Author Topic: LLL 2020  (Read 8572 times)

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Online starr

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 21031
    • View Profile
Re: LLL 2020
« Reply #70 on: December 27, 2020, 01:37:20 am »
Ovaj bethard igra kao da je jebeni hofer a Kyler ne može da se sastavi  :rant:

jbg

Online Pablo

  • HOF
  • *****
  • Posts: 12734
    • View Profile
Re: LLL 2020
« Reply #71 on: December 27, 2020, 01:57:08 am »
Svaka tebi čast kad si ga startovao. Sad kad hladne glave vratim film shvatam da su cifre pre svega plod Šenijeve dominacije nad nesretnim Kingsburijem. I ne samo to, neko treba da budem presrećan zbog onog fambla na kraju prvog, dotle je došlo.

Online starr

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 21031
    • View Profile
Re: LLL 2020
« Reply #72 on: December 27, 2020, 02:09:18 am »
Pokupio sam ga pre par nedelja samo zbog ovoga. Većina ostalih na rosteru je imala nepovoljan mečap za finale. Wilsona sam pokupio kao osiguranje za Daniela Jonesa jer je bio Q. Mora da se planira unapred...

Online starr

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 21031
    • View Profile
Re: LLL 2020
« Reply #73 on: December 27, 2020, 08:30:10 pm »
Daniel Jones chokeuje dok Baker Mayfield dominira... :lol:

Online starr

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 21031
    • View Profile
Re: LLL 2020
« Reply #74 on: December 28, 2020, 01:14:49 am »
To je to... :(

Mislim da je finale opravdalo očekivanja, gomila poena na terenu ali i na klupi, danas je pobedio bolji...

Čestitke Pablo

Meni ostaje da se nadam utešnoj tituli u drugoj be, gde trenutno dosta dobro stojim.

Offline masterplan

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 3086
    • View Profile
Re: LLL 2020
« Reply #75 on: December 28, 2020, 01:29:45 am »
Da si protiv bilo koga drugog igrao, Jones ne bi igrao danas, ti bi startovao Mayfielda i dobio bi ali Pablito je čovek koga fantasy nenormalno sere.
Lepo spavaj druže, dobri dečko naš
i dok gore sveće znaj da ima nas,
vernih istoj priči što stojimo u redu,
vidimo se uskoro u nekom nebeskom bendu

Online Pablo

  • HOF
  • *****
  • Posts: 12734
    • View Profile
Re: LLL 2020
« Reply #76 on: December 28, 2020, 03:13:42 pm »
Čestitke Pablo

 :thumbup:

Daniel Jones chokeuje dok Baker Mayfield dominira... :lol:

Pratim preko nedelje razvoj situacije i vidim da si ih rotirao u startnoj i nerviram se kako te hoće a mečevi još nisu počeli. U isto vreme ja dropujem Haskinsa jer su najavili neku suspenziju kad ono ništa i onda ga Lero pokupi samo da bi mene nervirao i lik pokida sa 34 poena očekivano. Sve u svemu nema igre kao što je fantasy ali ovo je kategorija za sebe  :mr.green:

Online Pablo

  • HOF
  • *****
  • Posts: 12734
    • View Profile
Re: LLL 2020
« Reply #77 on: December 28, 2020, 03:15:54 pm »
Jones ne bi igrao danas, ti bi startovao Mayfielda i dobio

Pošto ti je matematika slaba strana, dozvoli da ti pomognem. Rezultat bi bio 117:116 za mene. Čekalo bi se da James White izgubi fumble večeras  :j

Offline masterplan

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 3086
    • View Profile
Re: LLL 2020
« Reply #78 on: December 28, 2020, 08:39:16 pm »
Da svakako bi te usrao int Locka na kraju, ti si usranko do maximuma.

Sada bez zajebavanja, čestitam ti titulu! Ako uložiš 1856 puta više vremena u ovo nego bilo ko drugi onda je red da se to i naplati. Iako bih ja tvoj poraz iskoristio da te zajebavam minimum do jeseni, titula je svakako zaslužena. Naposletku, dobio si Betulu, a to je zajebano ovde.
« Last Edit: December 28, 2020, 08:42:34 pm by masterplan »
Lepo spavaj druže, dobri dečko naš
i dok gore sveće znaj da ima nas,
vernih istoj priči što stojimo u redu,
vidimo se uskoro u nekom nebeskom bendu

Online Pablo

  • HOF
  • *****
  • Posts: 12734
    • View Profile
Re: LLL 2020
« Reply #79 on: December 28, 2020, 09:15:20 pm »
Da svakako bi te usrao int Locka na kraju, ti si usranko do maximuma.

Ko ne zna da draftuje i igra ima pravo da se ljuti, ja jedino što mogu da ti ponudim jeste besplatna fantasy klinika, toliko valjda mogu da učinim jer me jako tišti kada vidim koliko se mučiš a rezultata nigde  :(




Imao si 1. pick na draftu i ti si uzeo DEF Arizone  :rofl: JAX je bio no-brainer, o tome smo diskutovali još u septembru, ali ne vredi objašnjavati kad već igraš koliko je bitan pre-rank...

Offline masterplan

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 3086
    • View Profile
Re: LLL 2020
« Reply #80 on: December 29, 2020, 03:14:19 pm »
Čini mi se da sam razmišljao između Det, LV  i Arizone, napravio sam lošu procenu i to je to, nema filozofiji mesta.

Ko ne zna da draftuje i igra ima pravo da se ljuti, ja jedino što mogu da ti ponudim jeste besplatna fantasy klinika, toliko valjda mogu da učinim jer me jako tišti kada vidim koliko se mučiš a rezultata nigde  :(

Prvo, ja se ne ljutim ni najmanje. Meni je ovo samo zabava, ona ne može da me ljuti. Drugo, moji rezultati su odlični proporcionalno vremenu koje utrošim da do njih dođem. Ka bih trošio upola vremena koliko vi fantasy freakovi trošite, naplatio bih to masno u dolarima, ne bih se zadovoljio osvajanjem poneke lige ovde. Čini mi se da si više puta poražen od mene ove sezone, zanimljivo da si se tek sad javio. Treće i najbitnije, ti me podsećaš na one "stručnjake" sa yahoo što serendaju i filozofiraju o nekim taktikama i izborima igrača, a poenta je da sreća utiče ovde puno više nego znanje, uz to oni ništa i ne znaju. Meni su tako predviđali sezonu bez PO u VLK, a ja bio 1. u regularnom delu sa najviše poena, ovo mi ostalo u sećanju sa recapa
Quote
Going out on a Limb
Are you willing to share your secrets? We'd love to hear what prompted you to select Diggs at No. 45, about 27 picks earlier than his ADP of 72. Projected to score 150 fantasy points this season with the Bills, he'll look to perform similarly to last year when he grabbed 63 passes for 1,130 yards and 6 TDs to post 149 fantasy points. Diggs will slot in as the No. 4 WR for Fools and Horses, according to projected points.

Epilog, Diggs ima najviše y i u top 3 WR je. Toliko o znalcima. Jedina je razlika što oni za to primaju neke pare, a ti deliš savete džabalesku.
Lepo spavaj druže, dobri dečko naš
i dok gore sveće znaj da ima nas,
vernih istoj priči što stojimo u redu,
vidimo se uskoro u nekom nebeskom bendu

Online starr

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 21031
    • View Profile
Re: LLL 2020
« Reply #81 on: December 29, 2020, 03:35:51 pm »
Gledam ovaj pregled sezone, jedino je Ulero opravdao očekivanja Yahooa... :P

Pablo i Master su overachieveri a Lord i ja smo Balleri :rock: :lol:

Online Pablo

  • HOF
  • *****
  • Posts: 12734
    • View Profile
Re: LLL 2020
« Reply #82 on: December 29, 2020, 04:27:11 pm »
Pablo i Master su overachieveri a Lord i ja smo Balleri :rock: :lol:

Čestitke Masteru što se izdigao iznad sebe i osvojio treće mesto  :smile3:

Offline ulero

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 3488
    • View Profile
Re: LLL 2020
« Reply #83 on: December 29, 2020, 05:37:12 pm »


Gledam ovaj pregled sezone, jedino je Ulero opravdao očekivanja Yahooa...
Lako je tako kad promašim tradicionalno draft, posle toga nema nazad u ovakvoj ligi :)
Čestitke svima :)