Author Topic: Assassin's Creed  (Read 21091 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Online lordnex

  • Administrator
  • *****
  • Posts: 7382
    • View Profile
    • www.sql-kefalo.net
Assassin's Creed
« on: March 03, 2012, 08:01:20 pm »
U ponedeljak 5. mart, u 18h po nasem ide prvi trejler. - http://assassinscreed.ubi.com/ac/en-GB/

Igra je najavljena za 30. oktobar, a do sada je najavljeno da ce biti smestena u doba americke revolucije i da ce glavni lik ce biti Connor aka Ratohnhaké:ton, sin Engleza i Indijanke!
Prica bi trebalo da se vrti oko toga da on ne pripada nijednoj kulturi i ratovace i protiv Amerikanaca i protiv Britanaca, a kao sporedni likovi su najavljeni George Washington i Benjamin Franklin

wiki clanak: http://en.wikipedia.org/wiki/Assassin's_Creed_III
procurelsi screenshotovi: http://www.gamingz.info/2012/03/assassin-creed-iii-pictures-leaked.html
ign: http://xbox360.ign.com/articles/121/1219833p1.html

game cover:
« Last Edit: February 28, 2013, 09:38:23 pm by lordnex »

Offline starr

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 21031
    • View Profile
Re: Assassin's Creed III
« Reply #1 on: March 03, 2012, 09:26:52 pm »
A bio sam ubeđen da radnja neće biti smeštena u taj period. :D

Screenshotovi obećavaju  :w00t: ali nadam se da će ova igra biti malo izazovnija... Revelations sam bez po muke prešao 96% igre a daleko od toga da sam neki ekstra igrač. :D Tek po neka misija je pravila probleme pri rešavanju bonus zadataka a ko njih nije ganjao mogao je igru da pređe u rekordnom roku.

Online lordnex

  • Administrator
  • *****
  • Posts: 7382
    • View Profile
    • www.sql-kefalo.net
Re: Assassin's Creed III
« Reply #2 on: March 04, 2012, 02:50:07 am »
Pa najavili su da ce biti "najveca" igra u serijalu...




a dok cekamo trejler, kao i pregovore Ubisofta sa Holivudom oko filma... Bolywood je vec izbacio svoju verziju :D

http://www.computerandvideogames.com/338132/an-assassins-creed-movie-has-already-been-made-in-india/


Offline starr

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 21031
    • View Profile
Re: Assassin's Creed III
« Reply #3 on: March 04, 2012, 11:19:36 am »
:hof:

Kad smo kod filma... Ima i ozbiljni AC film... :)


Offline Reignman

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 7477
    • View Profile
Re: Assassin's Creed III
« Reply #4 on: March 04, 2012, 08:15:13 pm »
ne znam oko cega se digla frka...igrao sam drugi deo i bio sam u  :yawn: fazonu.

Online lordnex

  • Administrator
  • *****
  • Posts: 7382
    • View Profile
    • www.sql-kefalo.net
Re: Assassin's Creed III
« Reply #5 on: March 05, 2012, 07:10:57 pm »

Offline starr

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 21031
    • View Profile
Re: Assassin's Creed III
« Reply #6 on: March 05, 2012, 07:29:26 pm »
Samo me stra' od zahtevnosti... :cry:

Offline Digger

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 2677
    • View Profile
Re: Assassin's Creed III
« Reply #7 on: March 05, 2012, 07:59:34 pm »
Eto, napokon igra sa Zagorom u glavnoj ulozi. :D

Online lordnex

  • Administrator
  • *****
  • Posts: 7382
    • View Profile
    • www.sql-kefalo.net
Re: Assassin's Creed III
« Reply #8 on: March 05, 2012, 08:06:10 pm »
Samo me stra' od zahtevnosti... :cry:

nah, s obzirom da mora da se tera i na xbox360 i ps3, ne moze biti mnogo zahtevno... odnosno kao i svaka druga novija igra

Online lordnex

  • Administrator
  • *****
  • Posts: 7382
    • View Profile
    • www.sql-kefalo.net
Re: Assassin's Creed III
« Reply #9 on: March 22, 2012, 12:23:08 am »

Online lordnex

  • Administrator
  • *****
  • Posts: 7382
    • View Profile
    • www.sql-kefalo.net
Re: Assassin's Creed III
« Reply #10 on: October 17, 2012, 01:01:31 pm »

Online lordnex

  • Administrator
  • *****
  • Posts: 7382
    • View Profile
    • www.sql-kefalo.net
Re: Assassin's Creed III
« Reply #11 on: October 31, 2012, 03:39:47 pm »
Pocela prodaja za PS3 i X360




Online lordnex

  • Administrator
  • *****
  • Posts: 7382
    • View Profile
    • www.sql-kefalo.net
Re: Assassin's Creed III
« Reply #12 on: October 31, 2012, 03:39:57 pm »

Offline Pablo

  • HOF
  • *****
  • Posts: 12734
    • View Profile
Re: Assassin's Creed III
« Reply #13 on: October 31, 2012, 05:23:48 pm »
Ja tek pre neki dan instalirao I deo  :yawn:

Offline Digger

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 2677
    • View Profile
Re: Assassin's Creed III
« Reply #14 on: October 31, 2012, 08:48:39 pm »
Ja tek pre neki dan instalirao I deo  :yawn:
:thumbsup: I ja. Igrao i ranije, ali resio da predjem lepo sve, pre nego se bacim na trojku. Dok pazim u sitne sate dete. :D

Offline starr

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 21031
    • View Profile
Re: Assassin's Creed III
« Reply #15 on: November 08, 2012, 11:38:23 am »
Možda je više za funny clips ali ipak ću ovde da ostavim. :D


Offline starr

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 21031
    • View Profile
Re: Assassin's Creed III
« Reply #16 on: November 20, 2012, 03:40:14 pm »
Stigla trojka i na PC. Ja ču malo sačekati, nemam mesta na kompu ni za ISO a kamoli još i za instalaciju. :mr.green:

Offline Sundjer Bob Kockalone

  • HOF
  • *****
  • Posts: 14999
  • Jedni čovek kome ljudi veruju!
    • View Profile
Re: Assassin's Creed III
« Reply #17 on: November 20, 2012, 03:58:08 pm »
Sačekaćemo, da ne bude opet da ne mogu da uđem u Jerusalim.
Do kada ćemo morati da peremo ruke, zna li se šta?
Amerika, za razliku od Srbije, nema dovojan broj testova na korona virus.

Offline Maslać

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 743
    • View Profile
Re: Assassin's Creed III
« Reply #18 on: November 28, 2012, 12:40:04 am »
Code: [Select]
https://tpb.pirateparty.org.uk/torrent/7839514/Assassins_Creed_III_RePack-RG_Mechanics
Evo vam ispravan link, ripovan na samo 5gb, nema bagova, presao sam igru bez problema, ali se i razocarao... Zbrzili su je nekako, Konor ne moze da prismrdi Eciu, prica je nekako ostala prazna, u odnosu na ostale delove je sranje...
« Last Edit: November 29, 2012, 09:54:26 am by starr »

Online lordnex

  • Administrator
  • *****
  • Posts: 7382
    • View Profile
    • www.sql-kefalo.net
Re: Assassin's Creed III
« Reply #19 on: February 28, 2013, 06:52:36 pm »
U ponedeljak 4. mart, u 18h po nasem ide zvanicna najava za Assassin's Creed IV, koji ce imati subtitle Black Flag

Za sada se zna da su pirati u pitanju.

http://www.forbes.com/sites/insertcoin/2013/02/28/ubisoft-hoists-assassins-creed-4s-black-flag/


 

Offline Mimi

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 3601
    • View Profile
Re: Assassin's Creed III
« Reply #20 on: February 28, 2013, 08:39:03 pm »
Počinju sa preterivanjem.

Offline starr

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 21031
    • View Profile
Re: Assassin's Creed III
« Reply #21 on: February 28, 2013, 09:29:35 pm »
Zar to nije za AssCreed 4 temu? :D

Vidim, ima po oglasima da se kupi povoljno Uplay nalog sa aktiviranom trojkom pa se razmišljam... :hm:

Online lordnex

  • Administrator
  • *****
  • Posts: 7382
    • View Profile
    • www.sql-kefalo.net
Re: Assassin's Creed III
« Reply #22 on: February 28, 2013, 09:40:45 pm »
Zar to nije za AssCreed 4 temu? :D
pa... da.. ali ko ces da otvara novu temu svako malo :) Evo ovako - promenio sam naslov

Vidim, ima po oglasima da se kupi povoljno Uplay nalog sa aktiviranom trojkom pa se razmišljam... :hm:
kol'ko povoljno? 5000din je igra inace

Offline starr

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 21031
    • View Profile
Re: Assassin's Creed
« Reply #23 on: February 28, 2013, 09:46:25 pm »
Hiljadarka...

Online lordnex

  • Administrator
  • *****
  • Posts: 7382
    • View Profile
    • www.sql-kefalo.net
Re: Assassin's Creed
« Reply #24 on: March 04, 2013, 05:42:33 pm »

Online lordnex

  • Administrator
  • *****
  • Posts: 7382
    • View Profile
    • www.sql-kefalo.net
Re: Assassin's Creed
« Reply #25 on: March 23, 2013, 07:03:41 pm »
Zavrsio sam preksinoc AC3, za one koji se razmisljaju da je igraju par reci:

s pozitivne strane:
* Par novih momenata u prici u odnosima izmedju Templara i Assassina - nije vise sve tako crno/belo (assassins good - templars bad). Po prvi put imamo trenutke gde dva ordera mogu i da saradjaju ako imaju zajednicki cilj.
* Predeli su lepi (pogotovu pod snegom)
* Connor je mnogo gotivniji lik od Ezia (bar meni) - doduse i dalje ni blizu Altairu
* Tomahawk je najkul oruzije do sada
* Misije na brodovima su donekle interesante

i to bi bilo to sto se tice pozitvnih strana, sve ostalo je complete disappointment
* Najavili su najvecu mapu do sada, a dobili smo samo ogromni Frontier u kome nema nicega osim sume.
* Boston i NY sa po tri districta i bez ijedne interesantne gradjevine, ne mogu zajedno da prismrde niti jednom gradu iz AC1 i AC2, a o Rimu da ne pricamo
* Prica je prilicno mlaka i kratka
* Nema nekih upecatljivih misija (Prison-break, vec pomenuti brodovi i to je to.. mozda jos jedna)
* Dva glavna boss "fighta" na kraju su nesto najjadnije ikada
* Sporedni NPC - neprimetni. Ocekivao sam da Frankiln i Washington imaju neku ulogu u prici.. kao Leonardo i Machiavelli ranije, ali nista - pojavljuju se u po jednoj sceni maltene.
* Smaranje sa Desmondom i vanzemaljicma na kraju... zaspao sam

Sve u svemu, cak i meni kao velikom AC fanu, ovo je bilo razocaravajuce. Cekamo IV da vidimo hoce li sta ispraviti.

Offline Sundjer Bob Kockalone

  • HOF
  • *****
  • Posts: 14999
  • Jedni čovek kome ljudi veruju!
    • View Profile
Re: Assassin's Creed
« Reply #26 on: March 23, 2013, 07:10:33 pm »
Trojka ladno nije trebala d aizađe, što se mene tiče. Naravno da sam je završio, ali je pravo razočaranje.
Do kada ćemo morati da peremo ruke, zna li se šta?
Amerika, za razliku od Srbije, nema dovojan broj testova na korona virus.

Offline Digger

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 2677
    • View Profile
Re: Assassin's Creed
« Reply #27 on: March 23, 2013, 08:14:30 pm »
Ja sam juce poceo da je igram, posto sam hteo da predjem pre I i II, i naterah se keca da predjem nekako, bas sam otegao bio. Znao sam od ranije da je repetativan, ali sam hteo da imam sve zavrseno, pa sam i to odradio nekako. Pa sam presao II, a ranije sam presao dobar deo, i onda burazer izbrisao igru, tako da sam morao i to ispocetka. I, eto, na kraju dodjoh do III, sto je ono sto sam i cekao. Kapiram da ce biti razocaranja, ali meni je taj period zanimljiv, odrastao sam uz Komandanta Marka i Velikog Bleka, pa Colonization prastari, Sid-a Meier-a...

Igram vec nekoliko misija sa Connor-om i nije mi dosadno za sad. Smara me deo sa Desmond-om, ali se nadam da nece biti previse toga.

Sto se tice price, ne znam sta je toliko dobro u kecu, meni je ono bilo totalni klise, a i smor. Altair mi nije zanimljiv lik,ne volim arogantnost njegovu, mada se na kraju popravi utisak koliko-toliko. Drugi deo mi je bolji, svakako. Sto zbog toga sto su gradovi mnogo lepse odradjeni, zivlje je sve nekako, a i prica je bolja. Sta znam, to su moje impresije, a sve mi je nekako sveze, jer sam igrao jedno za drugim.

Offline starr

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 21031
    • View Profile
Re: Assassin's Creed
« Reply #28 on: March 23, 2013, 09:50:59 pm »
Ja još uvek nemam mesta na hdd za iso i instalaciju... :(

Ali sam malo čistio disk u poslednje vreme pa bi ubrzo i Konor mogao da dođe na red. :D

Online lordnex

  • Administrator
  • *****
  • Posts: 7382
    • View Profile
    • www.sql-kefalo.net
Re: Assassin's Creed
« Reply #29 on: March 23, 2013, 10:25:42 pm »
Ja sam juce poceo da je igram, posto sam hteo da predjem pre I i II, i naterah se keca da predjem nekako, bas sam otegao bio. Znao sam od ranije da je repetativan, ali sam hteo da imam sve zavrseno, pa sam i to odradio nekako. Pa sam presao II, a ranije sam presao dobar deo, i onda burazer izbrisao igru, tako da sam morao i to ispocetka. I, eto, na kraju dodjoh do III, sto je ono sto sam i cekao. Kapiram da ce biti razocaranja, ali meni je taj period zanimljiv, odrastao sam uz Komandanta Marka i Velikog Bleka, pa Colonization prastari, Sid-a Meier-a...

Igram vec nekoliko misija sa Connor-om i nije mi dosadno za sad. Smara me deo sa Desmond-om, ali se nadam da nece biti previse toga.

Sto se tice price, ne znam sta je toliko dobro u kecu, meni je ono bilo totalni klise, a i smor. Altair mi nije zanimljiv lik,ne volim arogantnost njegovu, mada se na kraju popravi utisak koliko-toliko. Drugi deo mi je bolji, svakako. Sto zbog toga sto su gradovi mnogo lepse odradjeni, zivlje je sve nekako, a i prica je bolja. Sta znam, to su moje impresije, a sve mi je nekako sveze, jer sam igrao jedno za drugim.

Mozda gresim, ali cini mi se iz tvoje price da si posle II uzeo da igras III, i time preskocio dva dela - Brootherhood i Revelations. Jedan od ta dva (Relevations) je onako, ali Brotherhood je najbolja igra u serijalu. Odmah iza nje - close 2nd je AC2, pa dosta prazno pa AC1 i na kraju Revelations (Rev nije tolko losa koliko je problem sto je prekratka) i AC3. Doduse AC2 + Brotherhood nekako se moze gledati i kao na celinu posto se prica direktno nastavlja.

Offline Digger

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 2677
    • View Profile
Re: Assassin's Creed
« Reply #30 on: March 23, 2013, 11:50:56 pm »
Revelations nisam ni hteo da igram, a ni Brotherhood mi nije nesto privlacan. Igrao burazer, pa sam ispratio malo, i sta znam, mozda zato sto sam bacio pogled ponekad, ali mi je delovalo kao da razvlace pricu bezveze, zarade radi. Verovatno gresim ako je dobro koliko kazes da jeste, ali se meni tako cinilo, pa sam tako i resio da ekspanzije eskiviram.

Offline starr

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 21031
    • View Profile
Re: Assassin's Creed
« Reply #31 on: March 23, 2013, 11:59:16 pm »
Brotherhood je sjajan, nemoj to da preskačeš, bre. Ako ništa drugo onda da uživaš u arhitekturi Rima. :)

Revelations jeste malo slabiji, meni je najviše zasmetalo da je previše lagan, ali i dalje sam uživao u trčkaranju po ulicama i krovovima Carigrada.

Offline Digger

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 2677
    • View Profile
Re: Assassin's Creed
« Reply #32 on: March 24, 2013, 12:11:19 am »
Pa lako cu da se vratim, kad sam se vec naterao da igram Keca i Dvojku ispocetka, mogu da odigram i dodatak. :) Samo da odigram ovaj deo koji je meni najinteresantniji, bar sto se tice perioda. Doduse, jes' da volim Middle Ages, ali onaj tamo deo sto je u Kecu mi nije bas nesto, sto zbog pljackasa krstasa, sto zbog arapa.

E, Lorde, Sundjeru, koliko znaci sinhronizacija u Trojci? Desi mi se ponekad da neki side quest propustim, tipa gadjanja buradi sa barutom dok se ganja onaj Edward, ili dok sam lovio nisam izveo 2 vazdusne asasinacije...a nekad me stvarno mrzi da ponavljam misiju zbog toga, pogotovo kad je nesto sto mi je dosadno. Inace resavam sve side quest-ove u igrama, ali ovaj tip ovako me uglavnom smori, kada je usput, pa mora sve da se ponavlja.

Online lordnex

  • Administrator
  • *****
  • Posts: 7382
    • View Profile
    • www.sql-kefalo.net
Re: Assassin's Creed
« Reply #33 on: March 24, 2013, 12:18:58 am »
pa sam tako i resio da ekspanzije eskiviram.

E vidis, ovde lezi problem sto te igre smatras ekspanzijama, ali to nisu nikako, vec zasebni naslovi. Marketisnki razlog verovatno sto nisu jos tada nazvane AC3 i AC4.. verovatno jer i dalje igras sa Ezio-om. Doduse u Rev ima i opet malo sa Altairom i vracanje na njegovu pricu.


E, Lorde, Sundjeru, koliko znaci sinhronizacija u Trojci? Desi mi se ponekad da neki side quest propustim, tipa gadjanja buradi sa barutom dok se ganja onaj Edward, ili dok sam lovio nisam izveo 2 vazdusne asasinacije...a nekad me stvarno mrzi da ponavljam misiju zbog toga, pogotovo kad je nesto sto mi je dosadno. Inace resavam sve side quest-ove u igrama, ali ovaj tip ovako me uglavnom smori, kada je usput, pa mora sve da se ponavlja.

Nemam pojma .. znaci veroavtno nimalo. Ja se nisam mnogo trudio oko toga (probam, ali ako ne uspe, nikom nista - idemo dalje), i ne znam dal sam ista time izgubio, ali ne verujem.




Offline starr

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 21031
    • View Profile
Re: Assassin's Creed
« Reply #34 on: March 24, 2013, 12:24:12 am »
Evo kako izgleda pogled sa vrha satanskog gnezda Vatikana. :D





Inače, ovo mi je drugi omiljeni vrh u serijalu. Najdraži vrh je iz prvog serijala u Akri, čitava večnost dok se ne popneš. :D