Author Topic: NFL News and Rumors  (Read 927543 times)

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Offline Mr.Che

  • Rookie
  • *
  • Posts: 2
  • Hasta la victoria siempre!
    • View Profile
Re: NFL News and Rumors
« Reply #385 on: March 22, 2012, 02:29:55 pm »
Sta su radili?

Offline Stana

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 1847
    • View Profile
Re: NFL News and Rumors
« Reply #386 on: March 22, 2012, 02:51:47 pm »
da znas...kakav danak neiskustvu, mada ja i dalje mislim da je bio ozbiljan :)
ok,znam da se jos ne znam tacno ko je pevac u celoj prici,ali sam mislio da kazes ime lika na kojeg si mislio,samo to, makar to bila i sala,ko zna ,mozda pogodis  :)

Offline mr.green

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 6417
  • Scott Sterling: The Man, The Myth, The Legend!
    • View Profile
Re: NFL News and Rumors
« Reply #387 on: March 22, 2012, 04:00:30 pm »
Sta su radili?
Isto sto i ostali, samo sto su oni imali Shockeya tastera u svojim redovima.

Sampion IIIb lige za 2016. godinu

Offline Polux

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 1911
    • View Profile
Re: NFL News and Rumors
« Reply #388 on: March 22, 2012, 06:21:47 pm »
Osim domoljuba koji su pride i snimali.
I dalje su najgadniji tim koji je osvojio SB.
"Не бојим се од вражјег кота, нека га је ка на гори листа, но се бојим од зла домаћега..."

Offline sabotage

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 2312
    • View Profile
Re: NFL News and Rumors
« Reply #389 on: March 22, 2012, 06:37:24 pm »
Osim domoljuba koji su pride i snimali.
I dalje su najgadniji tim koji je osvojio SB.
I nisu adekvatno kaznjeni.

Sa ovim Goodellom na celu liga ce nastaviti praksu dvojnih standarda. U cemu je razlika izmedju bounty gatea Saintsa i bountyja Ravensa na Warda i Mendelhola (na onoj tekmi kada mu je R.Lewis slomio kljucnu kost) ? Samo to sto niko od Ravensa ne smije da skici jer se boje.
"Give us a blade of grass, we'll defend it, or attack. We got a blade there. Good to have a little fortune sometimes."

Offline matteus

  • Starter
  • **
  • Posts: 383
  • Andre Woodson's Right Arm
    • View Profile
Re: NFL News and Rumors
« Reply #390 on: March 22, 2012, 07:38:07 pm »
U cemu je razlika izmedju bounty gatea Saintsa i bountyja Ravensa na Warda i Mendelhola (na onoj tekmi kada mu je R.Lewis slomio kljucnu kost) ?

Erm, u tome što je Bountygate dokazan, a taj bounty na Warda i Mendenhalla nije. To je prilično velika razlika.
Nenad Čanak štapom bije Kristijana Karembea.

Offline marasin

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 2079
    • View Profile
Re: NFL News and Rumors
« Reply #391 on: March 22, 2012, 07:44:58 pm »
jel jos neko primetio da se pominjalo da je i pre dolaska u saintse Williams imao bounti program u redskinsima i gde bese jos, ali da ni jedan tim sem seintsa nije kaznjen  :hm:

Offline Nikša

  • HOF
  • *****
  • Posts: 10713
  • Reddit je keva.
    • View Profile
Re: NFL News and Rumors
« Reply #392 on: March 22, 2012, 07:47:57 pm »
jel jos neko primetio da se pominjalo da je i pre dolaska u saintse Williams imao bounti program u redskinsima i gde bese jos, ali da ni jedan tim sem seintsa nije kaznjen  :hm:

dokazi, dokazi nama trebaju

Offline Sundjer Bob Kockalone

  • HOF
  • *****
  • Posts: 15014
  • Jedni čovek kome ljudi veruju!
    • View Profile
Re: NFL News and Rumors
« Reply #393 on: March 22, 2012, 07:58:09 pm »
Papirići...
Do kada ćemo morati da peremo ruke, zna li se šta?
Amerika, za razliku od Srbije, nema dovojan broj testova na korona virus.

Offline sabotage

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 2312
    • View Profile
Re: NFL News and Rumors
« Reply #394 on: March 22, 2012, 08:19:45 pm »
Erm, u tome što je Bountygate dokazan, a taj bounty na Warda i Mendenhalla nije. To je prilično velika razlika.
A da li je uopste istrazivan? Svi znamo da se Suggs hvalio poslije utakmice, javno, uzivo, u etar. Jos je  rekao da mu je zao sto nije stigao broj 86.
Cinjenica je da jos od 2002 kolaju price da rejvensi dobijaju interni bonus za svaki start na Warda. Cinjenica je da je rukiju slomljena koska. Ne mislim ja da su Steelersi cvjecke i da liga treba posebno da ih stiti ali mislim da ako su Saintsi kaznjeni trebalo bi kazniti i ostale timove koji imaju takvu praksu. Da bi doslo do kazni potrebno je istraziti svaki tim posebno. Mislis da sada neko istrazuje Ravense?
"Give us a blade of grass, we'll defend it, or attack. We got a blade there. Good to have a little fortune sometimes."

Offline Otis

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 3439
    • View Profile
Šampion Endzone III-B lige za 2015.godinu!
Šampion Vince Lombardi Keeper lige za 2019.godinu!
Šampion AllDef lige za 2021.godinu!
Šampion Dynasty NBA za 2022/23!

Offline marasin

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 2079
    • View Profile
Re: NFL News and Rumors
« Reply #396 on: March 22, 2012, 10:28:15 pm »
Na zalost, to ce se zavrsiti ko i spygate. Isto ko sto su samo patriote bile kaznjene, tako ce samo i saintsi biti kaznjeni.

Offline Reignman

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 7477
    • View Profile
Re: NFL News and Rumors
« Reply #397 on: March 22, 2012, 10:53:33 pm »

Offline matteus

  • Starter
  • **
  • Posts: 383
  • Andre Woodson's Right Arm
    • View Profile
Re: NFL News and Rumors
« Reply #398 on: March 22, 2012, 11:25:26 pm »
A da li je uopste istrazivan? Svi znamo da se Suggs hvalio poslije utakmice, javno, uzivo, u etar. Jos je  rekao da mu je zao sto nije stigao broj 86.
Cinjenica je da jos od 2002 kolaju price da rejvensi dobijaju interni bonus za svaki start na Warda. Cinjenica je da je rukiju slomljena koska. Ne mislim ja da su Steelersi cvjecke i da liga treba posebno da ih stiti ali mislim da ako su Saintsi kaznjeni trebalo bi kazniti i ostale timove koji imaju takvu praksu. Da bi doslo do kazni potrebno je istraziti svaki tim posebno. Mislis da sada neko istrazuje Ravense?

Shvatam ja šta ti hoćeš da kažeš, i naravno da bi u savršenom svetu svi popili kaznu za to. Ali par razlika postoji.
Prva je da su Saintsi ( ili Williams) vodili to kao sistem za svaku tekmu, godinama. A tako nešto pravi mnogo veću štetu nego napad na 1 tim 2 puta godišnje. Drugo, tako nešto je mnogo lakše dokazati. A te istrage koštaju vremena i keša, i pritom se gleda šta se postiže i ima li to svrhe. Poenta je, dakle, u boldovanom - da, sve timove koji su to koristili bi trebalo kazniti, ali možeš da kazniš nekoga samo ako dokažeš. A mnogo je lakše dokazati ovako nešto, gde je uključen GM, HC, DC, LB Coach i dosta igrača (konstantno) nego dokazati da se nešto povremeno dešavalo.

Ja ne sumnjam da je solidan broj timova tokom poslednjih nekoliko godina koristio sličan sistem. Istovremeno, ne sumnjam da se u tako malom svetu gde se sve zna, istraživalo koji su to timovi. Mislim da liga "zna" koji su to timovi radili i kada, ali znaju da ne mogu da dokažu bilo šta, a optužbe bi samo zvučale ružno i štetile ugledu lige. I zato je NFL čekao, i čekao, i čekao trenutak da može apsolutno da dokaže ovako nešto, a onda odrapili kazne koje će naterati bilo koga da dobro razmisli o tome pre nego što ponovo proba da izvede ovako nešto.
Nenad Čanak štapom bije Kristijana Karembea.

Offline hicpra

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 683
    • View Profile
Re: NFL News and Rumors
« Reply #399 on: March 23, 2012, 12:52:46 am »
Na zalost, to ce se zavrsiti ko i spygate. Isto ko sto su samo patriote bile kaznjene, tako ce samo i saintsi biti kaznjeni.

upravo to..i ostale ekipe su snimale, samo se o tome mudro suti i svi samo znaju da su patsi snimali..

tako ce isto i saintsi ostat zapamceni kao prljava ekipa, iako vjerojatno i niz ostalih ekipa je imalo takve bonuse..ali njih nisu sluzbeno otkrili..

Offline nestorZ

  • Starter
  • **
  • Posts: 265
  • Who Dat?
    • View Profile
Re: NFL News and Rumors
« Reply #400 on: March 23, 2012, 02:07:30 am »
Dobro, neki stvarno trabunjaju bezveze.


Naravno da svi koriste (ili skoro svi) bounty, tako se više motiviraju i to je opće poznato.

Sainsti su najebali zato što su ulovljeni još prije 2 godine, ali su to negirali u potpunosti. Lagali su Goodelu i to je užasno pogodilo njegov gigantski ego.
Da nisu lagali i da su odma priznali, to bi se garant zataškalo sve.


Sam bounty nije rezultirao ničim posebnim, nit su imali više flagova nego inače, niti ikakvih faula. Čak nisu ni dokazali bounty na Peytonu za kojeg su stalno tupili da su ga razbili ko majmuna.
Pogledajte hit Whitnera na thomasa sad protiv Saintsa u playoffu pa mi recite da taj nije ganjao neku lovu za nokaut  :mr.green:


Jebiga, Payton & co su lagali commisha i mutili mu iza leđa i sad plaćaju cijenu. Neće se to gadno osjetit.


Btw, za ove priče da je Shockey cinker.
Ovo je Shockey objavio na svom twitteru, a coach P je potrvrdio da je ovako.


Offline Digger

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 2677
    • View Profile
Re: NFL News and Rumors
« Reply #401 on: March 23, 2012, 04:11:37 am »
A Coach Payton my dodje neki crnjo iz geta po pravopisu. :D

Offline Dreamlord

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 1294
    • View Profile
Re: NFL News and Rumors
« Reply #402 on: March 23, 2012, 08:19:26 am »
Ma klasican patuljak raspali kome je NFL duvao u ledja da uzme prsten zbog Katrine.

Ko bre jebe ekipu iz sale za fizicko. Dok je gym teachera i takvih, fudbal ce biti go kurac...

Offline matteus

  • Starter
  • **
  • Posts: 383
  • Andre Woodson's Right Arm
    • View Profile
Re: NFL News and Rumors
« Reply #403 on: March 23, 2012, 08:47:16 am »
Sainsti su najebali zato što su ulovljeni još prije 2 godine, ali su to negirali u potpunosti. Lagali su Goodelu i to je užasno pogodilo njegov gigantski ego.
Da nisu lagali i da su odma priznali, to bi se garant zataškalo sve.

dobro, složili smo se da su uhvaćeni još pre 2 godine. I da su lagali, i pritom nastavili da rade to što rade.
Da su priznali pre 2 godine, bilo bi kao što je većina predviđala : Williams 8 tekmi, Payton 4 itd, itd. Ali lagali su. Ego ili ne, to je takođe povreda pravilnika.
Kraj priče.

Quote
Sam bounty nije rezultirao ničim posebnim, nit su imali više flagova nego inače, niti ikakvih faula.

Ne kapiram poentu : znači treba suspendovati prema rezultatu, ne prema nameri ? Da li to znači da ako uhvate igrača koji nije starter kako koristi steroide, on treba da dobije manju kaznu nego starter ?

Nenad Čanak štapom bije Kristijana Karembea.

Offline Sundjer Bob Kockalone

  • HOF
  • *****
  • Posts: 15014
  • Jedni čovek kome ljudi veruju!
    • View Profile
Re: NFL News and Rumors
« Reply #404 on: March 23, 2012, 09:30:36 am »
Pre 2 godine je Šokantni bio još uvek u timu. Sada nije.
Do kada ćemo morati da peremo ruke, zna li se šta?
Amerika, za razliku od Srbije, nema dovojan broj testova na korona virus.

Offline Reignman

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 7477
    • View Profile
Re: NFL News and Rumors
« Reply #405 on: March 23, 2012, 09:31:06 am »
Lagali su Goodelu i to je užasno pogodilo njegov gigantski ego.
Goodelov Gigantski ego u poredjenju sa Paytonovim egom je kurčić od puža.

Ma klasican patuljak raspali kome je NFL duvao u ledja da uzme prsten zbog Katrine.
Amen  :facts:

Najjace sto sad zvanični stav franšize jeste da su prolazili kroz teške periode skoro u prošlosti i da us iz toga izašli kao pobednici...što bi značilo da poistovećuju Katrinu i ove suspenzije...ŽAS-U.

Offline 3rd down and long

  • Starter
  • **
  • Posts: 233
    • View Profile
Re: NFL News and Rumors
« Reply #406 on: March 23, 2012, 10:53:28 am »
Ma klasican patuljak raspali kome je NFL duvao u ledja da uzme prsten zbog Katrine.

Ko bre jebe ekipu iz sale za fizicko. Dok je gym teachera i takvih, fudbal ce biti go kurac...


posle onside kicka na pocetku drugog poluvremena SB, mu je sve oprosteno

Offline marasin

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 2079
    • View Profile
Re: NFL News and Rumors
« Reply #407 on: March 23, 2012, 11:07:00 am »
Ne kapiram poentu : znači treba suspendovati prema rezultatu, ne prema nameri ? Da li to znači da ako uhvate igrača koji nije starter kako koristi steroide, on treba da dobije manju kaznu nego starter ?
Mislim da je nesto slicno bilo sa Harisonom. Kada se jos uvek oporavljao od povrede, i to nesto u predsezoni ili tako nesto, da su mu nasli stereoide i da su ga suspendovali. Mrzi me da kopam po internetu. Po meni, ko je na rosteru (ne u PUP ili IR) mora da bude cist, ovi ostali, ili dok ne pocne sezona, mogu da rade sta oce.

Offline nestorZ

  • Starter
  • **
  • Posts: 265
  • Who Dat?
    • View Profile
Re: NFL News and Rumors
« Reply #408 on: March 23, 2012, 12:27:35 pm »
Ne kapiram poentu : znači treba suspendovati prema rezultatu, ne prema nameri ? Da li to znači da ako uhvate igrača koji nije starter kako koristi steroide, on treba da dobije manju kaznu nego starter ?
Jel ista kazna ako ti pričaš sa svojim drugarima kako ćeš nekoga ubiti ili ako stvarno ubiješ nekoga?

Nijedna ozljeda nije dokazana da se dogodila zbog ilegalnih hitova za vrijeme bounty ere.


Ne govorim da ne trebaju biti kažnjeni, apsolutno trebaju i to drastično. I ne čudi me visina kazne jer je Goodell takav, ali me živcira cijela atmosfera u ligi trenutno.
Dvostruki kriteriji i pičkasto šuđenje ubijaju igru. Al dobro, to je neka druga priča.



Ma klasican patuljak raspali kome je NFL duvao u ledja da uzme prsten zbog Katrine.

Ko bre jebe ekipu iz sale za fizicko. Dok je gym teachera i takvih, fudbal ce biti go kurac...
Jebiga brate, možeš ti idućih 20 godina patit za hard nosed footballom i pravom muškom igrom kakva se igrala prije 20-30 godina, ali toga više nema i neće bit.

Al nisu ih gurali zbog katrine nego im se poklopilo dosta toga i ta tragedija im je čak pomogla da se galvanizira ekipa. American pride i tako to  :pop:


Offline Dreamlord

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 1294
    • View Profile
Re: NFL News and Rumors
« Reply #409 on: March 23, 2012, 12:35:34 pm »
Jebiga brate, možeš ti idućih 20 godina patit za hard nosed footballom i pravom muškom igrom kakva se igrala prije 20-30 godina, ali toga više nema i neće bit.

Al nisu ih gurali zbog katrine nego im se poklopilo dosta toga i ta tragedija im je čak pomogla da se galvanizira ekipa. American pride i tako to  :pop:

Slusaj ne shvati pogresno, ali masis poentu.

Nemam ja nesto posebno protiv Saintsa. Svi koji igraju u indoor stadionima su shtroka koju treba iskoreniti. Fudbal je igra koja je namenjena da se igra u svim vremenskim uslovima i uostalom zato i jeste fall sport.

Ako nesto predstavlja unfair advantage onda je to igra u zatvorenim stadionima. To bi trebalo ukinuti i svi napolje da igraju. Brees nikada nece biti the best sve dok provodi karijeru u sali za fizicko.

Godine kad ste uzeli SB usralo vas je hiljadu stvari. Dve partije u sali za fizicko, pa onda SB na Miami suncu. Fuck that...

Dok god Brees mora da igra napolju, od vas nece biti ekipa...

Offline Dreamlord

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 1294
    • View Profile
Re: NFL News and Rumors
« Reply #410 on: March 23, 2012, 12:36:45 pm »
Sudije tokom te sezone, ne zelim da komentarisem.

Pogotovu tekmu protiv Minnesote...

Offline nestorZ

  • Starter
  • **
  • Posts: 265
  • Who Dat?
    • View Profile
Re: NFL News and Rumors
« Reply #411 on: March 23, 2012, 12:45:23 pm »
Moze Brees igrat vani, vidio si protiv 49ersa ove godine.

Ali kolko god mrzio to rec, slazem se s tobom.
Jebiga, sve je komercijalizirano, atraktivnije je igrati u dvorani i zato se to potice. Zato i izumire klasicni football. Ovo danas nena veze s onim prije. Dome ekipe mogu ici u playoff bez ikakvog runa, to je najbolji primjer.


A ta sezona jbg. Svakog mora posrat da bi osvojio sb.


Offline Dreamlord

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 1294
    • View Profile
Re: NFL News and Rumors
« Reply #412 on: March 23, 2012, 12:53:30 pm »
Moze Brees igrat vani, vidio si protiv 49ersa ove godine.

Ali kolko god mrzio to rec, slazem se s tobom.
Jebiga, sve je komercijalizirano, atraktivnije je igrati u dvorani i zato se to potice. Zato i izumire klasicni football. Ovo danas nena veze s onim prije. Dome ekipe mogu ici u playoff bez ikakvog runa, to je najbolji primjer.

A ta sezona jbg. Svakog mora posrat da bi osvojio sb.

Super mu partija bila jebao mu je mater.

Zakopao je ekipu samo tako, onda je poceo da se vadi. 2 turnovera. To moze samo da se kaze da je bila najslabija tekma odbrane SF te godine. Cela tekma bez run gamea. I ja da bacim loptu 60 puta po tekmi imao bih 300+ jardi...

Offline mr.green

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 6417
  • Scott Sterling: The Man, The Myth, The Legend!
    • View Profile
Re: NFL News and Rumors
« Reply #413 on: March 23, 2012, 01:30:23 pm »
Super mu partija bila jebao mu je mater.

Zakopao je ekipu samo tako, onda je poceo da se vadi. 2 turnovera. To moze samo da se kaze da je bila najslabija tekma odbrane SF te godine. Cela tekma bez run gamea. I ja da bacim loptu 60 puta po tekmi imao bih 300+ jardi...
Nemoj vise, leba ti.
Pljujes jednog od najboljih QB-a lige koji je pri tome osvojio i SB, koji je dokazano dobar i precizan igrac, a hvalis Timmyja koji promasuje hvatace za po metar i koji baca jednom u tri utakmice.
Nije Brees onolike yarde nakupio samo u "sali za fizicko".
Budi malo realan.

Sampion IIIb lige za 2016. godinu

Offline Duh

  • Starter
  • **
  • Posts: 401
    • View Profile
Re: NFL News and Rumors
« Reply #414 on: March 23, 2012, 01:31:38 pm »

Ako nesto predstavlja unfair advantage onda je to igra u zatvorenim stadionima.

Zasto, ozbiljno te pitam?

Offline Dreamlord

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 1294
    • View Profile
Re: NFL News and Rumors
« Reply #415 on: March 23, 2012, 01:42:05 pm »
Nemoj vise, leba ti.
Pljujes jednog od najboljih QB-a lige koji je pri tome osvojio i SB, koji je dokazano dobar i precizan igrac, a hvalis Timmyja koji promasuje hvatace za po metar i koji baca jednom u tri utakmice.
Nije Brees onolike yarde nakupio samo u "sali za fizicko".
Budi malo realan.

Rekao sam da nikada nece biti najbolji. Nisam rekao da je kurac od igraca. Nema respect od mene, zbog vec navedenog razloga. Vrati sta sam pisao za Tebowa i lepo procitaj. Ovde izgleda radi selektivna memorija i to grupno...

Brees igra minimum 9 tekmi godisnje u sali za fizicko pa ti vidi. I minimum 11 u fair weatheru (Tampa, Carolina i Atlanta away, plus 8 kuci u sali za fizicko). Ako to ne utice na njegove brojke, gde su bile iste te dok je igrao za Chargerse??? Da nije imao mozda slabiji napad? (Gates, LT i druzina).

Batali te price...

Offline Dreamlord

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 1294
    • View Profile
Re: NFL News and Rumors
« Reply #416 on: March 23, 2012, 01:44:33 pm »
Zasto, ozbiljno te pitam?

Ubedljivo brzha podloga, perfektni vremenski uslovi koji maskiraju nedostatke QB-a u vidu jacine ruke, izbacaja i svega ostalog. Pravila koja ionako favorizuju napade u ovakvim uslovima tek dolaze do izrazaja. Ajde najbolje da izadjemo svi na tartan stazu i da igramo fudbal...

Da ne pricam o vestacki izazvanoj buci i akusticnom efektu koji stvara dome, i samim tim gostujucim ekipama postaje ultra tesko da vode napad u toj atmosferi.




Offline Duh

  • Starter
  • **
  • Posts: 401
    • View Profile
Re: NFL News and Rumors
« Reply #417 on: March 23, 2012, 01:49:17 pm »
Ubedljivo brzha podloga, perfektni vremenski uslovi koji maskiraju nedostatke QB-a u vidu jacine ruke, izbacaja i svega ostalog. Pravila koja ionako favorizuju napade u ovakvim uslovima tek dolaze do izrazaja. Ajde najbolje da izadjemo svi na tartan stazu i da igramo fudbal...

Da ne pricam o vestacki izazvanoj buci i akusticnom efektu koji stvara dome, i samim tim gostujucim ekipama postaje ultra tesko da vode napad u toj atmosferi.

Za ovo drugo sam znao, i slazem se, apsolutno.

E sad kod ovog prvog. Ne znam, ja to gledam ovako, svima su jednaki uslovi, nikog ne ostecuje. Za razliku od recimo Cikaga i severoistoka, gde ocajno vreme znatno favorizuje odbranu i igru trcanjem i jako otezava igru pasom.

Cisto da bne bude zabune, ja vise volim napolju fudbal, ali mislim da su uslovi vise fer u dvorani, sem onog dela o buci koja se pravi...

Offline Dreamlord

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 1294
    • View Profile
Re: NFL News and Rumors
« Reply #418 on: March 23, 2012, 01:56:46 pm »
Za ovo drugo sam znao, i slazem se, apsolutno.

E sad kod ovog prvog. Ne znam, ja to gledam ovako, svima su jednaki uslovi, nikog ne ostecuje. Za razliku od recimo Cikaga i severoistoka, gde ocajno vreme znatno favorizuje odbranu i igru trcanjem i jako otezava igru pasom.

Cisto da bne bude zabune, ja vise volim napolju fudbal, ali mislim da su uslovi vise fer u dvorani, sem onog dela o buci koja se pravi...

Pazi 90% lige ti igra napolju, tako da se zna ko ima unfair advantage. Hoces da mi kazes da Atlanta i No ne mogu napolju da imaju bolji gameday dozivljaj i sve. Ne zele bre jednostavno, jer je ovo bolestan advantage...

Pogotovu je suludo sto timovi koji igraju na lepoj klimi imaju domove (atlanta, NO itd.). Pre bi trebali timovi sa severa da imaju tu opciju.

Offline omiljeni

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 7010
    • View Profile
Re: NFL News and Rumors
« Reply #419 on: March 23, 2012, 01:59:05 pm »
Ubedljivo brzha podloga

Ocemo astroturf nazad !!1


Šampion Endzone III-B lige za 2007.godinu!

Šampion Endzone III-B lige za 2021.godinu!