Author Topic: NFL News and Rumors  (Read 926117 times)

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Offline Marvin

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 1438
    • View Profile
Re: NFL News and Rumors
« Reply #420 on: March 23, 2012, 02:21:46 pm »
Mike McCarthy je idiot.

Offline masterplan

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 3086
    • View Profile
Re: NFL News and Rumors
« Reply #421 on: March 23, 2012, 02:33:57 pm »
Ubedljivo brzha podloga, perfektni vremenski uslovi koji maskiraju nedostatke QB-a u vidu jacine ruke, izbacaja i svega ostalog. Pravila koja ionako favorizuju napade u ovakvim uslovima tek dolaze do izrazaja. Ajde najbolje da izadjemo svi na tartan stazu i da igramo fudbal...

Zašto onda Bredford i Ryan ne ubijaju bar 20% koliko Brees? Ili Henne i Kolb kad već imaju letnju klimu? Ne stoji ti priča matori, Brees je vrh QB i nema dalje. Po tvojoj logici bih ja mogao da kažem da Denver ima 8-8 skor zbog razuđenog vazduha koji ih favorizuje u odnosu na ekipe koje igraju na manjoj nadmorskoj visini jer njihova pluća nisu navikla na takav vazduh i da nije tako imali bi puno lošiji skor.
Lepo spavaj druže, dobri dečko naš
i dok gore sveće znaj da ima nas,
vernih istoj priči što stojimo u redu,
vidimo se uskoro u nekom nebeskom bendu

Offline nestorZ

  • Starter
  • **
  • Posts: 265
  • Who Dat?
    • View Profile
Re: NFL News and Rumors
« Reply #422 on: March 23, 2012, 02:43:14 pm »
Onaj ko kaže da Brees nije elitni QB, taj treba kliknut na logout i više nikad ne pričat o footballu.

Brees je na razini Rodgersa, Bradya i Peytona kad je zdrav.
Onda nakon toga idu Ben, Eli, Stafford kad je zdrav i ta ekipa.
I onda tek ide Ryan koji isto igra u domeu i isto je strašno talentiran.

Jebote u ligi gdje Flacco i Smith dođu korak do SB-a, netko ide srat po Breesu. Smiješno.


Offline Reignman

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 7477
    • View Profile
Re: NFL News and Rumors
« Reply #423 on: March 23, 2012, 02:45:15 pm »
Dobro je bre Dildo, skontali smo da volis da gledas tekme na -20 i vetrom koji bullet passove kod curl ruta pretvara u slobodnjake roberta carlosa.
Ja jedva cekam da Falconsi izadju iz Georgia Dome-a, koji je po meni katastrofa od arene i igraju tekNe napolju, kao pre 20ak godina.

O toj prednosti podloge o kojoj pricas, siguran sam da svi timovi imaju zatvorene terene na kojima treniraju ali da timovi sa juga nemaju mogucnost padanja snega ili vetra koji smrzava vene, kako bi se spremili za PO mec sa na primer Grin Bejom ili Patriotsima.

Offline omiljeni

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 7010
    • View Profile
Re: NFL News and Rumors
« Reply #424 on: March 23, 2012, 02:48:48 pm »
Ne stoji ti priča matori

Jok i ne stoji. Nemoj pricati svasta.
Svaki QB ima bar za 10-20% bolji stats kad igra indoor tekmu.
Pogledaj statse svih igraca koji imaju dovoljan broj utakmica da bi bili reprezentativan uzorak i videces o cemu se prica.



Šampion Endzone III-B lige za 2007.godinu!

Šampion Endzone III-B lige za 2021.godinu!

Offline omiljeni

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 7010
    • View Profile
Re: NFL News and Rumors
« Reply #425 on: March 23, 2012, 02:52:51 pm »
Po tvojoj logici bih ja mogao da kažem da Denver ima 8-8 skor zbog razuđenog vazduha koji ih favorizuje u odnosu na ekipe koje igraju na manjoj nadmorskoj visini jer njihova pluća nisu navikla na takav vazduh i da nije tako imali bi puno lošiji skor.

Pa naravno da Denver ima edge zbog Mile Higha.
Najbolji primer za to ti je kad im dodju Steelersi bez startnog safetya.


Šampion Endzone III-B lige za 2007.godinu!

Šampion Endzone III-B lige za 2021.godinu!

Offline starr

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 21038
    • View Profile
Re: NFL News and Rumors
« Reply #426 on: March 23, 2012, 04:02:41 pm »
Ako želite na nekoga da bacite Madden curse onda ispratite ovaj linAk do glasanja za cover ovogodišnje verzije. :D

Offline nestorZ

  • Starter
  • **
  • Posts: 265
  • Who Dat?
    • View Profile
Re: NFL News and Rumors
« Reply #427 on: March 23, 2012, 04:10:31 pm »
Realno, A Rod osvaja cover.


Nemam ništa protiv  :mr.green:


Offline nestorZ

  • Starter
  • **
  • Posts: 265
  • Who Dat?
    • View Profile
Re: NFL News and Rumors
« Reply #428 on: March 23, 2012, 07:31:54 pm »
RB Marion Barber has decided to retire from the NFL after 7 seasons.


Jeremy Shockey planning a lawsuit against Warren Sapp.


interesantno


Offline Sundjer Bob Kockalone

  • HOF
  • *****
  • Posts: 15011
  • Jedni čovek kome ljudi veruju!
    • View Profile
Re: NFL News and Rumors
« Reply #429 on: March 23, 2012, 08:36:30 pm »
Šteta za Barbera. Bio je jedan od najboljih blokera među bekovima. Da ga nisu sjebale povrede, bio bi i dalje top RB.
Do kada ćemo morati da peremo ruke, zna li se šta?
Amerika, za razliku od Srbije, nema dovojan broj testova na korona virus.

Offline Otis

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 3439
    • View Profile
Re: NFL News and Rumors
« Reply #430 on: March 23, 2012, 09:16:15 pm »
Top mudo.
Srecan mu odlazak u PUPS.
Šampion Endzone III-B lige za 2015.godinu!
Šampion Vince Lombardi Keeper lige za 2019.godinu!
Šampion AllDef lige za 2021.godinu!
Šampion Dynasty NBA za 2022/23!

Offline Duh

  • Starter
  • **
  • Posts: 401
    • View Profile
Re: NFL News and Rumors
« Reply #431 on: March 23, 2012, 09:29:13 pm »
Pazi 90% lige ti igra napolju, tako da se zna ko ima unfair advantage. Hoces da mi kazes da Atlanta i No ne mogu napolju da imaju bolji gameday dozivljaj i sve. Ne zele bre jednostavno, jer je ovo bolestan advantage...

Pogotovu je suludo sto timovi koji igraju na lepoj klimi imaju domove (atlanta, NO itd.). Pre bi trebali timovi sa severa da imaju tu opciju.

Opet za ovo drugo se slazem, bar ti u toplijim krajevima bi trebalo da igraju napolju. Mada, meni je na Floridi bilo gore nego kod nas na -15, toliko je tesko disati, pogotovo prvih nedelju-dve, ali opet svi timovi sa Floride igraju napolju.

E sad ovo prvo. Da je to tolika prednost koliko ti pricas, onda bi svi timovi presli na dvorane. Eto recimo, mislim da bi to za dosta ekipa bila i mana, jer dvorane favorizuju napad pasom i samim tim otezavaju igru odbrani. Mislim da nije slucajno sto su kroz istoriju najbolje odbrane bila na severoistoku. I ono cuveno, odbrana osvaja titule, itekako ima veze sto se PO igra u sred januara pa moras u goste ledare poput Cikaga, Grin Beja i ostale, a da ne spominjemo pasnjake od terena u Pitsburgu i Cikagu. Moje misljenje je da koliko dvorane daju prednosti napadu, toliko losi vremenski uslovi daju prednost odbranama.

Šteta za Barbera. Bio je jedan od najboljih blokera među bekovima. Da ga nisu sjebale povrede, bio bi i dalje top RB.

Da bi bio i dalje top, morao je bar nekad biti top, a on je imao sezonu-dve gde je bio dobar i to je to. U njegovo vreme bilo je na desetine boljih. Jedino ako je recimo top 50 RB.

Top mudo.
Srecan mu odlazak u PUPS.

Kako vas je prodao protiv Denvera, juju  :D
Jok i ne stoji. Nemoj pricati svasta.
Svaki QB ima bar za 10-20% bolji stats kad igra indoor tekmu.
Pogledaj statse svih igraca koji imaju dovoljan broj utakmica da bi bili reprezentativan uzorak i videces o cemu se prica.

Odbi mu 10% i opet je medju 3-4 najbolja...
« Last Edit: March 23, 2012, 11:20:48 pm by Duh »

Offline omiljeni

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 7010
    • View Profile
Re: NFL News and Rumors
« Reply #432 on: March 23, 2012, 10:14:46 pm »
Odbi mu 10% i opet je medju 3-4 najbolja...

Ne kaze niko da nije. Ja Breesa bas volim i naravno da cu ga uvek opusteno turiti na neku top 3 QB listu. Turice ga svako ko je iole bazdaren, pa i Dildo.
Za ovih 10ak godina, koliko pratim NFL, nisam video da je neko tako dobro odigrao utakmicu kao sto je on onda kad je rasturio cini mi se Domoljube.
Ali to nije nikakav argument u prici o tome da li indoor uslovi daju prednost ili ne.
Tu prednost ima svako ko igra u dvorani zvao se on Brees, Peyton ili s druge strane Joey Fuckin' Harrington.
Neko ce znati da je iskoristi, a neko nece.
Martz je u takvim uslovima napravio najbolji napad ikad i to je ferceralo odlicno i sa Bulgerom, a Lionsi npr ne mogu da se spoje 15ak godina.





Šampion Endzone III-B lige za 2007.godinu!

Šampion Endzone III-B lige za 2021.godinu!

Offline Iceman

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 2393
    • View Profile
Re: NFL News and Rumors
« Reply #433 on: March 24, 2012, 01:49:59 am »
Puno postova da se objasni jedna prosta stvar-neki ljudi jednostavno vole QB-a sa rucerdom i sve ostalo im jednostavno nije TO.  I ja sam jedan od tih. Iako bi bilo logicnije ispostovati nekog ko se drzi u vrhu sa losijim fizikalijama, dok bata ne pocepa vazduh na vodonik i kiseonik :D i to na minus 10 sredinom januara, to bre nije to i tacka. :D

Offline Sundjer Bob Kockalone

  • HOF
  • *****
  • Posts: 15011
  • Jedni čovek kome ljudi veruju!
    • View Profile
Re: NFL News and Rumors
« Reply #434 on: March 24, 2012, 08:28:03 am »
Puno postova da se objasni jedna prosta stvar-neki ljudi jednostavno vole QB-a sa rucerdom i sve ostalo im jednostavno nije TO.  I ja sam jedan od tih. Iako bi bilo logicnije ispostovati nekog ko se drzi u vrhu sa losijim fizikalijama, dok bata ne pocepa vazduh na vodonik i kiseonik :D i to na minus 10 sredinom januara, to bre nije to i tacka. :D
Zato je Brejdi najbolji svih vremena. Slažem se.
Do kada ćemo morati da peremo ruke, zna li se šta?
Amerika, za razliku od Srbije, nema dovojan broj testova na korona virus.

Offline Reignman

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 7477
    • View Profile
Re: NFL News and Rumors
« Reply #435 on: March 24, 2012, 10:10:58 am »
Brady i Eli...prosecan arm strength obojica u super bowlu
Djamarkus i Katlerica prejake rucerde = pusaci kurca

Montana i Penington prejadni arm strength = bogovi fudbala :D

Offline Digger

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 2677
    • View Profile
Re: NFL News and Rumors
« Reply #436 on: March 25, 2012, 03:21:13 pm »
Vec su stigli navijaci da nadju gde se vidi bounty hunting Saints-a:


Offline starr

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 21038
    • View Profile
Re: NFL News and Rumors
« Reply #437 on: March 25, 2012, 03:38:50 pm »
Na nfl.com su postavljali snimak sa otvaranja sezone kada jedan igrač Saintsa skače i cilja Rodgersovu glavu ali ga "spašava" drugi igrač Saintsa koji ga sackuje i obara na zemlju.

Offline nestorZ

  • Starter
  • **
  • Posts: 265
  • Who Dat?
    • View Profile
Re: NFL News and Rumors
« Reply #438 on: March 25, 2012, 05:21:35 pm »
Ovo je čisti idiotizam. Ajde recite koja obrana NE CILJA ozljeđene točke igrača?

Sapp je sam govorio kad je bila ona ozljeda Romove šake, da je normalno da se ide na takva ozljeđena mjesta, da nakon svakog hita dodatno nagnječe ili očešu tu šaku.

Nema mi ništa bolje nego kad neki majmun stavi nešto na youtube i onda američka javnost, koja prati football 100 godina a o samom sportu zna kolko ja o gimnastici, krene propovjedat neke pizdarije.


btw, onda ja mogu reć da je ovaj očiti helmet to helmet KOJI NIJE NI SUĐEN, isto bio za bounty.


Offline velja

  • HOF
  • *****
  • Posts: 11690
    • View Profile
Re: NFL News and Rumors
« Reply #439 on: March 25, 2012, 09:14:24 pm »
Realno jedino sto moze dokazati "bounty program" je da neko propeva...Pregledanje snimaka je bezveze...
 

Offline Duh

  • Starter
  • **
  • Posts: 401
    • View Profile
Re: NFL News and Rumors
« Reply #440 on: March 25, 2012, 09:29:58 pm »

btw, onda ja mogu reć da je ovaj očiti helmet to helmet KOJI NIJE NI SUĐEN, isto bio za bounty.

Steta je sto ne znas pravila, ovo je potpuno i nadsve jedan jako legalan udarac  ;)

Offline nestorZ

  • Starter
  • **
  • Posts: 265
  • Who Dat?
    • View Profile
Re: NFL News and Rumors
« Reply #441 on: March 25, 2012, 09:43:41 pm »
Ma znam, zasro sam.

Legalno je jer se nije zabio u ovoga ko kreten (ne znam kako da prevedem launch, lansirati? haha) nego su istu stvar napravili samo je whitner bio čvršći. Samo mrzim tu scenu kad ovi smradovi skaču okolo i divljaju, a Thomas beživotan na podu. Al dobro, frustriran sam hahaha


Btw, koga zanima, trenutno je na NFL Networku film o životu Al Davisa  :worthy:


Offline mardok

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 4451
  • Keep walking
    • View Profile
Re: NFL News and Rumors
« Reply #442 on: March 25, 2012, 09:47:38 pm »
Steta je sto ne znas pravila, ovo je potpuno i nadsve jedan jako legalan udarac  ;)
A zasto nije h2h, kad su se prvo njima izrokali?

Offline omiljeni

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 7010
    • View Profile
Re: NFL News and Rumors
« Reply #443 on: March 25, 2012, 09:58:58 pm »
Runnera smes dudaras po glavi, a receivera i passera ne smes.


Šampion Endzone III-B lige za 2007.godinu!

Šampion Endzone III-B lige za 2021.godinu!

Offline nestorZ

  • Starter
  • **
  • Posts: 265
  • Who Dat?
    • View Profile
Re: NFL News and Rumors
« Reply #444 on: March 25, 2012, 10:00:37 pm »
U kurcu im je to pravilo, ima 100 varijanti.

Da je Whitner skočio naprijed prema runneru, onda bi bio illegal hit iako taj mali skok nebi imao apsolutno nikakav utjecaj jer ionako juri prema naprijed.


Offline hicpra

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 683
    • View Profile
Re: NFL News and Rumors
« Reply #445 on: March 25, 2012, 10:02:31 pm »
Runnera smes dudaras po glavi, a receivera i passera ne smes.

genijalno..oni ne mogu dobiti potres mozga, krvarenje u mozgu, paraliza, gubitak pamcenja i sl. :D

i jos su ih sad poceli placati manje nego kickere :D

Offline mardok

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 4451
  • Keep walking
    • View Profile
Re: NFL News and Rumors
« Reply #446 on: March 25, 2012, 10:05:09 pm »
Runnera smes dudaras po glavi, a receivera i passera ne smes.
OK

Offline nestorZ

  • Starter
  • **
  • Posts: 265
  • Who Dat?
    • View Profile
Re: NFL News and Rumors
« Reply #447 on: March 25, 2012, 10:06:01 pm »
passing league  :pablo:

pogledaj samo kolko su najbolji rb-i bili ozljeđeni prošle sezone, za 10 godina ih više neće ni bit  :mr.green:


Offline omiljeni

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 7010
    • View Profile
Re: NFL News and Rumors
« Reply #448 on: March 25, 2012, 10:21:40 pm »
Runner moze dobiti potres mozga, al moze i da se zastiti. Svestan je da mu prilazi igrac i da ce biti kontakta, pa moze da reaguje i da se zastiti.
Takodje, da ne bude zabune: Runner je termin koji oznacava igraca koji ima punu kontrolu nad loptom i trci sa njom. Runner moze biti QB, WR i igrac bilo koje druge pozicije u fudbalu.


Šampion Endzone III-B lige za 2007.godinu!

Šampion Endzone III-B lige za 2021.godinu!

Offline Disco Jamal

  • Starter
  • **
  • Posts: 332
    • View Profile
Re: NFL News and Rumors
« Reply #449 on: March 25, 2012, 10:33:53 pm »
U kurcu im je to pravilo, ima 100 varijanti.

Da je Whitner skočio naprijed prema runneru, onda bi bio illegal hit iako taj mali skok nebi imao apsolutno nikakav utjecaj jer ionako juri prema naprijed.
Runnera smes dudaras po glavi, a receivera i passera ne smes.

Sudije više od samog H2H kontakta (koji je u masi situacija neizbežan) gledaju nameru i položaj tela defendera. Spearing je strogo zabranjen u bilo koji deo tela, a u ovoj situaciji sa Whitnerom leading bio ramenom, ergo sve je čisto.

Offline Duh

  • Starter
  • **
  • Posts: 401
    • View Profile
Re: NFL News and Rumors
« Reply #450 on: March 25, 2012, 10:59:26 pm »
A zasto nije h2h, kad su se prvo njima izrokali?

Prvo je bitno da se razlikuju defensless igraci od runnera/ball carier. Ove prve (QB u fazi bacanja pasa/WR u fazi hvatanja/ KR u fazi hvatanja/igraci koji odustanu od akcije) ne smes udariti u vrat i iznad bilo kojim delom tela, to je automatski prekrsaj. Runneru smes da radis sta god hoces (dobro, ne smes da ga hvatas za FM, horse collar i da ga zaodes pesnicom :D i to nema veze sa pas ligom, pre si smeo jos vise stvari da radis runneru). U ovoj gore situaciji, WR/TE/RB kad uhvati loptu i uspostavi kontrolu nad njom postaje runner. Da je odbranbeni igrac spustio glavu i vrhom kacige udario runnera to bi bio spearing, ali kad mu glava ostane uspravna (kao sto je Vitneru), smatra se da je do kontakta doslo prilikom legalnog pokusaja tekla i to se ne svira kao preksaj. Videces, da kad god igrac spusti glavu i udari vrhom kacige on i ne pokusava da odradi wrap-up, vec samo da odvali od zivota protivnika i da mu potencijalno sjebe karijeru, mada vece sanse ima da povredi sebe (pa je i pravilo doneto da bi zastitilo obojicu).  Znaci, obratiti paznju na glavu udaraca :)

Offline Digger

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 2677
    • View Profile
Re: NFL News and Rumors
« Reply #451 on: March 26, 2012, 12:22:17 am »
A da ne pricamo do ovo sto je ubaceno posle mog posta nema veze sa clip-om koji sam ja ubacio. :D

Mislim, H2H rasprava i lik iz Saints-a koji kleci na Gore-u naknadno, nakog tackle-a. Nebo i zemlja. :)

Offline Reignman

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 7477
    • View Profile
Re: NFL News and Rumors
« Reply #452 on: March 26, 2012, 02:01:53 am »
Diggeru, zao nam je sto smo tvoj post neprvavedno iskulirali :D

Offline Digger

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 2677
    • View Profile
Re: NFL News and Rumors
« Reply #453 on: March 26, 2012, 04:36:41 am »
Ma bre, ne to, nego je Nestor odgovorio drugim clip-om gde 49ers-i kao igraju prljavo u mecu sa Saints-ima, kao odgovor na clip gde igrac NO-a maltene gazi Gore-a dok je na zemlji. :D

Samo htedoh da kazem da ne moze da se poredi, sve i da je bio H2H, a nije. :D

Offline zujo23

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 4317
  • Jašta, brate!
    • View Profile
Re: NFL News and Rumors
« Reply #454 on: March 26, 2012, 09:20:55 am »
Is the Big Apple big enough for both the Super Bowl champion New York Giants and Tim Tebow?

That was the question posed to Giants owner John Mara on Sunday at the NFL Annual Meeting. He responded with a pointed tweak of the New York Jets.

"I don't know," Mara told Newsday, "but the David Carr press conference will be tomorrow, too."

 :rofl: :rofl: :rofl:
Grakću gavrani -
još dublje u jaknu
uvlačim glavu.

Majčina senka
preko cele sobe -
loži peć u mraku.

"Život nam uglavnom vraća ono što dajemo drugima" - Ivo Andrić

"We make living based on what we get, and we make a life based on what we give" - Winston Churchill