Author Topic: English Premier League 2012/13  (Read 118372 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Reignman

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 7477
    • View Profile
Re: English Premier League 2012/13
« Reply #35 on: August 13, 2012, 02:40:30 pm »
Pa naravno, nema više naših tamo, ostalo su neka boranija i RVP.  :D
vasih nema nigde, poslednje sto znam je da otimate karamelice ^^

ako je teodor - nosi

Offline masterplan

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 3086
    • View Profile
Re: English Premier League 2012/13
« Reply #36 on: August 13, 2012, 02:45:29 pm »
ako je teodor - nosi

Nosim, piši tablu.  :cool:
Lepo spavaj druže, dobri dečko naš
i dok gore sveće znaj da ima nas,
vernih istoj priči što stojimo u redu,
vidimo se uskoro u nekom nebeskom bendu

Offline Reignman

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 7477
    • View Profile
Re: English Premier League 2012/13
« Reply #37 on: August 13, 2012, 02:52:49 pm »
 :thumbsup:

Nece izgleda nigde...kaze da je zadovoljan i da planira da produzi ugovor  :palm:
Ne znam sta da mislim o njemu, lik je totalna enigma. Odigra utakmicu za medalju i onda usere sledece tri toliko, da pozelis da ga posaljes na kaljenje u Grimzbi!
Izmedju njega i Zervinja mrtva trka za most frustrating igraca u timu.

Offline bdj

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 1081
    • View Profile
Re: English Premier League 2012/13
« Reply #38 on: August 13, 2012, 03:12:00 pm »
Ja bih ipak da on ostane, trebaju nam oruzja u napadu, koja ce da spasavaju kad odbrana sjebe, a i trebaju Giroudu dobra krila, da ga ne prepustamo bas Gervinhu. Nadam se da je dobra prosla sezona znak da ce biti igrac od Tea. Al zato Song, ako stvarno oce da daju 20m funti, putuj igumane :D

Offline Reignman

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 7477
    • View Profile
Re: English Premier League 2012/13
« Reply #39 on: August 13, 2012, 03:16:07 pm »
Ma Songara ostaje, evo svuda po netu prica :D kako je bilo kontakta iz Barse ali da je happy u Arsenalu.

Offline Nikša

  • HOF
  • *****
  • Posts: 10713
  • Reddit je keva.
    • View Profile
Re: English Premier League 2012/13
« Reply #40 on: August 13, 2012, 03:43:08 pm »
ko vam ovaj rob? :D

masteru na koga li si mislio?  :hm:
na teodora?

brat Raheem iz Kraljeva  :rock:

Offline Reignman

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 7477
    • View Profile
Re: English Premier League 2012/13
« Reply #41 on: August 14, 2012, 01:38:48 pm »

 :lol:

Offline Nikša

  • HOF
  • *****
  • Posts: 10713
  • Reddit je keva.
    • View Profile
Re: English Premier League 2012/13
« Reply #42 on: August 14, 2012, 02:34:18 pm »


 :rofl: :rofl: :rofl:

Online Pablo

  • HOF
  • *****
  • Posts: 12759
    • View Profile
Re: English Premier League 2012/13
« Reply #43 on: August 15, 2012, 03:00:57 pm »
Kako mi ide na nerve ovo sto se prica da Ferguson oce da kupi RVPa  :thumbdown:

Offline Reignman

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 7477
    • View Profile
Re: English Premier League 2012/13
« Reply #44 on: August 15, 2012, 03:10:20 pm »
pa kad oce...izduvao je za mnoge u poslednje dve godine, mora nekog da pazne.
Mada sta se pojacava kad ima Runija, Welbekara (jako mi se svidja) je produzio ugovor, tu je neugodni Mexos, koga imate jos? lenjog vampira? :D
Cisto izdrkavanje, video da ovaj nas kiloser nece da produzi ugovor pa odlucio da staje Wengeru na muku...

Offline Nikola

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 989
  • Stretford Ender
    • View Profile
Re: English Premier League 2012/13
« Reply #45 on: August 15, 2012, 08:39:41 pm »
Manchester United is pleased to announce it has reached agreement with Arsenal Football Club for the transfer of Robin Van Persie.

The deal is subject to a medical and the agreement of personal terms. A further announcement will be made in due course.


Ijaooooooooo :tus: :tus: :tus:
Packers & Bucs fan
 



"Keep supporting us. You've seen a little glimpse of the future. That's what this club is all about. Keep supporting us and the good times will come back soon." Sir Ryan

Offline hicpra

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 683
    • View Profile
Re: English Premier League 2012/13
« Reply #46 on: August 15, 2012, 08:46:54 pm »
arsenal ftw  :hof:



biti navijač topnika je čisti mazohizam  :rofl:

Offline Nikša

  • HOF
  • *****
  • Posts: 10713
  • Reddit je keva.
    • View Profile
Re: English Premier League 2012/13
« Reply #47 on: August 15, 2012, 08:51:04 pm »
kulting is on suicide watch

Offline starr

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 21047
    • View Profile
Re: English Premier League 2012/13
« Reply #48 on: August 15, 2012, 09:33:16 pm »
Kulting će se poslednji smejati kada se RvP vrati u staru formu povređivanja. :D

Offline bdj

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 1081
    • View Profile
Re: English Premier League 2012/13
« Reply #49 on: August 15, 2012, 09:56:21 pm »
Piers Morgan ‏@piersmorgan
Congratulatons @SamNasri19 - you're no longer the most loathsome ex Arsenal player in Britain.
What a sickening betrayal of Wenger too - the man who stood so loyally behind @Persie_Official through years of injury. #VanPursestrings
Well done, Ivan Gazidis, a great bit of 'business' - selling #Arsenal 's top player to our bitter rivals. Shame on you & the whole board.
Funny, I really thought @Persie_Official was different. But he turned out to be just another mercenary, heartless, selfish little s**t.

Emmanuel Eboue ‏@TheRealEboue
No respect , No loyalty for a dutch donkey . Am sorry I have no respect for a captain that ducked a stable ship.
I declare a state of WAR against @Persie_Official . No retreat , No surrender .

Offline Polux

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 1911
    • View Profile
Re: English Premier League 2012/13
« Reply #50 on: August 15, 2012, 10:05:41 pm »
Manchester United is pleased to announce it has reached agreement with Arsenal Football Club for the transfer of Robin Van Persie.
The deal is subject to a medical and the agreement of personal terms. A further announcement will be made in due course.

Ijaooooooooo :tus: :tus: :tus:


Neproverene glasine kazu da se Venger uopste nije potresao i kako vec ima na radaru 3 do 4 mlada francuza, oko 12-15 godina, u pitanju su nevidjeni talenti koji bi u sezoni 2016-2017 bili sjajni za dalju prodaju.
E da, i Mvila koji je bio bulja sad nam je interesantan.
"Не бојим се од вражјег кота, нека га је ка на гори листа, но се бојим од зла домаћега..."

Offline Reignman

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 7477
    • View Profile
Re: English Premier League 2012/13
« Reply #51 on: August 15, 2012, 11:15:17 pm »
Ko me poznaje, zna da sam oduvek bio rezervisan prema Persiju. Od pocetka sam sumnjao da ima necek pickastog u sebi, sto je potvrdio svojom izjavom 4. jula, kako ne zeli da produzi ugovor. Ponudjeno mu je 150k(ili vise)  nedeljno sto je odbio, jer se navodno vizije kluba i njegove ambicije na podudaraju i da nikako finansije nisu u pitanju.
Sa preostalom jednom godinom ugovora, doveo je klub u poziciju u kojoj nema puno izbora. Mislim da je Wenger sa 24 miliona za igraca od 29 godina sa najdebljim medicinskim kartonom u PL odradio takav master stroke jer nakon toga doveo 3 world class pojacanja, sto ne pamtim kada se desilo. Toliko o manjku ambicija.

Odlazak Vijere, Henrya i Cesca su bili teski jer su mi ti igraci bili dragi...ovog sada konacno mog na miru da hejtujem.

Poldi+Giroud+Cazorla nadokndjuju pickastog ove sezone, bez problema.

Online Pablo

  • HOF
  • *****
  • Posts: 12759
    • View Profile
Re: English Premier League 2012/13
« Reply #52 on: August 16, 2012, 12:11:38 am »
Ovo je za mene najtuzniji momenat od kada ja pratim Manchester a to je nekih 18 godina. Ako je Owen bio zuti karton onda je ovo crveni. Ovo je nesto sto najvise mrzim u fudbalu, potpisivanje rivalskih igraca. Isfrustriran sam i zelim da kazem da Glejzeri mogu da se nose u tri lepe pizde materine, nek se gone u vrazju mater sa sve tampom smrdljivom. Dabogda im se rod zatrovao.

Offline Dreamlord

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 1294
    • View Profile
Re: English Premier League 2012/13
« Reply #53 on: August 16, 2012, 01:14:37 am »
Ko me poznaje, zna da sam oduvek bio rezervisan prema Persiju. Od pocetka sam sumnjao da ima necek pickastog u sebi, sto je potvrdio svojom izjavom 4. jula, kako ne zeli da produzi ugovor. Ponudjeno mu je 150k(ili vise)  nedeljno sto je odbio, jer se navodno vizije kluba i njegove ambicije na podudaraju i da nikako finansije nisu u pitanju.
Sa preostalom jednom godinom ugovora, doveo je klub u poziciju u kojoj nema puno izbora. Mislim da je Wenger sa 24 miliona za igraca od 29 godina sa najdebljim medicinskim kartonom u PL odradio takav master stroke jer nakon toga doveo 3 world class pojacanja, sto ne pamtim kada se desilo. Toliko o manjku ambicija.

Odlazak Vijere, Henrya i Cesca su bili teski jer su mi ti igraci bili dragi...ovog sada konacno mog na miru da hejtujem.

Poldi+Giroud+Cazorla nadokndjuju pickastog ove sezone, bez problema.

Sve stoji sto si rekao. Kao Man Utd navijac mislim da je preplacen, i da ce biti go kurac u Mancu, kome nazalost vishe trebabaju druge pozicije.

Ali ne mogu da ne umrem od smeha kad kazes da ste doveli 3 world class pojacanja  :bigfunny: :bigfunny: :bigfunny:

Cazorla  :mr.green: Podolski je gotiva ali realno prosek za Premier League a i on ce da provede pola vremena van terena jer je pickica.

Giroud  :rofl: :rofl: :rofl: Pa jebote ja sam mislio da ste naucili nesto sa Bendtner fijaskom  :napalm: :napalm:

Offline Nikola

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 989
  • Stretford Ender
    • View Profile
Re: English Premier League 2012/13
« Reply #54 on: August 16, 2012, 03:56:00 am »
Ovo je za mene najtuzniji momenat od kada ja pratim Manchester a to je nekih 18 godina. Ako je Owen bio zuti karton onda je ovo crveni. Ovo je nesto sto najvise mrzim u fudbalu, potpisivanje rivalskih igraca. Isfrustriran sam i zelim da kazem da Glejzeri mogu da se nose u tri lepe pizde materine, nek se gone u vrazju mater sa sve tampom smrdljivom. Dabogda im se rod zatrovao.

To je taj sarkazam koji volim :D
Packers & Bucs fan
 



"Keep supporting us. You've seen a little glimpse of the future. That's what this club is all about. Keep supporting us and the good times will come back soon." Sir Ryan

Offline Reignman

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 7477
    • View Profile
Re: English Premier League 2012/13
« Reply #55 on: August 16, 2012, 11:35:23 am »
Sve stoji sto si rekao. Kao Man Utd navijac mislim da je preplacen, i da ce biti go kurac u Mancu, kome nazalost vishe trebabaju druge pozicije.

Ali ne mogu da ne umrem od smeha kad kazes da ste doveli 3 world class pojacanja  :bigfunny: :bigfunny: :bigfunny:

Cazorla  :mr.green: Podolski je gotiva ali realno prosek za Premier League a i on ce da provede pola vremena van terena jer je pickica.

Giroud  :rofl: :rofl: :rofl: Pa jebote ja sam mislio da ste naucili nesto sa Bendtner fijaskom  :napalm: :napalm:
Ti si se pokazao koliko poznajes Šport sa porcenom Julio Jonesa  :lol:

Cazorla je world calss igrac  :facts:
Pratim ga vec sto godina jos dok je igrao Viljarealu. (moj klub u La Ligi) Moze da igra na svim jebenim pozicijama na sredini. CMF/AMF i na oba boka pri tom koristi obe noge i to kad kazem koristi mislim KORISTI. Prvo sam mislio da je levonog, onda sam video da prekide izvodi desnom  :w
Jako sam zadovoljan njegovim dovodjenjem.  :rock:
Za Poldija mozes da kazes sve sem da je pickica. Lik je susta suprotnos pickice. Ima strasan work rate. Pogle kako se vraca u difens kada protivnik krene u kontru  :rock: kako se krece bez lopte, milina. Najbolje od svega sto mu LJevica grmi kad raspali po lopti.
Giroud je klasican late bloomer, Kosielny-ev ortak.
Nema nikakvih karakternih osobina koje se mogu porediti sa Banderom. Slicni su samo po konstituciji. Giroud je dugo i strpljivo cekao svoju sansu. Lomio se po drugim ligama Francuske i pokidao prosle sezone kao najbolji strelac prvenstva. Lik je prva rezerva u napadu reprezentacije, ne znam kako onda nije svecka klasa. Koga da dovedemo Cea ili Mesija?

RVP ce u najbolju ruku da bude Berbatov u Jedinstvu a Arsenal ce da bude sigurno bolji nego prosle sezone. Ako ne po poziciji na tabeli (sto je realno tesko) onda sigurno po broju bodova na kraju prvenstva.

e da, Ebue car!

Offline stevancar

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 5384
    • View Profile
Re: English Premier League 2012/13
« Reply #56 on: August 16, 2012, 11:49:48 am »
dok ne vidim štikliranu autorizaciju pored imena ne verujem da je to on :thumbsup:

Offline bdj

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 1081
    • View Profile
Re: English Premier League 2012/13
« Reply #57 on: August 16, 2012, 12:22:57 pm »
izgleda nema nijedan stikliran, i ovo i @Eboue_27 su parodije, al su ipak najpopularniji :thumbsup:

kad smo vec tu, da se podsetimo:

 :bigfunny:

Offline Dreamlord

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 1294
    • View Profile
Re: English Premier League 2012/13
« Reply #58 on: August 16, 2012, 12:30:32 pm »
Ti si se pokazao koliko poznajes Šport sa porcenom Julio Jonesa  :lol:

Cazorla je world calss igrac  :facts:
Pratim ga vec sto godina jos dok je igrao Viljarealu. (moj klub u La Ligi) Moze da igra na svim jebenim pozicijama na sredini. CMF/AMF i na oba boka pri tom koristi obe noge i to kad kazem koristi mislim KORISTI. Prvo sam mislio da je levonog, onda sam video da prekide izvodi desnom  :w
Jako sam zadovoljan njegovim dovodjenjem.  :rock:
Za Poldija mozes da kazes sve sem da je pickica. Lik je susta suprotnos pickice. Ima strasan work rate. Pogle kako se vraca u difens kada protivnik krene u kontru  :rock: kako se krece bez lopte, milina. Najbolje od svega sto mu LJevica grmi kad raspali po lopti.
Giroud je klasican late bloomer, Kosielny-ev ortak.
Nema nikakvih karakternih osobina koje se mogu porediti sa Banderom. Slicni su samo po konstituciji. Giroud je dugo i strpljivo cekao svoju sansu. Lomio se po drugim ligama Francuske i pokidao prosle sezone kao najbolji strelac prvenstva. Lik je prva rezerva u napadu reprezentacije, ne znam kako onda nije svecka klasa. Koga da dovedemo Cea ili Mesija?

RVP ce u najbolju ruku da bude Berbatov u Jedinstvu a Arsenal ce da bude sigurno bolji nego prosle sezone. Ako ne po poziciji na tabeli (sto je realno tesko) onda sigurno po broju bodova na kraju prvenstva.

e da, Ebue car!


Ajde redom da krenemo:

- Julio Jones? LOL Decko imao OK rookie sezonu (slabu za to kolko je placen) i jedan dobar preaseason match i sad je Jerry Rice  :rofl: :rofl: :rofl: Strpi se sve ce ti biti jasno ubrzo. Julio je overrated, ali dok je tu Matty Ice da siluje na njega u double coverage, nema od vas da bude nista  :napalm:

- Upravo tako Cazorla je tavorio u jebenom Viljarealu. Fizicki go kurac od igraca, bas spreman za Premier League-u! A uostalom kao da nemate dovoljno kepeca koji ne mogu duel da dobiju kao sto su Arshavin, Rosicky, Wallcot, Arteta, Wilshere i sl. Upravo to vam je trebalo, malo vishe da se valjate i ciganishete po terenu. Vec vidim Cazorlu kako daje neki tanjir na 4-5 nastupu za Arsenal i onda smrdi ostalih 20 meceva sto ce da odigra jer ce Gonicu Robova da pukne film negde u martu. Kakav crni world class.

- Podolski je pickica jer kao i RVP ne moze da ostane na terenu. Covek u karijeri nema prosek od 25 tekme po sezoni. Realno prosla godina mu bila career year ako ne racunamo onu pre 10-ak godine u drugoj ligi sa Kelnom :D :D Decko ne moze da ostane na terenu i plus uvek je vishe davao za Svabe nego za svoj tim. Pickica ne u smislu work rate-a vec zbog toga sto ne moze da poveze 6 nastupa a da ne zavrsi u sanitetu. Volim ga vishe od RVP ali opet to nije World Class pojacanje.

- U pravu si nije Giroud kao Bandera, Bandera je bolji skill player. Kad gledas Girouda vishe lici na Zigica dok je bio u top formi. Podseti te da eto moze da se desi da neka budala zaluta u top flight fudbal a da ne zna nogu da koristi. Nego eto usralo debila 3-4 puta da makazicama gol i sada je neki kurcev prospect. Vidim polomise se svi da ga dovedu. A jel vam nije dosta levaka? To ce takva ispusena mustikla da bude, da ga vec vidim kako za 2 godine igra 35app-7gls za neki Bolton, Blackburn i sl...

Za RVP sam rekao da smatram da je debilni potez. Trebaju nam druge pozicije a on je preplacen. Poredjenje sa Berbatovom je odlicno, s tim sto je Bugarin bar faca a nije pederchina kao ovaj :D

Offline Reignman

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 7477
    • View Profile
Re: English Premier League 2012/13
« Reply #59 on: August 16, 2012, 01:21:18 pm »
Nevara.
Jerry Rice kaze kako je veoma uzbudjen i misli da ce Julio da bude strasan igrac u buducnosti. Easy matchup protiv 1st stringera Ranvesa? OK.
Ako ga ozbiljne povrede zaobidju Julio ce da bude HOF igrac. On je one brojke nakupio bez tri cele tekme, plus dve u kojima je izlazio zbog hammy-a.

Cazorla je doveo onu Malagu do CL spota u La Ligi. Nije tavorio u Viljarealu vec je igrao odlican fudbal. Ljudi su igrali polufinale CL sa Arsenalom, alo. Bili su u vrhu u La Ligi, Kazorla sabijao bre.

Poldi je malo dileja ali strasan igrac. Na znam za medicinski karton ali uvak je trpao za repku. Navijaci Kelna su ga ispratili kao boga sad za vikend, on im prethodno zbicio 2 komada.

Giroud je finisher tako da me boli kurac koliko je Bandera more skilled kad nume da turi u mrezu. Tvoja predvidjanja o Boltonu i sl uzimam sa rezervom (khm, Julio, khm)

Secam se sezone kada je Henry otisao (jedva obezbedili 4. mesto) i kako su svi predvidjali propast, Arsenal se vratio mnogo bolji i dobro se drzao u ligi do one tragedije sa Eduardom (bili smo na provm mestu).

Offline Foldingo

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 2138
    • View Profile
Re: English Premier League 2012/13
« Reply #60 on: August 16, 2012, 01:49:46 pm »
Ja ne znam sto se svadjate kad Chelsea uzima titulu :D
“Winning is not a sometime thing, it is an all the time thing.” - Vince Lombardi

Offline Reignman

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 7477
    • View Profile
Re: English Premier League 2012/13
« Reply #61 on: August 16, 2012, 02:00:07 pm »
ocekujem epic fail celzija ove sezone  :)

Offline Dreamlord

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 1294
    • View Profile
Re: English Premier League 2012/13
« Reply #62 on: August 16, 2012, 02:05:54 pm »
Ma ko ih jebe, realno totalno nevazan tim. To je kao kad neko pominje Valensiju ili Fiorentinu, who gives a fuck.

Offline ibanez

  • Starter
  • **
  • Posts: 407
    • View Profile
Re: English Premier League 2012/13
« Reply #63 on: August 16, 2012, 03:27:43 pm »
Ovo za Cazorla cu da ti objasnim kasnije na PES  :P

Offline Dreamlord

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 1294
    • View Profile
Re: English Premier League 2012/13
« Reply #64 on: August 16, 2012, 03:32:35 pm »
Ovo za Cazorla cu da ti objasnim kasnije na PES  :P

Cekam te u 8 :D

Nema plakanje kad odradi Swansea pricu :D

Offline Reignman

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 7477
    • View Profile
Re: English Premier League 2012/13
« Reply #65 on: August 16, 2012, 03:42:08 pm »
 :lol:
vec ste odradili transfere  :rock:
@ibanez,
udri po Presinim nogama, pada provereno :D

Offline ibanez

  • Starter
  • **
  • Posts: 407
    • View Profile
Re: English Premier League 2012/13
« Reply #66 on: August 16, 2012, 04:18:38 pm »
Ako ne pobedim ima da mu uneredim pola stana, posle 2 flase vinjaka sam nepodnosljiv u svakom pogledu  :facts:

Offline Dreamlord

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 1294
    • View Profile
Re: English Premier League 2012/13
« Reply #67 on: August 16, 2012, 04:25:53 pm »
Ako ne pobedim ima da mu uneredim pola stana, posle 2 flase vinjaka sam nepodnosljiv u svakom pogledu  :facts:

Pa dobro znam sta se desava kad puknes 3 zaredom, igra se sa Levanteom ili sl. Taktika je 5-4-1 sa 3 stopera, i bez krila, pressing do kraja i duvamo na kornu da ga munemo. Prosek 2 crvena po tekmi, cisto da se vidi draz igre  :napalm:

Offline bdj

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 1081
    • View Profile
Re: English Premier League 2012/13
« Reply #68 on: August 16, 2012, 05:45:01 pm »
Sa preostalom jednom godinom ugovora, doveo je klub u poziciju u kojoj nema puno izbora. Mislim da je Wenger sa 24 miliona za igraca od 29 godina sa najdebljim medicinskim kartonom u PL odradio takav master stroke jer nakon toga doveo 3 world class pojacanja, sto ne pamtim kada se desilo. Toliko o manjku ambicija.

Poldi+Giroud+Cazorla nadokndjuju pickastog ove sezone, bez problema.
Cekaj bre, kako mislis ovo boldovano?? Zar su ova trojica ikakav znak neke ambicije? Sta, jel to Venger krenuo na titulu s ovim i misli da je dovoljno.. I sam posle negde kazes da ce realno biti tesko nadmasiti proslu sezonu po tabeli. Trece mesto, jel to ta ambicija..

Sta ako  ::) KAD se ovi povrede, gde nam je depth. Na CB su rezerve Djourou i Squilacci, a Giroud kad ne bude mogao, igrace Chamakh i Park. Cityju da se povrede 4 najbolja napadaca, i dalje imaju Dijamanta da uskoci! Cudo se desilo da prosle sezone budemo treci, da to ponovimo trebalo bi jos jedno  :yawn:

Offline Reignman

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 7477
    • View Profile
Re: English Premier League 2012/13
« Reply #69 on: August 16, 2012, 06:45:09 pm »
Cekaj bre, kako mislis ovo boldovano?? Zar su ova trojica ikakav znak neke ambicije? Sta, jel to Venger krenuo na titulu s ovim i misli da je dovoljno.. I sam posle negde kazes da ce realno biti tesko nadmasiti proslu sezonu po tabeli. Trece mesto, jel to ta ambicija..
Da je pickasti ostao itekako bi bili medju favoritima za titulu.

Sta ako  ::) KAD se ovi povrede, gde nam je depth. Na CB su rezerve Djourou i Squilacci, a Giroud kad ne bude mogao, igrace Chamakh i Park. Cityju da se povrede 4 najbolja napadaca, i dalje imaju Dijamanta da uskoci! Cudo se desilo da prosle sezone budemo treci, da to ponovimo trebalo bi jos jedno  :yawn:
Jebote pa koga treba da dovedemo? Mouru, Neymara? Ako su to ambicije, onda slobodno navijaj za City ili PSG. Isti taj Persi je bio go kurac kada je dosao u Arsenal.

Sto se tice deptha, sasvim solidan squad.
Skilaci pali.
Mertesacker je prva izmena na CB
Djura je no.4 stoper, sto kad realno pogledas, nije nesto najgore sto moze da te zadesi.
Vratio se Bartli sa pozajmice iz Rangersa - Karling kup igrac
Miquel - Karling Kup

Desni bek nam je kritican dok se Sanja ne oporavi skroz i ne u dje u takmicarsku formu.

Ne ocekujem da Park i Chamakh imaju bila kakvu minutazu ove sezone. Cenim da ce Teodor biti gurnut u vatru napred i najavljujem veliki povratak Arshavina  :D

Nikakvo cudo se nije dogodilo, vec smo pregrmeli dramu koja se desila poslednjih dana prelaznog roka kada su otisli Nasri i Fabregas. Nasri je cak igrao kvalifikacije za CL i mozda jos prvu utakmicu u sezoni a ekipa je bila u totalnom rasulu. Kasnije smo zaredjali solidne rezultate uz sve povrede koje su nas zadesile.