Author Topic: NFL News and Rumors  (Read 911822 times)

0 Members and 4 Guests are viewing this topic.

Offline Digger

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 2677
    • View Profile
Re: NFL News and Rumors
« Reply #35 on: October 22, 2011, 01:03:06 pm »
Pa ako vec misle to da kontrolisu do te mere, najbolje resenje bi bilo da im ostave nekoliko boja kao izbor, tj. da mogu da nose kopacke u boji koje ima i tim na dresovima. Cisto da ne bi morali da gledamo one florescentnte i drecave zelene i zute kojih ima u fudbalu. Ono bode oci koliko je ruzno, dodatno, jer se ne slaze sa ostalim stvarima koje imaju na sebi.

Offline Polux

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 1911
    • View Profile
Re: NFL News and Rumors
« Reply #36 on: October 22, 2011, 01:33:33 pm »
Najgore mi je sto feminiziraju izrazito grub sport, uvode neka bolesna pravila na nivou osnovne skole, igracima kojima je maltene dozvoljeno da se drogiraju sa cim hoce. I onda treba da se suzdrzava na utakmici.

Jos samo cekam da vidim igrace Novog Zelanda sa ljubicastima 'tikama.
"Не бојим се од вражјег кота, нека га је ка на гори листа, но се бојим од зла домаћега..."

Offline bdj

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 1081
    • View Profile
Re: NFL News and Rumors
« Reply #37 on: October 22, 2011, 02:05:05 pm »
Najgore mi je sto feminiziraju izrazito grub sport
Bas to, koga briga dal je uklopio boje.. Jos ce im uvesti i pravilo da ne smeju da budu ispasani, neocesljani, neobrijani... Tu su da igraju fudbal, ne da izgledaju lepo :football:

Offline Digger

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 2677
    • View Profile
Re: NFL News and Rumors
« Reply #38 on: October 22, 2011, 02:41:44 pm »
Bas to, koga briga dal je uklopio boje.. Jos ce im uvesti i pravilo da ne smeju da budu ispasani, neocesljani, neobrijani... Tu su da igraju fudbal, ne da izgledaju lepo :football:
Pa briga ih je zbog marketinske strane. Sto lepse izgledaju dresovi (u kombinaciji sa kopackama) to ce biti prodavaniji. A neki "ispadi" ovog tipa im verovatno ruse tu sliku. Mozda se i Reebok zalio ligi. Njima je taj estetski deo bitan, jer to prodaje stvari. Jebe se njima sto u nekoj tamo Srbiji vole da vide bradate i rascupane likove u sarenim patikicama, jer im je bitno da gledaju samo fudbal.

Offline bdj

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 1081
    • View Profile
Re: NFL News and Rumors
« Reply #39 on: October 22, 2011, 03:48:33 pm »
Jebe se njima sto u nekoj tamo Srbiji vole da vide bradate i rascupane likove u sarenim patikicama
:blink: Au ne, ne, ne, ne, ne! Nisam hteo to da kazem!  :lol:

Sta ja znam, meni je ipak to preterivanje i sto mardok kaze, pretvaranje u cirkus. Sto na pr. Arsenal nije zabranio Bendtneru da nosi ruzicastu kopu, posto to ne odgovara Najkeu..

Offline Pablo

  • HOF
  • *****
  • Posts: 12734
    • View Profile
Re: NFL News and Rumors
« Reply #40 on: October 22, 2011, 03:49:32 pm »
Sta im Wilbon radi u PTI, u svakoj emisiji po 5x kaze stupid fines  :lol:

Offline Digger

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 2677
    • View Profile
Re: NFL News and Rumors
« Reply #41 on: October 22, 2011, 07:00:33 pm »
Sto na pr. Arsenal nije zabranio Bendtneru da nosi ruzicastu kopu, posto to ne odgovara Najkeu..
Zato sto je NFL daleko organizovaniji, a i Nike je sponzor Arsenal-a, dok Reebok ima ekskluzivna prava za ceo NFL.

Offline Foldingo

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 2138
    • View Profile
Re: NFL News and Rumors
« Reply #42 on: October 22, 2011, 09:48:14 pm »
Dzaba sva objasnjenja, pravila i kazne postaju izuzetno stupidna. Ovo je zalosno...
“Winning is not a sometime thing, it is an all the time thing.” - Vince Lombardi

Offline mr.green

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 6417
  • Scott Sterling: The Man, The Myth, The Legend!
    • View Profile
Re: NFL News and Rumors
« Reply #43 on: October 22, 2011, 10:55:46 pm »
MINNEAPOLIS — Minnesota Vikings cornerback Chris Cook was arrested early Saturday on domestic battery charges, and the team said Cook, who has started the past three games, will not play Sunday against the Green Bay Packers.

Sampion IIIb lige za 2016. godinu

Offline Sundjer Bob Kockalone

  • HOF
  • *****
  • Posts: 14999
  • Jedni čovek kome ljudi veruju!
    • View Profile
Re: NFL News and Rumors
« Reply #44 on: October 22, 2011, 11:31:19 pm »

Jos samo cekam da vidim igrace Novog Zelanda sa ljubicastima 'tikama.


Ja čekam sutra da ih vidim da konačno uzmu svetsko prvenstvo :D
Do kada ćemo morati da peremo ruke, zna li se šta?
Amerika, za razliku od Srbije, nema dovojan broj testova na korona virus.

Offline Grandilof

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 4875
    • View Profile
Re: NFL News and Rumors
« Reply #45 on: October 22, 2011, 11:46:44 pm »
Ja čekam sutra da ih vidim da konačno uzmu svetsko prvenstvo :D

Kad je finale, u 10 ujutru ako dobro videh?

"Philadelphia is the only city, where you can experience the thrill of victory and the agony of reading about it the next day."

Offline starr

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 21031
    • View Profile
Re: NFL News and Rumors
« Reply #46 on: October 23, 2011, 12:10:39 am »
MINNEAPOLIS — Minnesota Vikings cornerback Chris Cook was arrested early Saturday on domestic battery charges, and the team said Cook, who has started the past three games, will not play Sunday against the Green Bay Packers.

Promašio si temu. Nije nikakva novost kada se uhapsi neki igrač Minnesote. :mr.green:

Offline Sundjer Bob Kockalone

  • HOF
  • *****
  • Posts: 14999
  • Jedni čovek kome ljudi veruju!
    • View Profile
Re: NFL News and Rumors
« Reply #47 on: October 23, 2011, 11:50:35 am »
Ja čekam sutra da ih vidim da konačno uzmu svetsko prvenstvo :D
Eto, vido sam i ovo, mada su se svojski trudili da izgube. Katastrofalno drugo poluvreme. Vipu u zatvor odma.
Do kada ćemo morati da peremo ruke, zna li se šta?
Amerika, za razliku od Srbije, nema dovojan broj testova na korona virus.

Offline Nikša

  • HOF
  • *****
  • Posts: 10712
  • Reddit je keva.
    • View Profile
Re: NFL News and Rumors
« Reply #48 on: October 23, 2011, 11:52:25 am »
jebes ti to kad brat chabal ne igra  :dry:

Offline Polux

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 1911
    • View Profile
Re: NFL News and Rumors
« Reply #49 on: October 23, 2011, 06:16:46 pm »
Koje ispiranje mozda sa Tim Tebow-om  :sick:
Sta li ih opredeli da se uhvate tako za nekog igraca jos od drafta i da ne prestaju? Jel ovaj magarac toliko ekonomski isplativ kad toliko balave nad njim?!

Ima sve sanse da postane najomrazeniji igrac ikada.
"Не бојим се од вражјег кота, нека га је ка на гори листа, но се бојим од зла домаћега..."

Offline Stana

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 1847
    • View Profile
Re: NFL News and Rumors
« Reply #50 on: October 23, 2011, 06:22:48 pm »
+ 1  :sick:

Offline Grandilof

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 4875
    • View Profile
Re: NFL News and Rumors
« Reply #51 on: October 23, 2011, 06:27:35 pm »
Otvorim prvu stranu NFL.com Tebow, prva strana Y! Sports "Tim Tebow gets his first start..." , pa majko mila...  :rofl: :sick:

"Philadelphia is the only city, where you can experience the thrill of victory and the agony of reading about it the next day."

Offline Dreamlord

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 1294
    • View Profile
Re: NFL News and Rumors
« Reply #52 on: October 23, 2011, 06:32:43 pm »
Ajmo Timmyyyyy!  :rock:

Samo nek balave, ako su mogli da balave vec tri godine za Vickom, da svaki Tomicin pass slinave, Favre i njegova penzija. Ovo bar je interesantno, da vidimo dal ce biti nesto od njega.

Offline Stana

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 1847
    • View Profile
Re: NFL News and Rumors
« Reply #53 on: October 23, 2011, 06:38:35 pm »
interesantno ce biti,u to ne sumnjam,ali smorili su previse

Offline Digger

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 2677
    • View Profile
Re: NFL News and Rumors
« Reply #54 on: October 23, 2011, 06:55:02 pm »
Meni ne smeta. Vise mi je smetalo dok je Orton jos i licio na nesto prosle sezone. Sad mi je savrseno normalno sto su svi hteli da se pruzi sansa Tebow-u.

Offline marasin

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 2079
    • View Profile
Re: NFL News and Rumors
« Reply #55 on: October 23, 2011, 07:04:21 pm »
Ako uspe da pobedi vec vidim da ce do sledeceg kola da mu obuku uniformu Kapetan Amerike

Offline freak

  • Starter
  • **
  • Posts: 281
    • View Profile
Re: NFL News and Rumors
« Reply #56 on: October 24, 2011, 10:51:51 am »
Ajmo Timmyyyyy!  :rock:

Samo nek balave, ako su mogli da balave vec tri godine za Vickom, da svaki Tomicin pass slinave, Favre i njegova penzija. Ovo bar je interesantno, da vidimo dal ce biti nesto od njega.
jesi ti poludeo?! :D dobro, pitacu te za 2 godine kada budete dva puta za redom u top3 pickovima da li i dalje Tebaw treba da igra :D
you can think im wrong, but thats no reason to quit thinking - House M.D.

Offline Dreamlord

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 1294
    • View Profile
Re: NFL News and Rumors
« Reply #57 on: October 24, 2011, 11:06:15 am »
jesi ti poludeo?! :D dobro, pitacu te za 2 godine kada budete dva puta za redom u top3 pickovima da li i dalje Tebaw treba da igra :D

Tebow > Ciganina koji vama igra QB

Nemam nista protiv da igra on, uvek pre Ortona.

Offline freak

  • Starter
  • **
  • Posts: 281
    • View Profile
Re: NFL News and Rumors
« Reply #58 on: October 24, 2011, 11:32:11 am »
da, da, i Cuntler je najbolji QB u ligi, a? :lol:

juce je Freeman dao sve od sebe da izgubi tekmu... na kraju mu je uspelo samo zato sto vise ni Martz nece da gleda Bears passing game :(

TEBOW TEBOW TEBOW~!

btw, zasto Tebowu zabranjuju da baca na 3rd downu? :thumbsup:
you can think im wrong, but thats no reason to quit thinking - House M.D.

Offline Dreamlord

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 1294
    • View Profile
Re: NFL News and Rumors
« Reply #59 on: October 24, 2011, 12:30:37 pm »
Ne mora uopste da baca, ja nisam opterecen time kao ti. Nek trci celu tekmu i nek dobijaju, fine by me  :cool:

Za razliku od ovog gancija kome ste vi poverili franchise. Disaster...

Offline freak

  • Starter
  • **
  • Posts: 281
    • View Profile
Re: NFL News and Rumors
« Reply #60 on: October 24, 2011, 01:51:59 pm »
TEBOW, TEBOW, TEBOW~!
you can think im wrong, but thats no reason to quit thinking - House M.D.

Offline Digger

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 2677
    • View Profile
Re: NFL News and Rumors
« Reply #61 on: October 24, 2011, 01:56:27 pm »
Ne mora uopste da baca, ja nisam opterecen time kao ti. Nek trci celu tekmu i nek dobijaju, fine by me  :cool:


Da se ne lazemo, ti bi u Denveru sa Tebow-om igrao triple option. :D

Offline Dreamlord

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 1294
    • View Profile
Re: NFL News and Rumors
« Reply #62 on: October 24, 2011, 02:42:36 pm »
Jok ti bi :D


Offline Stana

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 1847
    • View Profile
Re: NFL News and Rumors
« Reply #63 on: October 24, 2011, 02:54:36 pm »
ajd da kazemo da je imao sreeeceeeee juce,jer ono stvarno ni na sta ne lici! da ono ne bejahu ribice bilo bi svasta  :pop:

Offline Pablo

  • HOF
  • *****
  • Posts: 12734
    • View Profile
Re: NFL News and Rumors
« Reply #64 on: October 24, 2011, 03:11:09 pm »
btw, zasto Tebowu zabranjuju da baca na 3rd downu? :thumbsup:

The Broncos' grossly conservative game plan clearly wasn't geared to Tebow's strengths. They didn't put him in position to make easy throws and rarely even used screen plays, suggesting there is a feeling that the organization doesn't want to see Tebow succeed.

Offline Dreamlord

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 1294
    • View Profile
Re: NFL News and Rumors
« Reply #65 on: October 24, 2011, 03:15:22 pm »
The Broncos' grossly conservative game plan clearly wasn't geared to Tebow's strengths. They didn't put him in position to make easy throws and rarely even used screen plays, suggesting there is a feeling that the organization doesn't want to see Tebow succeed.

Upravo moj post na drugom topicu o ovome.

Slazem se svime, osim ovom debilnom konstatacijom da organizacija ne zeli da Tebow uspe. To je totalni debilizam. Divizija nam je kurac kao po obicaju ima vishe nego dosta vremena da se neke stvari promene na bolje i da budem bar contenderi. A to ce mnogo da znaci Foxu za nadalje. Ako bombuje sezonu da bi imao high pick za QB-a onda je sebi zacrtao sudbinu ako malac jos kao ruki ne izdivlja.

Nema razloga ne dati coveku punu podrsku i realnu sansu. Orton je svoje zavrsio ovde, a debili ga nisu trejdovali pre deadlinea. Bilo sta uzeti i to sto pre je trebao biti cilj, u offseasonu nece vredeti pick 6. runde...

Offline Sundjer Bob Kockalone

  • HOF
  • *****
  • Posts: 14999
  • Jedni čovek kome ljudi veruju!
    • View Profile
Re: NFL News and Rumors
« Reply #66 on: October 24, 2011, 03:16:59 pm »
Tibou će ili da postane poket paser, ili će da čeka da ga u skorije vreme izlome ko sličku, pa da završi karijeru koja još nije ni počela. Slično važi i z Pondera iz Minesote. Nisam oduševljen ni jednim ni drugim. Met Ajs je recimo od prve utakmice pokazao da na njega može da se računa, ove godine je to Njuton, koji podseća na Mekneba iz mlađih dana. Staford je imao šarene utakmice, ali se ipak video potencijal (velika mana su mu je staklena skeletnomišićna struktura), pa je čak i jedan Bredford pokazao da može da se uklopi solidno u gubitnički tim. Iako sam mislio da Tibou može dosta toga da pruži u NFL i da može da bude neko tipa Big Bena, mislim da sam se prevario.
Do kada ćemo morati da peremo ruke, zna li se šta?
Amerika, za razliku od Srbije, nema dovojan broj testova na korona virus.

Offline Pablo

  • HOF
  • *****
  • Posts: 12734
    • View Profile
Re: NFL News and Rumors
« Reply #67 on: October 24, 2011, 03:30:24 pm »
Slazem se svime, osim ovom debilnom konstatacijom da organizacija ne zeli da Tebow uspe.


Ti nisi pratio pre-season i komicne izjave tvog coveka Elwaya?

Offline Reignman

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 7477
    • View Profile
Re: NFL News and Rumors
« Reply #68 on: October 24, 2011, 03:34:21 pm »
Tibou će ili da postane poket paser, ili će da čeka da ga u skorije vreme izlome ko sličku, pa da završi karijeru koja još nije ni počela. Slično važi i z Pondera iz Minesote. Nisam oduševljen ni jednim ni drugim. Met Ajs je recimo od prve utakmice pokazao da na njega može da se računa, ove godine je to Njuton, koji podseća na Mekneba iz mlađih dana. Staford je imao šarene utakmice, ali se ipak video potencijal (velika mana su mu je staklena skeletnomišićna struktura), pa je čak i jedan Bredford pokazao da može da se uklopi solidno u gubitnički tim. Iako sam mislio da Tibou može dosta toga da pruži u NFL i da može da bude neko tipa Big Bena, mislim da sam se prevario.
Jbt Sundjeru, Ponder je odigrao 1 tekmu i to protiv Woodsona i onog sto doruckuje 5 steroida :S a pri tom Percy Harvin sjebe rebro i makafaking Mike Jenkins mu je glavna hvatacka opcija :S
Ne kazem da je decko Brejdi ali milsim da moze da bude solidan game manager ako nista drugo...Musgrave ce da napravi nesto od njega.

Offline Digger

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 2677
    • View Profile
Re: NFL News and Rumors
« Reply #69 on: October 24, 2011, 04:07:33 pm »
Dildo je mene ranije napusio sto sam zastupao misljenje da ce Ponder biti dobar QB u NFL-u i pre nego sto je odigrao utakmicu u istom. Kao nema on sanse.

Tebow nije rookie, covek bi ocekivao do sad da je bar malo ispeglao mehaniku. Ali, 'ajde, da vidimo da li ce to da ide brze sada kada je starter zvanicno. Ima mnogo da radi, ali, ako playbook srede da mu ide u korist, moglo bi od njega nesto da ispadne. Retki su QB-ovi koji mogu da urade nesto bez dobrog sistema koji im odgovara. Sad mi sledi flame posle ovoga, ali ovo govorim samo kao primer i ne zelim da poredim njih kao igrace skroz, vec samo taj jedan segment.
Pogledajte Colts-e bez Manning-a, to pokazuje kako jedan igrac moze da utice na ceo tim i ceo napad. OK, jasno da Painter i Orlovsky (niti Collins u ovim godinama) nisu igraci koji valjaju mnogo cemu, ali razlika je enormna. Bio Peyton pussy ili ne, covek zasluzuje respekt zbog toga bar. Sa druge strane, videli smo i dobar sistem u Patriots-ima, a videli smo i koliki je bio njihov drop-off kada se Brady onomad povredio i kako ga je zamenio tada nepoznati Cassel.