Author Topic: SAFS Keeper liga IX  (Read 11963 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Kris Kros

  • Starter
  • **
  • Posts: 173
    • View Profile
Re: SAFS Keeper liga IX
« Reply #35 on: November 29, 2012, 10:54:34 pm »
Pitanje za učesnike lige: imam pet igrača koji mogu da mi budu kiperi za sledeću sezonu, a samo četiri mogu da se sačuvaju. Da li u ovoj ligi postoji nešto kao ustupanje kipera drugom igraču za adekvatan tik na draftu sledeće sezone?

Offline tonyk

  • Administrator
  • *****
  • Posts: 7335
  • Endzone is back
    • View Profile
Re: SAFS Keeper liga IX
« Reply #36 on: November 29, 2012, 11:01:58 pm »
trebao si tamo pitati.

ali nema ništa od toga, pre 10 godina je i samo čuvanje igrača bila radikalna promena.

Offline Pablo

  • HOF
  • *****
  • Posts: 12756
    • View Profile
Re: SAFS Keeper liga IX
« Reply #37 on: November 29, 2012, 11:06:47 pm »
Pitanje za učesnike lige: imam pet igrača koji mogu da mi budu kiperi za sledeću sezonu, a samo četiri mogu da se sačuvaju. Da li u ovoj ligi postoji nešto kao ustupanje kipera drugom igraču za adekvatan tik na draftu sledeće sezone?


Tako je bilo dogovoreno na pocetku, do odredjivanja kipera mogao si trejdovati kako hoces posle odredjivanja kipera mozes trejdovati samo igracim koji su ti kiperi dok su ostali FA, kasnije je doslo do malih problema u ligi a kasnije kada se stanje stabilizovali vise niko nije potezao to pitanje, nije bilo niti pokusaja trejda, ali posto si ti sada to naveo moglo bi da se aktivira to pitanje.

U sustini je to dobra stvar za onog ko ima odlican tim jer nece baciti dobrog igraca u bunar ali losa stvar za ligu tj za balans lige jer onaj koji ima losiji tim uvek moze ocekivati par zvucnih imena u prvoj rundi drafta.

Online lordnex

  • Administrator
  • *****
  • Posts: 7382
    • View Profile
    • www.sql-kefalo.net
Re: SAFS Keeper liga IX
« Reply #38 on: November 30, 2012, 11:34:55 am »
nema trejdova za pikove, mozes jedino da probas da zamenis recimo dva igraca za jednog boljeg sada... sa nekim ko ima problema da skrpi 4 keepera


Offline Pablo

  • HOF
  • *****
  • Posts: 12756
    • View Profile
Re: SAFS Keeper liga IX
« Reply #39 on: December 24, 2012, 04:18:30 pm »
U finale ulazim kao najdominantniji tim sa 8 pobeda za redom, i kroz sezonu uspesnim biranjem izmedju Flacco/Schaub dua, i na kraju zajebem  :palm:

A da nisam zajebo rezultat bi bio neresen i izgubio bih na tiebreaker  :pablo: