Author Topic: NFL News and Rumors  (Read 911762 times)

0 Members and 4 Guests are viewing this topic.

Offline Foldingo

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 2138
    • View Profile
Re: NFL News and Rumors
« Reply #665 on: June 18, 2012, 10:51:00 pm »
Odlican igrac, ali kao navijac Raiders-a nikad ga nisam gotivio, sto je razumljivo  :)

Meni ce ostati upamcen po kukanju na terenu i van njega. Pogotovo ovo...

“Winning is not a sometime thing, it is an all the time thing.” - Vince Lombardi

Offline Reignman

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 7477
    • View Profile
Re: NFL News and Rumors
« Reply #666 on: June 18, 2012, 10:56:20 pm »
Sve sto je rekao je da truth.
 :mr.green:

Offline marasin

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 2079
    • View Profile
Re: NFL News and Rumors
« Reply #667 on: June 18, 2012, 11:52:55 pm »
da da, cuveni pre-Jordan Bullsi koji su dominirali ligom  :thumbsup:
Clipersi su od 70-e 8 puta usli u PO i 3 puta prosli drugi krug, dok je Chicago to uradio pre Jordana (od 70 do 84). Imas ceo grad koji stoji iza tima, dok iza clipersa ne stoji niko jer su svi kod Jezerasa.

Offline Duh

  • Starter
  • **
  • Posts: 401
    • View Profile
Re: NFL News and Rumors
« Reply #668 on: June 19, 2012, 03:14:11 pm »
Da je taj Jordan igrao za Cliperse onda bi se pricalo da je bio jedan sjajan igrac koji nije imao srece nego je zavrsio u drugorazrednom timu. Bio bi Clyde Drexler i Dominic Wilkins. Mozda Charles Barkley. Ovako je pored sebe imao odlicne igrace da je u najgorem slucaju mogao biti udvojen. I zbog toga je mogao da radi sva ona cuda koja je radio. I da naprave rekorde od 60:20 ili tako nesto.
Isto tako LT i Emmitt Smith, kao i Shon Alexander, su profitirali od All pro linija. Kada je Shon izgubio svoju liniju, postao je stalno povredjen. To ne umanjuje njihov talenat, jer je malo RB-ova cak i sa All pro linijama imalo takve cifre. Ali se recimo postavlja pitanje, da kojim slucajem timovi protiv Jacksonvilla ne stavljaju 9 igraca protiv tracnja, da li bi MoJo imao 2k yardi.

LT >>>>>>>>>>>> svi koje si spomenuo! Sto puta kompletniji RB od njih. Covek je u top 5 u istoriji po jardazi i postignutim TD, jebote...

Offline Reignman

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 7477
    • View Profile
Re: NFL News and Rumors
« Reply #669 on: June 19, 2012, 03:33:15 pm »
si siguran za Drexlera i Nique-a?
Oni su bili podjednako eksplozivni kao i LT a i snazni dok je Barkley bio one dimensional razbijao protivnike svojom snagom.

 :mr.green:

Offline marasin

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 2079
    • View Profile
Re: NFL News and Rumors
« Reply #670 on: June 19, 2012, 04:16:52 pm »
To ko da sam ja rekao da je Emmit najbolji jer je covek prvi u svim RB statistikama. A cifre ne lazu.

Offline Sundjer Bob Kockalone

  • HOF
  • *****
  • Posts: 14999
  • Jedni čovek kome ljudi veruju!
    • View Profile
Re: NFL News and Rumors
« Reply #671 on: June 19, 2012, 04:18:44 pm »
Znači igrač može da bude najbolji samo ako je igrao za najkrš timove i nikada nije uzeo titulu.
Do kada ćemo morati da peremo ruke, zna li se šta?
Amerika, za razliku od Srbije, nema dovojan broj testova na korona virus.

Offline Reignman

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 7477
    • View Profile
Re: NFL News and Rumors
« Reply #672 on: June 19, 2012, 04:41:51 pm »
Ja sam ipak misljenja da su Clyde i Sir Charles bolji od LTa!

Offline lordnex

  • Administrator
  • *****
  • Posts: 7382
    • View Profile
    • www.sql-kefalo.net
Re: NFL News and Rumors
« Reply #673 on: June 19, 2012, 05:23:28 pm »
Jordan>LT>Ricky>Sir Charles>Clyde  :)

Offline Duh

  • Starter
  • **
  • Posts: 401
    • View Profile
Re: NFL News and Rumors
« Reply #674 on: June 19, 2012, 05:28:47 pm »
To ko da sam ja rekao da je Emmit najbolji jer je covek prvi u svim RB statistikama. A cifre ne lazu.

OK, Riki Vilijams je mnogo dobar, kako je onu godinu odigrao i gledao PO sa kauca, to luzer LT nikad nece moci...

Zajebimo 13000+ istrcanih jardi u karijeri i 145 TD, lako je kad imas ispred sebe HoF igrace (nego, koji su to iz SD). Jebote, da je covek bio WR i da je uhvatio 5000 jardi i 17 TD (kao sto jeste) vise bi ga ljudi pohvalili. A da, zavrsio je karijeru sa 7 bacenih TD i 0 INT, to je bolje nego 90% QB u istoriji ove igre, da ne spominjem rejting od 147 :rock: Drugi po broju istrcanih TD, treci pobroju postignutih TD, peti po istrcanim jardama, ali ne nije to dosta

Porediti ga sa Sonom Aleksanderom :wall: :wall: :wall: :wall: :wall:

Jesu Steva i Dru dobri igraci, ali su uradili manje u karijeri od LT, i, bar po mom misljenju, nisu na njegovom nivou, bar onom u kom je bio na vrhuncu karijere...

Jordan>LT>Ricky>Sir Charles>Clyde  :)

Zameni Sera i Rikija, pa da pricamo  :P

Offline Iceman

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 2393
    • View Profile
Re: NFL News and Rumors
« Reply #675 on: June 19, 2012, 06:05:04 pm »
Jedini koji u ovom dobu ima sanse da ga dostigne je Peterson. Mada, pad RB-a je obicno strmoglav, nema garancija...a  krenule su polako i povrede...

Offline Foldingo

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 2138
    • View Profile
Re: NFL News and Rumors
« Reply #676 on: June 19, 2012, 06:37:48 pm »
Znači igrač može da bude najbolji samo ako je igrao za najkrš timove i nikada nije uzeo titulu.

Ergo, LT je najbolji :D
“Winning is not a sometime thing, it is an all the time thing.” - Vince Lombardi

Offline bdj

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 1081
    • View Profile
Re: NFL News and Rumors
« Reply #677 on: June 19, 2012, 06:55:10 pm »
To, i Peyton>>>>>>>Brady jer ima manje titula :cool: :mr.green:

Offline mardok

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 4448
  • Keep walking
    • View Profile
Re: NFL News and Rumors
« Reply #678 on: June 19, 2012, 10:38:51 pm »
LT je imao Brisa i Riversa dobar deo karijere, plus Gejts, O'Nil i jako dobra OL sl.
Jones Drew je imao DG, Gaberta...bez WR, sa osrednjom OL, pri tome je vracao kikove ,
za 6 sezona ima skoro 7,000jardi, 70+TD, 2500+ uhvacenih jardi, uz prosek 4.6.
Gde se zna da je ceo napad zapravo on.
Naravno da bi stigao LT i Rikija mora da nastavi tako jos min 2-3 sezone, ali za sada odlican.

Offline Duh

  • Starter
  • **
  • Posts: 401
    • View Profile
Re: NFL News and Rumors
« Reply #679 on: June 19, 2012, 11:03:30 pm »
LT je imao Brisa i Riversa dobar deo karijere, plus Gejts, O'Nil i jako dobra OL sl.
Jones Drew je imao DG, Gaberta...bez WR, sa osrednjom OL, pri tome je vracao kikove ,
za 6 sezona ima skoro 7,000jardi, 70+TD, 2500+ uhvacenih jardi, uz prosek 4.6.
Gde se zna da je ceo napad zapravo on.
Naravno da bi stigao LT i Rikija mora da nastavi tako jos min 2-3 sezone, ali za sada odlican.

Brisa koji je tad uglavnom sluzio za podjebavanje, a sa Riversom je odirao malo. Gejts bas i nema nema neke direktne veze sa njegovim brojkama, nije bas neki bloker. Onda dodjem do toga da koliko su dobri QB/WR/TE pomagali toliko su i "odmagali", jer je trebala lopta i njima. Dru jeste covek napad, ali isto tako i ne deli lopte sa ostalim zvezdama, lakse mu je da nagruva brojke.

Dru je odlican igrac, o tome ne treba da se puno prica, ja samo mislim da nije na nivou LT. I da, uvek bi uzeo Drua pre Rikija Vilijamsa, sa kim nemas pojma sta ce da mu padne na pamet.

Jedini koji u ovom dobu ima sanse da ga dostigne je Peterson. Mada, pad RB-a je obicno strmoglav, nema garancija...a  krenule su polako i povrede...

Bas tako...

Offline mardok

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 4448
  • Keep walking
    • View Profile
Re: NFL News and Rumors
« Reply #680 on: June 19, 2012, 11:17:10 pm »
Kad sam pomenuo QB/WR/TE mislio sam na to da na "ove nase" odbrane nisu morale da paze jer su bezopasni.
A i Dru je prve dve sezone delio nosenja sa Tejlorom.

Offline Karala

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 1270
    • View Profile
Re: NFL News and Rumors
« Reply #681 on: June 19, 2012, 11:18:18 pm »
LT-a jedino ima smisla porediti sa Marshall Faulkom, s tim da ja mislim da je Marshall bio bolji. Porediti ga sa Ricky Willimasom (iako je i Ricky bio solidan kao hvatac je bezveze), jer je u LT nudio ipak vise mogucnosti i posteno receno bio opasniji po end zonu. Meni u o prethodnom postu to (da ih poredim) nije ni bila namera, vec mi je bilo drago da cujem da neko kaze da je Ricky car. Meni je on jedan od favorita, jer je nekada bilo uzivanje gledati svaki play i gazenje protivnickih tacklera. LT je daleko vise ostvario, i to ne samo zato sto je Ricky isao na pecanje, vec zato sto je sa Marshall Faulkom igra napredovala, pa smo u narednoj generaciji RBova dobili LT-a, Tiki Barbera, Westbrooka...

MJD je strasan igrac, i svi igraci, bilo sadasnji, bilo prosli ga neverovatno postuju, on je trasirao tip RBa za ovu deceniju.
Peterson je najbolji trkac, da li i najbolji RB, ne znam - ja se nadam da ga ova povreda nece zajebati u nameri da to postane.
Steven Jackson je taj, ako ga trazite, koga je tim zajebavao celu karijeru.
DMC je po meni mnogo napredovao, ali ga povrede jebu...

Od starijih

Eddie George-a pamtim,
Larry Johnsona iz playoffa 2005
« Last Edit: June 19, 2012, 11:22:07 pm by Karala »
"Whoever wrote that narrative can shove that where the sun don't shine"

Online Nikša

  • HOF
  • *****
  • Posts: 10712
  • Reddit je keva.
    • View Profile
Re: NFL News and Rumors
« Reply #682 on: June 19, 2012, 11:21:18 pm »
Foster prejebava sve to   :cool:

Offline Sundjer Bob Kockalone

  • HOF
  • *****
  • Posts: 14999
  • Jedni čovek kome ljudi veruju!
    • View Profile
Re: NFL News and Rumors
« Reply #683 on: June 19, 2012, 11:25:16 pm »
Curtis Martin...
Do kada ćemo morati da peremo ruke, zna li se šta?
Amerika, za razliku od Srbije, nema dovojan broj testova na korona virus.

Offline Karala

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 1270
    • View Profile
Re: NFL News and Rumors
« Reply #684 on: June 19, 2012, 11:37:25 pm »
Evo, da jos dodam:

moje misljenje, kada se uzima u razmatranje i sumira utisak koji je igrac tokom karijere ostavio je da je bitna stavka koliko je igrac izmenio svoju poziciju, koliko je on kao igrac distinktivan bio. Zato bih ispred LTa stavio Marshalla Faulka, ili ispred Gatesa stavio Tony Gonzaleza, ili ispred Ray Ricea stavio MJD...
"Whoever wrote that narrative can shove that where the sun don't shine"

Offline Reignman

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 7477
    • View Profile
Re: NFL News and Rumors
« Reply #685 on: June 19, 2012, 11:57:14 pm »
Od kada je Tomlinson stigao u NFL, nije se pojavio igrac na poziciji RB koji je bio toliko dugo produktivan na tako visokom nivou. Cak ni Marshall Faulk, koji je tada bio zvezda i uz to igrao u najpotentnijem napadu za to vreme nije bio toliko dobar.

Da li ga vi volite kao igraca ili njegov stil trcanja i celokupan skill set, to je druga stvar.

Offline Karala

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 1270
    • View Profile
Re: NFL News and Rumors
« Reply #686 on: June 20, 2012, 12:11:58 am »
Marshall Faulk je promenio svoju poziciju, prvo to.

Drugo, igrao je za dve ekipe i imao strasnu statistiku u obe ekipe i to samog strarta karijere.

Imao je 4 strasne sezone za redom slicne po statistici, od kojih prvu u Coltsima, a zatim 3 sezone u kojima je bio 3 puta zaredom Offensive player of the year u NFLu, jednu u kojoj je oborio rekord po broju TD. Pri tom osvojio SB i igrao u jos jednom. Pri tom, u tim sezona imao prosek 5,4y po nosenju iza linije koja je bila poznata po pass protekciji zbog Orlanda Pacea i u Martzovoj ofanzivnoj semi.

O kojoj produkciji ti pricas?

Zna se koga igraci, bivsi i sadasnji ipak vise cene, a to sto je tebi LT blizi, jer si 2006. gledao, a 2000 nisi, to je druga stvar.
Ako nekada budes imao priliku da nadjes da pogledas 2000. Ramse, u jednom trenutku izgubljenu ekipu, i pored svih zvezda koju ipak nosi jedan igrac. Greatest show on turf je pre svega bio Marshall, to ce i Warner, i Pace, i Bruce, i Holt, i Vermeil, i Martz... svi reci. Stos je da je on i pored svog kvaliteta koji su ovi posedovali mogao da se izdvoji, e to je velicina.
"Whoever wrote that narrative can shove that where the sun don't shine"

Offline marasin

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 2079
    • View Profile
Re: NFL News and Rumors
« Reply #687 on: June 20, 2012, 12:31:29 am »

Porediti ga sa Sonom Aleksanderom :wall: :wall: :wall: :wall: :wall:

Jesu Steva i Dru dobri igraci, ali su uradili manje u karijeri od LT, i, bar po mom misljenju, nisu na njegovom nivou, bar onom u kom je bio na vrhuncu karijere...

Zasto ga nebih poredio sa Shonom kada je ovaj do odlaska Hutcha bio dominantniji igrac. Ponarucito sto pominjes vrhunac karijere. Problem je sto je Shon igrao bez povreda 5, a LT 8 godina.
A i nefer je govoriti da Steva i MoJo nisu na njegovom nivou jer su uradili manje od njega. S obzirom u kakvim timovima igraju.
A i imao je LT Dielmana i kasnije McNella, ne bas HOF igrace, ali pro bowl da.

Offline Reignman

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 7477
    • View Profile
Re: NFL News and Rumors
« Reply #688 on: June 20, 2012, 10:26:01 am »
Svaki ciga svoga konja hvali.  :D

Marshall je imao tri HOF skilled igraca pored sebe, za koje su odbrane morale da gameplan-uju. Bilo je gotovo nemoguce braniti Holt-a i Bruce-a sa Warner-om ispod centra i zadrzati Faulk-a uz to. Naravno ne zelim nista da oduzmem od Marshall-a ali to su cinjenice. koliko puta je odbrana izasla sa 8 igraca u boxu protiv Rams-a u to vreme?

Tomnlinson je bio offense i odbrane su to znale a on je opet dominirao.
Sto kaze Duh, secem se Breesa koji je bio podjebavan da ima noodle arm ali se ne secam ni jednog krstenog WRa sa njihovog rooster-a.
Sa druge strane Tomnlinson-ovo prisustvo je itekako pomooglo Rivers-u i Gates-u da postanu igraci, nikako obrnuto.


Offline Iceman

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 2393
    • View Profile
Re: NFL News and Rumors
« Reply #689 on: June 20, 2012, 10:36:34 am »
Rivers dan danas nije igrac, a ne za vreme Tomlinsona. :D

Offline Reignman

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 7477
    • View Profile
Re: NFL News and Rumors
« Reply #690 on: June 20, 2012, 10:57:10 am »
Strahovao sam da me ceka ovakav kamebek :D

Naravno, da nije  :smile3:

Offline marasin

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 2079
    • View Profile
Re: NFL News and Rumors
« Reply #691 on: June 20, 2012, 11:34:49 am »
Svaki ciga svoga konja hvali.  :D

Marshall je imao tri HOF skilled igraca pored sebe, za koje su odbrane morale da gameplan-uju. Bilo je gotovo nemoguce braniti Holt-a i Bruce-a sa Warner-om ispod centra i zadrzati Faulk-a uz to. Naravno ne zelim nista da oduzmem od Marshall-a ali to su cinjenice. koliko puta je odbrana izasla sa 8 igraca u boxu protiv Rams-a u to vreme?

Tomnlinson je bio offense i odbrane su to znale a on je opet dominirao.
Sto kaze Duh, secem se Breesa koji je bio podjebavan da ima noodle arm ali se ne secam ni jednog krstenog WRa sa njihovog rooster-a.
Sa druge strane Tomnlinson-ovo prisustvo je itekako pomooglo Rivers-u i Gates-u da postanu igraci, nikako obrnuto.

A sad usporedi MoJo-a sa svim tim. Niti ima QB-a, niti WR-e niti OL.

Za sve postoji izgovor. Ako je neko bio dobar pored HOF WR-a onda
a) Oni su odvlacili odbranu pa se nije mogao samo on da brani.
b) Oni su zahtevali vise akcija prema njima tako da nije imao dovoljno nosenja.
Ako neko nije imao HOF igrace oko sebe onda
a) Dobijao je vise nosenja lopte
b) Odbrana se koncentrisala na njega

Brojke koji su ti ljudi postigli su stvarno neverovatne (Faulk ima vise yardi trcanjem i hvatanjem ukupno, nego LT), ali ono sto je stvarno neverovatno je da su uspeli toliko dugo da prezive bez ozbiljnijih povreda u igri u kojoj je cilj naneti bol protivniku (i postici koji pogodak) i da odrze toliko visok nio produktivnosti.

Offline Reignman

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 7477
    • View Profile
Re: NFL News and Rumors
« Reply #692 on: June 20, 2012, 11:49:55 am »
a) Dobijao je vise nosenja lopte
b) Odbrana se koncentrisala na njega
a) Veci 'wear and tear' - LT je bio workhorse celu karijeru (do dolaska u Djece)
b) manji ypc - po nekoj da kazem normalnoj logici
Smatram da je LTu bilo mnogo teze nego Faulk-u. Opet, ponavljam, da ne zelim da umanjim umece i dostignuca Marshall Faulk-a. Samo da dodam da ni jedan ni drugi nisu bekovi po mojoj meri...too much dancing around.

Offline Dreamlord

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 1294
    • View Profile
Re: NFL News and Rumors
« Reply #693 on: June 20, 2012, 11:53:13 am »
Curtis Martin!!!  :rock: :rock:

 :rofl: :rofl: :rofl:

Offline Reignman

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 7477
    • View Profile
Re: NFL News and Rumors
« Reply #694 on: June 20, 2012, 12:01:00 pm »
Sto bre diss za Si Marta?

Offline sashadpb

  • Starter
  • **
  • Posts: 281
    • View Profile
Re: NFL News and Rumors
« Reply #695 on: June 20, 2012, 06:13:16 pm »
Quote
Chad Ochocinco said he will change his last name back to Johnson on July 4.

Klovn  :facts:

Offline Sundjer Bob Kockalone

  • HOF
  • *****
  • Posts: 14999
  • Jedni čovek kome ljudi veruju!
    • View Profile
Re: NFL News and Rumors
« Reply #696 on: June 20, 2012, 06:49:01 pm »
Razočarao me u potpunosti.
Do kada ćemo morati da peremo ruke, zna li se šta?
Amerika, za razliku od Srbije, nema dovojan broj testova na korona virus.

Online Nikša

  • HOF
  • *****
  • Posts: 10712
  • Reddit je keva.
    • View Profile

Offline Reignman

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 7477
    • View Profile
Re: NFL News and Rumors
« Reply #698 on: June 20, 2012, 10:01:38 pm »
garant mu je Ciniy medju top tri mesta gde bi zeleo da zivi  :lol:

Offline Foldingo

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 2138
    • View Profile
Re: NFL News and Rumors
« Reply #699 on: June 20, 2012, 11:01:45 pm »
Ovo za Chad-a se odavno znalo, samo je morao da saceka da prodje odredjeno vreme (godinu dana, mislim) da bi mogao da vrati prezime na Johnson.

Za mene on nikad nije bio Ochocinco, kao sto ni Artest nikad nece biti MWP.
“Winning is not a sometime thing, it is an all the time thing.” - Vince Lombardi