Author Topic: NFL News and Rumors  (Read 930321 times)

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

Offline mardok

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 4452
  • Keep walking
    • View Profile
Re: NFL News and Rumors
« Reply #5600 on: March 03, 2020, 01:39:37 am »
Jeste, naročito kod rush blockinga, ali kod pass blockinga kada treba da se blokira duže od sekunde onda mora i gore da ima snagu inače će da glume toreadora.
Um caruje, snaga dobro dodje...
Naravno to je neka celokupna slika.

Offline Reignman

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 7477
    • View Profile
Re: NFL News and Rumors
« Reply #5601 on: March 03, 2020, 12:08:25 pm »
starri, surovi OLineman back in the day explains it all

Offline omiljeni

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 7010
    • View Profile
Re: NFL News and Rumors
« Reply #5602 on: March 03, 2020, 07:39:08 pm »
ma bitan je bench press. to je samo jedan od xy pokazatelja snage, ali i to je dovoljno da bude bitan i da ga uzimaš u razmatranje.
najveći problem kod bench pressa je što više pokazuje tu izdržljivost ili kako se to već kaže, nego samu snagu. zato skauti gledaju i to testiranje umesto da samo prepišu broj sa nfl.com jer žele da vide kako igrač to radi. Npr taj Paea kad uradi 50 reps on 42 napumpa nabrzaka pa onda ovih 8 navlači jedno po jedno, polako i uz pauze. skaut mu za tih 8 možda utefteri malecki plusiš za effort, a u rubriku funkcionalna snaga mu piše 42
to je razlog zbog kog je bench press outdated jer je za fudbal bitnije koliku maksimalnu silu može da generiše igrač, a ne koliko ponavljanja može da nagruva. na onim nike testiranjima (sparq) zbog toga ne rade bp nego bacaju medicinku u kojoj ima ugrađen akcelerometar i to testiranje daje mnogo bolje pokazatelje kad je reč o toj funkcionalnoj snagi.

što se tiče pozicija, bench press je verovatno najbitniji za two-gapovanje. bar se meni tako čini.

moja poenta u celoj ovoj raspravi je da se može igrati i sa slabim bench pressom i da je besmislica reći za takve igrače da imaju loš work ethic.
mnogo je faktora zbog kojih neko ima loše testiranje na benchu. npr naš Winters je imao očajan rez na combine, ispod 10 reps. Tad je bila priča da ga je uhvatio grč dok je radio, pa nije više mogao. Posle na pro day nije radio bench press zbog povrede i zvanično je ostao na tom nekom bednom rezultatu a čovek je startni nfl guard već 7 sezona.
ovaj Gentry oko kog je počela rasprava i njegovih 12 reps...to je to, to je on. Taj rezultat je bio najmanji problem sa njim na combine, on je u svemu imao loš skor. I nije draftovan da bude blocking TE ili core special team igrač već zbog upsidea koji ima zbog veličine. u NBA sad već ima gomila centara koji su manji od njega. On i Kolton Miller su najviši igrači u NFL. I plan je bio da se draftuje zbog toga, pa da bude matchup nightmare u passing igri ali to je baš long shot i verovatno ga je trebalo birati u sedmoj ili kao FA, a ne u petoj-šestoj kad su ga uzeli Steelersi.
I sad zbog toga Momčilo pizdi i dozvoljava da mu frustracije pomute rasuđivanje  :yawn:

Ovo za 18-22 reps sam uveo u priču da se znalo šta je neki prosek i šta su očekivanja. Neko ko ne prati ove stvari baš pomno bi čitajući neke postove ovde mogao zaključiti da je sve ispod 20 rezultat za pičkice.
bratina Hunt je došao na combine kao juniorski svetski rekorder u bacanju kugle kladiva diska ili već čega i on je imao 35 reps.
Preko 40 bude jedan igrač godišnje, otprilike.
Ali ne sumnjam da po Nišu Derventi Doboju i Mrkonjiću dečki najopuštenije cepaju 50+ reps i pritom trče 4.60 i to tako sve dok ne malo ne zarđaju kad pređu 60-65 godina  :teg:


Šampion Endzone III-B lige za 2007.godinu!

Šampion Endzone III-B lige za 2021.godinu!

Offline mardok

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 4452
  • Keep walking
    • View Profile
Re: NFL News and Rumors
« Reply #5603 on: March 03, 2020, 09:59:33 pm »

Ali ne sumnjam da po Nišu Derventi Doboju i Mrkonjiću dečki najopuštenije cepaju 50+ reps i pritom trče 4.60 i to tako sve dok ne malo ne zarđaju kad pređu 60-65 godina  :teg:
Imali smo BP na testiranju za repku 2007.
Pera i Mrvica koji su bili vodeci jedva  skupili oko 20, i onda dodje lik iz Kleka, uradi tipa 25-30 koizpicke , zastane  i pita jel dosta?

Offline mardok

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 4452
  • Keep walking
    • View Profile
Re: NFL News and Rumors
« Reply #5604 on: March 03, 2020, 10:02:46 pm »
Quote
BREAKING: The Jacksonville Jaguars have reportedly agreed to a trade to send CB A.J. Bouye to the Denver Broncos for a fourth round draft pick.

Offline Sundjer Bob Kockalone

  • HOF
  • *****
  • Posts: 15020
  • Jedni čovek kome ljudi veruju!
    • View Profile
Re: NFL News and Rumors
« Reply #5605 on: March 03, 2020, 10:03:30 pm »
Ne možeš da guraš celu utakmicu, ako možeš da gurneš samo 12 ponavljaja. Mnogo je veća razlika između 12 i 20, nego između 20 i 40. Plus, ako si na najvažnije testiranje u profesionalnoj karijeri došao ovako spreman, šta da očekujem od tebe kada krene sezona?
Do kada ćemo morati da peremo ruke, zna li se šta?
Amerika, za razliku od Srbije, nema dovojan broj testova na korona virus.

Offline Pablo

  • HOF
  • *****
  • Posts: 12751
    • View Profile
Re: NFL News and Rumors
« Reply #5606 on: March 03, 2020, 10:34:55 pm »
Imali smo BP na testiranju za repku 2007.
Pera i Mrvica koji su bili vodeci jedva  skupili oko 20, i onda dodje lik iz Kleka, uradi tipa 25-30 koizpicke , zastane  i pita jel dosta?

Kolega, imali smo testiranje još 2005, ja bio lično prisutan, plus je još uvek živ izveštaj sa tog istorijskog događaja:

http://web.archive.org/web/20050204033453/http://www.safsrbija.com/safs-vesti.php

Quote
Aleksandar Anđelković iz Vukova i TE iz Kragujevca Vladimir Lazić su takođe dokazali i svoju snagu na vežbi bench press podigavši težinu od 68 kg čak 24 puta, što je bilo najviše od svih u nedelju i drugi rezultat ukupno.


E sada zašto su dizali 70 kila namesto 100 ili sam ja nešto zaebo ostaće misterija...

Offline mardok

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 4452
  • Keep walking
    • View Profile
Re: NFL News and Rumors
« Reply #5607 on: March 03, 2020, 10:39:26 pm »
Kolega, imali smo testiranje još 2005, ja bio lično prisutan, plus je još uvek živ izveštaj sa tog istorijskog događaja:

http://web.archive.org/web/20050204033453/http://www.safsrbija.com/safs-vesti.php


E sada zašto su dizali 70 kila namesto 100 ili sam ja nešto zaebo ostaće misterija...
Igralo se tad bez opreme, i posle jedne odigrane sezone.
Imam i slike sa tih treninga u nekom balonu.

Offline omiljeni

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 7010
    • View Profile
Re: NFL News and Rumors
« Reply #5608 on: March 03, 2020, 10:44:55 pm »
10 yard split:
Mladenko - 1.87
Orlando Brown - 1.88

šta koji kurac, to je nemoguće brate  :D
to garant merio neko ko nume kasvetno da klikne na štopericu



Šampion Endzone III-B lige za 2007.godinu!

Šampion Endzone III-B lige za 2021.godinu!

Offline omiljeni

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 7010
    • View Profile
Re: NFL News and Rumors
« Reply #5609 on: March 03, 2020, 10:53:22 pm »
Quote
Aleksandar Ristić, igrač skromnije fizičke građe ali vrhunskih sprinterskih sposobnosti, dominirao je na brzinskim testovima ostvarivši najbolje rezultate u svim kategorijama za RB-ove : sprint 10 jardi 2.00

2.00 bi bio najgori 10 yard split u istoriji nfl combine.  :thumbsup:
i to ubedljivo najgori. mislim da otprilike već sa 1.95 obaraš taj rekord
možda su naši startovali na pucanj pa im se dodavao i reaction time i verovatno se malo okasni na zaustavljanju štoperice, ali opet brate....


Šampion Endzone III-B lige za 2007.godinu!

Šampion Endzone III-B lige za 2021.godinu!

Offline Pablo

  • HOF
  • *****
  • Posts: 12751
    • View Profile
Re: NFL News and Rumors
« Reply #5610 on: March 03, 2020, 10:54:17 pm »
Imam i slike sa tih treninga u nekom balonu.

E imam i ja, ravno 14 komada koe sam lično slikao, ali se nisam baš proslavio, jedva da ima par da su dobre. Jedino ako je još neko slikao, tipa THC koji je čini mi se koji mesec kasnije uleteo sa profi aparatom...

Offline mardok

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 4452
  • Keep walking
    • View Profile
Re: NFL News and Rumors
« Reply #5611 on: March 03, 2020, 11:02:39 pm »
Neko iz KGa je uleteo sa dig.fotoaparatom imam nekoliko slika.

Offline sabotage

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 2312
    • View Profile
Re: NFL News and Rumors
« Reply #5612 on: March 03, 2020, 11:04:59 pm »
ma bitan je bench press. to je samo jedan od xy pokazatelja snage, ali i to je dovoljno da bude bitan i da ga uzimaš u razmatranje.
najveći problem kod bench pressa je što više pokazuje tu izdržljivost ili kako se to već kaže, nego samu snagu. zato skauti gledaju i to testiranje umesto da samo prepišu broj sa nfl.com jer žele da vide kako igrač to radi. Npr taj Paea kad uradi 50 reps on 42 napumpa nabrzaka pa onda ovih 8 navlači jedno po jedno, polako i uz pauze. skaut mu za tih 8 možda utefteri malecki plusiš za effort, a u rubriku funkcionalna snaga mu piše 42
to je razlog zbog kog je bench press outdated jer je za fudbal bitnije koliku maksimalnu silu može da generiše igrač, a ne koliko ponavljanja može da nagruva. na onim nike testiranjima (sparq) zbog toga ne rade bp nego bacaju medicinku u kojoj ima ugrađen akcelerometar i to testiranje daje mnogo bolje pokazatelje kad je reč o toj funkcionalnoj snagi.

što se tiče pozicija, bench press je verovatno najbitniji za two-gapovanje. bar se meni tako čini.

moja poenta u celoj ovoj raspravi je da se može igrati i sa slabim bench pressom i da je besmislica reći za takve igrače da imaju loš work ethic.
mnogo je faktora zbog kojih neko ima loše testiranje na benchu. npr naš Winters je imao očajan rez na combine, ispod 10 reps. Tad je bila priča da ga je uhvatio grč dok je radio, pa nije više mogao. Posle na pro day nije radio bench press zbog povrede i zvanično je ostao na tom nekom bednom rezultatu a čovek je startni nfl guard već 7 sezona.
ovaj Gentry oko kog je počela rasprava i njegovih 12 reps...to je to, to je on. Taj rezultat je bio najmanji problem sa njim na combine, on je u svemu imao loš skor. I nije draftovan da bude blocking TE ili core special team igrač već zbog upsidea koji ima zbog veličine. u NBA sad već ima gomila centara koji su manji od njega. On i Kolton Miller su najviši igrači u NFL. I plan je bio da se draftuje zbog toga, pa da bude matchup nightmare u passing igri ali to je baš long shot i verovatno ga je trebalo birati u sedmoj ili kao FA, a ne u petoj-šestoj kad su ga uzeli Steelersi.
I sad zbog toga Momčilo pizdi i dozvoljava da mu frustracije pomute rasuđivanje  :yawn:

Ovo za 18-22 reps sam uveo u priču da se znalo šta je neki prosek i šta su očekivanja. Neko ko ne prati ove stvari baš pomno bi čitajući neke postove ovde mogao zaključiti da je sve ispod 20 rezultat za pičkice.
bratina Hunt je došao na combine kao juniorski svetski rekorder u bacanju kugle kladiva diska ili već čega i on je imao 35 reps.
Preko 40 bude jedan igrač godišnje, otprilike.
Ali ne sumnjam da po Nišu Derventi Doboju i Mrkonjiću dečki najopuštenije cepaju 50+ reps i pritom trče 4.60 i to tako sve dok ne malo ne zarđaju kad pređu 60-65 godina  :teg:

Vidis kako i Miljeni moze da napise (skoro) normalan post.  :P

Cijelo vrijeme se vrtimo znaci samo oko jedne interpretacije. Da li je los BP pokazatelj lose radne etike ili nije. Za mene ocigledno jeste, za Omiljenog nije.
Ja svoj stav zasnivam na dva pogleda. Prvo iz licne percepcije i iskustva vjezbanja u teretani. Vrijeme i trud ulozeni u bilo koju vjezbu ce dati rezultat. Uzmi radi BP i sigurno ces napredovati. Nista posebno egzoticno i ezotericno.
Drugi pogled je moje shvatanje pro AFa. Za mene neko ko ima ambiciju da igra za neki NFL tim teba da bude predan, strastven i maksimalno pozrtvovan da bi uspio. To se odnosi na ponasanje, ucenje, ishranu i naravno na rad u teretani kao nezaobilazan dio bilo kojeg pro sporta. Meni 12 ponavljanja govori ne samo da nisi predan i pozrtvovan vec da nisi realno zainteresovan.

Omiljeni i Steelersi imaju ocigledno drugaciju percepciju o ovih 12 ponavljanja.  :kafa:

A to da sam frustriran kako se odvija zadnjih par draftova nije tajna. Sem 2017 draftovi su zalost.  :palm:
"Give us a blade of grass, we'll defend it, or attack. We got a blade there. Good to have a little fortune sometimes."

Offline omiljeni

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 7010
    • View Profile
Re: NFL News and Rumors
« Reply #5613 on: March 04, 2020, 12:42:47 am »
ma to što ti pričaš je totalno pogrešno.
na stranu svaki Hunter Henry i ostali primeri koji te demantuju. Posmaraj samo Gentrya. Dečko prosto ima NBA telo. I onda pogledaj tamo njihov combine. Kevin Durant je imao 0 reps na bench press, a još oni tamo dižu osetno manju težinu (185 pounds)
i sad će tvoja teorija dokazati da je KD pičkica koja nije motivisana da bude profi sportista.
Gentry bi sa svojih 12 reps sa nfl težinom tamo na nba combine bio možda i u konkurenciji za all time rekordera.
Naravno da loš BP može da bude rezultat lošeg work ethic, ali to kod Gentrya 100% nije slučaj. Na kraju krajeva, kurac bi on moj uopšte igrao kod Harbaugha da je lelemud i da zbog toga ne može da poboljša BP

A evo ti i naše reprezentacije. brat Lex najbolji sa 24 reps. ali sa 34 kg manjom težinom. Koliko bi on uradio sa 102 kg? To bi bilo ozbiljno povećanje težine od 50% u odnosu na ovo sa čim su oni radili, tako da bi on uradio možda 10-15 reps u vr glave ako ne i manje?
a on je najviše uradio. znači da je tu bilo momaka koji bi na NFL težini imali 0 ili možda max 2-3 ponavljanja a igraju na pozicijama za koje bi 20+ reps bio optimum. I igraju za neku repku svoje države i ako ništa barem su garant svi bili redovni u teretani.


Šampion Endzone III-B lige za 2007.godinu!

Šampion Endzone III-B lige za 2021.godinu!

Offline mladenko

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 2410
    • View Profile
Re: NFL News and Rumors
« Reply #5614 on: March 04, 2020, 03:46:36 pm »
10 yard split:
Mladenko - 1.87
Orlando Brown - 1.88

šta koji kurac, to je nemoguće brate  :D
to garant merio neko ko nume kasvetno da klikne na štopericu
ručna štoperica u balonu bila. dosta zavisi od čoveka koji meri, naravno. otprilike se dodaje 0.2-0.3 sekunde na merenje atletskog trenera to i to je elektronika (na pucanj).

na combine rade kombinovano da polazak je ručni a cilj je elektronika.... mislim da je tako ali nisam siguran

ja imam oficijelno zimi 7.01 60m trku na pucanj. u sprintericama na tartanu u top formi  bi na 40 yd imao  oko a možda i ispod 4.40. merio sam tad 5'10" ~180 lbs

Edit: sad se setih da imam 6.7 na 60m na merenju slično kao na combine, ali tad sam već bio u US (znači ne u top formi). tad sam bio teži na oko 190 lbs
« Last Edit: March 04, 2020, 03:56:43 pm by mladenko »

Offline mardok

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 4452
  • Keep walking
    • View Profile
Re: NFL News and Rumors
« Reply #5615 on: March 04, 2020, 05:13:22 pm »

A evo ti i naše reprezentacije. brat Lex najbolji sa 24 reps. ali sa 34 kg manjom težinom. Koliko bi on uradio sa 102 kg? To bi bilo ozbiljno povećanje težine od 50% u odnosu na ovo sa čim su oni radili, tako da bi on uradio možda 10-15 reps u vr glave ako ne i manje?
a on je najviše uradio. znači da je tu bilo momaka koji bi na NFL težini imali 0 ili možda max 2-3 ponavljanja a igraju na pozicijama za koje bi 20+ reps bio optimum. I igraju za neku repku svoje države i ako ništa barem su garant svi bili redovni u teretani.


Posteno bi bilo da se napomene da je to 2005.godina, posle 1.sezone AF (bez opreme) , tek se pocinjalo.
Vec 2007. se video drastican napredak.

Offline starr

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 21043
    • View Profile
Re: NFL News and Rumors
« Reply #5616 on: March 05, 2020, 04:41:56 pm »
Sinoć gledam ovo i na 48oj sekundi se slatko nasmejem kada kaže "he literally bench presses 6.5, 310 pounds, right off of him". :D


Offline Sundjer Bob Kockalone

  • HOF
  • *****
  • Posts: 15020
  • Jedni čovek kome ljudi veruju!
    • View Profile
Re: NFL News and Rumors
« Reply #5617 on: March 05, 2020, 05:44:31 pm »
Ali samo jednom.
Do kada ćemo morati da peremo ruke, zna li se šta?
Amerika, za razliku od Srbije, nema dovojan broj testova na korona virus.

Offline sabotage

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 2312
    • View Profile
Re: NFL News and Rumors
« Reply #5618 on: March 05, 2020, 10:18:21 pm »
Ne provocirajte. Opste je poznato da je bench prevazidjna vjezba koja nit sta pokazuje, nit kome koristi.  :j
"Give us a blade of grass, we'll defend it, or attack. We got a blade there. Good to have a little fortune sometimes."

Offline mardok

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 4452
  • Keep walking
    • View Profile
Re: NFL News and Rumors
« Reply #5619 on: March 05, 2020, 10:24:17 pm »
Ne provocirajte. Opste je poznato da je bench prevazidjna vjezba koja nit sta pokazuje, nit kome koristi.  :j
Samo bidza i tridza da se rade, da ima sta da se pokaze.
A noge da se upasu u trenerku.

Offline Pablo

  • HOF
  • *****
  • Posts: 12751
    • View Profile
Re: NFL News and Rumors
« Reply #5620 on: March 05, 2020, 11:05:07 pm »
Ne provocirajte. Opste je poznato da je bench prevazidjna vjezba koja nit sta pokazuje, nit kome koristi.  :j

Da li je 21reps BP dobar ili loš rezultat za OT? U pitanju je životnja od preko 2m i 140 kila? I da li se sa tih 21reps može predvideti bilo šta?

Offline Sundjer Bob Kockalone

  • HOF
  • *****
  • Posts: 15020
  • Jedni čovek kome ljudi veruju!
    • View Profile
Re: NFL News and Rumors
« Reply #5621 on: March 05, 2020, 11:23:54 pm »
Već je prežvakano milion puta. Veliki broj ponavljaja na benču ne garantuje da će igrač biti dobar, ali mali broj ponavljaja daje veliku verovatnoću da će igrač biti loš. Postoje izuzeci, ali generalno se takvi igrači izbegavaju. Zato i postoji testiranje, zar ne?
Do kada ćemo morati da peremo ruke, zna li se šta?
Amerika, za razliku od Srbije, nema dovojan broj testova na korona virus.

Offline omiljeni

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 7010
    • View Profile
Re: NFL News and Rumors
« Reply #5622 on: March 06, 2020, 07:04:49 pm »
21 je rezultat ispod proseka za OT.
a prosek je verovatno tu negde oko 24, moooožda 25. Veoma malo OTs ima 30+ reps
tako da 21 nije drastično ispod proseka iako će gotovo uvek reakcije biti kao da je reč o veoma lošem rezultatu.
Trent Williams je imao tako nešto 21-22 reps a jedan je od najboljih tackleova u poslednjih 10 godina.
Jason Peters je imao 21 a xy puta je bio all-pro i pro bowl. On je na Arkansasu bio tight end koji je trčao rute, ali je imao i 150kg i OL telo

Guardovi po pravilu imaju više reps od tackles i to ugalvnom zbog toga što imaju kraće ruke i njihov prosek je oko 26-27, ali i tu imaš igrače kao što su Faneca Mankins Jahri Evans i još gomila njih koje se smatraju za elite level igrače, a imali su 20-21 reps



Šampion Endzone III-B lige za 2007.godinu!

Šampion Endzone III-B lige za 2021.godinu!

Offline Sundjer Bob Kockalone

  • HOF
  • *****
  • Posts: 15020
  • Jedni čovek kome ljudi veruju!
    • View Profile
Re: NFL News and Rumors
« Reply #5623 on: March 06, 2020, 09:45:45 pm »
Prosek za OL je 25. 21 je manje od 20% ispod proseka. Prosek za TE je 21.5. 12 je skoro pola od toga. Ja ne znam da l' nas ti zajebavaš ovde, nemaš šta da radiš ili nešto peto?
Do kada ćemo morati da peremo ruke, zna li se šta?
Amerika, za razliku od Srbije, nema dovojan broj testova na korona virus.

Offline omiljeni

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 7010
    • View Profile
Re: NFL News and Rumors
« Reply #5624 on: March 06, 2020, 10:06:53 pm »
žena ti zabranila da ideš sa kumom u kafanu zbog pandemije pa si natiltovan?  :(
koliko ti imaš na bench press brt?


Šampion Endzone III-B lige za 2007.godinu!

Šampion Endzone III-B lige za 2021.godinu!

Offline Sundjer Bob Kockalone

  • HOF
  • *****
  • Posts: 15020
  • Jedni čovek kome ljudi veruju!
    • View Profile
Re: NFL News and Rumors
« Reply #5625 on: March 06, 2020, 11:17:40 pm »
Možeš ti to bolje.
Do kada ćemo morati da peremo ruke, zna li se šta?
Amerika, za razliku od Srbije, nema dovojan broj testova na korona virus.

Offline omiljeni

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 7010
    • View Profile
Re: NFL News and Rumors
« Reply #5626 on: March 07, 2020, 06:30:25 pm »
Pa ne znam brt, uleteo si u OOC mode samo zato sto sam ja odgovarao na Pablovo pitanje.
Nisam navikao na to od tebe :(


Šampion Endzone III-B lige za 2007.godinu!

Šampion Endzone III-B lige za 2021.godinu!

Offline Pablo

  • HOF
  • *****
  • Posts: 12751
    • View Profile
Re: NFL News and Rumors
« Reply #5627 on: March 08, 2020, 08:59:56 pm »
Sačekao sam da vidim da li će Sabo Zoltan odgovoriti, ali nije, očekivano, nije znao da li je trik pitanje. Cela ova rasprava i nije preterano vezana za to koliko je stvarno bitan BP već koliko je to bitna stavka u životu jednog Saboa, iako je svima na poslednji put loženje na benč bilo tamo negde u gimnaziji...

21 je rezultat ispod proseka za OT.
a prosek je verovatno tu negde oko 24, moooožda 25. Veoma malo OTs ima 30+ reps
tako da 21 nije drastično ispod proseka iako će gotovo uvek reakcije biti kao da je reč o veoma lošem rezultatu.
Trent Williams je imao tako nešto 21-22 reps a jedan je od najboljih tackleova u poslednjih 10 godina.
Jason Peters je imao 21 a xy puta je bio all-pro i pro bowl. On je na Arkansasu bio tight end koji je trčao rute, ali je imao i 150kg i OL telo

Guardovi po pravilu imaju više reps od tackles i to ugalvnom zbog toga što imaju kraće ruke i njihov prosek je oko 26-27, ali i tu imaš igrače kao što su Faneca Mankins Jahri Evans i još gomila njih koje se smatraju za elite level igrače, a imali su 20-21 reps

Inače moje pitanje nije bilo trik pitanje, ali sam se nadao da će neko odgovoriti kao što je Omiljeni odgovorio, skroz dobar odgovor, ne znam zašto se Sunđer iscimao toliko. Ja sam mislio na jednog od meni najomraženijih igrača, zbog koga sam zamrzeo i upravu i sajt Ramsa i prestao da čitam isti. U pitanju je Alex Barron, OT i prik prve runde Ramsa 2005, čovek koji je trebao da bude okosnica za rebuilding proces, nahvaljen na sav glas od uprave i sajta pogotovo a bio je bust. Čovek je živeo za prvi ugovor i to je to, i dalje stoji vest:

Quote
Devaney was named the Rams' general manager in 2008, three years after St. Louis used the No. 19 overall pick on Barron. He traded the left tackle to Dallas in 2010. "He's got the skill to play. He does not have the heart to play football," Devaney said of Barron. "He does not like anything about the game except getting paid."

Sve u svemu neko živi za prvi ugovor (kao govedo Barron) nekome je Koledž zabavište i onda dođe u NFL uozbilji se i pokida (Peters) neko je zveda na koledžu i onda dođe u NFL i shvati da su svi igrači ili skoro svi bili zvezde na koledžu i izgube se totalno (Crabtree) itd itd ima tu milion priča, jasno je da menadžment mora da uzme milion faktora kako bi smanjili rizik za fail, meni kao fantasy igraču (kao i ostalima) ništa ne znači ni combine ni draft ni bilo šta, kada rukiji krenu da dolaze u kampove kreće jedna nova priča i avgust je jedino i konačno merilo za svakog igrača tj rukija...

Offline sabotage

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 2312
    • View Profile
Re: NFL News and Rumors
« Reply #5628 on: March 08, 2020, 09:43:52 pm »
Sačekao sam da vidim da li će Sabo Zoltan odgovoriti, ali nije, očekivano, nije znao da li je trik pitanje. Cela ova rasprava i nije preterano vezana za to koliko je stvarno bitan BP već koliko je to bitna stavka u životu jednog Saboa, iako je svima na poslednji put loženje na benč bilo tamo negde u gimnaziji...


Pablito precjenjujes svoje sposobnosti. Mozda malo i intelekt.   :lol:

Kome je sta u zivotu bitno ti ne shvatas, niti ces shvatiti.

Ali da ne ulazimo u raspravu i ne upadamo u zamke. Nastavi spasavati forum.  :dumrem:
"Give us a blade of grass, we'll defend it, or attack. We got a blade there. Good to have a little fortune sometimes."

Offline omiljeni

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 7010
    • View Profile
Re: NFL News and Rumors
« Reply #5629 on: March 08, 2020, 11:02:33 pm »
@Pablo
od vaših Havenstein je imao baš očajan combine, na BP je imao 16
a starter vam je već 5-6 godina. ove godine je bio slab, posle se i povredio ali vam je već 5-6 godina bio veoma dobar starter




Šampion Endzone III-B lige za 2007.godinu!

Šampion Endzone III-B lige za 2021.godinu!

Offline lordnex

  • Administrator
  • *****
  • Posts: 7382
    • View Profile
    • www.sql-kefalo.net
Re: NFL News and Rumors
« Reply #5630 on: March 12, 2020, 02:03:03 am »

Offline Sundjer Bob Kockalone

  • HOF
  • *****
  • Posts: 15020
  • Jedni čovek kome ljudi veruju!
    • View Profile
Re: NFL News and Rumors
« Reply #5631 on: March 12, 2020, 04:16:10 pm »
Malo mi je neverovatan ovaj scenario.
Do kada ćemo morati da peremo ruke, zna li se šta?
Amerika, za razliku od Srbije, nema dovojan broj testova na korona virus.

Offline omiljeni

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 7010
    • View Profile
Re: NFL News and Rumors
« Reply #5632 on: March 13, 2020, 09:49:28 pm »
Chargers put franchise tag on tight end Hunter Henry

Henry is expected to earn more than $11 million in 2020, based on the projected 2020 salary-cap figure.

praktičnoTM, za svako ponaljanje na bench press po 1 milion $ :yawn:


Šampion Endzone III-B lige za 2007.godinu!

Šampion Endzone III-B lige za 2021.godinu!

Offline lordnex

  • Administrator
  • *****
  • Posts: 7382
    • View Profile
    • www.sql-kefalo.net
Re: NFL News and Rumors
« Reply #5633 on: March 15, 2020, 03:51:22 pm »
https://www.si.com/nfl/2020/03/15/nfl-cba-approved-players-vote-17-game-regular-season-expansion

"NFL players have voted to approve ratification of a new collective bargaining agreement by a vote tally of 1,019 to 959. This comes after a long and democratic process in accordance with our constitution. An independent auditor received submitted ballots through a secure electronic platform, then verified, tallied and certified the results."



Offline Pablo

  • HOF
  • *****
  • Posts: 12751
    • View Profile
Re: NFL News and Rumors
« Reply #5634 on: March 15, 2020, 03:54:07 pm »
Quote from: Rođo Gudel
The voting was close — just 51.5 percent were in favor of it. After some pushback, this is viewed as a win for the players, who get increased revenue share and added benefits. Players will no longer be subject to substance-abuse suspensions, potentially paving the way for the returns of Randy Gregory, Aldon Smith, and Josh Gordon, among others. The NFL could switch to a 17-game regular season as soon as 2021, with a three-game preseason and seven-team playoffs. With the CBA passed, teams can now focus on locking up their players before the start of free agency, though it's still possible the start of the new league year will be moved back.

Boldovani deo mi se sviđa...