Author Topic: Frozen Tundra!!!  (Read 1609277 times)

0 Members and 6 Guests are viewing this topic.

Offline djandja

  • Starter
  • **
  • Posts: 74
    • View Profile
Re: Frozen Tundra!!!
« Reply #1330 on: January 16, 2012, 03:57:37 am »
Jos nisi nasao ljubav. :lol:

jesam, prema secondary-u gb-a  :wub:

Offline waukesha

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 3924
  • Fire Capers.... Fire....
    • View Profile
Re: Frozen Tundra!!!
« Reply #1331 on: January 16, 2012, 08:58:03 am »
Igrali smo loše i zasluženo izgubili, i to je jedina istina. :facts:
Tako je to u PO utakmicama kad se igra na sve ili ništa.
Daleko da je ovo katastrofa. Team ima dobru bazu te uz neke korekcije u obrani (obavezno OLB i CB/safety) možemo dominirati slijedećih nekoliko godina. Glupo je pljuvati po Rodgersu i napadu nakon 15-1 u regularnoj sezoni. :blink:
Ovdje se poklopilo puno loših stvari pa jednostavno nije bilo izlaza. Secondary igra loše cijelu sezonu pa ovo jučer i nije bilo neko iznenađenje. Ubili su nas 3 fumblea i 8 ispuštenih lopti WR-a, a to je već peh (uz naravno odličnu igru protivnika).

Offline Sundjer Bob Kockalone

  • HOF
  • *****
  • Posts: 14999
  • Jedni čovek kome ljudi veruju!
    • View Profile
Re: Frozen Tundra!!!
« Reply #1332 on: January 16, 2012, 09:13:47 am »
Igrali smo loše i zasluženo izgubili, i to je jedina istina. :facts:
Tako je to u PO utakmicama kad se igra na sve ili ništa.
Daleko da je ovo katastrofa. Team ima dobru bazu te uz neke korekcije u obrani (obavezno OLB i CB/safety) možemo dominirati slijedećih nekoliko godina. Glupo je pljuvati po Rodgersu i napadu nakon 15-1 u regularnoj sezoni. :blink:
Ovdje se poklopilo puno loših stvari pa jednostavno nije bilo izlaza. Secondary igra loše cijelu sezonu pa ovo jučer i nije bilo neko iznenađenje. Ubili su nas 3 fumblea i 8 ispuštenih lopti WR-a, a to je već peh (uz naravno odličnu igru protivnika).
Vaš tim nema bazu, nego tim. Uzeli ste SB prošle godine, a ove bili najdominantnija ekipa u NFL. G-men jeste dobar tim, ali MORALI ste da ih dobijete. Ovo sinoć jeste bila katastrofa.
Do kada ćemo morati da peremo ruke, zna li se šta?
Amerika, za razliku od Srbije, nema dovojan broj testova na korona virus.

Offline mr.green

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 6417
  • Scott Sterling: The Man, The Myth, The Legend!
    • View Profile
Re: Frozen Tundra!!!
« Reply #1333 on: January 16, 2012, 09:17:05 am »
Packers become the first team in NFL history to lose their first playoff game after winning 15 or more games in the regular season. :palm:

Sampion IIIb lige za 2016. godinu

Offline waukesha

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 3924
  • Fire Capers.... Fire....
    • View Profile
Re: Frozen Tundra!!!
« Reply #1334 on: January 16, 2012, 09:41:06 am »
Vaš tim nema bazu, nego tim. Uzeli ste SB prošle godine, a ove bili najdominantnija ekipa u NFL. G-men jeste dobar tim, ali MORALI ste da ih dobijete. Ovo sinoć jeste bila katastrofa.
Nismo ni prvi ni zadnji koji su imali odličnu sezonu, ali onda odigrali jako loše u PO i ispali. Pod KATASTROFOM  ne smatram ispadanje, jer se događa i ovisi o puno faktora. Činjenica je da ovaj team ne igra dobro obranu (za razliku od onog koji je osvojio SB), ali ih je cijelu sezonu izvlačio odličan napad. U utakmici protiv Giantsa, ovaj svemogući napad je odigrao loše, a kad se sve ovo poklopi izgubiti ćeš i od lošijih ekipa nego što su Giantsi. Znači, i uz lošu obranu, da je napad odigrao na razini kako je igrao cijelu sezonu, vjerojatno bi dobili.
Ovako, team koji je bolje odigrao u PO utakmici ide dalje (što ne znači da je bolji).

Offline mr.green

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 6417
  • Scott Sterling: The Man, The Myth, The Legend!
    • View Profile
Re: Frozen Tundra!!!
« Reply #1335 on: January 16, 2012, 11:19:49 am »
Ne bih rekao da je bila katastrofa.
Mnogo lose jeste bilo, ali nije katastrofa. Ako nista drugo mozda ce ovaj poraz (a i cela sezona) naterati coaching staff da od TT-a zatraze koji dinar dolar da se ekipa pokrpi u secondary-ju.

Mislim da je osnovni razlog poraza isti zbog kojeg su i Stilersi izgubili od Tebow Tebowsa: potcenili su protivnika. Jednostavno su mislili da su mnogo bolji i da ce AR zavrsiti sav posao. Nazalost, ovo je bila najgora utakmica za OFF u poslednjih xy godina. Onoliko dropova...
Nemam reci.
Na kraju je i AR poceo da gresi i jebes ga. To je to.
Kanal.

Jedan od glavnih problema je i nepostojeci pass rush. Znaci potpuno mi je neverovatno da se Ilija sepuri po pocketu i mrtav ladan osmatra situaciju na terenu i, naravno, nakon deset sekundi uvek pronadje nekog slobodnog.
Statisticki gledano Packersi uopste nisu odigrali nista losije od Giantsa. Skoro u svakoj kategoriji su bolji. I ToP je na njihovoj strani, ali su u dozvoljenim pass jardama porazeni do nogu i to je stavka po kojoj su najgori u NFL-u. Sa jednim Clay Matthewsom u ekipi.
Ilija je mozda dokazao da nije los QB, ali i moja baba bi bila solidna da ima toliko vremena da baci. Skoro pa da je igrao bez pritiska. To je katastrofa sinocne utakmice.

Jos jednom moram reci da Grant nije igrac na koga se ekipa moze osloniti. Jeste, ne volim ga, ali on ni ne pokazuje da treba da promenim misljenje.
Sa druge strane Starks je, iako povredjen, sinoc opet dokazao da ume da istrci i da povuce, da ume da probije teklove, da ne fumbluje, da ne pada posle prvog udarca, da se bori za svaki jard i da je vreme da od naredne sezone zauzme mesto startnog RB u ekipi.

Za kraj mogu reci da mi je zao sto je na ovako glup i neslavan nacin mozda zavrsena karijera jednog fenomenalnog Donalda Drivera. Pitanje je da li cemo ga gledati i sledece sezone.
Takodje Chad Clifton ulazi u svoju 12 sezonu, a mi dostojnu zamenu na tom mestu nemamo.

Na kraju, ako se bude trazio krivac za ovaj neuspeh, lako se moze desiti da glavom plati Dom Capers.
A ja licno to ne bih voleo.



edit: da, zaboravih da napisem:
DEF Giantsa  :worthy: :worthy: :worthy:

Sampion IIIb lige za 2016. godinu

Offline Nikša

  • HOF
  • *****
  • Posts: 10712
  • Reddit je keva.
    • View Profile
Re: Frozen Tundra!!!
« Reply #1336 on: January 16, 2012, 11:55:14 am »
Daj bre ne lupaj, pa tamo su pustili Niksu i Dilda, sem ako si izvrsio atentat na kralja primice te.

ovaj se nikad nece oporaviti  :hof: :lol:

Online Otis

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 3438
    • View Profile
Re: Frozen Tundra!!!
« Reply #1337 on: January 16, 2012, 12:52:44 pm »


 :y
Šampion Endzone III-B lige za 2015.godinu!
Šampion Vince Lombardi Keeper lige za 2019.godinu!
Šampion AllDef lige za 2021.godinu!
Šampion Dynasty NBA za 2022/23!

Offline Reignman

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 7477
    • View Profile
Re: Frozen Tundra!!!
« Reply #1338 on: January 16, 2012, 01:54:11 pm »
Blue Cheese mmmmmm

Offline Iceman

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 2393
    • View Profile
Re: Frozen Tundra!!!
« Reply #1339 on: January 16, 2012, 07:18:35 pm »
Ko plavi patlidzan.  :P

Sa ozbiljnije strane, zavrsio bih ovu Packers sezonu jednim osvrtom na 2011. kao i opcijama za buducnost.

Napad

OL

Uz sve povrede i nevolje, po prvi put u vise godina, ako ne racunamo sjajni PO a pogotovo superbowl prosle sezone, OL dobija prelaznu ocenu. LT Newhouse je igrao veci deo sezone i bio dobra zakrpa. Nista vise, ali i nista manje. Ipak, ne bih rekao da je to LT buducnosti, druga najbitnija pozicija u danasnjem NFL. Da li je to Sherrod? Da li ce biti rano draftovan LT ? Videcemo. Clifton svakako nije, omatorio je, sklon je povredama i protiv Giantsa je pregazen par puta, pre svega kad je Osi izmedju njega i Langa napravio kljucni ff. Zadrzati Cliftona kao veteran backupa/mentora, a razvijati LT buducnosti. Ocena: C+
LG TJ Lang je veci deo sezone klao tim sa pre-snap kaznama, ali se pred kraj popravio po tom pitanju, ali i uopste u igri. Stabilna opcija na LG za dalje, mlad decko, od prvog starta je pokazao muda kad je bacen u vatru protiv Vikinga u rookie sezoni. Svidja mi se ovaj igrac. Ocena: B

C Scott Wells je ove godine bio drugi najbolji igrac Packersa, iza Rodgersa. Novi ugovor s njim je kljucna FA akvizicija Packersa, i nadam se da ce to biti reseno na vreme. Pravi vodja linije, ne pamtim los snap, ne pamtim da je neko protutnjao pored njega ili bilo sta slicno, dominirao je prosto. Ocena: A

RG Josh Sitton nije ponovio formu iz prethodne sezone, ali daleko od toga da je bio los. Povrede su ga udaljile sa nekoliko tekmi, ali ovo je bar pozicija i covek o kome ne treba brinuti. Ocena : B

RT Bulaga, takodje imao par povreda, takodje bio za nijansu losiji nego sto bi PO i superbowl performans protiv Woodleya indikovao, ali, opet, igrac i pozicija o kojoj nema sta da se razmislja. Ocena: B+.

Zamene su pokazale da se na njih moze ozbiljno racunati. Ukupna ocena sa igrom zamena i konstantnim miksovanjem igraca usled povreda bi bila izmedju C+. Startna postavka zasluzuje ocenu B.

QB

Ne trositi reci dzabe. Izneo bih cisto diskusije radi jednu zanimljivu manu koju sam primetio. Aaron lose baca ultra kratke pasove i pasove kada je hvatac wide open. Valjda to uradi u grcu, kao, da bi bilo idealno, sta li, pa promasi. I ne, pas na Finleya u cetvrtoj nije jedan od njih, Lajavi je usporio na ruti.  :palm:
Ocena: A+++


WR

Zanimljiva grupacija. Pravili su sranja kroz ceo prosli PO, pocev od Jenningsovog F u Atlanti preko 8 dropova u Superbowlu. Nastavilo se zescim choke-om u KC-ju, a onda ovaj king of all chokes juce. S druge strane, pravili su svoje protivnike smesnim, rade jedan za drugog, nesebicni su, blokiraju, bore se za lopte i ne kukaju. Kad bi mogla da se treniraju muda, bili bi najjaci u NFL i to lagano. Ovako, ne znam sta da kazem. Imam utisak da Favre nikad nije imao neke fantasticne hvatace, solidne da. Slicno je i sa ovom grupom. Solidna grupa, Jennings ima sjajne momente, ali cemu to kad ispusti TD, napravi fumble i ispusti jos jednu loptu pride. I hronicno tako. Jones je verovatno najbolji treci WR lige. Nelson je isto bolestan od tih dropova. Drivera ce business side verovatno kostati pozicije, sto je maltene pa tragedija. Muda do poda, sigurne ruke, najveci fajter i lider u timu. Ako pristane na paycut, obavezno ga zadrzati pa makar imali 6 WR.
Cobb polako ulazi u rotaciju i ta se prica lepo razvija. Ovde je tesko davati individualne ocene jer su u principu A, sem Jenningsa koji ne moze pored raznih zivotinja da pretenduje na najboljeg no1 WR, ostali mogu i igracki i statisticki.
Usled jucerasnje debakla, kao grupa, ocena: B

TE

Finley, GBP opcija velikog WR, kancer ovog tima. U nedelju kad niko nijednom nije proslavio svoj dobar potez, pa ni veteran Driver kome je ovo mozda zadnja tekma u zelenom dresu, a i karijeri, Lajavi Krelac je uspeo da se pokaci sa igracima Giantsa, ispusti jedno 3 lopte i zasere rutu u kljucnom momentu 4. cetvrtine. Mogao je i Aaron da baci malo konzervativnije, ali zasto bi, valjda se ide na to da je uhvati u punom trku za max YAC, kad je vec stanje na semaforu dramaticno.
Nazalost tesko je naci te oversized WR, koji se lazno prestavljaju kao TE, pa ce ovo govno da izmuze deo dragocenog capa. Nek zakrpi rupu u rukama i sve mu je oprosteno.

Quarless je dobar bloker a zna i da uhvati loptu, klasicniji tip TEa. Nije da je preko potreban ali je zanimljiv igrac i dobar je za poneku promenu tempa. Ko pije PA kad je Finley na deep slantu ?

Ostali su dali premali uzorak, a imamo ih 5. Nepotrebno stvarno, kapiram da ih stackuju za ST ali ocigledno da ovaj tim ima vece probleme, na mora bas 5 da ih bude.

I ovde ocenjivanje malo gubi smisao, jer sta je tacno GBP TE? Nek bude neki prosek, B- za njih dvojicu.

RB

Ryan Grant nije onaj stari. Nikad nije bio Peterson, ali je znao da trci snazno i agresivno, nije nikad bio agilan ali je imao solidan cut i bio je pouzdan i predvidiv. Sad, bar meni, ne lici na sebe. Pokusava nesto sto ne ume, ne trci jako, biva zaustavljen na prvom kontaktu, lose odluke pravi... Kad vidis rupu koja se skuplja, dobar power RB prodje kroz istu. Ryan Grant ce biti zaustavljen 10/10. Razocaran sam njegovom igrom ove sezone. Ocena: C-

Starks je vukao povredu veci deo prosle, i propustio kljucni deo ove sezone, pa cak i u PO usao rovit. Moze da procveta u vrhunskog RB, ima pravu kretnju, agilan je i pristojno brz, pada napred, bori se za svaki jard. Videcemo sta kazu draft, Saine i Green, ali ova ista postava nece sigurno ostati za 2012. U nasem napadu RB mora da bude multipraktik-hvatanje, blokiranje moraju biti na nivou. Starks je kao cisti RB bolji od granta, ali mora da poboljsa ostale skilove. Ocena:B-

Saine i Green su premalo igrali.

Kuhn je 1 car, pametan igrac koji zna i da uhvati loptu, i da izblokira, i jedina je opcija za short yardage. Zao mi je sto je jedan od krivaca za jucerasnji poraz, nije to zasluzio. Ocena: B+

RB ocena: B-

OFF treneri: nezapamceno, istorijski dobar posao. Oborena je gomila rekorda sa vrlo konzervativnim pristupom, sto podrazumeva dosta trosenja vremena da se zatvori utakmica( a mnoge smo zatvarali od pola druge cetvrtine) i ubacivanje rezervnog QB pred kraj dosta tekmi. Bez toga bili bi oboreni verovatno svi grupni ofanzivni i individualni QB rekordi u istoriji lige. McCarthy cesto prica o svojoj osnovnoj napadackoj filozofiji, a to je da napravi sistem prilagodjen svom QBu u kome on moze da blista. Alal mu vera na tome.
Ocena: A+

Odbrana

Pink boja za odbranu. :D

Zasto, zato sto pod broj 1 dobra odbrana deli batine. Ovi su delili poljupce. Svaka susa se zaletala da prodje kroz obaraca. Ispadali su smesni. A po pozicijama sam to video ovako:

DL

Postoji razlog sto smo igrali celu sezonu sa nickel cornerom, a to nije samo "dodatak brzine u odbrani" kako kaze Capers.
Ne, razlog je sto osim Picketta i Rajija ostali linemani ne bi mogli ni hot dog stand da otvore. Da ta formacija valja, postojala bi defanzivna formacija 2-4. Ali kome treba mrtvo telo na terenu, koje ce zauzeti poziciju jednog Woodsona ili Shieldsa ? Sta vredi taj lineman kad svaki mrsavac iz sekondarija ima vise sanse da pass rushuje, ili bar da pokriva kad vec pass rush ne postoji ? Raji je odigrao odlicnu NT sezonu. Bez puno bljesaka i kurcenja, radio je svoj posao i nazalost, kao takav, njegov posao zavisi od ostalih. Pickett je prava zivotinja protiv runa. Individualne ocene B za BJ-a,  a B+ za Picketta. Run statistika bez Picketta dovoljno govori o njemu.
Neal, Wilson, Green...Ovaj treci je toliko dobar da nije bio aktivan u nedelju. Wilson je imao poneki bljesak ali kad ozbiljne ekipe insistiraju na runu sklanjaju ga ko devojcicu, tanka igra. Neala su navijaci hype-ovali ko da je ne znam ko, na kraju uprdjenje. Sto je i za ocekivati, povredjen je cele sezone i onda dodje pred kraj rovit.

Pickett stari, depth ne postoji ni pod tackom razno, a ni treci starter. Stanje je alarmantno.

Kao prosek dvojice startera i treceg letaca,+negativni uticaj koji neposedovanje tog treceg koji bi bio i potencijalni pass rusher sa desne strane, ukupna ocena je C-.

LB

Ovu poziciju su igrali toplo-hladno cele sezone. Clay Matthews je solidno zapoceo sezonu i imao dobar push, mada je cesto znao da izgleda nemocno sto i ne cudi za njegov tip pass rushera. On nije power ubica i nikad to nece biti-poput recimo JPP, freaka prirode. Multipraktican, dramaticno poboljsao coverage skilove, uletao izmedju garda i tekla,  pa vise puta i izmedju centra i garda, glavni igrac odbrane, na kog svi obracaju paznju. Ocena: A

Sa druge OLB pozicije su (neuspesno) napadali pre svih Walden, pa onda roviti Zombo i Jones. Ovaj treci je najzanimljiviji za buducnost tima. Walden je, koliko god cesto uspevao da lici na plejmejkera, cesce ispadao iz igre. Zombo je backup i to je njegov maksimum. Jones daje nadu za buducnost. Za razliku od cele sezone, sa te strane je dao nesto sto mozda lici na rush u poslednje dve tekme. Clay ce retko kad izgurati pola OL u QB-a, potreban je i neko sa druge strane inace QB osmotri sta se desava sa plavusanom i iskulira njegovu trajektoriju, koja je obicno siroka. Nadanje u Jonesa je ipak nedopustivo, i mislim da na draftu, ako takav postoji, treba uzeti, po cenu trade-upa, rasnog pass rushing OLBa. ROLB ocena: C-.

Inside LBeri su bili svetlija tacka ove defanzive. Opet, nekonstantnost ih je u mojoj knjizi bacila sa ocene A na ocenu B, ali su bili ljudi na koje mozes racunati. Bishop, pravi mamojebac plejmejker i Hawk, tihi ubica, su drzali svoje kad je bilo bitno. Ne zameram Bishopu sto su ga przili WR-TEovi cesto, to je do pass rusha, a kad isti ne postoji, do DC-a koji ga montira u takvu poziciju. Uopste, kad pass rush ne postoji, all pro coverage ne vredi nista, a ne MLB. Zamene su na nivou, i pozicija za koju smo se plasili nakon odlaska Nicka Barnetta i ovog STL divljaka cije ime mi ne dopire do mozga ovog momenta, je ipak bila bezbedna. Mladi i ubojiti. Ocena za Hawka i Bishopa: B do B+.

Dolazimo do toliko kritikovanog secondary-ja.
Kad se Nick Collins povredio na pocetku sezone, jedan od dvojice urednika na packers.com je napisao da je to daleko veci gubitak nego bilo ko prosle sezone. Iskreno, tad mi je to bila prilicna glupost. Mladi Burnett je do tad cini mi se imao par INTova, leteo je po terenu a'la Ed Reed i izgledao je kao nova zvezda ne Packersa, nego NFLa. Njegov kolega Peprah je prethodne godine isto morao u igru kao starter i drzao se solidno. Dobar tackler, pouzdan, nista flashy, jednostavno pravi safety. Plus mi je u glavi bilo sto Nickovih gresaka iz prethodne sezone, kad je cisto isao na INT i zanemarivao svoju poziciju. To sam mu jedva "oprostio" jer je ubacio pick six Steelersima.
Kurac.
Zakopala nas je safety pozicija. Burnett je slomio ruku i tako obogaljen igrao veci deo sezone. Peprah je bio grozan u vecem delu. 2 INTa protiv Chargersa ne menjaju moje misljenje. Grozno je obarao, grozno se postavljao. Zajednicki su momci u sekondariju gomilu puta promasili call, promasili zadatak. Falio je sef te ekipe, kao leba. Kolins Nice Srbija ti klice. Ako se ne oporavi ozbiljno ce faliti i sledece sezone. Pitanje je da li ce ikad vise zaigrati.  Igru sam opisao, ostale su ocene.
Morgan Burnett ocena: B
Charlie Peprah ocena : C-

CBovi su bili zrtva loseg pass rusha, i samim tim izgledali ko kurac. Razni micovani su jos i pickovani, sto je za ocekivati od elitnih igraca koje imamo na CB. Ali i oni su bacali po 400 jardi. Sta reci za jednog CBa kad mora 6 sekundi da brani svog hvataca. Kako da taj igrac igra na 100% kad vodi 20 razlike, ili kad ga taj micovan przi non stop jer ima viska vremena, ili viska cushiona, sto je opet logicna posledica vecih problema. Ne svidja mi se filozofija koriscenja CB-ova. Charles je trebao da ima vise m2m ulogu. Ovako ni sam nije znao ko je i sta je ove sezone. Ta njegova magija ne sljaka kad su po celom terenu slobodni hvataci. Nije novost da on nije u svom prajmu, ali je odlican igrac i dalje-nebrojeno puta je napravio big play. Tramon je povredjen bio dobar deo sezone, nije ponovio proslu sezonu, ali opet ista prica, sta da radi covek ? U poslednje vreme igramo konzervativno i dopustamo jarde i 3 poena, na to smo svedeni. U tom svetlu nije bio ni los. Isto za Shieldsa vazi, mada je on i sprzen dosta vise puta. U svetlu groznog pass rusha, ja ne ocekujem cuda od nasih cornera, pa stoga i dobre ocene.
Tramon Williams:ocena  B-
Charles Woodson: ocena B
Sam Shields: ocena C+

Sve u svemu, secondary: C+

DEF treneri, da ne kazem Dom Capers.

Trazio je resenje cele sezone, bez prestanka. Zakljucio je verovatno sto i ja sad-od govana se pita ne pravi. U pass happy ligi ti u jednoj liniji fali neophodni kvalitetan pass rusher, u drugoj ti fali jedan ceo igrac, u trecoj ti se povredi glavni lider i organizator. Na kraju, on je, kad je bilo najteze, uspeh postigao. Stvorio je odnekud i neki rush. Kad ga nije bilo, bend but not break je funkcionisao. Giantsi su svedeni na par ludacki srecnih playeva u prvom poluvremenu koji su resili utakmicu. Odbita Nicksa, kada je Peprah koji ni ne treba da je na terenu pokusao glupost, i cudno i srecno odbijanje Nicksa. A onda hail mary, gde isti gospodin ne radi nista. Posle neuspelog onside kropmpir. Posle fumbla isto vrhunska odbrana i goal line stand. U trecoj cetvrtini dozvoljeno 0 poena, a u cetvrtoj 3 iako su startovali sa 50y. E posle kad im ga je Grant nacrtao na 5y, cao zdravo. U zadnjem drajvu su i Raji i Woodson jurili strip ali nisu uspeli, inace bi juce postigli TD.

Nakon svega recenog, a pre svega da se od govana pita ne pravi, za mene je Capers zasluzio bar B+. Jedan play mi ne da da stavim A-, jer i dalje ne verujem, ne verujem, da na kljucnom 3rd&short Williams bleji na 12y od hvataca. Eli gleda-ne veruje-gleda satro na drugu stranu i odmah se vraca i baca lagani completion.


Special teams

Vrhunska igra cele godine. Imamo return posle deceniju i po. Imamo pravog puntera  nakon sto godina. Imamo i pravog kickera, Crosby konacno igra kako treba. Glupa glava Jarett Bush je jedan od jacih ST igraca u ligi. Block kick u PO tekmi.
Ocena : A

To bi bilo moje vidjenje ove sezone, a napisacu jos neke, bar meni, cudne stvari o jucerasnjoj tekmi kad se jos malo slegnu utisci.

Offline djandja

  • Starter
  • **
  • Posts: 74
    • View Profile
Re: Frozen Tundra!!!
« Reply #1340 on: January 16, 2012, 07:42:01 pm »
e stvarno ste sektasi :P

Offline Stana

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 1847
    • View Profile
Re: Frozen Tundra!!!
« Reply #1341 on: January 16, 2012, 07:43:46 pm »
djandjo jako ti je lepa oba mala vizslica,jel tvoja?

Offline djandja

  • Starter
  • **
  • Posts: 74
    • View Profile
Re: Frozen Tundra!!!
« Reply #1342 on: January 16, 2012, 07:54:49 pm »
nije ovo moja, ali sam vlasnik jedne zenke

Offline waukesha

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 3924
  • Fire Capers.... Fire....
    • View Profile
Re: Frozen Tundra!!!
« Reply #1343 on: January 17, 2012, 10:00:54 am »
"Obviously our first objective is to look at what we have and find ways to get more pressure with the guys that we have," defensive coordinator Dom Capers said. "When the time comes in terms of adding people, we'll certainly address that.

Znači krpaj se s onim što imaš. :palm:
Ako nešto ubodemo preko drafta, super, ako ne, gledati ćemo iste mučenike. :(
FA ne dolazi u obzir.

Offline marasin

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 2079
    • View Profile
Re: Frozen Tundra!!!
« Reply #1344 on: January 17, 2012, 11:01:24 am »
Pa jos ako bacite tag na Flyna a ovaj vas zajebe i potpise, odo ste u minus  :smile3:

Offline starr

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 21031
    • View Profile
Re: Frozen Tundra!!!
« Reply #1345 on: January 17, 2012, 11:42:46 am »
Ma nema ništa od Flynna, ne znam zašto ljudi to uopšte i spominju...

Nego... evo kakvih sve nenormalnih navijača ima... :palm:
http://mike-freeman.blogs.cbssports.com/mcc/blogs/entry/6264363/34420856

Offline Reignman

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 7477
    • View Profile
Re: Frozen Tundra!!!
« Reply #1346 on: January 17, 2012, 12:43:08 pm »
Videlo se i na poluvremenu kakvih navijaca ima...

Offline Nikša

  • HOF
  • *****
  • Posts: 10712
  • Reddit je keva.
    • View Profile
Re: Frozen Tundra!!!
« Reply #1347 on: January 17, 2012, 12:49:16 pm »
Rodgers choker?

Offline Iceman

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 2393
    • View Profile
Re: Frozen Tundra!!!
« Reply #1348 on: January 17, 2012, 02:01:53 pm »
Ma nema ništa od Flynna, ne znam zašto ljudi to uopšte i spominju...

Nego... evo kakvih sve nenormalnih navijača ima... :palm:
http://mike-freeman.blogs.cbssports.com/mcc/blogs/entry/6264363/34420856
Eh ta Amerika, huligani nakon poraza godine napadaju igrace...na twitteru. :D Da nam je malo toga ovde. :D

Offline velja

  • HOF
  • *****
  • Posts: 11683
    • View Profile
Re: Frozen Tundra!!!
« Reply #1349 on: January 17, 2012, 08:40:08 pm »
Eh ta Amerika, huligani nakon poraza godine napadaju igrace...na twitteru. :D Da nam je malo toga ovde. :D
Na kraju teksta:

Quote
This is how great the Packer fan base is: Packers fans began to blast the idiots who were posting the ugly things. It warmed my heart and gave me hope that the Internet hasn't turned completely into a cesspool.
 

Offline mr.green

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 6417
  • Scott Sterling: The Man, The Myth, The Legend!
    • View Profile
Re: Frozen Tundra!!!
« Reply #1350 on: January 17, 2012, 10:01:43 pm »

Sampion IIIb lige za 2016. godinu

Offline Nikša

  • HOF
  • *****
  • Posts: 10712
  • Reddit je keva.
    • View Profile

Offline waukesha

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 3924
  • Fire Capers.... Fire....
    • View Profile
Re: Frozen Tundra!!!
« Reply #1352 on: January 19, 2012, 02:52:06 pm »
“When you get too far from the fundamentals, you’re losing focus on what’s important. My biggest disappointment with our defense is our tackling,” McCarthy said.

Istina da tacklovi ne funkcioniraju, ali to nije novost. Bilo je toga i prošle godine pa je osvojen SB. Čudi me da se ne priznaje očita stvar, a to je nedostatak pass rusha. :ohmy:

Offline Sundjer Bob Kockalone

  • HOF
  • *****
  • Posts: 14999
  • Jedni čovek kome ljudi veruju!
    • View Profile
Re: Frozen Tundra!!!
« Reply #1353 on: January 19, 2012, 04:23:47 pm »
Meni se sve više i više čini da ste vi prošle godine sticajem srećnih okolnosti uzeli SB  :zvizdanje:
Do kada ćemo morati da peremo ruke, zna li se šta?
Amerika, za razliku od Srbije, nema dovojan broj testova na korona virus.

Offline Reignman

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 7477
    • View Profile
Re: Frozen Tundra!!!
« Reply #1354 on: January 19, 2012, 04:25:22 pm »
pa da, glavni razlog njihovog ulaska u su je to sto su pobedili Falconse...

Offline waukesha

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 3924
  • Fire Capers.... Fire....
    • View Profile
Re: Frozen Tundra!!!
« Reply #1355 on: January 20, 2012, 02:29:54 pm »
 "When your kids grow up and they get into sports, you want to be there for them, cheering them on. And I’d rather do that rather than being in a wheelchair. I don’t want to be like that. I want to be there for my kids, my family."

Šanse da se Collins vrati footballu su minimalne. :(

Offline starr

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 21031
    • View Profile
Re: Frozen Tundra!!!
« Reply #1356 on: January 20, 2012, 05:15:05 pm »
"When your kids grow up and they get into sports, you want to be there for them, cheering them on. And I’d rather do that rather than being in a wheelchair. I don’t want to be like that. I want to be there for my kids, my family."

Šanse da se Collins vrati footballu su minimalne. :(

Ovo ništa ne znači. On u martu ima pregled kod lekara i ako tada ne dobije 100% preporuku da nema opasnosti za daljnje pogoršanje onda će se penzionisati.

Offline starr

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 21031
    • View Profile
Re: Frozen Tundra!!!
« Reply #1357 on: January 21, 2012, 11:34:22 am »
Joe Philbin odlazi da trenira Ribice...

Offline velja

  • HOF
  • *****
  • Posts: 11683
    • View Profile
Re: Frozen Tundra!!!
« Reply #1358 on: January 21, 2012, 12:02:42 pm »

Godspeed Joe !

Dolphins hire Packers OC Philbin to be next head coach

Sorry but you are not allowed to view spoilers content.
 

Offline starr

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 21031
    • View Profile
Re: Frozen Tundra!!!
« Reply #1359 on: January 22, 2012, 04:01:38 pm »

Offline velja

  • HOF
  • *****
  • Posts: 11683
    • View Profile
Re: Frozen Tundra!!!
« Reply #1360 on: January 23, 2012, 02:50:53 am »
tom silverstein @TomSilverstein

49ers doing against the Giants what #Packers couldn't - catch it when it counts.
 

Offline velja

  • HOF
  • *****
  • Posts: 11683
    • View Profile
Re: Frozen Tundra!!!
« Reply #1361 on: January 25, 2012, 08:51:01 pm »
Quote
Joe Philbin knows Packers staff is “off limits”


Joe Philbin is a proud member of the Green Bay Packers family, and Mike McCarthy’s coaching tree, and if the Miami Dolphins’ new head coach would like to stay in the family, and on the tree, don’t expect him to take from that organization.

According to two members of the Packers organization, its common knowledge that Packers coaches and executives who move on to bigger and better opportunities are instructed to leave the Packers staff alone.

So don’t expect a similar staff raid like when Tony Sparano was hired by the Dolphins, and lured numbers members of Bill Parcells former Dallas staff to Miami.


That type of staff raiding his frowned upon in Green Bay, which perceives itself as a family more than a franchise.

“Off limits,” one of the sources claimed. “Joe’s going to be building the core of his staff from outside.”

Philbin skipped attending the Senior Bowl to get his family moved to Miami, and to hire his staff of assistants.

Sources say former Texas A&M coach Mike Sherman is the front runner to serve as his offensive coordinator if Sherman doesn’t land the Buccaneers job.

He’s receiving his second interview with Tampa Bay this week.

Even though Philbin’s aware members of Green Bay’s staff is “off limits,” that doesn’t mean one or two lower level assistants won’t join him in Miami.

The Packers won’t stand in the way of someone having the level of their job “significantly increased,” especially if a similar opportunity doesn’t exist within their organization.

But those expecting Philbin to raid Green Bay’s staff, luring quarterback coach Tom Clements to become the Dolphins offensive coordinator, or hiring Packers assistants to serve in their present roles in Miami should cross those lateral moves off their list of expectations.

Clements is expected to inherit Philbin’s old offensive coordinator role.

Philbin will have to use his league-wide connections, and reputation to build his new staff without raiding his old one.

Bengals defensive backs coach Kevin Coyle is viewed as the front runner to become Philbin’s defensive coordinator, and the NFL Network is reporting he’s headed down to South Florida to discuss the position with the Dolphins today.

 

Offline Iceman

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 2393
    • View Profile
Re: Frozen Tundra!!!
« Reply #1362 on: January 26, 2012, 10:10:55 am »
Nikako da prokomentarisem McGinnovu analizu, a bas me je zacudila jedna stvar. Uopste nisam video da je Hawk toliko los kao sto brojke govore. Istina, nije se istakao ni kao neki plejmejker, ali to je tako od njegove prve sezone.

Inace, za sve ostalo, secondary, jedan dobar rusher i ekspresno ce svi da izgledaju kao u 2010.

Offline velja

  • HOF
  • *****
  • Posts: 11683
    • View Profile
Re: Frozen Tundra!!!
« Reply #1363 on: February 06, 2012, 09:38:20 pm »
Joe Whitt will stay with #Packers.  Jason Tarver named defensive coordinator for Oakland Raiders.
 

Offline Polux

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 1911
    • View Profile
Re: Frozen Tundra!!!
« Reply #1364 on: February 06, 2012, 10:15:34 pm »
Taman da vam cestitam na tituli kad se setih da ste ispali od buducih sampiona  :mr.green:
"Не бојим се од вражјег кота, нека га је ка на гори листа, но се бојим од зла домаћега..."