Author Topic: Kvalifikacije za SP 2014  (Read 117967 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Dzombica

  • Starter
  • **
  • Posts: 242
  • Costi Forza
    • View Profile
    • NHL Serbia
Re: Kvalifikacije za SP 2014
« Reply #315 on: October 18, 2012, 01:34:07 am »
Englezi jesu ogavna stoka, ali ovi "nasi" su totalni debili. Uvek urade ono sto oni i zele, na nasu stetu naravno.

Hukali su mu i to je to, jbg. Sad je ovaj Rouz izmislio celu pricicu i sve, ali da su mu samo posle onog gola i svega hukali (a verovatno je tako i bilo) - dovoljno.

I eto... Opet smo markirani. Msm, mene licno zabole ona stvar sta oni misle o nama i kako nas predstavljaju (ono, covek se navikne vremenom..), ali ipak nije lepo. A sve iz gluposti.
Every day is a new opportunity. You can build on yesterday's successes or put its failures behind and start again. That's the way life is, with a new game played each time.

Offline Reignman

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 7477
    • View Profile
Re: Kvalifikacije za SP 2014
« Reply #316 on: October 18, 2012, 10:33:55 am »
alo bre, gadjali su tipa i oponasali majmuna...o cemu pricamo?

mnogo smo plahoviti kao narod i prostakluk i mrznja izbijaju na najmanju provokaciju
samo  :napalm:

Na engleze necu da trosim reci jer ih tamo jebu kojekakvi doshljaci

Offline stevancar

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 5384
    • View Profile
Re: Kvalifikacije za SP 2014
« Reply #317 on: October 18, 2012, 10:52:50 am »
šta pričaš ti ? :D

Offline Old School

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 2333
    • View Profile
Re: Kvalifikacije za SP 2014
« Reply #318 on: October 18, 2012, 11:05:04 am »
Sta su bese Hrvati dobili za bananu sto su bacili Baloteliju? Nista. A nama ce zato da rebnu 10 godina za ovo.

Jebem li im majku ja da im ne jebem, onu placenicku!

Offline chkode

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 3003
    • View Profile
Re: Kvalifikacije za SP 2014
« Reply #319 on: October 18, 2012, 11:16:52 am »

Offline seek boy

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 4013
  • Московский завод малолитражных автомобилей — MЗМА
    • View Profile
Re: Kvalifikacije za SP 2014
« Reply #320 on: October 18, 2012, 11:27:06 am »
Mene ne prestaje da fascinira naša, genetski kodirana, glupost i idiotluk. Pirs je tri dana pre tekme samo drobio o navodnom rasizmu i o mogućim incidentima i mi, umesto da se uzmemo u pamet i pokažemo da nismo takvi kakvim nas predstavlja, samo udarimo pečat na njegovu priču :wall:

ponekad pomislim da nam se opet pojave likovi poput Jezde i Dafine da bi narod opet nosio pare tamo...
Боже спаси Боже храни
Српског Краља српски род

Offline 3rd down and long

  • Starter
  • **
  • Posts: 233
    • View Profile
Re: Kvalifikacije za SP 2014
« Reply #321 on: October 18, 2012, 12:30:59 pm »
Naravno da bi nosio :). Genetski kodiran idiotluk-kakva savrsena definicija.

Nego, kad ce da padne kaznjavanje? Jedva cekam. Pa ako nas rebnu sa bar 5 godina zabrane, da proslavim kao covek.
« Last Edit: October 18, 2012, 12:38:17 pm by 3rd down and long »

Offline Marvin

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 1436
    • View Profile
Re: Kvalifikacije za SP 2014
« Reply #322 on: October 18, 2012, 01:12:38 pm »
Kolko mi nisu jasni ljudi koji navijaju da nam reprezentacija ne igra.
Odsustvo reprezentacije par godina nece popraviti stanje na tribinama nikako, a to sto nam reprezentacija nema uspehe kakve mnogi (neopravdano) ocekuju da ima, nije razlog da se ona nipodastava ili sta ti ja znam.
Samim tim sto imamo drzavu imamo i reprezentaciju, kao i sve(skoro sve?) zemlje ovog sveta i to je osnovni razlog zasto navijas za nju.
Sad, ako ces da izjedas zivce jer reprezentacija nije nasa nego "Toletova", "Ramadanijeva" cija vec, sta da radimo.
Ne mozemo da organizujem plebiscit za ili protiv ovoga ili onoga i ko ce da igra i ko ce da odredjuje taj sastav.
Ne slazu se ni drugi za sastavima svojih timova, pa opet, gura se, ako ne ide menja se selektor, sastav, a ne ajde sad jedva cekam da nas suspenduju da ne gledam bruku.

A da je bruka trenutno jeste, ali ne tako katastrofalna kao sto neki umisljaju. Mi smo u najboljem slucaju reprezentacija koja konkurise za prva dva mesta u grupi i kojoj je krajnji domet osmina finala svetskog vec 10 godina. Jeste bruka sto smo izgubili mesto u barazu od jedne Estonije(do cega se opet mozda ne bi doslo da nije bilo stoke na tribinama) i sto cemo verovatno ponovo ispusiti za prva dva mesta, ali radije cu da gledam kako padamo umesto da se mislim"Eh, sta bi bilo da sad nasi igraju".

I jos jedan stvar me jako nervira a to je tolika prevrtljivost kod navijaca da ja ne mogu da verujem da odrastao covek moze da razmislja na taj nacin. Nakon Velsa, koji jedina dobra utakmica od ko zna kad, svi nalozeni maksimalno ko da smo Brazil preko noci. "Tuci cemo Belgiju 2-0, 3-0". Kad smo dobili prvi gol na Marakani, likovi okolo "Gotovo je, izgubili smo, nemamo mi sta da trazimo".
Najgore od svega sto je izgleda i igraci imaju takvu filozofiju.
Mrzim ovako kad se raspisem, a realno kenjam, a ne brise mi se tolki trud. :D
Mike McCarthy je idiot.

Offline zujo23

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 4316
  • Jašta, brate!
    • View Profile
Re: Kvalifikacije za SP 2014
« Reply #323 on: October 18, 2012, 01:16:11 pm »

Nego, kad ce da padne kaznjavanje? Jedva cekam. Pa ako nas rebnu sa bar 5 godina zabrane, da proslavim kao covek.

meni bi u toj celoj priči smetalo to zbog koga smo kažnjeni - zbog najgorih mogućih licemera koji se pozivaju na sportsmanship i fair-play, a u stvari su gori od svih onih kojima dele lekcije... Da smo igrali sa npr. Kamerunom, Obalom Slonovače i sl, pa u redu, ali da nas kazne zbog engleza, to bih zaista teško mogao da svarim.

Grakću gavrani -
još dublje u jaknu
uvlačim glavu.

Majčina senka
preko cele sobe -
loži peć u mraku.

"Život nam uglavnom vraća ono što dajemo drugima" - Ivo Andrić

"We make living based on what we get, and we make a life based on what we give" - Winston Churchill

Offline Staja

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 1140
    • View Profile
Re: Kvalifikacije za SP 2014
« Reply #324 on: October 18, 2012, 01:33:28 pm »
meni bi u toj celoj priči smetalo to zbog koga smo kažnjeni - zbog najgorih mogućih licemera koji se pozivaju na sportsmanship i fair-play, a u stvari su gori od svih onih kojima dele lekcije... Da smo igrali sa npr. Kamerunom, Obalom Slonovače i sl, pa u redu, ali da nas kazne zbog engleza, to bih zaista teško mogao da svarim.

Ovo potpisujem... ! ! ! !11  :OK:



Britanci bili i ostali stoka neviđena npr.  kao Dildo što tretira Grke...  :napalm:  :napalm:
« Last Edit: October 18, 2012, 01:46:44 pm by Staja »

Offline Dreamlord

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 1294
    • View Profile
Re: Kvalifikacije za SP 2014
« Reply #325 on: October 18, 2012, 01:35:04 pm »
meni bi u toj celoj priči smetalo to zbog koga smo kažnjeni - zbog najgorih mogućih licemera koji se pozivaju na sportsmanship i fair-play, a u stvari su gori od svih onih kojima dele lekcije... Da smo igrali sa npr. Kamerunom, Obalom Slonovače i sl, pa u redu, ali da nas kazne zbog engleza, to bih zaista teško mogao da svarim.

Ma kako da ne Englezi najgori po tom pitanju. Realno ako sam negde video najizrazeniji rasizam te vrste to je bilo u FRA i to u vishe navrata. Za njih su mala deca Englezi. Da ne pominjem moje avanture po Marseille-u, to je tek posebna prica. Pa opet niko iste nije nikada pomenuo u tom kontekstu.

Realno treba da budemo kaznjeni, kao i svi drugi koji prave ovakva sranja. A realno mi se cak i svidja ideja da nas koriste za primer da plase druge sa kaznom. Nama samo neko radikalno jebavanje majke moze da otvori oci za neke stvari. Ja bi za sledeci incident nash udario zabranu da se takmicimo u svim takmicenjima na jedno 2 godine pa da vidimo. To bi mafiji malo potpalilo vatru ispod bulje...

Offline Old School

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 2333
    • View Profile
Re: Kvalifikacije za SP 2014
« Reply #326 on: October 18, 2012, 01:41:30 pm »
Mene ne prestaje da fascinira naša, genetski kodirana, glupost i idiotluk. Pirs je tri dana pre tekme samo drobio o navodnom rasizmu i o mogućim incidentima i mi, umesto da se uzmemo u pamet i pokažemo da nismo takvi kakvim nas predstavlja, samo udarimo pečat na njegovu priču :wall:

ponekad pomislim da nam se opet pojave likovi poput Jezde i Dafine da bi narod opet nosio pare tamo...

A ko smo to mi? "Mi" smo idioti sa 3 zuba u glavi i isto toliko razreda osnovne skole sto su vikali uuuuuu onom jadniku. "Mi" mislimo da je dopustivo, prihvatljivo cak i pozeljno vikati uuuuu svakom crncu koji igra protiv nas. "Mi" ne znamo (a cak i da znamo, boleo bi "nas" kurac) da FIFA, UEFA i ostale picke materine vec x godina se bore protiv toga i da je to neprijatelj broj 1 u svetskom fudbalu. Problem je zbog takvih "nas", za koje ja mislim (ili se bar nadam) da su manjina u srpskom drustvu, uvek najebu kolektivno svi.

Po meni je najveci idiot u celoj prici ona mala pickica Ninkovic sto je prisao onom Englezu i zakuvao sve. Tek onda je pocela ta frka i tek onda su poceli nasi da majmunisu sa tribina.

I drugo, sto rece Zujo, a pre njega i Rio Ferdinand, najebacemo zbog najgorih licimura. U PL ne prodje nijedna sezona a da ne bude bar 2 rasisticka ispada od strane njihovih najboljih igraca i uvek su samo simbolicno kaznjeni. Oni su verovatno samo cekali da se ovako nesto desi pa da krenu da placu i zapomazu kako su jadni jedva izukli zive glave sa mracnog Balkana. Pazi, lik tvrdi da je pogodjen sa 3 kamena u glavu?! Ej.

Offline seek boy

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 4013
  • Московский завод малолитражных автомобилей — MЗМА
    • View Profile
Re: Kvalifikacije za SP 2014
« Reply #327 on: October 18, 2012, 02:33:30 pm »
A ko smo to mi? "Mi" smo idioti sa 3 zuba u glavi i isto toliko razreda osnovne skole sto su vikali uuuuuu onom jadniku. "Mi" mislimo da je dopustivo, prihvatljivo cak i pozeljno vikati uuuuu svakom crncu koji igra protiv nas. "Mi" ne znamo (a cak i da znamo, boleo bi "nas" kurac) da FIFA, UEFA i ostale picke materine vec x godina se bore protiv toga i da je to neprijatelj broj 1 u svetskom fudbalu. Problem je zbog takvih "nas", za koje ja mislim (ili se bar nadam) da su manjina u srpskom drustvu, uvek najebu kolektivno svi.

Po meni je najveci idiot u celoj prici ona mala pickica Ninkovic sto je prisao onom Englezu i zakuvao sve. Tek onda je pocela ta frka i tek onda su poceli nasi da majmunisu sa tribina.

I drugo, sto rece Zujo, a pre njega i Rio Ferdinand, najebacemo zbog najgorih licimura. U PL ne prodje nijedna sezona a da ne bude bar 2 rasisticka ispada od strane njihovih najboljih igraca i uvek su samo simbolicno kaznjeni. Oni su verovatno samo cekali da se ovako nesto desi pa da krenu da placu i zapomazu kako su jadni jedva izukli zive glave sa mracnog Balkana. Pazi, lik tvrdi da je pogodjen sa 3 kamena u glavu?! Ej.
Da, to smi mi! Velika, ustvari ogromna, većina ljudi koji posećuju stadione i hale u ovoj zemlji je,manje/više, taj rad.

Taj Ninković je dete od 18 godina, koji se ponaša kao najgora seljačina, ali to dete sa ekrana gleda gomila takve dece i prihvataju model ponašanja kao normalan, pogotovo kad tog malog niko zvanično nije ni iskritikovao, a koliko sutra će ga uzeti u zaštitu kojekakvi...

Englezi jesu licimuri i đubrad najgore vrste, ali im se, za razliku od nas, može...
Uvek kad pričam sa mrziteljima Amerike koji opletu po Amerima kako uteruju pravdu svima po svetu i bombarduju ko im se ne svidi postavim samo jedno pitanje: Zamisli da je Srbija veličine Amerike, da nas ima koliko i Amera, da imamo vojsku, tehniku, privredu, pare koliko imaju Ameri, kako bi se ponašali prema ostatku sveta?
Bili bi pošteni i pravdoljubivi? O da, kako da ne, hau jes nou...
Боже спаси Боже храни
Српског Краља српски род

Offline Dreamlord

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 1294
    • View Profile
Re: Kvalifikacije za SP 2014
« Reply #328 on: October 18, 2012, 02:44:01 pm »
Za ovo zadnje ne moras da zamisljas. Pogledaj periode u istoriji kada smo bili kao neki kurac, i sta smo radili susedima. Zato nas obozavaju i lepo pamte.

Zato mi je uvek grozno kad slusam price, odemo mi u Bugarsku na remo 80-ih, 70-ih brate za jedne Leviske tucam pola Nesebara, i jos mi ostane kinta da se izdrkavam bla bla.

E pa doslo je vreme da neko se nad nama izdrkava i iskreno smo ga zasluzili. Tako da nam ostaje da cutimo i kenjamo...


Offline chkode

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 3003
    • View Profile
Re: Kvalifikacije za SP 2014
« Reply #329 on: October 18, 2012, 02:49:32 pm »
E stvarno ste stoka vi iz Nisa kada ste 80ih isli u Nesebar.  :D

Offline Dreamlord

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 1294
    • View Profile
Re: Kvalifikacije za SP 2014
« Reply #330 on: October 18, 2012, 03:05:38 pm »
E stvarno ste stoka vi iz Nisa kada ste 80ih isli u Nesebar.  :D

Jebi ga takvi lokalci ovde. Pretpostavljam da su price iste severnije za Pestu, Bukurest, Temisvar i sta ti ja znam...

Offline seek boy

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 4013
  • Московский завод малолитражных автомобилей — MЗМА
    • View Profile
Re: Kvalifikacije za SP 2014
« Reply #331 on: October 18, 2012, 03:07:18 pm »
Jebi ga takvi lokalci ovde. Pretpostavljam da su price iste severnije za Pestu, Bukurest, Temisvar i sta ti ja znam...
Rumunke su uvek bile na glasu, a o Madžaricama svi sve znaju...
Боже спаси Боже храни
Српског Краља српски род

Offline chkode

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 3003
    • View Profile
Re: Kvalifikacije za SP 2014
« Reply #332 on: October 18, 2012, 03:12:53 pm »
Jebi ga takvi lokalci ovde. Pretpostavljam da su price iste severnije za Pestu, Bukurest, Temisvar i sta ti ja znam...
Čeho-Slovačka

Offline mr.green

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 6417
  • Scott Sterling: The Man, The Myth, The Legend!
    • View Profile
Re: Kvalifikacije za SP 2014
« Reply #333 on: October 18, 2012, 03:21:32 pm »
Karadžić: Sada svakako, i to sa puno razloga, treba podržati Sinišu Mihajlovića

:palm: :palm: :palm:
Da li je moguce da ovog coveka niko ne moze da skine sa mesta predsednika FSS?  :palm:

Sampion IIIb lige za 2016. godinu

Offline stevancar

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 5384
    • View Profile
Re: Kvalifikacije za SP 2014
« Reply #334 on: October 18, 2012, 03:30:38 pm »
Jebi ga takvi lokalci ovde. Pretpostavljam da su price iste severnije za Pestu, Bukurest, Temisvar i sta ti ja znam...
segedin

Offline mr.green

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 6417
  • Scott Sterling: The Man, The Myth, The Legend!
    • View Profile
Re: Kvalifikacije za SP 2014
« Reply #335 on: October 18, 2012, 03:35:46 pm »
Dozvolite...

Živadinović: Barabe i primitivci uzimaju pare, a fudbal nam pada sve niže!

Šanse su minimalne za plasman u Brazil, a ja smatram da bi Mihajlović trebalo da vrati iskusnije, poput Krasića, Žigića, Jovanovića i Pantelića. Oni bi sigurno bar zbog inata pokazali da još mogu da pomognu nacionalnom timu - zaključio je Milan Živadinović.  :1:

Sampion IIIb lige za 2016. godinu

Offline Nikša

  • HOF
  • *****
  • Posts: 10712
  • Reddit je keva.
    • View Profile

Offline mr.green

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 6417
  • Scott Sterling: The Man, The Myth, The Legend!
    • View Profile
Re: Kvalifikacije za SP 2014
« Reply #337 on: October 18, 2012, 07:00:36 pm »
Moze da se ne slaze ko god hoce, ali ja sam za to.
Ako za to vreme drzava ne uspe da istrebi huliganizam na stadionima, onda nam treba zabraniti dodatnih deset godina.
Nakon toga zauvek.

Zelim da odvedem dete na fudbalsku/kosarkasku utakmicu, a da ne strepim za njegov zivot.

Sampion IIIb lige za 2016. godinu

Offline starr

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 21031
    • View Profile
Re: Kvalifikacije za SP 2014
« Reply #338 on: October 18, 2012, 07:03:30 pm »
A nakoji način će zabrana učestvovanja pomoći rešavanju situacije?

Offline mr.green

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 6417
  • Scott Sterling: The Man, The Myth, The Legend!
    • View Profile
Re: Kvalifikacije za SP 2014
« Reply #339 on: October 18, 2012, 07:04:47 pm »
Mozda ce se neko opametiti i reci da je dosta.
Drzava, policija, klubovi.
Drustvo.
Ocigledno je da se na lep nacin ne moze resiti.

Sampion IIIb lige za 2016. godinu

Offline zujo23

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 4316
  • Jašta, brate!
    • View Profile
Re: Re: Kvalifikacije za SP 2014
« Reply #340 on: October 18, 2012, 07:12:43 pm »
http://www.blic.rs/Vesti/Tema-Dana/348355/UEFA-razmatra-mogucnost-iskljucenja-srpskog-fudbala-iz-svih-takmicenja

moze moze  :cheer:

Opet jebeni Blic i njihovi senzacionalistički naslovi... Na konkretno postavljeno pitanje da li je moguće isključenje, odgovoreno je da je i to jedna od mogućih opcija, što je ovima bilo dovoljno da naprave ovakav naslov... Budale...
Grakću gavrani -
još dublje u jaknu
uvlačim glavu.

Majčina senka
preko cele sobe -
loži peć u mraku.

"Život nam uglavnom vraća ono što dajemo drugima" - Ivo Andrić

"We make living based on what we get, and we make a life based on what we give" - Winston Churchill

Offline Old School

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 2333
    • View Profile
Re: Kvalifikacije za SP 2014
« Reply #341 on: October 18, 2012, 07:15:51 pm »
Zelim da odvedem dete na fudbalsku/kosarkasku utakmicu, a da ne strepim za njegov zivot.

Da sam dobio dolar za svaki put kada sam cuo ovo... Da li si ikada probao da dovedes svoje dete na utakmicu? Znam mnoge koji to rade i nisam cuo da je ikome dlaka zafalila, a kamoli da strepe za zivot. Gluposti.

Offline Old School

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 2333
    • View Profile
Re: Kvalifikacije za SP 2014
« Reply #342 on: October 18, 2012, 07:23:27 pm »
Mozda ce se neko opametiti i reci da je dosta.
Drzava, policija, klubovi.
Drustvo.
Ocigledno je da se na lep nacin ne moze resiti.

Nije ocigledno posto nasa drzava taj problem nije nikada ni pokusala da resi, na lep ili neki drugi nacin. Moze se resiti naravno, ali iskljucenje iz svih takmicenja ama bas nikome nece doneti nista dobro. Problem je dosta dublji od pukog fudbala, koji je poceo samo kao povod, a sada se pretvorio bukvalno u sporednu stvar u celoj prici oko huligana.

Offline mr.green

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 6417
  • Scott Sterling: The Man, The Myth, The Legend!
    • View Profile
Re: Kvalifikacije za SP 2014
« Reply #343 on: October 18, 2012, 07:26:37 pm »
Da sam dobio dolar za svaki put kada sam cuo ovo... Da li si ikada probao da dovedes svoje dete na utakmicu? Znam mnoge koji to rade i nisam cuo da je ikome dlaka zafalila, a kamoli da strepe za zivot. Gluposti.
Mogu li da obucem sebi i detetu partizanov dres i da stavimo partizanov sal i tako odemo na utakmicu?
Poenta je da zelim da gledam tekmu na miru, a ne u ilegali i u strahu.
I da cutim na tribinama da neko ne bi cuo za koga navijam.
Posle utakmice skidam sve sa sebe i molim se bogu da neko nije video dres ili sal.
To nije normalno navijanje.

Sampion IIIb lige za 2016. godinu

Offline starr

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 21031
    • View Profile
Re: Kvalifikacije za SP 2014
« Reply #344 on: October 18, 2012, 07:29:20 pm »
Mogu li da obucem sebi i detetu partizanov dres i da stavimo partizanov sal i tako odemo na utakmicu?
Poenta je da zelim da gledam tekmu na miru, a ne u ilegali i u strahu.
I da cutim na tribinama da neko ne bi cuo za koga navijam.
Posle utakmice skidam sve sa sebe i molim se bogu da neko nije video dres ili sal.
To nije normalno navijanje.
Znači, kad već ne ideš na utakmice rešio si da se zabrane pa da niko ne ide? :D

Offline Old School

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 2333
    • View Profile
Re: Kvalifikacije za SP 2014
« Reply #345 on: October 18, 2012, 07:29:34 pm »
Mogu li da obucem sebi i detetu partizanov dres i da stavimo partizanov sal i tako odemo na utakmicu?
Poenta je da zelim da gledam tekmu na miru, a ne u ilegali i u strahu.
I da cutim na tribinama da neko ne bi cuo za koga navijam.
Posle utakmice skidam sve sa sebe i molim se bogu da neko nije video dres ili sal.
To nije normalno navijanje.

Mozes i to, samo moras da pazis kojim se ulicama kreces. :D
Salim se, naravno da niko normalan nece ici sa detetom na jug ili sever (mada je mene cale kao klinca tamo vodio). Mozes sasvim mirno otici i na istok i na zapad, kloniti se budala i nista ti nece biti. Ja svoje dete ne bih vodio na nas fudbal cisto zbog kvaliteta istog, a ne huligana. :D

Online Sundjer Bob Kockalone

  • HOF
  • *****
  • Posts: 15000
  • Jedni čovek kome ljudi veruju!
    • View Profile
Re: Kvalifikacije za SP 2014
« Reply #346 on: October 18, 2012, 07:32:03 pm »
Zato su englezi i najglasniji, bilo ovi sa naše strane bare, bilo oni sa druge. Prosečan srbin vidi crnca jednom u par godina. Ne vidim nikakav materijal za rasizam.
Do kada ćemo morati da peremo ruke, zna li se šta?
Amerika, za razliku od Srbije, nema dovojan broj testova na korona virus.

Offline Nikša

  • HOF
  • *****
  • Posts: 10712
  • Reddit je keva.
    • View Profile
Re: Kvalifikacije za SP 2014
« Reply #347 on: October 18, 2012, 07:34:24 pm »
Mogu li da obucem sebi i detetu partizanov dres i da stavimo partizanov sal i tako odemo na utakmicu?
Poenta je da zelim da gledam tekmu na miru, a ne u ilegali i u strahu.
I da cutim na tribinama da neko ne bi cuo za koga navijam.
Posle utakmice skidam sve sa sebe i molim se bogu da neko nije video dres ili sal.
To nije normalno navijanje.

pff, nisi kezual

Offline Duh

  • Starter
  • **
  • Posts: 401
    • View Profile
Re: Kvalifikacije za SP 2014
« Reply #348 on: October 18, 2012, 08:01:51 pm »
Mogu li da obucem sebi i detetu partizanov dres i da stavimo partizanov sal i tako odemo na utakmicu?
Poenta je da zelim da gledam tekmu na miru, a ne u ilegali i u strahu.
I da cutim na tribinama da neko ne bi cuo za koga navijam.
Posle utakmice skidam sve sa sebe i molim se bogu da neko nije video dres ili sal.
To nije normalno navijanje.

Opet, ni to nikad nisi probao. Ja vidjam nekoliko stotina/hiljada takvih situacija na Marakani. Idu ljudi i na Sever sa decom, samo se ne spustaju u kop, i to je to. Nikom nista ne bude, cak sam i na derbiju to vidjao.


Prosečan srbin vidi crnca jednom u par godina. Ne vidim nikakav materijal za rasizam.

Poptuno istinito. Nema gluplje stvari nego kad neko narod koji nema veze sa crncima (da ne pricamo da se pola Afrike obrazovalo u Jugi) naziva rasistickim. Srbi nisu rasisti, glupi jesu, obavezno naprave pogresnu odluku kad god su u prilici, ali nismo rasisti.

Ali govna zbog kojih je ubijeno na milione crnaca, deset puta toliko drzali kao robove, pokrali im drzave i ostavili da zive u najvecoj bedi, oni nekom kenjaju o rasizmu. Jebem li im mater usranu, retardinu...




Ja ovu reprezentaciju ne volim, ne svidja mi se od prvog dana, nisam gledao ni utakmice, ali mi ne pada na pamet da kenjam po njima, da trazim zabrane i slicno. Voleo bih da da odemo sa SP, ali nisam verovao da mozemo, sad znam da necemo. Dok ne odu ljudi koji kroje sudbinu, pravila ove igre kod nas, ovde bolje nece biti. Napravljena je sprega mafijasa i menadzera sa ljudima koji upravljaju klubovima i savezom, i to jedino moze resiti drzava/policija i njena intervencija. Posto su oni jos bolje povezani izmedju sebe, nikada nece biti spasa ovde, i to je jasno. Bukvalno mora da se desi nesto sto ce potpuno promeniti pravila igre, neka revolucija (nesto kao Oktobarska) i da se sve iz korena promeni. Kolike su sanse za to? Pa skoro nikakve.


Offline Staja

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 1140
    • View Profile
Re: Kvalifikacije za SP 2014
« Reply #349 on: October 18, 2012, 08:26:35 pm »
Jebote ne znam kolika doza mazohizma mora da postoji u čoveku da može pročitati tekst iz "Blic"-a,
doduše u poslednjih godinu dana (tj. od priprema za BoTa-inu kampanju)
... toliko da je i blic.sport. rs postao ogavan sem Darkovih tekstova (a.k.a. Huddle).
Izgleda da su preko uređivačke politke rešili da izvrše medijsko-samoubistvo od naslovnih stranica do zaključno do sporta
(ovo govorim kao jedan od onij koji prvo krenu da čitaju novine od poslednje stranice tj. Spotrskog pregleda).


Reč rasizam je jedinstveno nov proizvod za manipulisanje mase, ispravljanje krivih Drina i izbijanje para igračima/klubovima/savezima.
Od onog "RESPECT" mi se kenja... jer je bilo uvedeno da se poštujemo a onda posle 100 godina pikanja odjednom se ne poštujemo.
Klasično Englesko izdrkavanje... Kontam da Klea u onim kineskim klubovima provociraju jer je višlji ima dužu kitu i sl. Mislim ono jebi nekog drugog...
Inače ovo "orangutansko deranje" i sl. je klasičan vid instrumentalizacije koji je na nivou Zabavišta/Osnovne škole i zadirkivanja klinaca.
Inače stoka jesmo i treba da nas kazniti ali ovakav šupački način pranja usta sa nama od strane frustriranih Engleskih degena - nedopuštam.
Dok su narko karteli i uterivači dugova na Severu/Jugu "rasizam/zviždanje himnama" je priča za malu decu...


Inače ovo što se tiče dece na stadionu... kada se izvrši neka policijska akcija poput Sablje" u skladu sa tužilaštvom i analitikom BIA-e
(tj. ko je tu zastupnik 'navijača' odnosno interesnih grupa, političara/mafije/bizismena/narko kartela) i usvoji neki paket Zakona sličan britanskom biće reda,
ne kao u UK ali bar da se zna koliko ćeš da najebeš ako se ogrešiš o isti - pa onda imaj muda pa kurči.