Author Topic: MLB 2011  (Read 22273 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Grandilof

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 4875
    • View Profile
MLB 2011
« on: October 05, 2011, 09:49:04 pm »
Ono sto se izdesavalo u medjuvremenu jeste kraj regular season-a iz snova. Zadnjeg dana po dva tima u obe lige za 2 WC mesta. Prvo Atlanta ispusila od Phile posle 13 ininga gde je Phila izjednacila na 2 out-a u 9. iningu &27* .  U nastavku negde u 6 ujutru sve se okrenulo u par minuta, gde je Boston bio strike od pobede, a Tampa strike od poraza. I onda HR Logorie u 12. iningu tek sto je na semaforu izaslo da je Boston izgubio.  &25!

E sad su poceli Divisional Series i evo trenutnog stanja :

U NL-u Arizona je sinoc smanjila na 2-1 protiv Brewers-a i svasta je moguce, ali tesko je ocekivati da ce Brewers-i izgubiti i zadnju kuci gde odlicno igraju, ako do toga uopste dodje. Sa druge strane Phila povela sa 2-1 u St. Louis-u. Igramo bas kao i u sezoni, neizvesne i tvrde tekme, ali na kraju se ipak nekako dobija. Sinoc heroj dana zaboravljeni Ben Francisco  &57* . Cliff u 2. tekmi uprskao pocetni lead od 4-0 sto se desava bukvalno jednom u 100 puta, ali dobro sinoc se to vratilo. Jos da kazem Cards-i igraju odlicno i imali su odlican zalet za PO, ali delom Phila je to sama trazila kad su izbacili Braves-e.

U AL-u sinoc Texas izbacio Tampu cije je slavlje bilo kratkog daha. Beltre razvalio, 3 HR  &25!, ali mene vise odusevljava Napoli  biggrin22 . U drugom paru Detroit odradio solidan posao u NY-u i sinoc je propustio veliku sansu da zavrsi i sad ce biti bas tesko u odlucujucoj. Kad je Granderson napravio ono hvatanje u prvom iningu, dalje nisam ni morao da gledam.  *6*$

"Philadelphia is the only city, where you can experience the thrill of victory and the agony of reading about it the next day."

Offline Digger

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 2677
    • View Profile
Re: MLB 2011
« Reply #1 on: October 05, 2011, 09:51:06 pm »
Morao si. :P

Je l' ovi moji nisu ni usli u PO? :D

Offline Grandilof

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 4875
    • View Profile
Re: MLB 2011
« Reply #2 on: October 05, 2011, 10:10:24 pm »
Morao si. :P

Je l' ovi moji nisu ni usli u PO? :D

Jok, kasno su se setili, Bochy se malo glupirao sredinom sezone, mislim da je bilo boljih resenja od Beltrana, i jos od povrede Posey-a to je ipak bio drugaciji tim. Jos su se sad bili opet prikljucili borbi za PO, ali su vezali par poraza na samom kraju i to je to. Dosta je njima onaj WS od prosle godine.  7@&*

A sad da se vratim na pocetak, sad Pablo ima mesto gde moze da baca hejtove kad budu prenosili na ESPN-u umesto NFL-a.  biggrin22
Inace mogao bi jos neko da prokomentarise ima nas vidim, ja i Trboye bismo mozda mogli da premestimo diskusiju sa CC-a ovde o Phillies-ima.

"Philadelphia is the only city, where you can experience the thrill of victory and the agony of reading about it the next day."

Offline trboye

  • Starter
  • **
  • Posts: 110
  • It's a Philly thing
    • View Profile
Re: MLB 2011
« Reply #3 on: October 05, 2011, 10:30:53 pm »
A.J. je sinoc bio na korak od provalije....
Jbt na sredini prvog inninga se odmah aktivirao bulpen NY-a..... i Granderson je spasio sigurno potonuce....
Odgledao sam i drugi, i kada sam video, kako je covek odjednom dobio samopuzdanje.... znao sam da ce biti i 5-ta tekma!

Veceras, nadam se da ce Roy zavrsiti posao!

Offline Grandilof

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 4875
    • View Profile
Re: MLB 2011
« Reply #4 on: October 07, 2011, 01:41:36 pm »
Nocas Yankees-i zavrsili za ovu sezonu. :D Detroit sasvim lepo odradio posao, ljudi cute i igraju.

Veceras jos 2 odlucujuce 5. utakmice, PHI - STL i MIL - ARI.
Doc protiv Carpenter-a, 'ajmo Phillies-i !!!

"Philadelphia is the only city, where you can experience the thrill of victory and the agony of reading about it the next day."

Offline starr

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 21043
    • View Profile
Re: MLB 2011
« Reply #5 on: October 07, 2011, 02:38:31 pm »
Go Brewers! :D

Offline Grandilof

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 4875
    • View Profile
Re: MLB 2011
« Reply #6 on: October 08, 2011, 04:23:05 am »
Dajte bre brisite onaj 1. ining Doc-a  :P,  umrecu do kraja ako ostane nesto ovog tipa 1-0.  :ninja:
I kako bre nije izasla ona loptica Raul-a...  :wall:

"Philadelphia is the only city, where you can experience the thrill of victory and the agony of reading about it the next day."

Offline Grandilof

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 4875
    • View Profile
Re: MLB 2011
« Reply #7 on: October 08, 2011, 05:21:25 am »
Ne verujem, déjà vu.  :facepalm:

"Philadelphia is the only city, where you can experience the thrill of victory and the agony of reading about it the next day."

Offline trboye

  • Starter
  • **
  • Posts: 110
  • It's a Philly thing
    • View Profile
Re: MLB 2011
« Reply #8 on: October 08, 2011, 06:55:07 am »
Samo 3 hita protiv u sezoni prosecnog Stolara....
Jbg, takva nam je igra bila cele sezone.... a od 102 pobede, na pithing smo dobili sigurno 80!

Offline Grandilof

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 4875
    • View Profile
Re: MLB 2011
« Reply #9 on: October 08, 2011, 02:21:11 pm »
Samo 3 hita protiv u sezoni prosecnog Stolara....
Jbg, takva nam je igra bila cele sezone.... a od 102 pobede, na pithing smo dobili sigurno 80!

Sve je to tacno, ali morali smo i postici i poneki run da bi dobili te tekme.  :P Salu na stranu pribojavao sam ovako necega, napad je mnogo liceo na proslogodisnji. Kljucna utakmica broj 2, kad se uzme u obzir nase stanje sa napadom, to smo morali da dobijemo sa Cliff-om. Strasno koliko smo se raspali posle tog 1. ininga u toj utakmici, skoro pa nista od napada.

Bice ovo dug OS, treba videti sta ce sa Rollins-om da rade, da se vidi sta moze Chase, Mayberry ce verovatno umesto Ibanez-a, itd., videcemo.

Sto se tice ostatka PO, navijam za pobednika Det/Tex, obe ekipe su mi gotiva.

"Philadelphia is the only city, where you can experience the thrill of victory and the agony of reading about it the next day."

Offline trboye

  • Starter
  • **
  • Posts: 110
  • It's a Philly thing
    • View Profile
Re: MLB 2011
« Reply #10 on: October 08, 2011, 08:05:55 pm »
Valverde je kralj!

Pocinje bottom 9th, i komentator najavljuje Valverdea.... i krupna slika u planu kako pije vodu do dna....
Brutalno i jezivo!

Offline freak

  • Starter
  • **
  • Posts: 281
    • View Profile
Re: MLB 2011
« Reply #11 on: October 08, 2011, 08:21:57 pm »
Sve je to tacno, ali morali smo i postici i poneki run da bi dobili te tekme.  :P Salu na stranu pribojavao sam ovako necega, napad je mnogo liceo na proslogodisnji. Kljucna utakmica broj 2, kad se uzme u obzir nase stanje sa napadom, to smo morali da dobijemo sa Cliff-om. Strasno koliko smo se raspali posle tog 1. ininga u toj utakmici, skoro pa nista od napada.

Bice ovo dug OS, treba videti sta ce sa Rollins-om da rade, da se vidi sta moze Chase, Mayberry ce verovatno umesto Ibanez-a, itd., videcemo.

Sto se tice ostatka PO, navijam za pobednika Det/Tex, obe ekipe su mi gotiva.
Lee vas je prodao najgadnije. imao je 4-0 posle 2 inninga i usrao motku...
Doc je juce odradio svoje, 1 run u 8 inninga, definitivno nije on kriv za pusionu. katastrofa od hittinga, Howarda slobodno otpustite, ono je sramota kako on udara protiv levaka, pa ja bih bio bolji!
you can think im wrong, but thats no reason to quit thinking - House M.D.

Offline Grandilof

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 4875
    • View Profile
Re: MLB 2011
« Reply #12 on: October 08, 2011, 10:46:07 pm »
Valverde je kralj!

Pocinje bottom 9th, i komentator najavljuje Valverdea.... i krupna slika u planu kako pije vodu do dna....
Brutalno i jezivo!

Teski ludak.   :thumbsup:

A sad ovo sto je freak rekao, upravo, 'bem mu lebac silni SHOs i onakva dva meseca da bi imao jedini i to kakav PO start kod kuce. :w Nastavio je gde je stao protiv SF-a u proslogodisnjem WS-u.
Howard protiv levorukih, pa to je bilo strasno, cini mi se da je protiv Marlins-a pred kraj sezone prekinuo neki niz od ko zna kada sto se tice HR. Sada mu je ova serija u PO-u bila bas lepa prilika da popravi sliku o sebi kao unclutch hiteru i odlicno je poceo i onda nestao. Kad sam vec kod njega, danas potvrdjeno ono sto se mislilo, clanak otisao - 6 meseci oporavak.
I zadnje Doc sinoc, covek posle 100+ pitch-eva i dvojice na bazama odradi onakav 8. ining da bi mi ekspres zavrsili na kraju.  :palm:

Dodacu jos ponesto o Phillies-ima uskoro, sad me mrzi.  :P

"Philadelphia is the only city, where you can experience the thrill of victory and the agony of reading about it the next day."

Offline lordnex

  • Administrator
  • *****
  • Posts: 7382
    • View Profile
    • www.sql-kefalo.net
Re: MLB 2011
« Reply #13 on: October 10, 2011, 01:52:48 am »
Brewersi i Rangersi vode sa po 1-0 u svojim serijama.

Offline starr

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 21043
    • View Profile
Re: MLB 2011
« Reply #14 on: October 10, 2011, 01:58:35 am »

Offline lordnex

  • Administrator
  • *****
  • Posts: 7382
    • View Profile
    • www.sql-kefalo.net
Re: MLB 2011
« Reply #15 on: October 17, 2011, 06:34:22 am »
WS: Texas - St Louis

Offline Pablo

  • HOF
  • *****
  • Posts: 12753
    • View Profile
Re: MLB 2011
« Reply #16 on: October 19, 2011, 03:55:29 pm »
Napred Saint Louis Cardinals!  :jupi:

Offline tonyk

  • Administrator
  • *****
  • Posts: 7335
  • Endzone is back
    • View Profile
Re: MLB 2011
« Reply #17 on: October 19, 2011, 04:18:51 pm »
navijaš da se završi u subotu?

Offline Pablo

  • HOF
  • *****
  • Posts: 12753
    • View Profile
Re: MLB 2011
« Reply #18 on: October 19, 2011, 04:32:48 pm »
Da, 4:0 za "nas"  :smile3:

Offline Grandilof

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 4875
    • View Profile
Re: MLB 2011
« Reply #19 on: October 19, 2011, 07:03:56 pm »
Prvo kao sto rekoh nikako ne moze da se zavrsi u subotu, a i na ESPN-A su vec otpisali u najavama SNF, a za ponedeljak treba da se vidi.

Najkrace o WS-u i AL/NLCS, kad vec odgledah sve. Sto se tice AL-a bi mi i malo zao Detroit-a, sasvim fino su igrali ali naletese na ove ludake iz Texas-a koji udaraju ko nenormalni, Cruz jbt  :worthy: , a i cela ekipa. U NL-u Cards - Brewers, ovi drugi su se raspali na kraju sto se tice pitchinga i to je bio kraj. Kad smo igrali sa Atlantom zadnje tri tekme u regularnom delu sezone bio sam siguran da ne treba pustati St. Louis u formi u PO, realno jedina ekipa koja je moga da nas dobije iz NL-a (videlo se i u sezoni), ali sta je tu je, za ovo kasnije sami smo krivi i tu smo imali lepih sansi.

Sto se tice WS-a, pocinje veceras  :thumbsup: , ocekujem navijacki, a i realno 4-1, 4-2 za Texas. Jaci su, a da li ce to pokazati, videce se.

"Philadelphia is the only city, where you can experience the thrill of victory and the agony of reading about it the next day."

Offline Nikša

  • HOF
  • *****
  • Posts: 10713
  • Reddit je keva.
    • View Profile
Re: MLB 2011
« Reply #20 on: October 19, 2011, 07:27:30 pm »
moram reci  da sam pratio pomalo ove prethodne serije, kad popodne legnem da dremam a ono bezbol na espna.

realno, brewersi su mi bili najgotivniji i onaj debeli Fielder  :D

Offline Pablo

  • HOF
  • *****
  • Posts: 12753
    • View Profile
Re: MLB 2011
« Reply #21 on: October 19, 2011, 08:19:38 pm »
Nema nista od toga, veceras moj omiljeni igrac americkog bezbola Pujols zabija 2 homera za vodjstvo u seriji od 1 na prema 0.

Offline Grandilof

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 4875
    • View Profile
Re: MLB 2011
« Reply #22 on: October 19, 2011, 08:26:57 pm »
Juju, ali Pablo sa sve novim sigom...  :bigfunny:

"Philadelphia is the only city, where you can experience the thrill of victory and the agony of reading about it the next day."

Offline trboye

  • Starter
  • **
  • Posts: 110
  • It's a Philly thing
    • View Profile
Re: MLB 2011
« Reply #23 on: October 19, 2011, 09:43:46 pm »
Bice cupavo.... Po meni, mala prednost na strani Teksasa.... mislim da ne mogu dva puta za redom da izgube finale....
Usli su u formu i udaraju kao ludi.... videcemo!

Offline Pablo

  • HOF
  • *****
  • Posts: 12753
    • View Profile
Re: MLB 2011
« Reply #24 on: October 20, 2011, 04:01:22 pm »
uno-zero  :P

Offline Grandilof

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 4875
    • View Profile
Re: MLB 2011
« Reply #25 on: October 21, 2011, 05:16:44 am »
Dobro su se setili, teska teska utakmica.

Eins - Eins, sledi Arlington u subotu.  :D

"Philadelphia is the only city, where you can experience the thrill of victory and the agony of reading about it the next day."

Offline freak

  • Starter
  • **
  • Posts: 281
    • View Profile
Re: MLB 2011
« Reply #26 on: October 21, 2011, 11:42:22 am »
auh, zamalo da cardsi povedu 2-0... Motte usro closing situaciju.... a da mi je neko rekao da cardsi i Rangersi igrati pitching tekme ne bi mu verovao
you can think im wrong, but thats no reason to quit thinking - House M.D.

Offline Sundjer Bob Kockalone

  • HOF
  • *****
  • Posts: 15021
  • Jedni čovek kome ljudi veruju!
    • View Profile
Re: MLB 2011
« Reply #27 on: October 21, 2011, 12:58:02 pm »
Pablo za kog krene da navija, mora da pukne :D
Do kada ćemo morati da peremo ruke, zna li se šta?
Amerika, za razliku od Srbije, nema dovojan broj testova na korona virus.

Offline Grandilof

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 4875
    • View Profile
Re: MLB 2011
« Reply #28 on: October 21, 2011, 01:02:34 pm »
auh, zamalo da cardsi povedu 2-0... Motte usro closing situaciju.... a da mi je neko rekao da cardsi i Rangersi igrati pitching tekme ne bi mu verovao
Realno, da ne poverujes.

Pablo za kog krene da navija, mora da pukne :D
Blize sam ja tome nego on.  :P Sad cemo vidimo sta ce bude ovde.

"Philadelphia is the only city, where you can experience the thrill of victory and the agony of reading about it the next day."

Offline Pablo

  • HOF
  • *****
  • Posts: 12753
    • View Profile
Re: MLB 2011
« Reply #29 on: October 21, 2011, 01:40:54 pm »
Sinoc sam prvi put u zivotu odgledao live tekmu od pocetka pa do kraja. Vec sam se spremao da dodjem na forum i likujem kad ono qrac  :mr.green:

Offline tonyk

  • Administrator
  • *****
  • Posts: 7335
  • Endzone is back
    • View Profile
Re: MLB 2011
« Reply #30 on: October 21, 2011, 01:49:24 pm »
zato si meni uvalio Dynasty da vodim?
spremaš slično za "nopain"

Offline Pablo

  • HOF
  • *****
  • Posts: 12753
    • View Profile
Re: MLB 2011
« Reply #31 on: October 21, 2011, 02:03:57 pm »
Ne, nego kad vec ne mozes da pobedis mlb prenose pridruzi im se  :lol:


Sobzirom da je kraj nivo hejtovanja opada na listu, a na top izbija Lombardi, opasno krece da me nervira  :sick

Offline Pablo

  • HOF
  • *****
  • Posts: 12753
    • View Profile
Re: MLB 2011
« Reply #32 on: October 21, 2011, 10:34:56 pm »
Evo jedno, za vas poznavaoce verovatno glupo, ppitanje: Jel to normalno sto je Pujols igrao u polju kao odbrana?

Offline Grandilof

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 4875
    • View Profile
Re: MLB 2011
« Reply #33 on: October 21, 2011, 11:03:10 pm »
Ako mislis na onaj play na kraju, on kao igrac prve baze ima i jos neka zaduzenja u nekim odredjenim akcijama kao na primer da presretne lopticu (cutoff) u polju u zavisnosti gde je outfilder i kakvo je bacanje, e sad to sto je on dotakao lopticu kod loseg bacanja Jay-a i da li je ono error to je druga prica.

"Philadelphia is the only city, where you can experience the thrill of victory and the agony of reading about it the next day."

Offline Pablo

  • HOF
  • *****
  • Posts: 12753
    • View Profile
Re: MLB 2011
« Reply #34 on: October 21, 2011, 11:18:12 pm »
Da na to mislim. Prvi put je tu igrao a i delovao je kao da mu nije mesto. Komentatori su nesto objasnjavali ali ja nisam nista shvatio osim da je zajebo.