Author Topic: Serije  (Read 290161 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline omiljeni

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 7010
    • View Profile
Re: Serije
« Reply #525 on: April 23, 2013, 02:30:05 pm »
ja sam procitao te knjige prosle godine, ali serija mi je mnogo bolje legla.


Šampion Endzone III-B lige za 2007.godinu!

Šampion Endzone III-B lige za 2021.godinu!

Offline starr

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 21031
    • View Profile
Re: Serije
« Reply #526 on: April 23, 2013, 03:07:31 pm »
Ja slušam audio knjige ali takođe mi se serija više dopada.

Offline Sundjer Bob Kockalone

  • HOF
  • *****
  • Posts: 14999
  • Jedni čovek kome ljudi veruju!
    • View Profile
Re: Serije
« Reply #527 on: April 23, 2013, 06:40:43 pm »
Ne serite. Ne čitate ni pivske etikete, već birate po boji, a kamo li knjige. Ciciban ako ste pročitali do pola dobro je. Ovamo, nemam vremena, ne želim điši-miđi...
Do kada ćemo morati da peremo ruke, zna li se šta?
Amerika, za razliku od Srbije, nema dovojan broj testova na korona virus.

Offline Foldingo

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 2138
    • View Profile
Re: Serije
« Reply #528 on: April 23, 2013, 06:42:49 pm »
Не знам шта да радим између два понедељка, да су барем четвртком Викинзи па да ублаже чекање. Нећу да читам књиге док не завршим серију, евентуално да читам и гледам упоредо.

Ponedeljak - Game of Thrones - HBO
Utorak - Vikings (ako se kasnije pojavi prevod) + HIMYM
Sreda - ...
Cetvrtak - Arrow
Petak - Archer, Community, The Office
Subota - Da Vinci's Demons (prevod izadje do nedelje najkasnije)
Nedelja - ...

Sredu i nedelju popunjavam sa Rome, Survivor-om i anime-ima :D :D
“Winning is not a sometime thing, it is an all the time thing.” - Vince Lombardi

Offline brm

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 2582
  • i tako...
    • View Profile
Re: Serije
« Reply #529 on: April 25, 2013, 03:08:14 pm »
Ponedeljak ide i Defiance, ko voli sci-fi, 'nako, nije lose da se ubije sat vremena.

Poceo da gledam pre neki dan i The Following, interesantno


Nejde brze...

Offline starr

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 21031
    • View Profile
Re: Serije
« Reply #530 on: April 25, 2013, 03:34:49 pm »
Petak - Archer, Community, The Office

No love for Parks and Recreation?!? :hm:

Offline Foldingo

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 2138
    • View Profile
Re: Serije
« Reply #531 on: April 25, 2013, 11:17:38 pm »
No love for Parks and Recreation?!? :hm:

Poceo, dopalo mi se, cekam The Office da se zavrsi pa se bacam na P&R. Nekako su mi slicne serije :)
“Winning is not a sometime thing, it is an all the time thing.” - Vince Lombardi

Offline brm

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 2582
  • i tako...
    • View Profile
Re: Serije
« Reply #532 on: April 26, 2013, 03:24:31 am »
Meni Arrow iskreno njesra, interesantno prvih nekoliko epizoda, posle smori vise, betmen (ali bukvalno kopiran) sa elementima assassin's creeda
i sve lepo zapakovano.

Nindza spasava grad od prevrtljivih bogatasa i kriminala na visokoj nozi, bivsa cura je tuzilac i bori se protiv kriminala na zakonit nacin, dok junak pomaze sta se ne moze sa druge strane zakona.

Nejde brze...

Offline Digger

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 2677
    • View Profile
Re: Serije
« Reply #533 on: April 26, 2013, 03:44:26 am »
Mozda je drugacije onima koji su i pre serije znali ko je Green Arrow. A ne znam kad si video da Batman ubije nekog. :P

A i ti ostali likovi za koje mislis da su samo obicni gradjani, su zapravo bitni likovi u DC svetu. Sad, ne znam koliko ce to preneti u seriju...ali nema poente da uzmu imena i da ih naprave samo obicnim gradjanima.

Offline brm

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 2582
  • i tako...
    • View Profile
Re: Serije
« Reply #534 on: April 26, 2013, 04:18:05 am »
Supermen ne ubija ljude, betmen je ubijao na samim pocecima 40ih godina, posle su dodali taj neki moralnu nit u strip kako ne bi bio isti kao covek koji je ubio njegove roditelje  :P

Enivej, nisam znao ko je Green Arrow niti da je serijal radjen prema stripu, so far sam odgledao 4 spizode, pogledacu jos par da vidim da li vredi tolke hvale :)

Nejde brze...

Offline brm

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 2582
  • i tako...
    • View Profile
Re: Serije
« Reply #535 on: April 30, 2013, 12:36:10 am »
Zna neko sto nema da se skine nova epizoda game of thrones i vikinga ? uglavnom stave ponedeljak popodne, ali jos uvek nista nema

Nejde brze...

Offline lordnex

  • Administrator
  • *****
  • Posts: 7382
    • View Profile
    • www.sql-kefalo.net
Re: Serije
« Reply #536 on: April 30, 2013, 12:44:02 am »
Ja sam sad stavio da se skida, ali pise da je released pre 20h - http://eztv.it/shows/481/game-of-thrones/

Offline brm

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 2582
  • i tako...
    • View Profile
Re: Serije
« Reply #537 on: April 30, 2013, 12:58:46 am »
ja gledo na piratebay :/

hvala

Nejde brze...

Offline lordnex

  • Administrator
  • *****
  • Posts: 7382
    • View Profile
    • www.sql-kefalo.net
Re: Serije
« Reply #538 on: April 30, 2013, 01:01:58 am »
doduse, evo posle 15 min, nije jos mrdnuo sa 0% (immerse), tako da mozda ne fercera bas jos uvek ova epizoda... ali inace eztv je najbolji tracker za serije

Offline brm

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 2582
  • i tako...
    • View Profile
Re: Serije
« Reply #539 on: April 30, 2013, 01:06:34 am »
Evo meni evolve vec na 60% od kada si mi javio, proverio ima i prevoda za njega

Nejde brze...

Offline lordnex

  • Administrator
  • *****
  • Posts: 7382
    • View Profile
    • www.sql-kefalo.net
Re: Serije
« Reply #540 on: April 30, 2013, 01:16:52 am »
nah, bandwidth allocation mi nije bio podesen, evo mrda polako...

Offline Foldingo

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 2138
    • View Profile
Re: Serije
« Reply #541 on: April 30, 2013, 07:23:41 am »
ja gledo na piratebay :/

hvala

Uvek prvo proveri na EZTV ;)

BTW, gotova prva sezona Vikinga  :rock: Druga tek negde 2014.  :ninja:
“Winning is not a sometime thing, it is an all the time thing.” - Vince Lombardi

Offline Pablo

  • HOF
  • *****
  • Posts: 12734
    • View Profile
Re: Serije
« Reply #542 on: April 30, 2013, 09:26:20 am »
Zna neko sto nema da se skine nova epizoda game of thrones i vikinga ? uglavnom stave ponedeljak popodne, ali jos uvek nista nema

Moze, iako pise da su s i l = 0 to nije tacno. Ja skinuo sinoc (EVOLVE taj je sigurica)

Offline Maslać

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 743
    • View Profile
Re: Serije
« Reply #543 on: April 30, 2013, 11:46:04 am »
ja odgledao jos juce, al sam skinuo i cetvrtu epizodu Borgia iako pise da treba da izadje tek sledece nedelje...

Offline starr

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 21031
    • View Profile
Re: Serije
« Reply #544 on: April 30, 2013, 12:47:54 pm »
Na eztv je slabiji izbor 720p serija pa u zadnje vreme uglavnom skidam sa publichd.se

Offline Nikša

  • HOF
  • *****
  • Posts: 10712
  • Reddit je keva.
    • View Profile
Re: Serije
« Reply #545 on: April 30, 2013, 02:07:19 pm »
da imate IPTV ne ni bilo problema

Offline brm

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 2582
  • i tako...
    • View Profile
Re: Serije
« Reply #546 on: April 30, 2013, 02:20:41 pm »
Odgledao sinoc:

Game of Thrones - klasika, sabija svaku epizodu
Da Vincis Demons - serija ima toliko potencijala, a tako se sporo odvija radnja  i toliko skrece sa puta radi gluposti, ocekivao sam da ce u trecoj epizodi biti nekog pomaka, ali u odosu na protekle dve, ova poslednja je kurac po meni
Hannibal - solidna za sada
Vikinzi - jebu kevu

Cekam trecu epizodu Defiance-a, za sada je simpaticna, jbg volim sci-fi, ne mogu da prebolim sto su ukinuli Stargate Universe, to se gledalo u dahu.

Nejde brze...

Offline Sundjer Bob Kockalone

  • HOF
  • *****
  • Posts: 14999
  • Jedni čovek kome ljudi veruju!
    • View Profile
Re: Serije
« Reply #547 on: April 30, 2013, 06:15:58 pm »
Na eztv je slabiji izbor 720p serija pa u zadnje vreme uglavnom skidam sa publichd.se
Ovo je javni treker?
Do kada ćemo morati da peremo ruke, zna li se šta?
Amerika, za razliku od Srbije, nema dovojan broj testova na korona virus.

Offline starr

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 21031
    • View Profile
Re: Serije
« Reply #548 on: April 30, 2013, 09:03:36 pm »
Ovo je javni treker?

A šta misliš zašto se zove "public" :D

Offline Sundjer Bob Kockalone

  • HOF
  • *****
  • Posts: 14999
  • Jedni čovek kome ljudi veruju!
    • View Profile
Re: Serije
« Reply #549 on: April 30, 2013, 10:45:37 pm »
Nemam pojma. Video sam da ima login i register, kao i neko pominjanje ratioa u pravilima (čitao na brzinu, možda nisam dobro video). To me je malo zbunilo. Doduše, kad se malo razmislim, login ima i na piratebayu i eztvu :D.
Do kada ćemo morati da peremo ruke, zna li se šta?
Amerika, za razliku od Srbije, nema dovojan broj testova na korona virus.

Offline lordnex

  • Administrator
  • *****
  • Posts: 7382
    • View Profile
    • www.sql-kefalo.net
Re: Serije
« Reply #550 on: May 03, 2013, 12:20:33 am »
Otvorena Vrata
Obećanje smo održali: izvolite zvaničan YT kanal za seriju Otvorena Vrata. Prve dve epizode su postavljene. Svaka sledeća biće dan posle emitovanja na TV Prva. Sve epizode su u HD-u, ko ima mogućnost neka gleda tako. Jer je to bolje nego što je u televizijskom emitovanju. Pozdrav svim fanovima, sada uživajte u originalnom a ne u piratskim snimcima: http://www.youtube.com/user/MonteRoyalPictures/videos

Offline Nikola

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 989
  • Stretford Ender
    • View Profile
Re: Serije
« Reply #551 on: May 03, 2013, 12:27:15 am »
Druga epizoda mi je bila gora od prve...
Packers & Bucs fan
 



"Keep supporting us. You've seen a little glimpse of the future. That's what this club is all about. Keep supporting us and the good times will come back soon." Sir Ryan

Offline stevancar

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 5384
    • View Profile
Re: Serije
« Reply #552 on: May 03, 2013, 01:20:50 am »
Sorry but you are not allowed to view spoilers content.

Offline lordnex

  • Administrator
  • *****
  • Posts: 7382
    • View Profile
    • www.sql-kefalo.net
Re: Serije
« Reply #553 on: May 03, 2013, 04:08:54 am »
Druga epizoda mi je bila gora od prve...

a u najavi za trecu jos i Milan Kalinic  :cry:

Offline Sundjer Bob Kockalone

  • HOF
  • *****
  • Posts: 14999
  • Jedni čovek kome ljudi veruju!
    • View Profile
Re: Serije
« Reply #554 on: May 03, 2013, 08:21:04 am »
Nakon prve,   drugu nisam ni hteo da gledam.
Do kada ćemo morati da peremo ruke, zna li se šta?
Amerika, za razliku od Srbije, nema dovojan broj testova na korona virus.

Offline Tedimed

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 545
    • View Profile
Re: Serije
« Reply #555 on: May 11, 2013, 06:00:49 am »
Ponedeljak ide i Defiance, ko voli sci-fi, 'nako, nije lose da se ubije sat vremena.

Poceo da gledam pre neki dan i The Following, interesantno



Ako nisi mnogo odmakao sa Following, preporucujem veliki oprez sa ovom serijom....toliko je dobro pocela da sam pomislio evo konacno  necega....medjutim posle 5-6 epizode sve je pocelo da se vrti u krug i postalo negledljivo. Jedini razlog sto sam odledao,do kraja jeste sto sam uopste i poceo da gledam....nazalost bice i druga sezona.

Ko moze neka proba Chicago Fire....nije nista posebno, prilicno lagana, u pocetku cak dosta plitka, ali se kasnije malo popravlja. Preporuka cisto zbog "lokal patriotizma" :D

Offline sashadpb

  • Starter
  • **
  • Posts: 281
    • View Profile
Re: Serije
« Reply #556 on: May 13, 2013, 06:05:51 pm »
Quote
FOX has ordered 24: LIVE ANOTHER DAY, a thrilling new tent-pole event series set to restart the clock on the groundbreaking and Emmy Award-winning drama franchise starring Kiefer Sutherland. Produced by 20th Century Fox Television, Imagine Television and Howard Gordon’s Teakwood Lane Productions, 24: LIVE ANOTHER DAY will make its historic debut in the summer of 2014 on FOX.
 
The announcement was made this morning by Kevin Reilly, Chairman, Fox Broadcasting Company; Dana Walden and Gary Newman, Chairmen, Twentieth Century Fox Television; and Brian Grazer, Chairman, Imagine Entertainment.
 
The high-octane saga will reunite showrunner Howard Gordon with Sutherland and retain the real-time, pulse-pounding, fast-paced format with split screens and complex interweaving storylines, with 12 episodes representing 24 hours. The suspenseful event series once again follows the exploits of heroic agent JACK BAUER (Sutherland), who will resume his story several years following the events of the final season.
 
“It’s great to have Jack back. ‘24’ redefined the drama genre, and as we reimagine the television miniseries, this iconic show will again break new ground for the network,” said Reilly. “The series remains a global sensation, and everyone at FOX is thrilled to be back at work with Kiefer, Howard and the incredibly creative ‘24’ team.”
 
“When Howard came to us saying he had an idea for a new chapter of ‘24,’ he quite simply had us at ‘hello,’” remarked 20th Century Fox Television Chairmen Gary Newman and Dana Walden. “’24’ is a signature series for this studio, beloved by critics and audiences worldwide. Howard’s idea to revive the franchise as an event series couldn’t be timelier, and with the brilliant Kiefer Sutherland on board to reprise his iconic role, we can’t wait to get started.”
 
Added Imagine Television Chairman Brian Grazer, “I'm both excited and proud that Howard, Kiefer, and I, along with ours partners at 20th and Fox, have this new opportunity to give ‘24’ fans what they've been asking for – more Jack Bauer. It's been my experience that people love Jack Bauer because he's a guy who cuts through the red tape and gets the hardest things done. I am certain 24: LIVE ANOTHER DAY will again have a huge impact on our culture.”

“The response to ‘24’ is unlike anything I have ever experienced as an actor before,” noted Sutherland. “To have the chance to reunite with the character, Jack Bauer, is like finding a lost friend. The story ideas from Howard Gordon are exciting and fresh, and will not disappoint. Great thanks to 20th Century Fox Television, Imagine Television and the FOX network for this opportunity. Make no mistake, my goal is to knock your socks off. See you soon.”
 
“Jack Bauer has always been an exciting, thrilling character, and I confess that I’ve missed him. I think the audience has too,” said executive producer Howard Gordon who served as showrunner for most of the series’ run and won multiple Emmy Awards for his work. “The character has evolved through the years, and this new and exciting event series format is perfect to tell the next chapter of his story and continue to reflect how the world is changing. Fans can rest assured that the Jack they know and love will be back.”
 
Originally premiering November 6, 2001, ‘24’ was nominated for a total of 73 Emmy Awards, winning for Outstanding Drama Series in 2006. Over eight seasons, Kiefer Sutherland garnered seven Emmy Award nominations and one win for Outstanding Lead Actor – Drama Series. While the series gained global recognition, Sutherland’s portrayal of the legendary character penetrated the American psyche like no other dramatic television character to become part of the cultural lexicon.
 
24: LIVE ANOTHER DAY is a production of 20th Century Fox Television and Imagine Television in association with Teakwood Lane Productions. Howard Gordon, Brian Grazer and Kiefer Sutherland will executive produce, along with an additional team to be announced. The original series, which had its last American broadcast on May 24, 2010, was created by Joel Surnow and Robert Cochran.

Offline BitterLemon

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 1124
    • View Profile
Re: Serije
« Reply #557 on: May 14, 2013, 04:45:40 pm »
Otvorena Vrata
Obećanje smo održali: izvolite zvaničan YT kanal za seriju Otvorena Vrata. Prve dve epizode su postavljene. Svaka sledeća biće dan posle emitovanja na TV Prva. Sve epizode su u HD-u, ko ima mogućnost neka gleda tako. Jer je to bolje nego što je u televizijskom emitovanju. Pozdrav svim fanovima, sada uživajte u originalnom a ne u piratskim snimcima: http://www.youtube.com/user/MonteRoyalPictures/videos
Нисам имао жељу да гледам јер су сви напљували, али синоћ био укључен тв док сам нешто радио и одгледао сам ту епизоду, мени се свиђа, задржали су стари шмек. Одгледаћу и остале епизоде па да дам коначан суд али на основу само синоћне могу рећи да су људи превише претеривали у пљувању.

Offline lordnex

  • Administrator
  • *****
  • Posts: 7382
    • View Profile
    • www.sql-kefalo.net
Re: Serije
« Reply #558 on: May 19, 2013, 03:09:16 pm »

Offline stevancar

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 5384
    • View Profile
Re: Serije
« Reply #559 on: May 20, 2013, 02:45:20 pm »