Author Topic: NFL News and Rumors  (Read 932242 times)

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

Offline velja

  • HOF
  • *****
  • Posts: 11701
    • View Profile
Re: NFL News and Rumors
« Reply #5950 on: October 24, 2020, 08:47:02 am »
AB potpisuje za TB.
Kakav cirkus!

Sent from my Redmi 8 using Tapatalk

 

Offline Sundjer Bob Kockalone

  • HOF
  • *****
  • Posts: 15021
  • Jedni čovek kome ljudi veruju!
    • View Profile
Re: NFL News and Rumors
« Reply #5951 on: October 24, 2020, 10:14:09 am »
Tražio ga Tomica.
Do kada ćemo morati da peremo ruke, zna li se šta?
Amerika, za razliku od Srbije, nema dovojan broj testova na korona virus.

Offline velja

  • HOF
  • *****
  • Posts: 11701
    • View Profile
Re: NFL News and Rumors
« Reply #5952 on: October 25, 2020, 09:03:31 am »
Idi...

 

Offline Old School

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 2335
    • View Profile
Re: NFL News and Rumors
« Reply #5953 on: October 26, 2020, 03:26:05 pm »
https://twitter.com/JosinaAnderson/status/1320732259977146369

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk


Offline sixokss

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 746
    • View Profile
Re: NFL News and Rumors
« Reply #5954 on: October 28, 2020, 06:24:31 pm »

Adam Schefter
@AdamSchefter
·
55m
Compensation update: Seahawks are sending OL B.J. Finney and a 7th-round pick to the Bengals in exchange for DE Carlos Dunlap, per source.

Offline Reignman

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 7477
    • View Profile
Re: NFL News and Rumors
« Reply #5955 on: October 29, 2020, 10:50:18 am »
nisam znao da je taj jos uvek medj aktivnim igracima  :blink:
Griffena su mogli da uzmu ili McKinley-a  :zvizdanje:

Offline marasin

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 2079
    • View Profile
Re: NFL News and Rumors
« Reply #5956 on: October 29, 2020, 07:33:31 pm »
malo je cudno sto nisu uzeli Grifina, kao da neko nije hteo da to prodje.Vec za McKinleya nisam siguran dal mozemo da damo dovoljan kapital.

Offline Reignman

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 7477
    • View Profile
Re: NFL News and Rumors
« Reply #5957 on: October 30, 2020, 10:25:00 am »
Mekinlija bih poslao za 3 potpisana kompakt diska Ciare  :wub:

Offline omiljeni

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 7010
    • View Profile
Re: NFL News and Rumors
« Reply #5958 on: October 30, 2020, 12:55:57 pm »
zato što nemaš pojma


Šampion Endzone III-B lige za 2007.godinu!

Šampion Endzone III-B lige za 2021.godinu!

Offline Nikša

  • HOF
  • *****
  • Posts: 10713
  • Reddit je keva.
    • View Profile
Re: NFL News and Rumors
« Reply #5959 on: October 30, 2020, 11:19:58 pm »

Online Pablo

  • HOF
  • *****
  • Posts: 12756
    • View Profile
Re: NFL News and Rumors
« Reply #5960 on: October 31, 2020, 04:01:29 pm »
^

Dakle, ja biram WR John Ross-a, ne pristajem na to što je neko drugi pikovao umesto mene.

ukoliko se odmah ne izvrši ova izmena, napuštam ligu.

 :yawn:

Offline ulero

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 3495
    • View Profile
Re: NFL News and Rumors
« Reply #5961 on: November 02, 2020, 04:37:54 pm »



:1:

Sent from my Redmi Note 4X using Tapatalk


Offline ulero

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 3495
    • View Profile
Re: NFL News and Rumors
« Reply #5962 on: November 03, 2020, 08:49:37 am »

Offline Sundjer Bob Kockalone

  • HOF
  • *****
  • Posts: 15021
  • Jedni čovek kome ljudi veruju!
    • View Profile
Re: NFL News and Rumors
« Reply #5963 on: November 03, 2020, 08:35:02 pm »
To priča već godinama unazad. Za svaku pohvalu je to što radi. Ako ga zaobiđu povrede, verovatno će i da igra do tada. Kad može Brejdi još uvek da igra sa onakvom konstitucijom, može i Ras.
Do kada ćemo morati da peremo ruke, zna li se šta?
Amerika, za razliku od Srbije, nema dovojan broj testova na korona virus.

Offline sabotage

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 2312
    • View Profile
Re: NFL News and Rumors
« Reply #5964 on: November 03, 2020, 09:20:38 pm »
https://twitter.com/espn/status/1323326276468428801
Ne znam jesu novinari pogresno prenijeli ili lose formulisali ali ako trenira svaki dan tesko da ce igrati do 35 a ne 45. Dzaba sve hioerbaricne komore i privatni kuvari. Nervni sistem to podnjjeti ne moze.
"Give us a blade of grass, we'll defend it, or attack. We got a blade there. Good to have a little fortune sometimes."

Offline omiljeni

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 7010
    • View Profile
Re: NFL News and Rumors
« Reply #5965 on: November 03, 2020, 09:26:06 pm »
Bosanac, prijavi se da mu budes Pepe Imaz i da ga vodas po hiperbaricnim bosanskim tunjelima u offseasonu


Šampion Endzone III-B lige za 2007.godinu!

Šampion Endzone III-B lige za 2021.godinu!

Offline sabotage

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 2312
    • View Profile
Re: NFL News and Rumors
« Reply #5966 on: November 03, 2020, 10:21:44 pm »
Tata ti je Bosanac. 😁
Od treninga bih jedino mogao da ga odvedem na visinske pripreme na 1500m iznad mora i grass fed free range jagnjetinu. 😅
"Give us a blade of grass, we'll defend it, or attack. We got a blade there. Good to have a little fortune sometimes."

Offline Sundjer Bob Kockalone

  • HOF
  • *****
  • Posts: 15021
  • Jedni čovek kome ljudi veruju!
    • View Profile
Re: NFL News and Rumors
« Reply #5967 on: November 03, 2020, 10:33:10 pm »
Nisu rekli da svakoga dana trenira sa 100% intenziteta. Verovatno da ima rutinu kada i šta radi, kako bi mišići, tetive i zglobovi imali optimalan nivo. Ni da se previše napregnu, ni da se previše opuste.
Do kada ćemo morati da peremo ruke, zna li se šta?
Amerika, za razliku od Srbije, nema dovojan broj testova na korona virus.

Offline omiljeni

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 7010
    • View Profile
Re: NFL News and Rumors
« Reply #5968 on: November 03, 2020, 10:38:44 pm »
zato imaju i samo 20-25 reps na bench press a ne 50-60 kao prosečan majkan u banjalučkoj teretani


Šampion Endzone III-B lige za 2007.godinu!

Šampion Endzone III-B lige za 2021.godinu!

Offline sabotage

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 2312
    • View Profile
Re: NFL News and Rumors
« Reply #5969 on: November 03, 2020, 10:42:04 pm »
Pa naravno da ima razne dane i razne intenzitete. I sigurno neke dane sa laganim istezanjima, masazama, iglama, cryo saunama...
Samo je novinarima zanimljivije da napisu da trenira svaki dan i da je to kljuc igranja do 45te.
"Give us a blade of grass, we'll defend it, or attack. We got a blade there. Good to have a little fortune sometimes."

Offline sabotage

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 2312
    • View Profile
Re: NFL News and Rumors
« Reply #5970 on: November 03, 2020, 10:45:10 pm »
zato imaju i samo 20-25 reps na bench press a ne 50-60 kao prosečan majkan u banjalučkoj teretani
Nemoj sada o benchu miljeni, pokazao si koliko se u to razumijes na primjeru blocking TE koji ove godine snepa nije uzeo jer ne moze da blokira. Sto je mozda u vezi sa tim sto je mala kujica koja ne moze da bencne 100kg na svojih 120.😂😂😂
"Give us a blade of grass, we'll defend it, or attack. We got a blade there. Good to have a little fortune sometimes."

Offline omiljeni

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 7010
    • View Profile
Re: NFL News and Rumors
« Reply #5971 on: November 03, 2020, 11:51:56 pm »
ma prika ti nemaš pojma o čemu pričaš  :(
prvo, taj čkodelica je blocking tight end samo u tvojoj glavi i niđe više. kao senior bio otprilike 2. po hvatanjima u celom timu. People Jones, pa on. Da si ga ikad video kako igra ne bi morao to da ti objašnjavam već drugi-treći put.
drugo, koliko on snapova igra nije moj problem. nikad nije bila rasprava o tome kakav je on igrač i da li će igrati ili ne, nego si ti šuketao kako su bench press i work ethic u direktnoj korelaciji, a ja sam ti objasnio da to ne mora da bude slučaj i naveo ti sto pedeset primera koji to pokazuju.


Šampion Endzone III-B lige za 2007.godinu!

Šampion Endzone III-B lige za 2021.godinu!

Offline sabotage

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 2312
    • View Profile
Re: NFL News and Rumors
« Reply #5972 on: November 04, 2020, 08:29:26 am »
Omiljeni jesu tebe zlostavljali na fizickom, u teretani, na stadionu?  :cry:
Objasni miljeni nama kako bench press nema veze sa etikom, performansama, snagom i posra se na sve i jedan program snage i kondicije u sve i jednom sportu na kugli zemaljskoj. Ali jbg on zna bolje jer je naveo dva primjera od hiljada ljudi koji su testirani. Zna bolje i od nfl skauta to prate i biljeze jer nemaju pametnijeg posla. Samo je miljeni pronikao u tajne evaluacije sportista na osnovu 3min highlighta i pola pogledane utakmice.  :lol: :lol: :lol:

A sto se tice doticnog ove godne nije ni dobijao helmet. Da je imao imalo "radne etike" ili mozga mozda bi znao da sa hvatanjima iza Peoples Jonesa i ovakvim fizikalijama nema sta da trazi  na nfl rosteru ako ne moze da blokira. Ali dobro, miljeni zna bolje.  :yes:
"Give us a blade of grass, we'll defend it, or attack. We got a blade there. Good to have a little fortune sometimes."

Offline Reignman

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 7477
    • View Profile
Re: NFL News and Rumors
« Reply #5973 on: November 04, 2020, 10:57:16 am »
Skoro sam cuo da Brees isto trenira svakog dana...tako da ne vidim zasto Russ to ne bi radio. Sigurno da se ne userava od high intensity treninga svakog dana, narocito dok je u sezoni.

Offline Stana

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 1847
    • View Profile
Re: NFL News and Rumors
« Reply #5974 on: November 04, 2020, 02:19:33 pm »
samo kroz TB12 kliniku se moze do 45 igrati NFL  :football:
jbte onaj Tomica samo pije TB12 vodu iz TB12 termosa i ostala cudesa  :wall:

Offline mardok

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 4452
  • Keep walking
    • View Profile
Re: NFL News and Rumors
« Reply #5975 on: November 04, 2020, 02:42:19 pm »
Kad dovedu sebe u taj stadijum, da imaju adekvatnu ishranu, treninge oporavka, istezanja tetiva i zgl., terapije za regeneraciju i oporavak, citavu ekipu da brine o njima ne vidim razlog osim neke povrede da ne bi igrali jos dugo. Ko zna da vodi brigu o svom telu, plus ima genetiku za to, plus radne navike i talenat, nema razloga da brine.
Plus su imaju para da sve to mogu da priuste.

Offline omiljeni

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 7010
    • View Profile
Re: NFL News and Rumors
« Reply #5976 on: November 04, 2020, 03:14:48 pm »
Omiljeni jesu tebe zlostavljali na fizickom, u teretani, na stadionu?  :cry:
Objasni miljeni nama kako bench press nema veze sa etikom, performansama, snagom i posra se na sve i jedan program snage i kondicije u sve i jednom sportu na kugli zemaljskoj. Ali jbg on zna bolje jer je naveo dva primjera od hiljada ljudi koji su testirani. Zna bolje i od nfl skauta to prate i biljeze jer nemaju pametnijeg posla. Samo je miljeni pronikao u tajne evaluacije sportista na osnovu 3min highlighta i pola pogledane utakmice.  :lol: :lol: :lol:

A sto se tice doticnog ove godne nije ni dobijao helmet. Da je imao imalo "radne etike" ili mozga mozda bi znao da sa hvatanjima iza Peoples Jonesa i ovakvim fizikalijama nema sta da trazi  na nfl rosteru ako ne moze da blokira. Ali dobro, miljeni zna bolje.  :yes:

oću ti objašnjavati jedno te isto treći put, evo sve trčim. imaš search opciju pa nađi šta sam ti pre objasnio
ako se dobro sećam objasnio sam ti i kakav je taj momak igrač i zašto ste ga draftovali, možeš i to da pronađeš


Šampion Endzone III-B lige za 2007.godinu!

Šampion Endzone III-B lige za 2021.godinu!

Offline sabotage

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 2312
    • View Profile
Re: NFL News and Rumors
« Reply #5977 on: November 04, 2020, 03:37:44 pm »
oću ti objašnjavati jedno te isto treći put, evo sve trčim. imaš search opciju pa nađi šta sam ti pre objasnio
ako se dobro sećam objasnio sam ti i kakav je taj momak igrač i zašto ste ga draftovali, možeš i to da pronađeš
Ko ti trazi da nesto objasnjavas?  :bigfunny: :bigfunny: :bigfunny:
Ti si svoje rekao i bolje je da ne podsjecas ljude da to opet citaju. Mozda neko jos ima neko zrno postovanja prema tvom misljenju. Poslije citanja tih stiva nece imati sigurno.  :lol: :lol: :lol:
"Give us a blade of grass, we'll defend it, or attack. We got a blade there. Good to have a little fortune sometimes."

Offline omiljeni

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 7010
    • View Profile
Re: NFL News and Rumors
« Reply #5978 on: November 04, 2020, 05:14:06 pm »
ti mene sad kao zajebavaš? pa naveo sam ti bukvalno bar 20 ili 30 igrača koji su imali očajan bench press a uspeli su da igraju 10+ sezona, neki su bili all-pro, neki i hall of fame, a mogao sam ih nabrajati bar još 10 puta toliko
Gentry je imao 12 reps. Isto koliko i Waller, Hunter Henry imao 13. Harrison Bryant isto 13. To su samo nekoliko tight ends koji su draftovani u poslednjih par godina a da su imali tako slab rezultat. Da proširim to na neka ranija vremena i na sve pozicije, tu bi bilo 200-300 igrača.
ti imaš pravo da nemaš pojma o fudbalu, da pišeš gluposti, imaš pravo da glumataš nekog tough guy bosanskog međeda koje ne priznaje nikog ko ima manje od 60 reps, ali nemaš pravo da se ovako praviš lud i prekrajaš istoriju ovog svetog foruma.


Šampion Endzone III-B lige za 2007.godinu!

Šampion Endzone III-B lige za 2021.godinu!

Offline marasin

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 2079
    • View Profile
Re: NFL News and Rumors
« Reply #5979 on: November 04, 2020, 06:53:25 pm »
Kad dovedu sebe u taj stadijum, da imaju adekvatnu ishranu, treninge oporavka, istezanja tetiva i zgl., terapije za regeneraciju i oporavak, citavu ekipu da brine o njima ne vidim razlog osim neke povrede da ne bi igrali jos dugo. Ko zna da vodi brigu o svom telu, plus ima genetiku za to, plus radne navike i talenat, nema razloga da brine.
Plus su imaju para da sve to mogu da priuste.
mislim da je James Harrison jos davno pricao o tome kako mu treba bar pola milke $ da bi odrzavao telo za NFL.

Offline sabotage

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 2312
    • View Profile
Re: NFL News and Rumors
« Reply #5980 on: November 04, 2020, 07:57:55 pm »
ti mene sad kao zajebavaš? pa naveo sam ti bukvalno bar 20 ili 30 igrača koji su imali očajan bench press a uspeli su da igraju 10+ sezona, neki su bili all-pro, neki i hall of fame, a mogao sam ih nabrajati bar još 10 puta toliko
Gentry je imao 12 reps. Isto koliko i Waller, Hunter Henry imao 13. Harrison Bryant isto 13. To su samo nekoliko tight ends koji su draftovani u poslednjih par godina a da su imali tako slab rezultat. Da proširim to na neka ranija vremena i na sve pozicije, tu bi bilo 200-300 igrača.
ti imaš pravo da nemaš pojma o fudbalu, da pišeš gluposti, imaš pravo da glumataš nekog tough guy bosanskog međeda koje ne priznaje nikog ko ima manje od 60 reps, ali nemaš pravo da se ovako praviš lud i prekrajaš istoriju ovog svetog foruma.
Imas li ti vise ikakvu  vezu sa realnoscu Miljeni?  :lol:
Ja sam mislio da je ono izbacivanje iz Dynasty bilo sala koja se otela kontroli ali ti stvarno ne mozes da pojmis realnost, kauzalnost i logiku.

Ti si nekom nesto objasnio? Demistifikovao godine i godine podlog i bespotrebnog praktikovanja bench presa rekreativaca i sportista, raskrinkao mucko koristenje bench pressa u programima snage u zadnjih 50 godina, srusio paradigme NFL skautinga i evaulacije.  :lol:

PS Izvinjavam se ostalim clanovima "ovog svetog foruma" na OT. Miljeni uvijek izvuce ono najbolje iz mene.  :bigfunny:

"Give us a blade of grass, we'll defend it, or attack. We got a blade there. Good to have a little fortune sometimes."

Offline velja

  • HOF
  • *****
  • Posts: 11701
    • View Profile
Re: NFL News and Rumors
« Reply #5981 on: November 04, 2020, 11:07:05 pm »
Stafford COVID +

GoPackGo!!!

 

Offline omiljeni

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 7010
    • View Profile
Re: NFL News and Rumors
« Reply #5982 on: November 04, 2020, 11:09:48 pm »
njegova je hanuma rizična grupa


Šampion Endzone III-B lige za 2007.godinu!

Šampion Endzone III-B lige za 2021.godinu!

Online starr

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 21046
    • View Profile
Re: NFL News and Rumors
« Reply #5983 on: November 04, 2020, 11:17:55 pm »
Nije pozitivan, samo je imao kontakt sa zaraženim. Možda zaigra u nedelju.

Online starr

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 21046
    • View Profile