Author Topic: Upraznjeno mesto  (Read 4445 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Nikša

  • HOF
  • *****
  • Posts: 10712
  • Reddit je keva.
    • View Profile
Upraznjeno mesto
« on: September 07, 2020, 09:58:48 am »
Treba pokrenuti mehanizme dodeljivanja omiljencetovog tima masteru npr. Mora se brzo delovati...

Offline omiljeni

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 7010
    • View Profile
Re: Upraznjeno mesto
« Reply #1 on: September 07, 2020, 02:35:36 pm »
jebente ja, nisam se ni oladio a već lobiraš da primite jebenog domoljuba u jebenu ligu
ne može! to se kosi sa osnovnim postulatima Dinastije, konkretno sa tzv Nirvana Rule: zabranjen ulaz kerovima i domoljubima

ima toliko dobrih kandidata kao što su fampti, rale, spule i ostali, nema potrebe da liga probija novo dno baš svake godine i svakog dana
i požurite sa odlukom


Šampion Endzone III-B lige za 2007.godinu!

Šampion Endzone III-B lige za 2021.godinu!

Offline lordnex

  • Administrator
  • *****
  • Posts: 7382
    • View Profile
    • www.sql-kefalo.net
Re: Upraznjeno mesto
« Reply #2 on: September 07, 2020, 02:49:29 pm »
Elem, Niksa je u pravu, sezona pocinje za koji dan i trebalo bi videti, bilo bi lepo da neko preuzme ekipu do tada.
Da li imamo neke interesente koji cekaju od ranije? Master je, po mom misljenju, dobar kandidat, sto da ne.

Ako ima jos zainteresovanih, neka iskoriste ovaj topik, danas-sutra - javite se, pa da vidimo do cetvrtka.


Offline Old School

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 2333
    • View Profile
Re: Upraznjeno mesto
« Reply #3 on: September 07, 2020, 02:53:02 pm »
Moze Master sto se mene tice, samo ne znam da li je zainteresovan. Treba da udje neko ko je fantasy aktivan, a plus je 100 godina na forumu, cisto zbog poznavanja istorije lige i rivalstava. :)

Offline masterplan

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 3086
    • View Profile
Re: Upraznjeno mesto
« Reply #4 on: September 07, 2020, 03:02:50 pm »
Ja bih zbog ekipe igrao ali nisam se baš udubljivao u sve što treba raditi u ovoj ligi van onoga što je već kliše u standardnim ligama. Primera radi, nisam nikad igrao ligu gde treba da vodim računa o potpisivanju ugovora, finansijama i to. Glupo bi bilo da nekome oduzimam vreme da meni objašnjava te zezalice ako ima nekog ko ima iskustva s tim. Što se tiče ovog ostalog što old kaže, tu ispunjavam kriterijume. E sad, ovo što je omiljeni napisao, znam da njega niko ovde ne shvata ozbiljno i retko ko i čita šta on piše ali ako još neko ima bilo šta protiv, sem Pabla naravno  :D, ja se neću ljutiti.
Lepo spavaj druže, dobri dečko naš
i dok gore sveće znaj da ima nas,
vernih istoj priči što stojimo u redu,
vidimo se uskoro u nekom nebeskom bendu

Offline starr

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 21031
    • View Profile
Re: Upraznjeno mesto
« Reply #5 on: September 07, 2020, 03:09:51 pm »
Potpisivanje je za ovu godinu odrađeno, imao bi vremena da naučiš do juna sledeće godine.

Offline masterplan

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 3086
    • View Profile
Re: Upraznjeno mesto
« Reply #6 on: September 07, 2020, 03:15:15 pm »
Pa ako imaš volje da me vremenom uputiš i ako niko nije protiv (sem Pabla, naravno), tu sam.
Lepo spavaj druže, dobri dečko naš
i dok gore sveće znaj da ima nas,
vernih istoj priči što stojimo u redu,
vidimo se uskoro u nekom nebeskom bendu

Offline omiljeni

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 7010
    • View Profile
Re: Upraznjeno mesto
« Reply #7 on: September 07, 2020, 03:16:38 pm »
domoljub i pablov BFF, baš ono što je ovoj ligi trebalo 



Šampion Endzone III-B lige za 2007.godinu!

Šampion Endzone III-B lige za 2021.godinu!

Offline tonyk

  • Administrator
  • *****
  • Posts: 7335
  • Endzone is back
    • View Profile
Re: Upraznjeno mesto
« Reply #8 on: September 07, 2020, 03:22:27 pm »
ja sam pomislio da će se omiljeni ohladiti u drugom smislu, pa da teramo normalno,
ali očigledno je baš rešio da istraje.

uvek ima kandidata ako je baš neophodno.
naravno, vreme je kratko.


što se tiče potpisa, to je sređeno, a ima sve u pravilima par minuta da se pogleda u junu.
naravno, ja uvek skrenem pažnju na nepravilnosti kad mi pošaljete

Offline omiljeni

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 7010
    • View Profile
Re: Upraznjeno mesto
« Reply #9 on: September 07, 2020, 03:36:03 pm »
U kom smislu da cu se ohladiti? Da se vratim u ligu? Al je tebi dobro jbt



Šampion Endzone III-B lige za 2007.godinu!

Šampion Endzone III-B lige za 2021.godinu!

Offline vladarule

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 2394
    • View Profile
Upraznjeno mesto
« Reply #10 on: September 07, 2020, 05:41:56 pm »
Moze Master i sto se mene tice :)
Vernon Davis je jedna zena i nije sluzio vojsku

Offline Nidzge

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 1122
    • View Profile
Re: Upraznjeno mesto
« Reply #11 on: September 07, 2020, 06:11:37 pm »
Slazem se.

Offline lordnex

  • Administrator
  • *****
  • Posts: 7382
    • View Profile
    • www.sql-kefalo.net
Re: Upraznjeno mesto
« Reply #12 on: September 07, 2020, 07:08:32 pm »
ja sam pomislio da će se omiljeni ohladiti u drugom smislu, pa da teramo normalno,
ali očigledno je baš rešio da istraje.

omiljeni i da se predimislio i hteo da se vrati, ja bih glasao protiv

nista licno, dobrodosao je ako budemo draft opet pravili, i na rostilj i pivo i na basket sa kantom :), ali za fantasy -  hvala, dovidjenja

Offline omiljeni

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 7010
    • View Profile
Re: Upraznjeno mesto
« Reply #13 on: September 07, 2020, 07:18:12 pm »


sutra izdajem saopštenje za javnost!


Šampion Endzone III-B lige za 2007.godinu!

Šampion Endzone III-B lige za 2021.godinu!

Offline Pablo

  • Moderator
  • *****
  • Posts: 12734
    • View Profile
Re: Upraznjeno mesto
« Reply #14 on: September 07, 2020, 07:18:38 pm »
Moram da priznam da će mi ubiVanje Omiljenceta u pojam jako, jako nedostajati. 11 punih sezona 0 titula a toliko se mučenik trudio, toliko surovih dominacija na draftu, toliko sezona gde je bio najveći favorit, toliko nedovršenih analiza timova, toliko sezona sa najboljim WRs u ligi i na kraju ništa. Ništa i Nula, 2 reči za kako opisati franšizu Karavukovo Poletarci  :(

Nedostajaće mi i kada mi posle jednog mečapa šalje gifove a onda kada dođe fantasy play off deinstalira aplikaciju  :pablo:

Nedostajaće mi kada osvojim titulu a njega posle nema na forumu 2 meseca  :(



Offline starr

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 21031
    • View Profile
Re: Upraznjeno mesto
« Reply #15 on: September 07, 2020, 07:38:10 pm »
Ovo mu dođe osam glasova ZA :hm:

Offline Nikša

  • HOF
  • *****
  • Posts: 10712
  • Reddit je keva.
    • View Profile
Re: Upraznjeno mesto
« Reply #16 on: September 07, 2020, 07:58:49 pm »
omiljeni i da se predimislio i hteo da se vrati, ja bih glasao protiv

nista licno, dobrodosao je ako budemo draft opet pravili, i na rostilj i pivo i na basket sa kantom :), ali za fantasy -  hvala, dovidjenja
+1

Sto rece tonyk, prvi sam da kontriram pablitu, ali sad omiljence nije u pravu.

Hvala i dovidjenja.

Offline lordnex

  • Administrator
  • *****
  • Posts: 7382
    • View Profile
    • www.sql-kefalo.net
Re: Upraznjeno mesto
« Reply #17 on: September 07, 2020, 08:01:45 pm »
Niko nikad nije uspeo da ucini da ovoliko ljudi kaze da je Pablo u pravu u vezi necega :D

Offline vladarule

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 2394
    • View Profile
Re: Upraznjeno mesto
« Reply #18 on: September 07, 2020, 08:16:57 pm »
omiljeni i da se predimislio i hteo da se vrati, ja bih glasao protiv

nista licno, dobrodosao je ako budemo draft opet pravili, i na rostilj i pivo i na basket sa kantom :), ali za fantasy -  hvala, dovidjenja
+1


Sent from my iPhone using Tapatalk
Vernon Davis je jedna zena i nije sluzio vojsku

Offline Pablo

  • Moderator
  • *****
  • Posts: 12734
    • View Profile
Re: Upraznjeno mesto
« Reply #19 on: September 07, 2020, 09:16:14 pm »
Niko nikad nije uspeo da ucini da ovoliko ljudi kaze da je Pablo u pravu u vezi necega :D

I ja sam iznenađen. Ono što me raduje jeste da je sa ovim verovatno završeno sa ucenom napuštanjem lige. Zujo je potpuno nepotrebno to potegao, a mogao je samo da prizna da mu je fetiš da ga ljudi čekaju.

Offline omiljeni

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 7010
    • View Profile
Re: Upraznjeno mesto
« Reply #20 on: September 07, 2020, 10:30:44 pm »
Niko nikad nije uspeo da ucini da ovoliko ljudi kaze da je Pablo u pravu u vezi necega :D

pa ti misliš da je Pablo u pravu jer te realno baš boli kurac za ovu ligu i sagledao si problem iz tog svog "daj da mi otaljamo ovo sranje i da mi ne propada nedelja na buljenje na rotoworld rankingse imena koje prvi put u životu čujem" ugla
ali ako se malo zadubiš u problem videćeš kakav bullshit se ovde desio i u kakvu sprdnju se pretvorila ova liga.
trejd "3rd round za...ništa"  :worthy:
i svima to kul, baš smješno xexe, "ajde ne seri omunjeni izgubio si opkladu svi smo videli xexe"
meni to kaže npr Nidžge, a sad da ga pitaš za neki trejd cediće te nedelju dana i razmenićeš sa njim 168 privatnih poruka sve dok te ne iscedi za dodatni pick 7. runde. Meni se prošle godine QB mi na bye week a must win mi je i pitam Nidžgeta da trejduje Darnolda. On traži 4th round. Uzeo 2 vikenda ranije tog Darnolda sa waivera. I onda mi priča kako će sigurno da ga potpiše. Ja gledam šta bulazni ovaj jbt. Uzmem nekog random Qb sa waivera i mislim da sam i pobedio taj vikend.
Ili Rule koji je isti takav, jebaće te u mozak 3 dana sve dok se ne utanači da li je trejd za 6 ili 7 rundu. Ja mu dajem Allena jebenog Robinsona koji je lagano top15 WR ako ne i top10 i on neće da da 1st round nego smišljamo ceo dan trejd sa nekim jebenim uslovima tipa ako ovaj tim uđe u playoff onda 1st, a ako ne uđe onda 2nd rund
Kasnije mi se povredi mi se ceo tim i ne mogu da sklepam startni lineup i aj reko da ponudim neki pick za igrača koji je borderline waiver kandidat, pa bar da probam da pobedim i plasiram se u playoff...Pitam Nikšu i on mi traži 4. rundu za jebenog Kenny Stillsa, nudim mu petu i linebackera, ali jok, neće ni da čuje, samo četvrta dolazi u obzir. WR koji uzima 30-40 yarda i postigne TD na svakoj 5. utakmici je 4. runda 

Svi su tight, svi će da pregovaraju danima, svi su na oprezu kao da se liga igra po milion eura, a onda par meseci kasnije nemaju problema da dva tima prebacuju pickove na osnovu "opklade"

i taj moj pick 3. runde hoće da uzme lik koji je do sad iz lige izbacio barem već 5 ljudi jer nije bio zadovoljan prikazanim voljnim momentom i htenjem. svi se sećamo kako je izbacivao ljude jer nisu bili dovoljno nabrijani da igraju fantasy...a onda on pokušava da se ovako posere po istoj toj ligi. zaradio lik pick na nekakvoj opkladi, šta ga boli kurac, njegov pick, on bira igrača. tako to ide.
zamislite pablovu rekaciju da se drugi ljudi iz lige frljaju pickovima u nekim banalnim opkladama. zamislite da su se pre u pickove kladili velja i freak, ili stojadinović i safet. ili sad da se opklade lord i old. pa izbacivao bi ih sve 2 minuta posle opklade.

a zamislite u NFL da se Goodellari jave 2 ownera i kažu mu e čkodela deder upiši moj 1st round njemu, jbg pobedio me u partiji golfa.
šta bi reko Goodell? šta bi reklo ostalih 30 ownera? na šta bi to ličilo?
a ovde komesar tonyk dopušta takvo sranje da se radi sa pickovima?
vajni komiša opušteno menja draft order, a nigde na trejd topiću nema ni reči o tom picku, niko ništa nije spomenuo, a kamoli napisao "signed.
jel to realno? pa serem se u takvu ligu

i onda ja primetim to sranje u draft orderu, tražim objašnjenje jer znam da nisam trejdovao taj pick a posebno nisam pablu, tražim da se ispravi...sve se to dešava više od 24h pre drafta. sutradan tonyk ćuti i onda na draftu kaže ko te jebe ćutao si godinu dana šta sad oćeš. u fazonu što ne proveravaš svaki dan draft order za sledeću sezonu. pa jebemte robijo...
onda ovaj debil uleti da bira sa tim pickom pre mene, ja kažem tonyche nemoj se zajebavati vrati tog igrača u draft pool da ne bude sranja, on neće, posle 2 runde ja hoću baš tog da izabere, tonyk kaže ali to tako ne može tog igrača bi neko ranije draftovao.
ma jel?  :lol: pa zemljače zato sam ti i rekao da ga vratiš u player pool, a ne zato da bi se ja nešto natezao sa Pablom.

ono, shvatam ja da dosta vas onako baš propisno zabole kurac i za ligu i za draft i za draft order i sve i da vam je najbitnije da se to sranje otalja pa da se razilazimo i da se iskoristi lepo nedeljno popodne. liga je krš, gaming experience ili kako bi se to moglo nazvati jeste totalno sranje i sve to stoji, ali valjda se bar neki minimum ozbiljnosti mogao zadržati. ono, bar da se draft order ne menja sprdnje radi kako kome ćefne.
izgleda sam imao prevelika očekivanja.

i da, zaboravio sam reći nešto važno. izgubio sam sve 1st i 2nd round pickove u draftovima 2021-2026 kad sam se kladio protiv Zuje. igrali smo zimi zami zum i jebiga ofuljao me Batica.
upište to u draft order. Biće nezgodno, ali snaće se domoljub i bez tih pickova.


sportski pozdrav


Šampion Endzone III-B lige za 2007.godinu!

Šampion Endzone III-B lige za 2021.godinu!

Offline starr

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 21031
    • View Profile
Re: Upraznjeno mesto
« Reply #21 on: September 07, 2020, 10:38:06 pm »
Kukaš zbog toga što drugi igrači traže "previše" za trejd a ti prvi tražiš brda i doline za svoje igrače.

A u vezi opklade... Da si ti pobedio onda bi rekao - "Ma nema veze, samo smo se šalili."

Ma idi bre...

Offline omiljeni

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 7010
    • View Profile
Re: Upraznjeno mesto
« Reply #22 on: September 07, 2020, 10:50:15 pm »
lol
koja brda i doline? šta bulazniš? dajem Allena Robinsona za 1st round pick.
dajem top5 linebackere za 4-5 rundu. to je tebi preskupo, a onda spiskaš cap space da potpišeš likove koji su 2nd stringeri a sa tim pickovima 4-5 runde opet draftuješ 2nd stringere.

a i ne kukam ja da su igrači preskupi i da niko neće ništa da daje za džabe. tako i treba da bude.
samo mi je čudno da iste te ljude posle par meseci zabole kurac što se u ligi dešavaju ovakve stvari.

ovo šta bi bilo da sam ja dobio opkladu neću ni da komentarišem. bacio loptu par puta samo da već jednom skinem dosadnog poguba s kurca i sad to treba da se upisuje u draft order i sve je cool i sve je smješno xexe
jbt ne verujem šta pišeš.


Šampion Endzone III-B lige za 2007.godinu!

Šampion Endzone III-B lige za 2021.godinu!

Offline Pablo

  • Moderator
  • *****
  • Posts: 12734
    • View Profile
Re: Upraznjeno mesto
« Reply #23 on: September 07, 2020, 11:09:22 pm »
zamislite da su se pre u pickove kladili velja i freak, ili stojadinović i safet. ili sad da se opklade lord i old. pa izbacivao bi ih sve 2 minuta posle opklade.

Isto prošle godine dok smo putovali kolima Old i Maxim se kladili skim je Partizan igrao u evropi pre XX godina, Old pobedio, prijavljeno Tonyku, Maxim potvrdio, sve džentlmenski bez drame i kuknjave.


i onda ja primetim to sranje u draft orderu, tražim objašnjenje jer znam da nisam trejdovao taj pick a posebno nisam pablu, tražim da se ispravi...sve se to dešava više od 24h pre drafta.

To što se u tvojoj glavi dešava 24h pre drafta, ne znači da se to stvarno dešava sve 24h pre drafta. Od kraja maja sve transparentno i otvoreno na forumu piše: http://www.endzone.rs/extrapoint/index.php?topic=400.msg179524#msg179524 Boga mi sam se pomučio dok nisam izdejstvovao da tonyk ovo ispravi. To što si se setio da baciš pogled na draft order 24h pred draft to je tvoj problem. I šta ti uopšte zamišljaš, da prihvatiš opkladu, da igraš, onda izgubiš i praviš se lud kao da se to nije desilo. Pa to nema nigde jbt.


EDIT: Ne znam šta se desilo pa je nestao spejs u quote  :blink:


Offline Pablo

  • Moderator
  • *****
  • Posts: 12734
    • View Profile
Re: Upraznjeno mesto
« Reply #24 on: September 07, 2020, 11:42:25 pm »
ovo šta bi bilo da sam ja dobio opkladu neću ni da komentarišem. bacio loptu par puta samo da već jednom skinem dosadnog poguba s kurca i sad to treba da se upisuje u draft order i sve je cool i sve je smješno xexe
jbt ne verujem šta pišeš.

 :lol:

Opklade su obavezni deo muškog sveta od detinjstva pa do kraja života ma koliko banalno izgledale.

Inače, samo da malo dopunim ovaj citat:

Čoveče igrali smo pred svim članovima lige, svi su bili prisutni. Pred svaku rundu bacanja sam te lepo pitao: Omiljeni jel igramo, ti si rekao igramo. Kad sam ja ubacio a ti promašio, dao sam ti još jednu šansu i to si promašio. 

Ja nisam ni mislio da će tu biti kraj, reko igraćemo još, zezaćemo se itd itd pa sam mu u tom smislu i poudio da igramo na sve ili ništa, međutim Omiljeni je već bio iznerviran i odbio je i izjavio je sledeće: Boli me qrac, ne dam pik!

Od tog trenutka stvari za mene postaju smrtno ozbiljne. Od tog trenutnka sam odlučio da će taj pik biti moj, i da ne postoji ni gram šanse da dopustim da se cela stvar prepusti zaboravu i ništavilu kao što je on i hteo da se dogodi.

Nikada mi se u životu nije desilo da je neko odbio da prihvati opkladu. Možemo pričati, dogovarati se, igrati još i sl, ali da neko samo odluči da opklada ne važi pa to nema nigde.

Offline Nikša

  • HOF
  • *****
  • Posts: 10712
  • Reddit je keva.
    • View Profile
Re: Upraznjeno mesto
« Reply #25 on: September 08, 2020, 12:04:27 am »
Sad pricas kako je opklada glupost i detinjasta pojava i sam znas da tako nesto moze pasti na “pamet” samo Pablu i ti to prihvatis. Ko te jebe sto si prihvatio...

Offline lordnex

  • Administrator
  • *****
  • Posts: 7382
    • View Profile
    • www.sql-kefalo.net
Re: Upraznjeno mesto
« Reply #26 on: September 08, 2020, 12:09:18 am »
Omiljeni, hvala na tvom pojasnjenju i vidjenju stvari.

Ja sam svakako takodje hteo da napisem par stvari, i u vezi konkretnog slucaja, ali i generalno, primenjive, pa bih se sad nadovezao.


Sto se tice opklade - svi smo bili tamo, Pablo jeste smarao, ali pet puta te je pitao jesi siguran i pristao si na to. Mogao si da ga odbjes i da ne ucestvujes. Jeste glupost, i najgluplji moguci nacin da izgubis pika, ali nisi se bunio tada i prihvatio si tako. Kao sto Starr rece, da je rezultat tada bio obrnut, da si ti dobio extra pick... sigurno ne bi rekao da je smesno nego pi kukako i digao jos vecu frku da nije prihvaceno.

Ono sto je veci problem i sto je narusilo ozbiljnost lige je tvoje ponasanje u poslednjih ~24h. Znaci video si draft order ranije, znao si vrlo dobro o cemu je rec i ako si obziljno smatrao da to ne treba, mogao si da pokrenes to pitanje, a ne da se sprdas sa Trampovom slikom i duris "moj pick ili izlazim iz lige". Dosao si na draft, i ne znam sta si ocekivao da ce desiti kad dodje ta 3. runda? Da cemo da menjamo draft order usred drafta? Da ti se dozvoli da biras tim pikom? Cekao si samo momenat da napravis incident, a onda nestao sa drafta bez reci. Ako vec moramo da buljimo ceo dan u ekran (u fantasypros rankingse imena koje prvi put u životu cujem), ne moramo jos i da gledamo u prazno i cekamo da li je neko stvarno otisao ili ne.

Nije uopste bila situacija da ljude "baš propisno zabole kurac i za ligu i za draft i za draft order" (cak verovatno naprotiv), nego su ljudi ocigledno smatrali da je draft order u redu i da ti nisi bio u pravu.




Offline lordnex

  • Administrator
  • *****
  • Posts: 7382
    • View Profile
    • www.sql-kefalo.net
Re: Upraznjeno mesto
« Reply #27 on: September 08, 2020, 12:10:07 am »
E sad, generlano, ne bas direktno vezano ovaj slucaj (ali inspirisano)...

Ceo taj momenat "hocu nesto ili izlazim iz lige" je na nivou deteta od 3. godine. Ako postoji neki problem, neslaganje, moze lepo da se iznese, argumentovano pa da vidimo sta i kako. Ako ne mozemo da dodjemo do resenja sa kojim bi svi bili zadovoljni, onda glasamo svi, pa sta vecina odluci.

I na kraju, ako neko ne smatra da vise ne treba da bude deo lige, i odlazak moze da se uradi civilizovano. Zavrsis svoje obaveze, javis na vreme ("2 weeks notice"), a ne kao Cartman ("fuck you guys, I am going home")
 

Offline Pablo

  • Moderator
  • *****
  • Posts: 12734
    • View Profile
Re: Upraznjeno mesto
« Reply #28 on: September 08, 2020, 12:14:06 am »
i sam znas da tako nesto moze pasti na “pamet” samo Pablu

Kad bi ti samo znao kakve ja sve igre izmišljam kad igram fudbal sa sestrićima  :pantela:

Offline Nidzge

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 1122
    • View Profile
Re: Upraznjeno mesto
« Reply #29 on: September 08, 2020, 01:35:58 am »
Ma mozes pisati romane Omiljeni u vezi ostalih igraca, kako ko vodi tim, kako trejduje, praviti sebi opravdanja.... zakljucak je da si ispao zesca picka i tu se zavrsava cela prica.

Offline vladarule

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 2394
    • View Profile
Re: Upraznjeno mesto
« Reply #30 on: September 08, 2020, 09:09:01 am »
Ne znam sto se objasnjavate uopste sa njim, kao da ce razumeti i reci da pogresio sam jbg izvinite...

Dajte da prebacimo tim Masteru da covek potpise igrace za ovih nekoliko upraznjenih pozicija i krecemo sa sezonom :)
Vernon Davis je jedna zena i nije sluzio vojsku

Offline Nikša

  • HOF
  • *****
  • Posts: 10712
  • Reddit je keva.
    • View Profile
Re: Upraznjeno mesto
« Reply #31 on: September 08, 2020, 10:52:33 am »
Omiljence ce ostati upisan kao jedini koga je pablito izradio kao vola.

Offline Old School

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 2333
    • View Profile
Re: Upraznjeno mesto
« Reply #32 on: September 08, 2020, 11:47:06 am »
 

Sent from my MI 8 using Tapatalk


Offline omiljeni

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 7010
    • View Profile
Re: Upraznjeno mesto
« Reply #33 on: September 08, 2020, 12:18:17 pm »
Znaci video si draft order ranije, znao si vrlo dobro o cemu je rec i ako si obziljno smatrao da to ne treba, mogao si da pokrenes to pitanje

Ajde nemoj me zajebavati lorde, šta sam ja trebao uraditi? kako da reagujem? :D Tonyka je boleo kurac i tu je kraj priče. Pablo je debil i svi znamo da će se on ponašati da će se ponašati kao debil i od njega ništa normalno i ne očekuješ, ali od tonyka sam očekivao da sredi ovo. ali away. Vi svi ostali ste na autopilotu već 5 ili 10 godina i zabole vas i za vaše pickove, a kamoli za neki levi omunjeni/pablo pick. ako ja moram da crtam zašto je to menjanje draft ordera 1 ogroman bullshit, onda jebemti ligu

Ovo da sam ja napravio incident i da sam samo čekao povod da izađem iz lige su gluposti. Možda to da neko napusti draft posle 2. runde jeste incident. Mislim u normalnoj ligi, ali to se u našoj ligi ne može tako definisati jer svake godine imamo po 2-3 tima za koje draftuje neko drugi do round 3 ili 4 i onda uvek bude ma ko ga jebe neka ostale pokupi sa waivera. tako će i domoljub da uradi ove godine, nije to ništa neobično za ovu ligu. A da sam jedva čekao da napustim ligu isto nije istina. Liga je krš ali ja bolju ne igram i nedeljom sam pratio statse za ovu ligu. I pratio bih i ove godine, ali away

Ti si čuo da je Pablo mene 5 puta smarao da bacamo loptu, ali nisi čuo ostalih 45 puta. Sad ima domoljuba koji će mu biti BFF, pa ste i dalje mirni jer i ubuduće neće smarati vas. dobro ste izabrali.

A što se tiče same opklade i to da bih se ja skroz drugačije ponašao da sam dobio...jbt vi niste normalni.  :rofl:
Debil kad upre onda ne možeš da živiš od njega, ne možeš da jedeš od njega, ne možeš ni da prilegneš malo posle ručka od njega. Kladio bih se u milion eura samo da ga skinem već jednom s kurca. Pa jbt ja sam freaka do sad ofuljao za bar 30 ili 50 hiljada eura samo na takve opklade kad više ne mogu da slušam njegovo baljezganje i hoću samo da ga skinem s kurca i ponudim mu opkladu od 5000e
Treba da odem kod njega i tražim mu te pare? Pa debil poput Pabla bi to sigurno uradio, ja se odričem tih 30.000 u dobrotvorne svrhe.
to kao kad Petar neće da ruča pa mu ja kažem ako pojedeš grašak dobićeš da igraš Fortnite pola sata, a onda ga posle ručka odvedem da se igra napolje. I tehnički sam ga zajebao, ali tako moraš. sa osobama koje su petogodišnji dečaci i osobe koje imaju 35 ali su mentalno dečaci od 5 godina, onda nekad moraš i malo da mu prodaješ takve finte. Nekad se dogodi backfire pa ispadneš ti nepouzdan roditelj i djeca plaču i kmeče kao sad sa ovim pickom, ali jebiga takav je posao ni ja ga ne volim.

i pošto su u ovoj ligi takve opklade izgleda svetinja, onda sigurno nećete zaboraviti da upišete u draft order Zuji te pickove 1st i 2nd round na draftovima 2021-2026 što je osvojio na kamen papir makaze
domoljubu ionako ne trebaju pickovi jer sam mu ja u ove 2 runde izabrao dovoljno talenta da vas trsi sledećih 10 sezona bez da ikog više draftuje.

ode sad. da se ne ljubimo...


Šampion Endzone III-B lige za 2007.godinu!

Šampion Endzone III-B lige za 2021.godinu!

Offline Grandilof

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 4875
    • View Profile
Re: Upraznjeno mesto
« Reply #34 on: September 08, 2020, 01:02:28 pm »
Ja ne verujem sta citam. A i ti si na nivou ne bas petogodisnjaka, ali nije daleko... Sam si uveo embargo na trgovanje sa Pablom i onda uzmete da se cikate na Fruskoj. Odjebes ga dvaput kroz zezanciju i vise nece pitati. Kao za basket recimo, skorije nismo igrali. On prica da nas tresi godinama, a u stvari smo igrali dvaput, gde on prve godine nije mogao dobiti partiju da smo igrali ceo dan i drugi put posle rucka na 40 stepeni otprilike gde ja nisam potrcao mesecima unazad i dobio je recimo 2 partije. Ja cu reci posteno da je nereseno, a on nek prica unucima da ima niz od ko zna koliko godina nepobedivosti, bole me cose, ko je bio tu zna sta je bilo.

Kad vec pominjes Freaka i tebe, bolje da ne pricam oko cega su se njih dvojica posvadjali kod mene te je Freak ustao i otisao (izmirili su se jelte). To nije nivo ni petogodisnjaka majke mi, a orila se cela zgrada :lol:. Sta se kladis kad numes (to si pokazao kroz opklade sa mnom :P, inace ja ne shvatam ozbiljno, pa sa mnom mozes). A i jebo te pick trece runde, 'ajde da je nesto, izgubio si budi nekad pametniji od smaraca i prihvati.

Ovo za biranje posle neke runde je u pravu i ja bih ga prihvatio nazad kad bi jednom tvrdoglava mazga popustila/rekla pogresio sam sta sad. Ali avaj od toga nema nista, znajuci ga.  :D

"Philadelphia is the only city, where you can experience the thrill of victory and the agony of reading about it the next day."