Poll

Air Max vs. Starke?

Air Max
7 (25%)
Starke
21 (75%)

Total Members Voted: 28

Author Topic: Air Max vs. Starke  (Read 30849 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline lordnex

  • Administrator
  • *****
  • Posts: 7382
    • View Profile
    • www.sql-kefalo.net
Air Max vs. Starke
« on: November 14, 2012, 11:58:34 pm »

Offline stevancar

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 5384
    • View Profile
Re: Air Max vs. Starke
« Reply #1 on: November 15, 2012, 12:07:19 am »

Offline Reignman

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 7477
    • View Profile
Re: Air Max vs. Starke
« Reply #2 on: November 15, 2012, 10:21:36 am »
moje poslednje chucks imaju ~7 dina, malo pocepane spolja, furao ih celo leto  :rock:

Offline Dreamlord

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 1294
    • View Profile
Re: Air Max vs. Starke
« Reply #3 on: November 15, 2012, 11:52:06 am »
moje poslednje chucks imaju ~7 dina, malo pocepane spolja, furao ih celo leto  :rock:

Imam i ja neke tako stare. U sustini Chucksice su mi 90% cipelarnika :D Nekih 15-ak para :D

Offline Old School

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 2333
    • View Profile
Re: Air Max vs. Starke
« Reply #4 on: November 15, 2012, 12:15:46 pm »
Speaking of Chuck's, ovo je ubedljivo najbolja radnja na svetu: http://www.theavevenice.com/

Raj za fanove starki.

Offline Reignman

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 7477
    • View Profile
Re: Air Max vs. Starke
« Reply #5 on: November 15, 2012, 12:48:58 pm »


regular black low za mene  :cool:

Offline Pablo

  • HOF
  • *****
  • Posts: 12734
    • View Profile
Re: Air Max vs. Starke
« Reply #6 on: November 16, 2012, 02:28:03 am »
Uz Stevana, kadar nevera zadnjih par postova. Starke zadnji put nosio negde u petom osnovne pre 35 godina, valjda bila moda, posle se opametio i samo se nike ganja, uz poneki prelet u ribok ili adidas. Trenutno 4x air max.

Offline stevancar

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 5384
    • View Profile
Re: Air Max vs. Starke
« Reply #7 on: November 16, 2012, 02:30:17 am »
Trenutno 4x air max.
to je moj burazer

Offline Dreamlord

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 1294
    • View Profile
Re: Air Max vs. Starke
« Reply #8 on: November 16, 2012, 02:32:30 am »
Uz Stevana, kadar nevera zadnjih par postova. Starke zadnji put nosio negde u petom osnovne pre 35 godina, valjda bila moda, posle se opametio i samo se nike ganja, uz poneki prelet u ribok ili adidas. Trenutno 4x air max.

Bolje da si navuko thajlandskog shemale-a nekog na noge nego te maxerice  :napalm: :napalm: :napalm:

Offline Pablo

  • HOF
  • *****
  • Posts: 12734
    • View Profile
Re: Air Max vs. Starke
« Reply #9 on: November 16, 2012, 03:03:48 am »
Naci ovo uopste nije diskusija. Starke  :lol:

Offline Reignman

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 7477
    • View Profile
Re: Air Max vs. Starke
« Reply #10 on: November 16, 2012, 10:16:28 am »
air max, to je bilo popularno kacam bio peti ili sesti razred a nosio ih nobles u skolu i dripci koji su im skidali  :lol:

Offline Pablo

  • HOF
  • *****
  • Posts: 12734
    • View Profile
Re: Air Max vs. Starke
« Reply #11 on: November 16, 2012, 10:21:41 am »
air max, to je bilo popularno kacam bio peti ili sesti razred a nosio ih nobles u skolu i dripci koji su im skidali  :lol:

A saci porastao postao ozbiljan i poceo da nosis starke stare 10 godina?  :bigfunny:

Offline Reignman

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 7477
    • View Profile
Re: Air Max vs. Starke
« Reply #12 on: November 16, 2012, 10:45:56 am »
~7 dina  :bb

Naravno, chucks su klasika, air max su pomodarija.

Offline Dreamlord

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 1294
    • View Profile
Re: Air Max vs. Starke
« Reply #13 on: November 16, 2012, 10:56:43 am »
~7 dina  :bb

Naravno, chucks su klasika, air max su pomodarija.

Ma ostavi to da li su pomodarija ili ne. Jednostavno su ruzne brate, kao nekog tropskog gushtera da nosih.

Offline Digger

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 2677
    • View Profile
Re: Air Max vs. Starke
« Reply #14 on: November 16, 2012, 11:03:06 am »
Realno je da su Air Max ruzne. Jbt, pa te patike i nemaju normalan oblik patike u 90% slucajeva...stopalo deluje glomazno u njima.

Sa druge strane, starke su postale pomodarstvo odavno jos. Nose ih svi koji bi da se furaju na neki alternativni fazon, i svi koji hoce da pokazu da su drugaciji, u njihovim ocima verovatno i bolji od drugih. A realno, starke su takodje bezeveze. Onaj djon je ocaj, a i meni je tako odvratan onaj beli vrh, da ne bih to sad mogao da nosim nikada. Ali to je vec stvar ukusa.

Lepo furam neki classic fazon Nike, ili Reebok patika i meni dobro. Pritom, starke ili Air Max ne mozes da nosis na pola stvari.

Offline ibanez

  • Starter
  • **
  • Posts: 407
    • View Profile
Re: Air Max vs. Starke
« Reply #15 on: November 16, 2012, 11:12:05 am »
Pritom Air Max mozes da nosis na sve stvari.
Ispitao i odobrio institut u Zemunu  :facts:

Offline Dreamlord

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 1294
    • View Profile
Re: Air Max vs. Starke
« Reply #16 on: November 16, 2012, 11:16:57 am »
Realno je da su Air Max ruzne. Jbt, pa te patike i nemaju normalan oblik patike u 90% slucajeva...stopalo deluje glomazno u njima.

Sa druge strane, starke su postale pomodarstvo odavno jos. Nose ih svi koji bi da se furaju na neki alternativni fazon, i svi koji hoce da pokazu da su drugaciji, u njihovim ocima verovatno i bolji od drugih. A realno, starke su takodje bezeveze. Onaj djon je ocaj, a i meni je tako odvratan onaj beli vrh, da ne bih to sad mogao da nosim nikada. Ali to je vec stvar ukusa.

Lepo furam neki classic fazon Nike, ili Reebok patika i meni dobro. Pritom, starke ili Air Max ne mozes da nosis na pola stvari.

Maxerice kad navuce neko preko 15 godina, to je show realno.

Starke jesu patike koje predstavljaju alt podkulturu, s druge strane u pitanju je classic model koji se nje menjao mnogo dugo. Njihova jedina prednost je shto dolazi u mali milion custom varijanti, tako da svako nadje sebe u nekom . Daleko od toga da su to moderne, udobne patike i sl. A ono sto je porazavajuce je i njihova cena koja raste bezveze zadnjih godina. Ja volim Converse kao brand, imaju dobre patike i van Chucks serije koje su meni super.

Ja sam pre svega adidas fan (Originals serija pre svega). Nike nikada nisu imale "classic" fazon, to su uvek bili budzeni kameleoni i sl. A o odnosu cene i kvaliteta izrade necu da komentarishem.

Offline Digger

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 2677
    • View Profile
Re: Air Max vs. Starke
« Reply #17 on: November 16, 2012, 11:29:23 am »
Maxerice kad navuce neko preko 15 godina, to je show realno.

Starke jesu patike koje predstavljaju alt podkulturu, s druge strane u pitanju je classic model koji se nje menjao mnogo dugo. Njihova jedina prednost je shto dolazi u mali milion custom varijanti, tako da svako nadje sebe u nekom . Daleko od toga da su to moderne, udobne patike i sl. A ono sto je porazavajuce je i njihova cena koja raste bezveze zadnjih godina. Ja volim Converse kao brand, imaju dobre patike i van Chucks serije koje su meni super.

Ja sam pre svega adidas fan (Originals serija pre svega). Nike nikada nisu imale "classic" fazon, to su uvek bili budzeni kameleoni i sl. A o odnosu cene i kvaliteta izrade necu da komentarishem.
Volim i ja converse, ponekad naidje neki model koji mi se svidi, pa sam ih i nosao. Drug jedan fura stalno. Ali su mi starke vec isfurane, lepo je sto je stari model istrajao tako dugo, ali treba ipak nesto promeniti, sad kada vec ima mogucnosti da se napravi udobnija obuca. Taj trip sa cenom je upravo u tome sto klinci kupuju, da bi mogli da kenjaju drugima...vise nije bitno ni u kom su fazonu, pogotovo klinkice, sa cim sve one uklapaju starke.  :krst:

Nisam mislio classic u Reebok fazonu, znam da nemaju odredjeni deo za to. Ali, evo, ja nosim neke plitke, sivkaste, neka ne sljasteca boja, i plavi znak, i to mi je OK. Nema drecavih boja i sranja kojekakvih, kao na Air Max-u, recimo. Imaju oni finih modela...tipa duboke neke, kvazi za zimu sto su, isto su im OK.

Offline Reignman

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 7477
    • View Profile
Re: Air Max vs. Starke
« Reply #18 on: November 16, 2012, 11:31:59 am »
Jednostavno su ruzne brate, kao nekog tropskog gushtera da nosih.
:bigfunny:
Ja bih ih navukao iskljucivo za neki trening

Realno je da su Air Max ruzne. Jbt, pa te patike i nemaju normalan oblik patike u 90% slucajeva...stopalo deluje glomazno u njima.

Sa druge strane, starke su postale pomodarstvo odavno jos. Nose ih svi koji bi da se furaju na neki alternativni fazon, i svi koji hoce da pokazu da su drugaciji, u njihovim ocima verovatno i bolji od drugih. A realno, starke su takodje bezeveze. Onaj djon je ocaj, a i meni je tako odvratan onaj beli vrh, da ne bih to sad mogao da nosim nikada. Ali to je vec stvar ukusa.

Lepo furam neki classic fazon Nike, ili Reebok patika i meni dobro. Pritom, starke ili Air Max ne mozes da nosis na pola stvari.
Da primetio sam da su Chucks u poslendjih par godina upale u mainstream zonfic i ne mislim da ih nose samo oni koji furaju "alternativni fazon", cim ih Niksa fura znas da nesto nije u redu :D

hmm, da. Chuck mozes da nosis uz bilo sta!  :facts:

Offline Digger

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 2677
    • View Profile
Re: Air Max vs. Starke
« Reply #19 on: November 16, 2012, 11:38:50 am »
Da primetio sam da su Chucks u poslendjih par godina upale u mainstream zonfic i ne mislim da ih nose samo oni koji furaju "alternativni fazon", cim ih Niksa fura znas da nesto nije u redu :D

hmm, da. Chuck mozes da nosis uz bilo sta!  :facts:
To je odavno tako pocelo za alternativce. Sad su jos dodatno poceli svi da nose...garant i na splavovima mogu da se nadju.

A sto se tice ovog drugog dela...to zavisi od toga da li ti je bitno kakav ces na ulicu, ili ne. :D

Offline cilim

  • Rookie
  • *
  • Posts: 11
    • View Profile
Re: Air Max vs. Starke
« Reply #20 on: November 16, 2012, 11:41:12 am »
 :off: Split please  :off:

Offline Dreamlord

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 1294
    • View Profile
Re: Air Max vs. Starke
« Reply #21 on: November 16, 2012, 11:41:44 am »
To je odavno tako pocelo za alternativce. Sad su jos dodatno poceli svi da nose...garant i na splavovima mogu da se nadju.

A sto se tice ovog drugog dela...to zavisi od toga da li ti je bitno kakav ces na ulicu, ili ne. :D

Pa recimo u sivim Najkama sa plavim znakom, nisam baz za ulicu :D

Offline Digger

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 2677
    • View Profile
Re: Air Max vs. Starke
« Reply #22 on: November 16, 2012, 11:45:31 am »
Pa recimo u sivim Najkama sa plavim znakom, nisam baz za ulicu :D
Ma ti ne mozes ni da zamislis koliko je to lepa patika.  :bb :D

Na farmerke super ide...meni dosta, posto to nosam uglavnom, retko kada pantalone.

Offline Digger

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 2677
    • View Profile
Re: Air Max vs. Starke
« Reply #23 on: November 16, 2012, 11:47:54 am »

Offline Reignman

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 7477
    • View Profile
Re: Air Max vs. Starke
« Reply #24 on: November 16, 2012, 11:50:11 am »
To je odavno tako pocelo za alternativce. Sad su jos dodatno poceli svi da nose...garant i na splavovima mogu da se nadju.
Diggeru kacam bio 5. razred "alternativci" su nosili patike slicne air max uz farmerke i karirane kosulje :D :napalm:

Offline lordnex

  • Administrator
  • *****
  • Posts: 7382
    • View Profile
    • www.sql-kefalo.net
Re: Air Max vs. Starke
« Reply #25 on: November 16, 2012, 12:02:41 pm »
ja kad sam okacio sliku, nisam mislio da je tema air max vs starke... niti da li su starke bolje ili losije od drugih patika, vec samo je trebalo da istakne da starke bolje izgledaju starije nego nove, a airmax obrnuto...


no kad smo vec stigli ovde, evo i polla

Offline Staja

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 1140
    • View Profile
Re: Air Max vs. Starke
« Reply #26 on: November 16, 2012, 12:20:16 pm »
Koje su GAY?

Sorry but you are not allowed to view spoilers content.

Offline tonyk

  • Administrator
  • *****
  • Posts: 7335
  • Endzone is back
    • View Profile
Re: Air Max vs. Starke
« Reply #27 on: November 16, 2012, 12:29:48 pm »
no kad smo vec stigli ovde, evo i polla

biće verovatno pablo i scar vs. ostatka sveta

Offline ibanez

  • Starter
  • **
  • Posts: 407
    • View Profile
Re: Air Max vs. Starke
« Reply #28 on: November 16, 2012, 12:34:51 pm »
Ode glas za AirMax da ispostujem komsiluk i drugare iz skole  :D

Offline starr

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 21031
    • View Profile
Re: Air Max vs. Starke
« Reply #29 on: November 16, 2012, 12:38:11 pm »
None of the above :D

Offline tonyk

  • Administrator
  • *****
  • Posts: 7335
  • Endzone is back
    • View Profile
Re: Air Max vs. Starke
« Reply #30 on: November 16, 2012, 12:39:22 pm »
za tebe, starrke

Offline zujo23

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 4316
  • Jašta, brate!
    • View Profile
Re: Air Max vs. Starke
« Reply #31 on: November 16, 2012, 01:06:10 pm »
Heh, uz'o ja u leto te, sada već davne, 1990-te ljubičaste plitke starke. Otiš'o u vojsku, vratio se, kad ono narednog leta/rane jeseni, ceo BGD poč'o da nosi ljubičaste plitke starke. Reko' e, do kruca!
Grakću gavrani -
još dublje u jaknu
uvlačim glavu.

Majčina senka
preko cele sobe -
loži peć u mraku.

"Život nam uglavnom vraća ono što dajemo drugima" - Ivo Andrić

"We make living based on what we get, and we make a life based on what we give" - Winston Churchill

Offline Nikša

  • HOF
  • *****
  • Posts: 10712
  • Reddit je keva.
    • View Profile
Re: Air Max vs. Starke
« Reply #32 on: November 16, 2012, 01:06:32 pm »


i tacka.

Offline Staja

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 1140
    • View Profile
Re: Air Max vs. Starke
« Reply #33 on: November 16, 2012, 01:16:29 pm »
+1

Kupio krajem leta 2 Adidas Originalki...


PS: "Što švabo/(vijetnamac  :mr.green: ) napravi..."  :facts:

Offline stevancar

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 5384
    • View Profile
Re: Air Max vs. Starke
« Reply #34 on: November 16, 2012, 01:45:45 pm »
ne znam, er maks možda najudobnija patika, jebeš krimi loženje... pa jbt hodaš na oblacima
ko je rekao ovo da su neke glomazne i menjaju izgled stopala, totalno je istina, ali to je samo za neke modele, recimo ova gore na slici četvorka jeste preglomazna i ona može da stoji lepo nekom nabildovanom guliveru (ili ici bogdanovu), a ostala velika većina modela lepo čuči svakom bez ikakvih deformiteta :p
nosio sam kao klinac dvojku, i sad opet kad su se vratile od '06 redovno kupujem