Profile
Re: Week 12
« Reply #126 on: November 29, 2012, 11:00:58 pm »
pa sta je tesko biti bolji od Alekse?

nije bacio pas od 15+ jardi jos od trening kampa, al bitno da ima 94,7% kompletiranih pasova

Offline Digger

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 2677
    • View Profile
Re: Week 12
« Reply #127 on: November 29, 2012, 11:23:45 pm »
Sve i da je tako, a nije...Kaep je bacio na proslom mecu protiv najgore odbrane jedan pas preko 20 jardi, ostalo su hvataci istrcali. To i jeste napad koji se igra.

EDIT: Ne vidim potrebu za dugim pasovima, kada ide i ovako. On ne bi mogao da ima te cifre i da pobedjuje da nije precizan i da nisu ta kraca dodavanja dobra. Jebes fantasy i brojke, gledaj realno. Ako napad ide i jede vreme, cemu pokusaj bombi? Moze se nepotrebno baciti INT...Da su ga odbrane izvalile da ne moze da baci dalje, onda bi mu napunili box, ali nije to, posto ni ovako nisu mogli to da zaustavljaju bas po volji.

Isti playcalling ce da bude i sad sa Kaep-om.
« Last Edit: November 29, 2012, 11:26:26 pm by Digger »

Offline Iceman

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 2393
    • View Profile
Re: Week 12
« Reply #128 on: November 29, 2012, 11:24:01 pm »
Ma nemam ja nista protiv da svi budete odusevljeni njime, nego sam se samo se nadao da cu cuti jos neko misljenje, i zasto je po vasem misljenju Kaep bolji, ili sta mislite o odluci i nacinu kako je sprovedeno sve u delo.


Kaep tek treba da se dokaze, ali kako uceni ljudi kazu, a na nama je da verujemo, ima ozbiljnu ruku i zna da potrci. To mi ostaje da im verujem na rec. Sto se ovog drugog tice, ni u osnovnoj skoli nema sentimentalnosti na turniru izmedju odeljenja, a kamoli u multimilijarderskom biznisu poput NFL.

Offline Digger

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 2677
    • View Profile
Re: Week 12
« Reply #129 on: November 29, 2012, 11:27:51 pm »
Kaep tek treba da se dokaze, ali kako uceni ljudi kazu, a na nama je da verujemo, ima ozbiljnu ruku i zna da potrci. To mi ostaje da im verujem na rec. Sto se ovog drugog tice, ni u osnovnoj skoli nema sentimentalnosti na turniru izmedju odeljenja, a kamoli u multimilijarderskom biznisu poput NFL.
Razumem ja to za sentimentalnost, ali menjas nesto sto je sljakalo, za nesto sto nije provereno uopste. Sad ce timovi da se spremaju za Kaep-a tek. I njegova prednost u odnosu na Alexa je ta sto je umeo da se izvuce od sack-ova, ali tek sad ce protivnici da pocnu da koriste njegove mane, a ima ih. Ali 'ajde...sad cu morati da vidim sta je to sto je sve ocaralo u onoj partiji od prosle nedelje, a meni promaklo izgleda. :D

Offline hicpra

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 683
    • View Profile
Re: Week 12
« Reply #130 on: November 29, 2012, 11:56:08 pm »
Ja se sjećam koliko smo Diggera zajebavali za ekipu i za Alexu, a sad sad imaju dvojbe oko startera jer obojica igraju odlično, a ekipa je vrhunska  :thumbsup:


Navijam za SF u PO  :facts:

Offline Otis

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 3438
    • View Profile
Re: Week 12
« Reply #131 on: November 30, 2012, 11:56:10 am »
Hill bi pocepao obojicu... :facts:
Šampion Endzone III-B lige za 2015.godinu!
Šampion Vince Lombardi Keeper lige za 2019.godinu!
Šampion AllDef lige za 2021.godinu!
Šampion Dynasty NBA za 2022/23!