Author Topic: ..:: IGRE ::..  (Read 262760 times)

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

Offline masterplan

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 3086
    • View Profile
Re: ..:: IGRE ::..
« Reply #1225 on: November 21, 2020, 02:20:31 am »
Gde si kupio, kolko si platio? Vidim da je trenutno na "sniženju" samo 6.500  ::)

Izlicitirao na ebayu za 28,5 funti + 2 za poštarinu.
Lepo spavaj druže, dobri dečko naš
i dok gore sveće znaj da ima nas,
vernih istoj priči što stojimo u redu,
vidimo se uskoro u nekom nebeskom bendu

Offline bejo

  • Starter
  • **
  • Posts: 248
    • View Profile
Re: ..:: IGRE ::..
« Reply #1226 on: November 21, 2020, 11:36:35 pm »


Ako neko igra HOMM3 HOTA neka se javi, ja sam se opasno navukao zadnjih mesec dana :D

Offline Reignman

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 7477
    • View Profile
Re: ..:: IGRE ::..
« Reply #1227 on: November 22, 2020, 06:48:17 pm »
crni mastere pa ti kupujes fizikal kopije :D

Madden sa negativnom ocenom na metacritic  ::)

Offline starr

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 21031
    • View Profile
Re: ..:: IGRE ::..
« Reply #1228 on: November 22, 2020, 07:37:04 pm »
Madden sa negativnom ocenom na metacritic  ::)

To je valjda bila neka organizovana kampanja zbog nedostatka promena.

Offline masterplan

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 3086
    • View Profile
Re: ..:: IGRE ::..
« Reply #1229 on: November 22, 2020, 07:47:40 pm »
crni mastere pa ti kupujes fizikal kopije :D

Madden sa negativnom ocenom na metacritic  ::)

Isključivo. Ja sam na prvom mestu kolekcionar. Uostalom, kad kupim nešto na slepo, a ispostavi se da sam se zajebao, prosledim dalje u zamenu za kintu.  :D
Lepo spavaj druže, dobri dečko naš
i dok gore sveće znaj da ima nas,
vernih istoj priči što stojimo u redu,
vidimo se uskoro u nekom nebeskom bendu

Offline Pablo

  • HOF
  • *****
  • Posts: 12734
    • View Profile
Re: ..:: IGRE ::..
« Reply #1230 on: November 22, 2020, 08:02:41 pm »
Isključivo. Ja sam na prvom mestu kolekcionar.

Ne može kuliša to da procesuira

Offline Reignman

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 7477
    • View Profile
Re: ..:: IGRE ::..
« Reply #1231 on: November 22, 2020, 08:08:46 pm »
Isključivo. Ja sam na prvom mestu kolekcionar. Uostalom, kad kupim nešto na slepo, a ispostavi se da sam se zajebao, prosledim dalje u zamenu za kintu.  :D
dobro, ja ne kupujem na slepo, samo provereno  ;)

Pable, hoces molim te sa nama ovde da podelis svoju PS gejming kolekciju?  ::)

Offline starr

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 21031
    • View Profile
Re: ..:: IGRE ::..
« Reply #1232 on: November 22, 2020, 08:43:50 pm »
Stvarno Pablo, nekako mi na pameti samo to da si hteo da igraš Ryse: Son of Rome, a nemam pojma ni za jednu konkretnu igru da si je igrao. :hm:

Offline Pablo

  • HOF
  • *****
  • Posts: 12734
    • View Profile
Re: ..:: IGRE ::..
« Reply #1233 on: November 23, 2020, 01:53:37 am »
Stvarno Pablo, nekako mi na pameti samo to da si hteo da igraš Ryse: Son of Rome, a nemam pojma ni za jednu konkretnu igru da si je igrao. :hm:

Zar nije u pitanju physical copy VS digital copy battle?  :hm:


Kupujem stare, jeftine i odlične igre. U planu je Last of Us 1. deo, ali koga to zanima? Takođe planiram da pazarim jednu Assassin Creed igru. Igro sam samo 1. deo i to na kompu pre milijardu godinu ničeg se ni ne sećam. PS5 ne planiram da kupujem pre 2025 ako i tad. Čekam da izađe VR za PS5 pa da kupim VR za PS4 jer će tada da pojeftini znatno...

Offline masterplan

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 3086
    • View Profile
Re: ..:: IGRE ::..
« Reply #1234 on: November 23, 2020, 02:09:08 am »
Zar nije u pitanju physical copy VS digital copy battle?  :hm:


Kupujem stare, jeftine i odlične igre. U planu je Last of Us 1. deo, ali koga to zanima?

Zar nisi kupio njega već? Ja baš hteo da te pitam da li si igrao 2. pošto mi je to sledeći naslov na listi.
Lepo spavaj druže, dobri dečko naš
i dok gore sveće znaj da ima nas,
vernih istoj priči što stojimo u redu,
vidimo se uskoro u nekom nebeskom bendu

Offline Pablo

  • HOF
  • *****
  • Posts: 12734
    • View Profile
Re: ..:: IGRE ::..
« Reply #1235 on: November 23, 2020, 02:13:04 am »
Zar nisi kupio njega već?

Jesam odavno, ali nisam igrao  :)

Zadnjih meseci sam zaglavio sa Trackmaniom, skroz drugačija mehanika u odnosu na PC i previše dečijih staza, toliko me je nervirala da sam na kraju i odustao.

Offline masterplan

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 3086
    • View Profile
Re: ..:: IGRE ::..
« Reply #1236 on: November 23, 2020, 02:18:19 am »
Zavidim ti, bruka je igra. Ja ću obavezno za novaka da pržim 2.deo. Pala je cena sad, a ne čeka mi se više.
Lepo spavaj druže, dobri dečko naš
i dok gore sveće znaj da ima nas,
vernih istoj priči što stojimo u redu,
vidimo se uskoro u nekom nebeskom bendu

Offline Reignman

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 7477
    • View Profile
Re: ..:: IGRE ::..
« Reply #1237 on: November 23, 2020, 10:08:43 am »
TLOU je bio free pre neki mesec na PS + :D

Goated je igra, realno. Igrao sam je neke 2015 na PS3 i uz Red Dead Redemption nesto najbolje sto sam igrao na konzoli te generacije :rock:

Offline Marvin

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 1436
    • View Profile
Re: ..:: IGRE ::..
« Reply #1238 on: December 03, 2020, 06:54:59 pm »
Gde na internetu resavate probleme vezane za gejming?


Mada to je sporedno pitanje ako znate sledeći problem da mi rešite. Skino sam Madden 04 odavno, moj omiljeni Madden i sad, dok simuliram i to sve radi, međutim kad hoću da igram partiju Maddena na kraju partije (odnosno onog mini drila) laptop mi zabode i izađe iz igre. E sad reko šta je tu je, međutim evo večeras sam instaliro i Madden 07 i Madden 08 i imam IDENTIČAN problem -- tako da pretpostavljam da neko može da ima neku naznaku šta može biti u pitanju?
Mike McCarthy je idiot.

Offline Sundjer Bob Kockalone

  • HOF
  • *****
  • Posts: 15000
  • Jedni čovek kome ljudi veruju!
    • View Profile
Re: ..:: IGRE ::..
« Reply #1239 on: December 03, 2020, 08:35:28 pm »
Originali ili narodna verzija? Koji antivirus imaš? Koji OS?
Do kada ćemo morati da peremo ruke, zna li se šta?
Amerika, za razliku od Srbije, nema dovojan broj testova na korona virus.

Offline starr

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 21031
    • View Profile
Re: ..:: IGRE ::..
« Reply #1240 on: December 03, 2020, 09:04:03 pm »
Ako imaš Win10 probaj sa compatibility modom za Win7

Offline Marvin

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 1436
    • View Profile
Re: ..:: IGRE ::..
« Reply #1241 on: December 03, 2020, 11:03:47 pm »
Ma koji crni originali... :D
Mike McCarthy je idiot.

Offline starr

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 21031
    • View Profile
Re: ..:: IGRE ::..
« Reply #1242 on: January 15, 2021, 12:45:06 pm »
Igre The Division kec i dvojka ispadoše proročanske :lol:

#631

Offline omiljeni

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 7010
    • View Profile
Re: ..:: IGRE ::..
« Reply #1243 on: February 02, 2021, 06:06:21 pm »
EA Sports is coming back to college football.

After last making a college football video game in 2013, the possibility of the game returning had been in limbo. Now, it isn't. EA Sports vice president and general manager, Daryl Holt, told ESPN the game maker will be returning to the space with "EA Sports College Football."


Šampion Endzone III-B lige za 2007.godinu!

Šampion Endzone III-B lige za 2021.godinu!

Offline Reignman

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 7477
    • View Profile
Re: ..:: IGRE ::..
« Reply #1244 on: February 03, 2021, 12:06:15 pm »
Sta, jedna sranje EA igra na temu US football-a nije dosta?

Cekam ih da vidim sta rade sa NBA Live

Offline Kiki

  • Starter
  • **
  • Posts: 226
    • View Profile
Re: ..:: IGRE ::..
« Reply #1245 on: April 09, 2021, 08:33:57 pm »
Jel postoji neka piratska verzija najnovijeg maddena da radi ?

Offline starr

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 21031
    • View Profile
Re: ..:: IGRE ::..
« Reply #1246 on: April 09, 2021, 09:04:41 pm »
Niko se i ne trudi da je krekuje :D

Offline Kiki

  • Starter
  • **
  • Posts: 226
    • View Profile
Re: ..:: IGRE ::..
« Reply #1247 on: April 09, 2021, 09:07:18 pm »
Jel toliko losa ? :)

Offline starr

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 21031
    • View Profile
Re: ..:: IGRE ::..
« Reply #1248 on: April 09, 2021, 10:37:19 pm »
Nemam pojma :D

Igrao sam je malo kad je bio neki besplatan vikend, čisto da vidim koliko se promenilo otkako sam poslednji put igrao Madden, a to je bilo davno. :D

Ali čitao sam da su se mnogi bunili jer osim rostera nema nekih razlika u odnosu na prethodne verzije. Možda možeš da nađeš nove rostere za prethodnu verziju, ona je krekovana.

Offline Digger

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 2677
    • View Profile
Re: ..:: IGRE ::..
« Reply #1249 on: April 12, 2021, 10:27:15 am »
Poslednji do pre par godina je bio Madden 2008 za PC, ako me pamcenje sluzi. Ja sam kupio Madden prosle godine, kada je izasao ponovo za PC, i moram reci da se u gejmplejuu ne oseca maltene nikakva razlika. Grafika je bolja, ali ni to cak nije ni blizu toliko bolja s obzirom na raspon godina izmedju ta dva naslova.

Offline Mimi

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 3601
    • View Profile
Re: ..:: IGRE ::..
« Reply #1250 on: April 12, 2021, 11:09:52 am »
Meni su uvek nekako bili smešni ljudi koji očekuju od sportskih igara poboljšanja iz godine u godinu. Šta konkretno očekujete? Da budete teleportovani u samu igru da bi rekli "vau, svaka im čast al' su je opravili".

Svake godine EA ima neke nove finese, koje se uglavnom tiču fizike i međusobne interakcije objekata i to je to. Tako je i sa FIFA-om, to isto rade i Visual Concepts i 2K Sports sa NBA franšizom. Ok, obnovi se roster, doda se neka nova animacija i to je plafon koji može da se očekuje od sportskih igara.

Offline starr

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 21031
    • View Profile
Re: ..:: IGRE ::..
« Reply #1251 on: April 12, 2021, 12:25:06 pm »
Uvek imaš i pacijente koji ne shvataju da tehnologija jednom mora da dotakne plafon i da posle toga ne možeš očekivati neka poboljšanja na tom nivou.

Ali koliko sam shvatio, većina uglavnom očekuje da im makar ne naplaćuju punu cenu igre svake godine za minorne promene.

Sa druge strane, shvatam da EA i druge kompanije koje prave sportske igre po licencama imaju ugovore sa ligama i NFL/NBA/... igračima. I ovi drugi se sigurno nešto pitaju oko tog modela poslovanja a dok oni broje pare kritike trpi samo jedna strana.

Offline Digger

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 2677
    • View Profile
Re: ..:: IGRE ::..
« Reply #1252 on: April 12, 2021, 12:35:37 pm »
Ko prica uopste o godini za godinom?

Lepo pise 2008, pa 2020. Trebalo bi da je dovoljno jasno.

Offline starr

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 21031
    • View Profile
Re: ..:: IGRE ::..
« Reply #1253 on: April 12, 2021, 12:44:56 pm »
Pa ne govorimo o tebi. :)

Offline Mimi

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 3601
    • View Profile
Re: ..:: IGRE ::..
« Reply #1254 on: April 12, 2021, 01:25:09 pm »
Ja pre svega mislim na ove
Ali čitao sam da su se mnogi bunili jer osim rostera nema nekih razlika u odnosu na prethodne verzije. Možda možeš da nađeš nove rostere za prethodnu verziju, ona je krekovana.

Svi kukaju a te franšize svake godine ostvaruju sve veće i veće cifre u prodaji, čak i sa tim ful cenama (slažem se da ako već nema napretka da cena bude niža; ali verovatno je cena tolika zbog svih licenci i autorskih prava). S druge strane PES 2021 je bio 18 funt na PS Store-u.

Ali i ti Diggeru kažeš da se u gejmpleju ne oseća maltene nikakva razlika između 2008 i 2020 što je apsolutno netačno i zato se pitam kakva to promena u gejmpleju treba da bude da bi ti ili neko drugi rekao "ovo sam čekao"? Viši nivo realnost - od toga nema ništa, EA je odavno uspostavio taj arcade-like pristup igri. Jedini proboj koji bih ja voleo da vidim (ali to neće moći da dostignu ni u PS5/Xbox Series X generaciji) jeste neka vrsta MY Player moda sa VR-om vrhunskog vizuelnog kvaliteta

Offline Digger

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 2677
    • View Profile
Re: ..:: IGRE ::..
« Reply #1255 on: April 12, 2021, 01:26:45 pm »

Offline Digger

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 2677
    • View Profile
Re: ..:: IGRE ::..
« Reply #1256 on: April 12, 2021, 01:54:51 pm »


Ali i ti Diggeru kažeš da se u gejmpleju ne oseća maltene nikakva razlika između 2008 i 2020 što je apsolutno netačno i zato se pitam kakva to promena u gejmpleju treba da bude da bi ti ili neko drugi rekao "ovo sam čekao"? Viši nivo realnost - od toga nema ništa, EA je odavno uspostavio taj arcade-like pristup igri. Jedini proboj koji bih ja voleo da vidim (ali to neće moći da dostignu ni u PS5/Xbox Series X generaciji) jeste neka vrsta MY Player moda sa VR-om vrhunskog vizuelnog kvaliteta
Nisi u pravu. Teksture su bolje, ima tu jos nekih prednosti. Ali, najbitnija stvar je ta sto je isti engine i dalje isti, i onda tu i nema neke mogucnosti za napredak. Ja se zalim pre svega na animaciju, koje su identicne kao i 2008. Kruto sve izgleda, roling je isti, pa cak i ono bacanje unapred. Ima nekoliko i tu poboljsanja, ali je sve to sitno. To je moglo da se sredi, nije to neki posao. Ako mene pitate, problem su konzole, koje koce to razvijanje dosta, tek za "next gen" se izbacuje nesto sto zapravo ima razlike.

Drugi problem je sto se sada svi loze na mycareer deo u igrama, i ovi to najvise gledaju, jer tu uzimaju dodatne pare koje ovi placaju da nabudze lika sto pre (sto je uzas samo po sebi, da doplacujes za igru gde dajes pare za AAA naslov vec velike, pa jos tako svake godine). Ja sam uvek najvise voleo simulaciju, i NBA sam igrao kao simulaciju basketa, npr, a sad sve vise idu dalje od toga, jer se prilagodjavaju mycareer modu. Svi oni bedzevi su u simulacijama cesto nerealni. Ali, 'ajde, neka bude da je ovo drugo moj problem sto volim simulaciju, sto sam old school vise, a to je sad manjina.

Svakako, ne vredi igra 40-50 evra godisnje, plus gomila para za upgrade igraca.


Offline Mimi

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 3601
    • View Profile
Re: ..:: IGRE ::..
« Reply #1257 on: April 12, 2021, 02:38:28 pm »
Mislim da nije engine isti (ali pošto sam na poslu i nemam vremena da guglam neka ostane na ovom "mislim"). Animacije su više puta menjali, ubacivali nove, izbacivali stare itd, kretnja igrača je nešto fluidnija (slažem se da bi to moralo da bude na nekom vrhunskom nivou). Ono gde već godinama EA beleži minuseve kod svakog izdanja Madden-a jeste veoma siromašna audio podloga, odnosno komentarisanje koje je izveštačeno, šturo, zvuči kao roboti da prenose. To je zaista nedopustivo.

MyCareer ne mora nužno da bude u koliziji sa željom da igra bude simulacija. Lično, potpuno sam suprotnog stava u vezi "MyCareer" modova u sportskim igrama u odnosu na tebe, jer za mene su upravo oni ti koji daju novu vrednost sportskim igrama pod uslovom da su urađeni dobro, sa dobrom pričom, solidnom glumom, mnoštvom sadržaja i detalja koji mogu gejmerima da približe iskustvo profesionalnog sportiste. NBA 2K upravo na osnovu MyPlayer moda već par godina beleži rekorde prodaje. Ljudima kojima se to ne sviđa igraju MyTeam (kombinacija skupljanja kolektorskih kartica i fantazija) ili MyGM (klasičan menadžer).

Tačno je ovo za mužu para od gejmera na konto brzog napredovanja i protiv sam toga, ali se to na kraju svodi na izbor između 1) ok, uložiću toliko i toliko sati da bi bio konkurentan u igri ili 2) evo još 35-50 dolara da budem baja istog trenutka.

Offline Pablo

  • HOF
  • *****
  • Posts: 12734
    • View Profile
Re: ..:: IGRE ::..
« Reply #1258 on: May 10, 2021, 09:09:21 pm »
Novi Resident Evil Village kida koliko je dobar  :rock:

Ja gledam kod Muđe:



Collector's Edition Unboxing isto nije loš:




Offline starr

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 21031
    • View Profile
Re: ..:: IGRE ::..
« Reply #1259 on: May 10, 2021, 09:35:12 pm »
Gledao sam malo na Twitchu, lik je relativno brzo prešao, u dve sesije malo kraće od 4 sata. Meni je to išlo na ekranu dok sam se muvao po kući.

A mislim da sam se istraumirao više nego taj što je igrao. Naročito kad su ga jurile one ćerke od gospoje Dimitresku. :lol: