Author Topic: NFL draft i prateće manifestacije  (Read 131821 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline nestorZ

  • Starter
  • **
  • Posts: 265
  • Who Dat?
    • View Profile
Re: NFL draft i prateće manifestacije
« Reply #350 on: April 03, 2012, 05:44:30 pm »
dobar je neki komentar na tekst "that's pretty good for a LSU student"  :lol:


Offline omiljeni

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 7010
    • View Profile
Re: NFL draft i prateće manifestacije
« Reply #351 on: April 03, 2012, 05:51:13 pm »
kako li je taj sinovac  prolazio semestre?

Na ispitu stavi helmet sa bubicom i Miles mu diktira odgovore.


Šampion Endzone III-B lige za 2007.godinu!

Šampion Endzone III-B lige za 2021.godinu!

Offline Polux

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 1911
    • View Profile
Re: NFL draft i prateće manifestacije
« Reply #352 on: April 03, 2012, 06:03:05 pm »
Posao, klinac ovo ono sva moguca opravdanja, i opet sam odradio mock pre planiranog  :A

Delim Dlordov stav da ce Brownsi da nam ga maznu ispred nosa, a siguran sam da cemo se nagledati trejdova u prvoj rundi.
"Не бојим се од вражјег кота, нека га је ка на гори листа, но се бојим од зла домаћега..."

Offline Digger

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 2677
    • View Profile
Re: NFL draft i prateće manifestacije
« Reply #353 on: April 03, 2012, 06:14:57 pm »
Ja se slazem sa Dildom da Julio nije No. 1 WR. Da nema Roddy-ja na drugoj strani i Gonza, ne bi imao ni toliko prostora koliko je sad imao. Daleko od toga da je los, ali ne deluje mi da je prva opcija. Svakako ne vredi sve one pick-ove, pogotovo, jer su Falcons-i imali broj jedan opciju u timu vec...a i broj dva.

Offline vladarule

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 2394
    • View Profile
Re: NFL draft i prateće manifestacije
« Reply #354 on: April 03, 2012, 06:37:08 pm »
Polux  :worthy: :worthy: :worthy: :worthy:

Pomogao bih ti al u zivotu nisam odgledao koledz utakmicu pa nemam pojma o igracima  :D
Vernon Davis je jedna zena i nije sluzio vojsku

Offline Polux

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 1911
    • View Profile
Re: NFL draft i prateće manifestacije
« Reply #355 on: April 03, 2012, 06:56:33 pm »
Al' si gledao Ramse  :pablo:

Salim se ja  ;)
Sad svi da navijamo da Brownsi ne useru.
"Не бојим се од вражјег кота, нека га је ка на гори листа, но се бојим од зла домаћега..."

Offline Pablo

  • HOF
  • *****
  • Posts: 12748
    • View Profile
Re: NFL draft i prateće manifestacije
« Reply #356 on: April 03, 2012, 09:35:36 pm »
Odkud Patsima 27. pick prve runde kad je taj isti oduzet Saintsima?

Offline starr

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 21038
    • View Profile
Re: NFL draft i prateće manifestacije
« Reply #357 on: April 03, 2012, 09:41:56 pm »
Odkud Patsima 27. pick prve runde kad je taj isti oduzet Saintsima?

Nije taj nego pik druge runde ove i pik druge runde sledeće godine.

Offline Stana

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 1847
    • View Profile
Re: NFL draft i prateće manifestacije
« Reply #358 on: April 03, 2012, 09:47:37 pm »
poluxe al si okitio svoj pick  :worthy:
(znamo da bez Duha to nebi bilo ovako  :mr.green:)

Offline Reignman

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 7477
    • View Profile
Re: NFL draft i prateće manifestacije
« Reply #359 on: April 03, 2012, 10:14:42 pm »
Ja se slazem sa Dildom da Julio nije No. 1 WR. Da nema Roddy-ja na drugoj strani i Gonza, ne bi imao ni toliko prostora koliko je sad imao. Daleko od toga da je los, ali ne deluje mi da je prva opcija. Svakako ne vredi sve one pick-ove, pogotovo, jer su Falcons-i imali broj jedan opciju u timu vec...a i broj dva.
Pa jel se ti secas kakav je Roddy bio kada je dosao u ligu?
Nije bio top 10 pick ali je uzet u prvoj rundi i ceo fanbase je hteo da ga sutne bulju.

Gonzo se povlaci posle ove sezone, White ne moze da hvata 100 lopti po sezoni narednih 5 godina. Falconsi zeleli zvezdu WR za narednih 10 godina i platili su mnoooogo da ga draftuju. Ono sto su trazili jeste explosive plays (akcije koje donose 20+y) gde su 2010 bili medju najgorima u ligi. Roddy nije WR koji ima zavidan YAC, Gonzo je prespor i hvata odbranu na fore i iskustvo jedino Harry Douglas poseduje sposobnost da ode jako do samog krajatm
Julio je veoma pomogao timu kada su u pitanju explosive plays gde je maltene svaki catch bio explosive play. Ono sto mora da popravi da predje na sledeci nivo jeste koncentracija/fokus i route running.

Govoriti da 'nije los' ili da nije no.1 WR je presmesno. Sreca vasa pa forum nije masovniji :D

Offline Dreamlord

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 1294
    • View Profile
Re: NFL draft i prateće manifestacije
« Reply #360 on: April 03, 2012, 10:36:19 pm »
Ignorance is bliss...

Offline Reignman

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 7477
    • View Profile
Re: NFL draft i prateće manifestacije
« Reply #361 on: April 03, 2012, 10:51:31 pm »
e, idi gledaj tape

Offline nestorZ

  • Starter
  • **
  • Posts: 265
  • Who Dat?
    • View Profile
Re: NFL draft i prateće manifestacije
« Reply #362 on: April 03, 2012, 11:30:50 pm »
idite svi koji ne vjerujete u Julia gledajte tape i dok ne vidite da je Julio No 1 WR, ne vraćajte se ovdje. Pa smiješni ste majke mi  :bigfunny:

Da se razumijemo, ja sam navijač Saintsa i bio bih najsretniji da Julio propadne ali neće, jer je vrhunski WR.


Offline Stana

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 1847
    • View Profile
Re: NFL draft i prateće manifestacije
« Reply #363 on: April 04, 2012, 10:18:01 pm »
Ljudi,ja sam odradio svoj prvi mock u zivotu  :jupi:
nemojte zameriti ako sam se nalupetao  :palm:

Offline Foldingo

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 2138
    • View Profile
Re: NFL draft i prateće manifestacije
« Reply #364 on: April 04, 2012, 10:27:51 pm »
Bravo. Dobro je odradjeno. Samo cemo vizuelno malo to da doteramo, da ujednacimo da kod svih izgleda isto.

S tim u vezi nemojte zameriti ni vi ostali forumasi sto cemo malo da "doterujemo" vase postove. Samo ce biti "sminka" u pitanju (velicina, boja slova i sl.). Tekstove nema potrebe da menjamo, odlicno ste odradili posao. Prvo doterivanje cu da odradim u petak, ako stignem :)

Tannehill je reach svakako. Videcemo da li ce stvarno otici u 1. rundi.
“Winning is not a sometime thing, it is an all the time thing.” - Vince Lombardi

Offline Duh

  • Starter
  • **
  • Posts: 401
    • View Profile
Re: NFL draft i prateće manifestacije
« Reply #365 on: April 05, 2012, 10:04:28 pm »
E ajd neko moje vidjenje ovih pikova do sada.

Lak i RGIII, nema tu mnogo price, logicni potezi, i dva momka koji bi trebalo da budu zvezde u buducnosti.

Kalil je jedan od retkih OL na koje sam obratio paznju, a gledao sam ga dosta puta pri kraju sezone, kada je USC igrao odlicno, i nadao sam se da ce ostati jos sezonu (iako bi to bilo glupo za njega), jer verujem da bi sa njim bili najozbiljniji kandidat za titulu. Ne secam se da je dopustio sek, cak se ne secam ni da ga je neko preveslao. Odlican je bio u pas protekciji, a posebno se isticao u skrin akcijama, gde se videle njegove atletske sposobnosti. Prava je steta sto Vikinzi bas i ne igraju puno skrin pasova, mada mozda se opamete i krenu malo vise da koriste Persija u takvim situacijama. Sto se tice blokiranja za trcanje, ima jednu veliku vrlinu, ne staje sa blokom, ali se ne secam da je slao protivnike na dupe (bilo je nekoliko u vec pominjanim skrin pasovima za njihove ultra brze RB, kao i za Vudsa i Lija). Ne deluje mi bas snazno, ali to su mnogi zamerali i Smitu, a on se jako lepo snasao u Dalasu prethodne sezone. Pored toga sto su QB U, postaju i LT U :bb

Nemam pojma sta ce da uradi Klivlend, i mogu da vidim da ce pokupiti Ricardsona, ali i nekog drugog. Inace, slazem se sa Dildom oko vrednosti RB, i oko toga da je stvarno lako nabijati brojke iza OL Bame. E sad ima stvari koje idu Trentu u prilog. Cak i protiv LSU gde njihova DL sigurno nije inferiorna u odnosu na OL Bame, on je odigrao jako dobro. Pokidao je i sasvim solidnu odbranu Pen Stejta, kao i Floride, dok ostali protivnici i nisu imali bas neke odbrane vredne pomena, ali nije samo nabijao statistiku protiv nekih "papana" iz II divizije. Ja sam vise voleo da gledam Ingrama, bilo je vise smeka u njegovoj igri, bolje je koristio rupe, menjao pravac. Trent je opet dosta bolji u hvatanju lopti, cak iznenadjujuce koliko je dobar bio, i uz to je mnogo jaci, ne boji se kontakta i cesto je slao na dupe odbranbene igrace koji su pokusavali da ga obore. Naravno, to ce biti mnogo teze protiv NFL igraca. S obzirom koje se pare daju dobrim CB, Klejborn bi bio sasvim pametna investicija.

Klejbor je logicna pik za Tampu, ali verujem da ce Siano da bira Trenta ako ovaj bude dostupan. Ne znam tacno sta ce da igraju u TB odbrani, ali s obzirom da su tu Siano i Dejvis, ocekujem neku 1-gap DL i iza toga podosta zone, gde bi Klejborn trebao da se snadje sasvim dobro. Inace, on je na mene ostavio bolji utisak nego Petrik Pitersona, bar kao CB. Ako imate priliku da vidite neke od INT, pogledajte, brutalni su, vecina WR ne bi to hvatala, cini mi se da je jedan bio protiv Misisipi Stejta.

Blekmon i Bredford su stvoreni da igraju jedan sa drugim. Ako bude bar pola kao sto je na koledzu (pitajte Digera kako mu je pojeo Stenford :P) bice odlican pik.

Kopls je igrao na UNC (Pepers, Kvin, bese i LT je sa UNC, nekih 30ak km udaljen od UNC je bio i Mario Vilijams), doveo ga je Dejvis (vec pomenut kod TB, cuveni trener sa Majamija), i kao i od dosta odbranbenih igraca napravio potencijano visok pik. Nikada nije odigrao kao sto se ocekivalo od njega. S obzirom da mnogo gotivim taj tim, gledao sam ga dosta puta. Nijednom nije izdominirao, da kazes "a u jebote, ovaj decko je zver", ali i kad bi bio tih, imao bi odlicnih poteza. Recimo protiv Majamija se jedva video u pass rush, ali je opet ubelezio sek i bio je jedan OH na njemu kad je prosao LT. Kod trcanja se nije bas nesto preterano istekao, ali nije zavrsavao na dupetu. Mislim da Jaguarima fali neko ko je "pure pass rusher", nego neko kompletan kao Kopls, a koji nije QB teror. Po meni je Apsou sa Bame i Peri sa  USC najbolji u urnisanju QB, bar na koledzu su bili (Karija nisam gledao).

Majami mora da nadje QB, i videcemo da li ce ovaj momak biti pravi odgovor, ili ce se decenija katastrofalnih poteza nastaviti. UZ to, moraju da nadju nekog kome moze da baci i pas. Rajan je na mene ostavio sasvim pristojan utisak.

Brokers ima logike za Karolinu, jer im mnogo treba dobar odbranbeni igrac, igrac oko koga se moze graditi ostatak odbrane, a treba im i zdravlja. Ne mogu da kazem da je Brokers ostavio neki utisak na mene, nista on meni nije delovao bolje od ostatka DL Tigrova, mada to je zaista fenomenalna grupa igraca. Nemam pojma sta da ocekujem od njega. Dildo, kako se on tebi cini? Mislis li da bi mogao da igra kod Vosburna u Fili, posto cujem da je matori odradio trening sa njim?

Offline mardok

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 4451
  • Keep walking
    • View Profile
Re: NFL draft i prateće manifestacije
« Reply #366 on: April 05, 2012, 10:16:12 pm »
Quote
Mislim da Jaguarima fali neko ko je "pure pass rusher", nego neko kompletan kao Kopls, a koji nije QB teror. Po meni je Apsou sa Bame i Peri sa  USC najbolji u urnisanju QB, bar na koledzu su bili (Karija nisam gledao).
Da znaju kako izgleda pure pass rusher oni bi vec birali do sad  :mr.green:  :mr.green: :mr.green:
Idu oni na siguricu  ;)

Offline Duh

  • Starter
  • **
  • Posts: 401
    • View Profile
Re: NFL draft i prateće manifestacije
« Reply #367 on: April 05, 2012, 10:21:59 pm »
Da znaju kako izgleda pure pass rusher oni bi vec birali do sad  :mr.green:  :mr.green: :mr.green:
Idu oni na siguricu  ;)

touche  :thumbsup:

Offline Reignman

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 7477
    • View Profile
Re: NFL draft i prateće manifestacije
« Reply #368 on: April 06, 2012, 10:16:48 am »
Klejbor je logicna pik za Tampu, ali verujem da ce Siano da bira Trenta ako ovaj bude dostupan. Ne znam tacno sta ce da igraju u TB odbrani, ali s obzirom da su tu Siano i Dejvis, ocekujem neku 1-gap DL i iza toga podosta zone, gde bi Klejborn trebao da se snadje sasvim dobro. Inace, on je na mene ostavio bolji utisak nego Petrik Pitersona, bar kao CB. Ako imate priliku da vidite neke od INT, pogledajte, brutalni su, vecina WR ne bi to hvatala, cini mi se da je jedan bio protiv Misisipi Stejta.
Tampi treba mnogo vise neko ko ce da pomogne u run defense-u. Mozda ce novi coaching staff da uradi nesto po tom pitanju ali mnogo su ulaozili u DL proteklih par sezona. Jeste povrede su ih omele ali toliko visokih pikova u DL za koje ne mozemo jos da kazemo da su BUST.
LB linija je mozda najgora u ligi IMHO. Trade down za par mesta i da se nadaju da pokupe Kuechly-a

Brokers ima logike za Karolinu, jer im mnogo treba dobar odbranbeni igrac, igrac oko koga se moze graditi ostatak odbrane, a treba im i zdravlja. Ne mogu da kazem da je Brokers ostavio neki utisak na mene, nista on meni nije delovao bolje od ostatka DL Tigrova, mada to je zaista fenomenalna grupa igraca. Nemam pojma sta da ocekujem od njega. Dildo, kako se on tebi cini? Mislis li da bi mogao da igra kod Vosburna u Fili, posto cujem da je matori odradio trening sa njim?
Isto kao i Tampi i Panthersima treba defense help ASAP. Ako Brockers moze da okupira dva Olinemana, Beason&Co ce biti free da prave haos i ostatak DL ce imati bolji matchup. Meni lici na John-a Hendersona dok je bio strah i trepet :D

Offline Digger

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 2677
    • View Profile
Re: NFL draft i prateće manifestacije
« Reply #369 on: April 06, 2012, 11:10:50 am »
Foldi, Kansas ne Kanzas (ako vec ide na engleskom). :)

Offline Duh

  • Starter
  • **
  • Posts: 401
    • View Profile
Re: NFL draft i prateće manifestacije
« Reply #370 on: April 06, 2012, 12:10:30 pm »
Sto se tice Bafala, ja sam citao dosta o Rifu, i uglavnom su ga ljudi hvalili, ali stvarno nisam obracao paznju na njega. Jedan lik, koji je za mene najbolji skaut-amater napisao je da su male sanse da on ode u prvih 20, jer kaze da je Bulaga bio bolji od njega, i da ce on uglavnom biti RT.

Imao sam srecu da sam Kiklija gledao uzivo, u njegovoj sofmor sezoni, mada nisam ni znao da je to on. Tad sam znao za Marka Herlica, i video sam da jedan LB rastura, pa sam jelte pomislio da je to Herlic, tek kad sam dosao kuci sa meca i pogledao brojeve video sam da je to Kikli. Ne znam, on meni deluje kao stvoren za "wide 9" kao SAM imao bi istu poziciju koju ima ovde, deluje sasvim solidno u pokrivanju pasa, a instinkti su zaista sjajni, u ovom Foldijevom snimku uvek je bio tamo gde je lopta. Eto, ode mi moj pik vroj 1 za Filu. Inace, kad imas jednog odlicnog ILB u 3-4, ne znam koliko je pametno potrositi pika prve runde na tu poziciju. Nisam ni siguran da je on bas pravi fit za poziciju, mnoge je jednostavnije pokupiti kasnije nekog jaceg igraca...

Dildo, nesto za Brokersa?

Offline Dreamlord

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 1294
    • View Profile
Re: NFL draft i prateće manifestacije
« Reply #371 on: April 06, 2012, 12:42:24 pm »
Meni se Brockers uopste ali uopste ne svidja. Fizikalije su manje vishe tu, ima i dobar motor ali sa aspekta tehnike i leverage-a mislim da je u pitanju previshe inferioran igrac da bi bio uspesan sada u NFL-u a kamoli da bude top 10 pick. Ima potencijala i upside ali je sada ultra sirov.

Ne morate previse da gledate, dovoljno je pogledati tape od prosle godine protiv Alabame i protiv Georgije (dve ekipe sa dobrim OL i videcete o cemu pricam). Konstantno je odguran sa LoS, tehnika je u najmanju ruku slaba. Konstantno puca inside contain i overpersuit radi stalno.

Ja mislim da ove godien nema DT-a koji zavredjuje Top 15 pick a i nakon toga mnogo bih pre uzimao Fletcher Cox-a i Devon Still-a. Mislim da ce u startu biti mnogo produktivniji igraci od Brockersa, koji opet ponavljam ima veliki potencijal ali mislim da jednostavno kako igra sada ne moze da bude uspesan u NFL-u.




Offline Dreamlord

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 1294
    • View Profile
Re: NFL draft i prateće manifestacije
« Reply #372 on: April 06, 2012, 12:45:28 pm »
Tampi treba mnogo vise neko ko ce da pomogne u run defense-u. Mozda ce novi coaching staff da uradi nesto po tom pitanju ali mnogo su ulaozili u DL proteklih par sezona. Jeste povrede su ih omele ali toliko visokih pikova u DL za koje ne mozemo jos da kazemo da su BUST.
LB linija je mozda najgora u ligi IMHO. Trade down za par mesta i da se nadaju da pokupe Kuechly-a
Isto kao i Tampi i Panthersima treba defense help ASAP. Ako Brockers moze da okupira dva Olinemana, Beason&Co ce biti free da prave haos i ostatak DL ce imati bolji matchup. Meni lici na John-a Hendersona dok je bio strah i trepet :D

Ne moze on nikako da bude run stuff resenje. Ako ce da igra u 4-3 sistemu, on moze sa 3-tech da igra jer kao pass rusher je bolji nego kao run stuffer. Covek ne moze da anchoruje, protiv double teama riknjava za 2/4 u tekmi i posle drvi kurac ostatak iste.

Dosao je kao DE na LSU, i planiran je za 5-techa u 3-4 ali su promenili sistem u 4-3 i prebacili ga na 3-techa. Plus imaj u vidu da je bio u rotaciji od 7 linijasa koju redovno koristi LSU u svojoj odbrani.

Sve su to razlozi zasto mi se ne svidja njegov pick visoko. Ako na nekog najvise podseca je na poor man's Tommie Harris-a...

Offline Otis

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 3439
    • View Profile
Re: NFL draft i prateće manifestacije
« Reply #373 on: April 06, 2012, 12:57:14 pm »
Sto se tice Bafala, ja sam citao dosta o Rifu, i uglavnom su ga ljudi hvalili, ali stvarno nisam obracao paznju na njega. Jedan lik, koji je za mene najbolji skaut-amater napisao je da su male sanse da on ode u prvih 20, jer kaze da je Bulaga bio bolji od njega, i da ce on uglavnom biti RT.


Hawkeyes-e sam odgledao nekoliko puta prosle sezone ( iz krajnje neobjasnjivih razloga :D). Rif je odlican LT i siguran sam da Bafalo nece pogresiti sa njim. Menjao je Bulagu jos u sezoni kad se povredio, a njegov odlazak u NFl se manje-vise nije ni osetio sa dolaskom Rifa. Inace, odlazi sigurno u prvih 20; ako ga Bafalo propusti-mi sigurno necemo. ;)
Šampion Endzone III-B lige za 2015.godinu!
Šampion Vince Lombardi Keeper lige za 2019.godinu!
Šampion AllDef lige za 2021.godinu!
Šampion Dynasty NBA za 2022/23!

Offline Duh

  • Starter
  • **
  • Posts: 401
    • View Profile
Re: NFL draft i prateće manifestacije
« Reply #374 on: April 06, 2012, 01:18:39 pm »
Hawkeyes-e sam odgledao nekoliko puta prosle sezone ( iz krajnje neobjasnjivih razloga :D). Rif je odlican LT i siguran sam da Bafalo nece pogresiti sa njim. Menjao je Bulagu jos u sezoni kad se povredio, a njegov odlazak u NFl se manje-vise nije ni osetio sa dolaskom Rifa. Inace, odlazi sigurno u prvih 20; ako ga Bafalo propusti-mi sigurno necemo. ;)

Ja obozavam da gledam Ajovu, tako da te razumem  :mr.green:. Kazem nisam obracao paznju, znam samo da nije bio nikad silovan (to uvek pokazu na usporenim, pa moras da primetis), znam da su OL vrlo skolovani, da Ferenz (o njemu kao osobi sam cuo toliko dobrih stvari od jednog sudca B10, isto tako je hvalio i tvog Ficdzeralda) radi sa svojim OL odlican posao. Ali taj lik koji je rekao da on ne bi trebalo da ode u 20 (da se ispravim) je stvarno ludak, decko snima utakmice, skida, stvarno gleda i razume se (cak je sad dobio neki posao za sajt Iglsa), i on kaze da ce on biti RT, eventualno LT u "run first" timovima.

Meni se Brockers uopste ali uopste ne svidja. Fizikalije su manje vishe tu, ima i dobar motor ali sa aspekta tehnike i leverage-a mislim da je u pitanju previshe inferioran igrac da bi bio uspesan sada u NFL-u a kamoli da bude top 10 pick. Ima potencijala i upside ali je sada ultra sirov.

Ne morate previse da gledate, dovoljno je pogledati tape od prosle godine protiv Alabame i protiv Georgije (dve ekipe sa dobrim OL i videcete o cemu pricam). Konstantno je odguran sa LoS, tehnika je u najmanju ruku slaba. Konstantno puca inside contain i overpersuit radi stalno.

Ja mislim da ove godien nema DT-a koji zavredjuje Top 15 pick a i nakon toga mnogo bih pre uzimao Fletcher Cox-a i Devon Still-a. Mislim da ce u startu biti mnogo produktivniji igraci od Brockersa, koji opet ponavljam ima veliki potencijal ali mislim da jednostavno kako igra sada ne moze da bude uspesan u NFL

 :worthy: E ovo je nekako kako sam i ja imao prestavu o njemu samo sto ga nisam dovoljno gledao i imao "pravo" na formirano misljenje, samo sam mislio da je ipak bolji protiv trcanja, ali po forumima svi balave po njemu, pa reko mozda ja stvarno nisam video neke stvari. Meni je Vingo nekako najvise odskakao u toj DL.

Ne znam, doveden je u posetu, na njegovom pro-day Vasburn je odradio trening sa njim, izglda da ga dobro skautiraju. Mislis da se moze snaci u wide 9? Imao bi sezonu-dve iza Kulena...

Offline Dreamlord

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 1294
    • View Profile
Re: NFL draft i prateće manifestacije
« Reply #375 on: April 06, 2012, 01:25:11 pm »
On bi bio idealan za Wide 9 frontove ali je problem u tome sto takvog igraca vec imate (Cullen) a s druge strane sto bi bacio Top 15 pick na lika koji nece moci da ti bude produktivan odmah.

Uzmi nekog athletic freaka u kasnijoj rundi pa ga spremaj iza Cullena...

Ne znam, deluje mi veoma undercoached sto je i razumljivo s obzirom da je jednu godinu odigrao kao starter, zato mislim da nece moci da bude produktivan odmah a to moze da mu sjebe dalju karijeru. Kao recimo sto je bila fora sa Okoyeom koji je takodje bio Top 15 pick kao DT...

Offline Duh

  • Starter
  • **
  • Posts: 401
    • View Profile
Re: NFL draft i prateće manifestacije
« Reply #376 on: April 06, 2012, 01:54:38 pm »
On bi bio idealan za Wide 9 frontove ali je problem u tome sto takvog igraca vec imate (Cullen) a s druge strane sto bi bacio Top 15 pick na lika koji nece moci da ti bude produktivan odmah.

Uzmi nekog athletic freaka u kasnijoj rundi pa ga spremaj iza Cullena...

Ne znam, deluje mi veoma undercoached sto je i razumljivo s obzirom da je jednu godinu odigrao kao starter, zato mislim da nece moci da bude produktivan odmah a to moze da mu sjebe dalju karijeru. Kao recimo sto je bila fora sa Okoyeom koji je takodje bio Top 15 pick kao DT...

Sta mislis o Kriku sa Nebraske i Vulfu sa Sinsinatija kao zamenama za Kulena?

Offline dr.dule

  • Starter
  • **
  • Posts: 194
    • View Profile
Re: NFL draft i prateće manifestacije
« Reply #377 on: April 06, 2012, 03:38:49 pm »
Krik je bi odličan 2009 i 2010. šteta što se skrljao.

Offline Foldingo

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 2138
    • View Profile
Re: NFL draft i prateće manifestacije
« Reply #378 on: April 06, 2012, 07:36:40 pm »
Foldi, Kansas ne Kanzas (ako vec ide na engleskom). :)

Izmenjeno  :) Mada, mogao si i ti da promenis komotno, bez problema  ;)

Ja mislim da ove godien nema DT-a koji zavredjuje Top 15 pick

Slazem se. A pritom su mi i zanimljiviji likovi za koje se predvidja 2-3 runda tipa Chapman ili Ta'amu. Cak i Fangupu sa BYU ili Nick Jean-Baptiste sa Baylor-a mogu biti zanimljivi igraci.
“Winning is not a sometime thing, it is an all the time thing.” - Vince Lombardi

Offline Digger

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 2677
    • View Profile
Re: NFL draft i prateće manifestacije
« Reply #379 on: April 06, 2012, 11:34:07 pm »
Izmenjeno  :) Mada, mogao si i ti da promenis komotno, bez problema  ;)

Setio se posle tek. :D Na brzinu sam pogledao nove postove, a nisam bio kod kuce, i onda se ne setih.

Offline lordnex

  • Administrator
  • *****
  • Posts: 7382
    • View Profile
    • www.sql-kefalo.net
Re: NFL draft i prateće manifestacije
« Reply #380 on: April 07, 2012, 11:55:12 am »
Pick #12 - Seattle Seahawks
WITH THE #11 PICK OF THE 2012 ENDZONE MOCK DRAFT The Seattle Seahawks select...

Pick #12 - Arizona Cardinals
WITH THE 11th PICK OF THE 2012 ENDZONE MOCK DRAFT THE ARIZONA CARDINALS SELECT

Offline mr.green

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 6417
  • Scott Sterling: The Man, The Myth, The Legend!
    • View Profile
Re: NFL draft i prateće manifestacije
« Reply #381 on: April 07, 2012, 12:19:03 pm »
Moja greska.
Uradio sam visual update u skladu sa sablonom drafta, ali sam zaboravio da izmenim brojeve.

Sampion IIIb lige za 2016. godinu

Offline marasin

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 2079
    • View Profile
Re: NFL draft i prateće manifestacije
« Reply #382 on: April 07, 2012, 05:39:16 pm »
Lepo majka kaze, nemoj uzimati pickove na draftu posle 2 ujutru  :mr.green:

Offline Duh

  • Starter
  • **
  • Posts: 401
    • View Profile
Re: NFL draft i prateće manifestacije
« Reply #383 on: April 08, 2012, 02:32:18 am »
Dalas i Fila stizu sutra po noci, bas sam imao/imam da odradim dosta stvari...

Offline starr

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 21038
    • View Profile
Re: NFL draft i prateće manifestacije
« Reply #384 on: April 09, 2012, 03:42:37 pm »
Koliko smo te čekali očekivao sam da će pikovi u najmanju ruku biti Montana i Marino. :pablo: :D

Čeka se Omiljeni.