Author Topic: New Orleans Saints  (Read 24998 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline starr

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 21031
    • View Profile
Re: New Orleans Saints
« Reply #70 on: April 29, 2020, 05:16:39 pm »
Mariota nije za poređenje. On je potpisao kao starter, kasnije je ražalovan.

Offline Dome Patrol

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 2381
    • View Profile
Re: New Orleans Saints
« Reply #71 on: April 29, 2020, 05:19:32 pm »
Kako kao starter kad je backup u raidersima.

Offline Reignman

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 7477
    • View Profile
Re: New Orleans Saints
« Reply #72 on: April 29, 2020, 05:53:27 pm »
Lik je Elway svaki put kada igra protiv Falconsa, koliko god da suckuje te sezone.
No, 1 year deal i sta onda ? Pre ce biti da je ovo Pejton brze bolje potpisao nesretnog Dzejmisa za bilo kakav insight o Tampinom playbooku...nije mu prvi put da to radi.

Offline marasin

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 2079
    • View Profile
Re: New Orleans Saints
« Reply #73 on: April 29, 2020, 06:08:12 pm »
A i svako ko potpise za NO nada se da ce ovo biti zadnja godina Brisu

Offline Dome Patrol

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 2381
    • View Profile
Re: New Orleans Saints
« Reply #74 on: April 29, 2020, 06:33:29 pm »
Lik je Elway svaki put kada igra protiv Falconsa, koliko god da suckuje te sezone.
No, 1 year deal i sta onda ? Pre ce biti da je ovo Pejton brze bolje potpisao nesretnog Dzejmisa za bilo kakav insight o Tampinom playbooku...nije mu prvi put da to radi.

Imaju godinu dana da ga treniraju i da procene da li je on franchise QB, ako jeste onda će i Winston verovatno prednost dati Saintsima u odnosu na druge timove. Sve u svemu low risk potpis.
Tampa? Ja nisam siguran da će to sa Brejdijem biti toliko uspešno koliko se forsira po medijima. Osim Gronka (koji treba da se vrati u formu) je ne vidim tu igrače koji će pošteno da isprljaju dresove hvatajuće Brejdijeve lopte. Evans, Godwin i sl. su odlični WR. Ja ovde više sumnjam u Brejdijevu preciznost i njegove trenutne mogućnosti nego u njegov supporting cast.

Offline omiljeni

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 7010
    • View Profile
Re: New Orleans Saints
« Reply #75 on: April 29, 2020, 07:27:17 pm »
Brat garant trazio 150k a dzukele naravno ne daju i kao evo ti 148k i da pjevas
A Licht se nadao 3. rundi za Winstonjaru, a dobice toplinger u bulju


Šampion Endzone III-B lige za 2007.godinu!

Šampion Endzone III-B lige za 2021.godinu!

Offline Sundjer Bob Kockalone

  • HOF
  • *****
  • Posts: 14999
  • Jedni čovek kome ljudi veruju!
    • View Profile
Re: New Orleans Saints
« Reply #76 on: April 29, 2020, 07:44:44 pm »
E našo je gde će da unapredi igru. Jednostavno je morao da bude starter sledeće sezone, ove je potpuni promašaj. Sam sebi ugasio karijeru :palm:
Do kada ćemo morati da peremo ruke, zna li se šta?
Amerika, za razliku od Srbije, nema dovojan broj testova na korona virus.

Offline starr

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 21031
    • View Profile
Re: New Orleans Saints
« Reply #77 on: April 29, 2020, 07:46:44 pm »
Kako kao starter kad je backup u raidersima.

Prolupao sam. :D

U mojoj glavi on je i dalje u Tenesiju. :zvizdanje:

Offline omiljeni

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 7010
    • View Profile
Re: New Orleans Saints
« Reply #78 on: April 29, 2020, 07:49:18 pm »
Ma ide on negde za 3rd round cim se neko povredi u kampu


Šampion Endzone III-B lige za 2007.godinu!

Šampion Endzone III-B lige za 2021.godinu!

Offline nik_sloter

  • Starter
  • **
  • Posts: 193
    • View Profile
Re: New Orleans Saints
« Reply #79 on: April 30, 2020, 01:03:23 am »
Ocigledno Dzejmisu niko nije ni nudio da bude starter. Kada se to uzme u obzir ovo mu je odlican potez, prilika da restartuje karijeru. Jeste malo para ali NO je potpisao Hill-a za 16 mil za dve godine, vec su dosta para dali za QBve.

Offline Reignman

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 7477
    • View Profile
Re: New Orleans Saints
« Reply #80 on: April 30, 2020, 11:59:27 am »
Winston: "Being a quarterback, you have to be a student of the game," the 26-year-old told reporters during his introductory conference call with the New Orleans Saints on Wednesday. "So now, I actually get a chance to dive into that more, and I actually have a Hall of Fame quarterback that I'm learning from, as opposed to trying to learn by myself or use Google."
 :worthy:

@dome patrol
Payton je i ranije uzimao backup QBa rivala radi insights-a

Offline Sundjer Bob Kockalone

  • HOF
  • *****
  • Posts: 14999
  • Jedni čovek kome ljudi veruju!
    • View Profile
Re: New Orleans Saints
« Reply #81 on: April 30, 2020, 07:23:39 pm »
Ovo meni liči na izjavu senior developera koji je otišao da radi kao Q&A, kako bi naučio nešto novo i razvio svoje veštine. Što rekoše ljudi, došao da uzme kintu za Tampine tajne iz svlačionice, pa će da ode dalje.
Do kada ćemo morati da peremo ruke, zna li se šta?
Amerika, za razliku od Srbije, nema dovojan broj testova na korona virus.

Offline zujo23

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 4316
  • Jašta, brate!
    • View Profile
Re: New Orleans Saints
« Reply #82 on: April 30, 2020, 07:34:29 pm »
Koju kintu? Milion dolara?

Sent from my SM-A505FN using Tapatalk

Grakću gavrani -
još dublje u jaknu
uvlačim glavu.

Majčina senka
preko cele sobe -
loži peć u mraku.

"Život nam uglavnom vraća ono što dajemo drugima" - Ivo Andrić

"We make living based on what we get, and we make a life based on what we give" - Winston Churchill

Offline starr

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 21031
    • View Profile
Re: New Orleans Saints
« Reply #83 on: April 30, 2020, 07:37:19 pm »
Mislim da i on i Saintsi imaju ozbiljnije planove za saradnju i da žele ovu sezonu "da se bolje upoznaju". Winston da se dokaže i da dobije mega ugovor a Saintsi da se uvere da mogu da kontrolišu njegove turnovere.

Offline Dome Patrol

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 2381
    • View Profile
Re: New Orleans Saints
« Reply #84 on: April 30, 2020, 08:46:22 pm »
Tajne iz svlačionice? To se u toku sezone potpisuju igrači sa practice squad ili neki igrači koje rival otpusti u toku sezone. Bar tako saintsi rade. Nedelju dana pred duel sa protivnikom potpišu nekog njihovog bivšeg igača koji je skoro otpušten.
Ovo što je Starr napisao to je i moje mišljenje.

Offline Reignman

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 7477
    • View Profile
Re: New Orleans Saints
« Reply #85 on: May 06, 2020, 04:54:09 pm »
Pa nije Winston pekao zanat u Tampi od Igora Hoffmana i Blaze Bojica... :palm:

Offline Nikša

  • HOF
  • *****
  • Posts: 10712
  • Reddit je keva.
    • View Profile
Re: New Orleans Saints
« Reply #86 on: June 04, 2020, 09:27:04 am »
Brees jako i do samog kraja.

Offline starr

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 21031
    • View Profile

Offline Reignman

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 7477
    • View Profile
Re: New Orleans Saints
« Reply #88 on: June 04, 2020, 12:22:04 pm »
Jenkins opleo

Thomas, Alvin and Sanders unfollowed Brees RIP

Can you say Taysom Hill really fast 3 times ?
« Last Edit: June 04, 2020, 12:25:19 pm by Reignman »

Offline starr

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 21031
    • View Profile
Re: New Orleans Saints
« Reply #89 on: June 04, 2020, 01:25:32 pm »

Offline velja

  • HOF
  • *****
  • Posts: 11683
    • View Profile
Re: New Orleans Saints
« Reply #90 on: June 04, 2020, 02:24:46 pm »
Uhhh kako Brees nalete na nagaznu minu...




   

 

Offline sabotage

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 2311
    • View Profile
Re: New Orleans Saints
« Reply #91 on: June 04, 2020, 03:25:11 pm »
I to bez ikakve potrebe.  Kao da ne vidi da se svaka izjava secira i tumaci i okrece. Zasto se upustas u to?  :palm:

A ovi witch hunteri jedva docekali bijelog QB da driblaju. Optuzuju njega da se pravi lud a istovremeno se oni prave ludi jer 99% sam siguran da znaju da Brees nije ni rasista ni pobornik tih politika ni kao sto kazu "part of the problem". :thumbdown:
"Give us a blade of grass, we'll defend it, or attack. We got a blade there. Good to have a little fortune sometimes."

Offline starr

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 21031
    • View Profile
Re: New Orleans Saints
« Reply #92 on: June 04, 2020, 05:38:16 pm »
I to bez ikakve potrebe.  Kao da ne vidi da se svaka izjava secira i tumaci i okrece. Zasto se upustas u to?  :palm:

A ovi witch hunteri jedva docekali bijelog QB da driblaju. Optuzuju njega da se pravi lud a istovremeno se oni prave ludi jer 99% sam siguran da znaju da Brees nije ni rasista ni pobornik tih politika ni kao sto kazu "part of the problem". :thumbdown:

Ako ti neko kaže da su mu prava, pa i život ugroženi, a ti mu kažeš da ti se ne obraća dok svira himna - da, onda si deo problema.

Offline omiljeni

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 7010
    • View Profile
Re: New Orleans Saints
« Reply #93 on: June 04, 2020, 06:30:14 pm »
Sad ce Bosanac njima objasnit kako se resavaju medjuetnicka trvenja


Šampion Endzone III-B lige za 2007.godinu!

Šampion Endzone III-B lige za 2021.godinu!

Offline Nikša

  • HOF
  • *****
  • Posts: 10712
  • Reddit je keva.
    • View Profile
Re: New Orleans Saints
« Reply #94 on: June 04, 2020, 07:07:31 pm »
Sad ce Bosanac njima objasnit kako se resavaju medjuetnicka trvenja


Offline sabotage

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 2311
    • View Profile
Re: New Orleans Saints
« Reply #95 on: June 04, 2020, 07:24:46 pm »
Ako ti neko kaže da su mu prava, pa i život ugroženi, a ti mu kažeš da ti se ne obraća dok svira himna - da, onda si deo problema.
Jesi ti makar procitao originalni intervju od kojeg je krenulo sranje?    :palm:
Lik manje vise standardno prica o tom problemu i kaze da treba nesto preduzeti i da podrzava protest ali ne i formu protesta koja ukljucuje klecanje tokom  himne i odmah je najgori. I to mu seru likovi koji isto nisu klecali niti protestvovali. I sada docekali 5min da se dokazuju pljujuci Breesa. :bigfunny:
"Give us a blade of grass, we'll defend it, or attack. We got a blade there. Good to have a little fortune sometimes."

Offline sabotage

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 2311
    • View Profile
Re: New Orleans Saints
« Reply #96 on: June 04, 2020, 07:26:48 pm »

Samo umjesto Dervente da upises Kaifeng.  :kafa:
"Give us a blade of grass, we'll defend it, or attack. We got a blade there. Good to have a little fortune sometimes."

Offline starr

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 21031
    • View Profile
Re: New Orleans Saints
« Reply #97 on: June 04, 2020, 07:47:10 pm »
Jesi ti makar procitao originalni intervju od kojeg je krenulo sranje?    :palm:
Lik manje vise standardno prica o tom problemu i kaze da treba nesto preduzeti i da podrzava protest ali ne i formu protesta koja ukljucuje klecanje tokom  himne i odmah je najgori. I to mu seru likovi koji isto nisu klecali niti protestvovali. I sada docekali 5min da se dokazuju pljujuci Breesa. :bigfunny:

https://twitter.com/MalcolmJenkins/status/1268315207299981312

Jedan plače od muke, drugom izvinjenje piše PR.

Offline sabotage

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 2311
    • View Profile
Re: New Orleans Saints
« Reply #98 on: June 04, 2020, 09:48:17 pm »
Jeli ovo isti onaj Jenkins koji je uzeo milione od bijelih (robo) vlasnika NFLa da rasporedi u fondacije po svom izboru a zauzvrat je upravo prodao ove iste koji su klecali? 😂😂😂
Ovo je tako jadno i pateticno od njih da nemam rijeci. Lik upravo izgovara recenicu "misliti da 2020 neko mora da dijeli tvoje stavove i vidjenje je pogresno" u pola videa u kojem on osudjuje nekoga jer ima drugaciji stav? Wtf?  :hof:
PS I dalje mislim da je Brees naivac upravo zato sto se uopste upustio u komentarisanje poslije inicijane podrske protestima i promjenama koje je poslao.
"Give us a blade of grass, we'll defend it, or attack. We got a blade there. Good to have a little fortune sometimes."

Offline starr

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 21031
    • View Profile
Re: New Orleans Saints
« Reply #99 on: June 04, 2020, 10:24:01 pm »
Jeli ovo isti onaj Jenkins koji je uzeo milione od bijelih (robo) vlasnika NFLa da rasporedi u fondacije po svom izboru a zauzvrat je upravo prodao ove iste koji su klecali? 😂😂😂

Ovo se zove skretanje sa teme. Upravo ono što je i Brees radio. Taktika koje se primenjuje kada nemaš pravi odgovor na pitanje.

Ovo je tako jadno i pateticno od njih da nemam rijeci. Lik upravo izgovara recenicu "misliti da 2020 neko mora da dijeli tvoje stavove i vidjenje je pogresno" u pola videa u kojem on osudjuje nekoga jer ima drugaciji stav? Wtf?  :hof:

Ja ovde nisam čuo osuđivanje nego poruku razočaranog čoveka, razočaranog jer čovek koga (pretpostavljam) poštuje i voli ne shvata njegove muke.

PS I dalje mislim da je Brees naivac upravo zato sto se uopste upustio u komentarisanje poslije inicijane podrske protestima i promjenama koje je poslao.

Da imam stav kao i ti onda bih ti preporučio da taj savet sebi uputiš, ali mislim da je to pogrešno. Slažem se sa onim što je rekao Tony Dungy - "Brees Can't Be Afraid To Say That And We Can't Be Afraid To Say 'I Don't Agree With You"

Offline sabotage

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 2311
    • View Profile
Re: New Orleans Saints
« Reply #100 on: June 04, 2020, 10:45:26 pm »
Skretanje sa teme je komentarisanje videa ovog licemjera a kacenje tog istog videa je drzanje teme? Maaaa da. Sta je bilo pitanje na koje nije bilo odgovora?

Znas sta ja cujem na ovom videu? Lazno moralisanje lika koji je imao prilika da se bori na ovom frontu ali je podvio rep i sada se pere na naivnoj izjavi HOF QB. Ako ga stvarno razumije i voli onda moze da shvati i njegov stav. Moze da se ne slozi ali ne ovo etiketiranje je pateticno.

I na kraju. Upravo sto rece Dungy. Nije problem da svi kazu ono sto misle ali je problem da nekog etiketiras kao rasistu i stavljas metu na ledja njemu i negovoj djeci zarad licne promocije.
"Give us a blade of grass, we'll defend it, or attack. We got a blade there. Good to have a little fortune sometimes."

Offline lordnex

  • Administrator
  • *****
  • Posts: 7382
    • View Profile
    • www.sql-kefalo.net
Re: New Orleans Saints
« Reply #101 on: June 05, 2020, 12:59:38 am »
Drew Brees Admits He Doesn’t Trust Black People Ever Since Falcons Linebacker Stole Football Straight Out Of His Hands
https://www.theonion.com/drew-brees-admits-he-doesn-t-trust-black-people-ever-si-1843906502

 :D

Offline starr

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 21031
    • View Profile
Re: New Orleans Saints
« Reply #102 on: June 05, 2020, 01:38:45 am »
Sta je bilo pitanje na koje nije bilo odgovora?

Jel me zajebavaš da se raspravljaš a da nemaš pojma o čemu je rasprava? :blink:

Novinar pitao Breesa, šta će uraditi ukoliko mnogi reše da nastave da kleče kada počne sezona. Brees ponavlja svoju priču od pre nekoliko godina, kaže da se nikada neće slagati sa onima koji ne poštuju zastavu i državu.

Ako to nije jebeno skretanje sa teme i izbegavanje odgovora, ja ne znam šta jeste.

Offline Reignman

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 7477
    • View Profile
Re: New Orleans Saints
« Reply #103 on: June 05, 2020, 10:24:07 am »
Breesara klasican slepac, tera svoju pricu. Uopste se ne radi o himni i zastavi, to je jos onomad Kapernik pokusao da objasni ali do nekih ljudi ne mozes doci jer ne zele da te cuju.
Brees ne zeli da podrzi klecanje jer su se njegovi djedovi borili u WW2 protiv Njemacke. Super! Vratili se i dobili medalje, docekali ih kao heroje. Jenkinsu (ili nekom drugom crnji) djedovi se isto borili u WW2, vratili ih nazad u US da ih jebe ko gde stigne ali Breesara to ne zna jer ima horseblinderse na vugli. Oce to kad blejis sa Trumpom na tekmi...

Offline sabotage

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 2311
    • View Profile
Re: New Orleans Saints
« Reply #104 on: June 05, 2020, 11:15:33 am »
Ja ne znam o cemu je rasprava i skrecem sa teme a ti kacis video u kome ovaj licemjer place? To je relevantno vrlo za temu i mnogo argumenata sadrzi?  :lol:

Brees nikome ne spori pravo da protestvuje niti je to kad izjavio (bar koliko ja znam, ispravi me ako sam propustio) vec kaze da ne podrzava taj vid protesta jer je protiv njegovih uvjerenja i vidjenja o tome sta predstavlja to klecanje tokom himne. Ta izjava ga klasifikuje kao kljucnog neprijatelja i dio problema o kome se vise prica nego o reformi policije ili obrazovanju.
Istovremeno ga iz prve linije proziva lik koji je to isto klecanje iskulirao i postavio se tako da su ti isti likovi koji klece imali fizicka razracunavanja sa njim. I njegove krokodilske suze su neki argument?  :dumrem:

"Give us a blade of grass, we'll defend it, or attack. We got a blade there. Good to have a little fortune sometimes."