Author Topic: Fantasy Football 2012 - vreme je za promene  (Read 49999 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline zujo23

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 4318
  • Jašta, brate!
    • View Profile
Re: Fantasy Football 2012 - vreme je za promene
« Reply #70 on: November 18, 2011, 12:25:56 pm »
Kad bolje razmislim, ne svidja mi se 12 timova. Igram III-C sa 12 i nekako svi imamo dobar tim. Prvi QB je Ben a pokupio sam dobrog FA QB ( a uvek ce ih biti kad je 12 timova) i sad imam top RB-3 komada, odlicnog WR2 a prvi je Andre, top TE... Mislim da mi je ownovan svaki igrac od 75 do 99%. Presudni faktor su povrede i slicne anomalije, svi imamo vrhunske igrace, niko ziv ne moze da predvidi ko ce da ima umesto 10 25 poena.

isto se meni dešava u IIIa, ali upravo zbog toga i pričamo da, ako spustimo na 12 timova uvedemo još jednu poziciju i proširimo klupu.
Grakću gavrani -
još dublje u jaknu
uvlačim glavu.

Majčina senka
preko cele sobe -
loži peć u mraku.

"Život nam uglavnom vraća ono što dajemo drugima" - Ivo Andrić

"We make living based on what we get, and we make a life based on what we give" - Winston Churchill

Offline zujo23

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 4318
  • Jašta, brate!
    • View Profile
Re: Fantasy Football 2012 - vreme je za promene
« Reply #71 on: November 18, 2011, 12:32:10 pm »
pa ti igraj samo auction, ko ti brani?

zvanična nije obavezna.
taman će neko trebati i da odustane da se lakše uklopi u 12 timova

Toniče, da ne kažem, sodo, nemoj da izvrćeš moje reči. Nisam rekao da neću da igram zvaničnu ligu, hoću da je igram i dalje.
Grakću gavrani -
još dublje u jaknu
uvlačim glavu.

Majčina senka
preko cele sobe -
loži peć u mraku.

"Život nam uglavnom vraća ono što dajemo drugima" - Ivo Andrić

"We make living based on what we get, and we make a life based on what we give" - Winston Churchill

Offline Jason

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 999
    • View Profile
Re: Fantasy Football 2012 - vreme je za promene
« Reply #72 on: November 18, 2011, 12:33:15 pm »
Kad bolje razmislim, ne svidja mi se 12 timova. Igram III-C sa 12 i nekako svi imamo dobar tim.

Ovo ! Bravo ajs...

...razlog zasto nikako manje od 14, samo vise !! Roster mozemo i tad da prosirimo, kakve veze ima...
the loudest one in the room is the weakest one in the room

Offline Nikša

  • HOF
  • *****
  • Posts: 10713
  • Reddit je keva.
    • View Profile
Re: Fantasy Football 2012 - vreme je za promene
« Reply #73 on: November 18, 2011, 02:07:29 pm »
NE Aukciji.

Offline Reignman

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 7477
    • View Profile
Re: Fantasy Football 2012 - vreme je za promene
« Reply #74 on: November 18, 2011, 02:21:47 pm »
Igram III-C sa 12 i nekako svi imamo dobar tim.
:bigfunny:
Vidimo se u finalu onda :D

Offline Iceman

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 2393
    • View Profile
Re: Fantasy Football 2012 - vreme je za promene
« Reply #75 on: November 18, 2011, 02:43:47 pm »
Ciganine sto stockpiluje defanzive, ti ni plejofa neces videti.  :A

Offline Iceman

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 2393
    • View Profile
Re: Fantasy Football 2012 - vreme je za promene
« Reply #76 on: November 18, 2011, 02:44:33 pm »
isto se meni dešava u IIIa, ali upravo zbog toga i pričamo da, ako spustimo na 12 timova uvedemo još jednu poziciju i proširimo klupu.
Dobra zakrpa ali nije to isto.

Offline starr

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 21043
    • View Profile
Re: Fantasy Football 2012 - vreme je za promene
« Reply #77 on: November 18, 2011, 02:46:07 pm »
Kad bolje razmislim, ne svidja mi se 12 timova. Igram III-C sa 12 i nekako svi imamo dobar tim.

Najbolje da bude 16 timova pa da nakon trećeg kola povrede urnišu pola lige i pošto nema zamena da ti nesrećnici statiraju do sledeće sezone...

Offline Reignman

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 7477
    • View Profile
Re: Fantasy Football 2012 - vreme je za promene
« Reply #78 on: November 18, 2011, 02:49:31 pm »
Ciganine sto stockpiluje defanzive, ti ni plejofa neces videti.  :A
Fafaj ga kalafonjeru!

Online Marvin

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 1438
    • View Profile
Re: Fantasy Football 2012 - vreme je za promene
« Reply #79 on: November 18, 2011, 03:01:15 pm »
nije jedini, a takav glas ce otici za ne i sta smo dobili time ? mogo je barem da proba, da vidi sta je u pitanju pa tek onda da prosipa ove gluposti. jebem ti demokratiju.

Vidi, hocu malo da se pojasnim, nisam ja nezainteresovan za ovu temu.
Procito sam kako ide auction i sve to, nije bas da mi je 100% jasno, ali kapiram kako se radi. Verujem vama koji vec igrate auction u to sto pricate i koje su raznorazne prednosti auctiona, tako da ako cete da glasate za, u redu je, necu ja glasati, jer mi je u sustini sve jedno, snaci cu se kad tad.
Medjutim, sta mene najvise boli tu. Da sam ja u trecoj ligi, veruj mi, glasao bih ja za to da probamo, zvuci interesantno, pa ajde. Ja znam da vecini vas nije stalo u kojoj je ligi, ali meni jeste(Pa recite i da sam budala). Ipak to znaci nesto. Ovako, sad kad sam usao u drugu i imam solidnu sansu da udjem u prvu, ne zelim da budem degradiran jer nisam upoznat najbolje sa novim pravilima. Ne kazem da ne bih ispao ovako, ali onako mi to deluje dosta sigurnije. Znam da nema svrhe da odigramo jednu probnu godinu gde ne bi bilo ispadanja ili promotiona.
A sto kazem da ce me neko napraviti budalom, tu pre svih mislim na samog sebe. Potrosicu sve rano, dacu 80$ na odbranu jer ce da mi ostane, draftovacu 2 kickera... :D  Mogucnosti su ogromne.Znam ja da postoje mock draftovi, ali to jednostavno nije to, udje neka budala koja se sprda i to onda ne lici ni na sta.
Mike McCarthy je idiot.

Offline Polux

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 1911
    • View Profile
Re: Fantasy Football 2012 - vreme je za promene
« Reply #80 on: November 18, 2011, 03:03:37 pm »
Fafaj ga kalafonjeru!


Kaze se: čmokaj ga husaru  :D
"Не бојим се од вражјег кота, нека га је ка на гори листа, но се бојим од зла домаћега..."

Offline Reignman

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 7477
    • View Profile
Re: Fantasy Football 2012 - vreme je za promene
« Reply #81 on: November 18, 2011, 03:06:05 pm »
 :thumbsup:

Offline Iceman

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 2393
    • View Profile
Re: Fantasy Football 2012 - vreme je za promene
« Reply #82 on: November 18, 2011, 03:08:01 pm »
Fafaj ga kalafonjeru!
Evo ja se izvinjavam, povlacim rec.
Mislim ne gine ti 6 poraza, ali smoci ces snage za tu tesku, osmu pobedu.
 :A :A

Offline tonyk

  • Administrator
  • *****
  • Posts: 7335
  • Endzone is back
    • View Profile
Re: Fantasy Football 2012 - vreme je za promene
« Reply #83 on: November 18, 2011, 03:38:27 pm »
odlučite mudro, posle 4 godine nema menjanja   !!!

Offline mardok

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 4452
  • Keep walking
    • View Profile
Re: Fantasy Football 2012 - vreme je za promene
« Reply #84 on: November 18, 2011, 07:50:55 pm »
Auction: Nisam nikad ucestvovao, pa sam skeptican po tom pitanju. Nisam protiv novih stvari, ali ono kao ajde da menjamo cisto da bi menjali mi je glupo. Draft je draft.

Blind Bid: nesvidja mi se, znam da mnogli balave na njega, ali meni se ne svidja. I waiver dugo traje , npr. treba da cekam  4 dana da saznam da nisam pokupio igraca jer sam ponudio 1 $ manje i sl.

Divizije i flex idu ruku pod ruku, manja liga DA flexu. Sad u I ligi nemam ni startnu ekipu a kamoli flex.
I da igram ligu sa 3 wr i decimalama, i sasvim je zanimljivo. Igrao sam i flex, ali ovo sa 3 WR mi je skroz ok.

Offline djomlao

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 1627
  • ;)
    • View Profile
Re: Fantasy Football 2012 - vreme je za promene
« Reply #85 on: November 19, 2011, 09:35:48 pm »
Auction - ne znam. Zvuci zanimljivo, i probao bih jer nisam protiv novih stvari. Jedini problem vidim u prisutnosti na draftu. Znam da moze da se odradi pre ranking, ali mislim da to nije to i da bi bilo neophodno da svi budu prisutni.

Promena na 12 timova - moze, ako se uvede WR/TE. Protiv sam da se uvodi jos BN jer cemo se tek tad sludjivati. I da bude iskljucivo WR/TE jer mi se ne svidja opcija jos jednog RB-a. I ovako ih ima vrlo malo kvalitetnih. Povrede da i ne spominjem.
Zanimljiva mi je opcija sa slot-om jer moze da se desi da imate dva jako kvalitetna TE ( primer Gonzales i Gejts) i da jedan mora da vam duva klupu ako nema slot-a.

Divizije- zanimljiv predlog. To bi mozda  i proslo od sledece sezone, ali bi morali da povedemo racuna o obliku divizija.
Meni je zanimljivija liga od 12 timova u dve divizije. Po dve utakmice sa svakim unutar divizije i tri random sa onima iz suprotne.

I da, moj glas za decimale.

Offline Andrej

  • Starter
  • **
  • Posts: 70
    • View Profile
Re: Fantasy Football 2012 - vreme je za promene
« Reply #86 on: November 21, 2011, 09:42:51 pm »
Aukcija: ogradjujem se da nikad nisam probao ali sam u nacelu za, cini mi se da je vise skill intensive. Problem je ako mnogo duze traje, i kod drafta uvek oko 7-8 runde pocnu ljudi da kukaju kako sporo ide, a tad su najbitniji pickovi  :mr.green:

Velicina lige: 12 timova je provereno najbolji format, divizije bi bila zanimljiva promena, pa sam i da to probamo

Roster: Apsolutno sam za 3WR. To je mislim (bar je bio na pocetku) yahoo default, uvek mi je malo smetalo sto u nasim ligama nemamo 3WR, za ostale opcije nisam.

Blind bid: nije diskutabilan, ali moram da ga pohvalim - nemerljivo je bolji od waiver sistema

Izvinjavam se ako je ovo negde drugde diskutovano ali bi voleo da iskoristim priliku da prokomentarisem:

Mnogo mi smeta odustajanje u toku sezone, mislim da je to jednostavno nevaspitanje i nepostovanje ostalih ucesnika lige. Cak u I ligi trenutno imamo 2 tima koji su u ovom koli u timu imali i vise igraca na bye-u. Ma koliko da je izgubljena situacija u sezoni, elementarno postovanje je da se barem namesti tim sa aktivnim igracima, to zahteva 3 min nedeljno. Iskreno, mozda je malo surovao, ali ja sam za to da se doticni ni ne pozivaju u sl. sezonu. Ima ko hoce da se trudi tokom cele lige, a i bila bi opomena za ubuduce. Ajde de za neki survival/pickem ili slicnu zanimaciju, ali za ozbiljan fantasy je nedopustivo...

Offline tonyk

  • Administrator
  • *****
  • Posts: 7335
  • Endzone is back
    • View Profile
Re: Fantasy Football 2012 - vreme je za promene
« Reply #87 on: November 21, 2011, 11:02:15 pm »
mrzi me da citiram, ali odnosi se kombinovano na prethodnih par postova:

- prisutnost je prisutnost, kakav god bio draft. ko ne dođe uglavnom loše prolazi (posebno ako ne napravi ranking)
ali, ipak može da se kaže da je za nijansu neoprostivije ne biti na aukciji, jer to može uticati i na ostale timove (opet ću ponoviti da mi se sviđa kako je Y! rešio auto-aukciju, bar u odnosu na običnu)

- dužina drafta: po defaultu jeste aukcija duža, ali ne tako strašno, posebno ako se skrati vreme za nominaciju (i inače će moja preporuka komesarima biti da skrate vreme za pik na minut, ili bar 1:15 za obične draftove)

- što se tiče odustajanja, to sam najavio da ću pokušati da suzbijem, ali ne znam još kako ćemo to konkretno.
ne vredi nekog optiživati na osnovu jedne nedelje, uvek može nešto da iskrsne pa da se ne obavi. (iako se bar BYE može preventivno promeniti i par dana unapred).
ali ima tu nekih koji svake godine malo zaborave na tim, prvo ću takve morati da sklonim.
može da prođe neaktivnost na forumu, ali u igri nikako...
takođe, čitanje ovih mojih tema je isto plus, tj. ne veže se opravdanja tipa "nisam video"
znam da sam neki put preopširan, ali može se preleteti pogledom, možda ima nešto bitno.
što, u stvari, i nije bitno jer ti ljudi ni ne zalaze na fantasy forum skoro uopšte

i ne ustručavajte se da kažete ko nije namestio postavu, možda se neko trgne na javnu prozivku.

Offline Andrej

  • Starter
  • **
  • Posts: 70
    • View Profile
Re: Fantasy Football 2012 - vreme je za promene
« Reply #88 on: November 22, 2011, 12:08:13 am »
Uhh, moram da se ustrucavam, nisam hteo da ispadne da cinkam, ionako sam za 7 godina koliko sam na forumu(ima) imao mozda 100 postova, pa skoro niko ni ne zna za mene iako sam vec x godina u I ligi.

Poenta mog posta je bila da neaktivnost kvari kvalitet takmicenja, ali se slazem da ne moze neko da se ocenjuje na osnovu 1 nedelje. Ionako su byevi gotovi pa neaktivnost moze da se sakrije do kraja. Najbolje resenje bi bilo da komesari na kraju sezone daju ocenu o aktivnosti. Ko prati sta se desava u ligi lako moze da vidi da li neko igrao sve vreme ili nije.

Offline vladarule

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 2394
    • View Profile
Re: Fantasy Football 2012 - vreme je za promene
« Reply #89 on: November 22, 2011, 01:12:55 am »
Sto kaze Tonik mozda je preostro izbacivati ljude ali mislim da bi najbolje bilo razvrstati ljude. Oni sto su non stop aktivni, ovde mislim na namestanje rostera, fa aktivnost a ne na aktivnost na forumu, u par liga ostali u ostale pa tamo ne mora da namestaju ekipe
Vernon Davis je jedna zena i nije sluzio vojsku

Offline Nidzge

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 1122
    • View Profile
Re: Fantasy Football 2012 - vreme je za promene
« Reply #90 on: November 22, 2011, 09:30:51 am »
U potpunosti se slazem sa Andrejom. Uz to, naravno da treba izbacivati ljude ako ne namestaju postavu. Dokle vise ovako? Takvim svojim postupcima totalno razjebu ligu. Naravno, ako postoji valjan razlog ili ako postava nije namestena samo jednom, eventualno dvaput, onda moze da se progleda kroz prste. Sto rece Andrej namestanje postave oduzima 3 minuta sedmicno, tako da tesko da neko opravdanje moze to da pokrije. Ako se nekome mnogo ne igra i nije aktivan (FA, trejdovi) neka bar namesti zdravu postavu, a njegovi igraci ce se sami potruditi da ga dovedu do ispadanja iz lige.

Offline Nikša

  • HOF
  • *****
  • Posts: 10713
  • Reddit je keva.
    • View Profile
Re: Fantasy Football 2012 - vreme je za promene
« Reply #91 on: November 22, 2011, 10:21:14 am »
Ne treba izbacivati neaktivne. Napraviti im jednu ligu, ako bas oce da se igraju :D

Offline Nidzge

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 1122
    • View Profile
Re: Fantasy Football 2012 - vreme je za promene
« Reply #92 on: November 22, 2011, 10:24:15 am »
Ne treba izbacivati neaktivne. Napraviti im jednu ligu, ako bas oce da se igraju :D

Ma da kad bi to tako funkcionisalo. Na pocetku svi govore kako ce maksimalno ozbiljno odigrati, a kada krene lose onda dosta ljudi odustaje. Ako bi ih odmah na pocetku prebacio u tu "drugu" ligu niko ne bi hteo da igra.

Offline Nikša

  • HOF
  • *****
  • Posts: 10713
  • Reddit je keva.
    • View Profile
Re: Fantasy Football 2012 - vreme je za promene
« Reply #93 on: November 22, 2011, 10:26:36 am »
Ma da kad bi to tako funkcionisalo. Na pocetku svi govore kako ce maksimalno ozbiljno odigrati, a kada krene lose onda dosta ljudi odustaje. Ako bi ih odmah na pocetku prebacio u tu "drugu" ligu niko ne bi hteo da igra.

odlicno onda, problem resen.

Offline tonyk

  • Administrator
  • *****
  • Posts: 7335
  • Endzone is back
    • View Profile
Re: Fantasy Football 2012 - vreme je za promene
« Reply #94 on: November 22, 2011, 10:46:01 am »
ja sam za pravljenje što jačih i boljih liga, ali treba mi pomoć i podrška (ne THC)
u principu mogli bismo da uvedemo i zvanično pravilo da ostavljanje BYE/IR i OUT (sa izuzetkom game time) igrača u postavi povlači ispadanje iz lige, ako se to ne desi.
ili automatski pad u III ligu. nije možda fer prema aktivnim trećeligašima, ali bar će lakše izboriti višu ;)
npr. 1 put javna opomena, 2 put liga dole, 3 put 1year suspenzija.
ipak, ne treba biti previše strog, teoretski i pablo ili master mogu ponekad "zaboraviti"
ja sam sam ovo kolo ostavio breesa u timu, ali ispade bolje tako ;)

svakako ćemo se truditi da već na leto formiramo što bolje lige, a onda i malo strožije sve.
Y! sam ima za ostale sportove, možda i za NFL, opciju kad ulaziš u public ligu da biraš opuštenu ili takmičarsku ligu.

imam ja obeležene "neaktivne i sl." od pre, pa ako su i sad, onda ćao...

Offline Nidzge

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 1122
    • View Profile
Re: Fantasy Football 2012 - vreme je za promene
« Reply #95 on: November 22, 2011, 10:47:38 am »
odlicno onda, problem resen.

A ne, onda bi to bilo kao da su oni sami odustali... Moraju da budu izbaceni  :evil:

Salim se, nek Tonchy odluci sta i kako  :)

Offline tonyk

  • Administrator
  • *****
  • Posts: 7335
  • Endzone is back
    • View Profile
Re: Fantasy Football 2012 - vreme je za promene
« Reply #96 on: November 22, 2011, 10:48:54 am »
ja napisao

Offline velja

  • HOF
  • *****
  • Posts: 11697
    • View Profile
Re: Fantasy Football 2012 - vreme je za promene
« Reply #97 on: November 22, 2011, 02:26:01 pm »
-Auction nikad nisam igrao , ali ako se odluci tako nema problema....
 Iskreno malo sam skeptican jer mi na prvi pogled izgleda da aukction ZAHTEVA prisutnost i koncentraciju, a znate da  smo imali cak i preklapanje draftova...Mada nisam istrazivao kakav je "auto-pilot" kod auction liga...
-12 timova mi je OK
-Blind bid OK
 

Offline Pablo

  • HOF
  • *****
  • Posts: 12753
    • View Profile
Re: Fantasy Football 2012 - vreme je za promene
« Reply #98 on: November 22, 2011, 04:35:10 pm »
Sad ces kao nagradu dobiti do TNF-a dynasty analizu, pa ce ti biti jasnije zasto ce Poletarci da poderu Jackalse 30 razlike.

Omiljeni pojasnio:



 :lol:

Offline spopov

  • Starter
  • **
  • Posts: 73
    • View Profile
Re: Fantasy Football 2012 - vreme je za promene
« Reply #99 on: November 24, 2011, 06:06:04 pm »
Ovo ! Bravo ajs...

...razlog zasto nikako manje od 14, samo vise !! Roster mozemo i tad da prosirimo, kakve veze ima...

I ja sam uvek za to da bude vise timova.
Vise dodje do izraza znanje igraca i NFL-a, a ne ono, malo timova  :bb, i svi imaju brand name igrace....GLUPOST!!!

Offline Jason

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 999
    • View Profile
Re: Fantasy Football 2012 - vreme je za promene
« Reply #100 on: November 24, 2011, 06:26:59 pm »
I ja sam uvek za to da bude vise timova.
Vise dodje do izraza znanje igraca i NFL-a, a ne ono, malo timova  :bb, i svi imaju brand name igrace....GLUPOST!!!

Napravicu Endzone Fantasy Stranku EFS...prebacicemo cenzus

 :rock:
the loudest one in the room is the weakest one in the room

Offline markos

  • Starter
  • **
  • Posts: 175
    • View Profile
Re: Fantasy Football 2012 - vreme je za promene
« Reply #101 on: November 29, 2011, 06:18:59 pm »
Zasto uopste pitati ljude da li zele promene sto se tice nacina draftovanja i ostalih bitnijih stvari ?

Da li neko pita korisnike facebook-a da li su za to da dodje do promena u finkcionalnom i vuzuelnom smislu  ? pa kada bi ih pitali,facebook bi verovatno izgledao kao i pre 6-7 godina.

Moramo da pratimo trendove u fantasy svetu.

Ja zam za to,da se odredi tim ljudi, tipa tonyk,nidzge,i jos neki bitniji ljudi,koji ce svake godine medju sobom odlucitvati sta cemo promeniti u ligi ( pracenjem standarda fantasy sveta ),i koji ce na vreme obavestiti ljude za te promene koje ce se desiti.

Naravno,da ti ljudi osmile plan izmena za buducnost,a takodje i da ne menjamo stvari po svaku cenu,nego samo ako se to pokaze kao dobra stvar u fantasy svetu.


Offline tonyk

  • Administrator
  • *****
  • Posts: 7335
  • Endzone is back
    • View Profile
Re: Fantasy Football 2012 - vreme je za promene
« Reply #102 on: November 29, 2011, 10:10:54 pm »
e Markose, da smo mi facebook, lako bi sve ;)

a što ne pitati? interesuje me, a lepo sam rekao da je anketnog tipa, i da ne mora biti uzeto u obzir.
ja sam uvek za praćenje trendova, u fantasy smislu.

naravno da ne menjamo ništa po svaku cenu, nego tek kad se to pokaže kao pozitivno
dobra stvar je što imamo gomilu liga gde se mogu testirati neke promene, kako bi imali iskustva sa njima.

što se ove teme tiče, na osnovu vaših mišljenja, i moje procene, trenutno ovako stoje stvari:
- niste spremni za aukciju, pa to nećemo svakako.
- lige od 12 timova su nišle na ogromnu podršku, i to ću smatrati preporukom (uz pominjane promene rostera, to još nisam načisto koje konkretno), ali neću na silu smanjivati lige, to bi se kosilo sa principod da nema promena u toku sezone.
ušli smo u sezonu sa informacijom da 6 ljudi ispada, a po troje napreduje, i tako će i biti u načelu.
međutim, najavljene rigoroznije mere i rokovi kod prijava mogu lako neke takmičare "eliminisati" i onda ću sprovesti smanjenje najverovatnije.
- divizije, iako nije ideja naišla na neku podršku, smatram ih samo kozmetičkom promenom (iako mnogi imaju otpor jer misle da je to neka nauka, ili kvazi nuklearna fizika što bi rek'o nidžge) i nemojte se začuditi ako na svoju ruku uvedem bar 2 divizije.
- extra BN, to je isto skoro izvesno, bilo da lige ostanu 14, ili se smanje na 12.
- dilema je da li treći WR ili WR/TE slot
- decimale nisu interesantne, očigleno

Offline zujo23

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 4318
  • Jašta, brate!
    • View Profile
Re: Fantasy Football 2012 - vreme je za promene
« Reply #103 on: November 29, 2011, 10:25:34 pm »

- dilema je da li treći WR ili WR/TE slot


Ako će već da bude flex slot, trebalo bi da bude trojna opcija, tj. da bude WR/TE/RB slot
Grakću gavrani -
još dublje u jaknu
uvlačim glavu.

Majčina senka
preko cele sobe -
loži peć u mraku.

"Život nam uglavnom vraća ono što dajemo drugima" - Ivo Andrić

"We make living based on what we get, and we make a life based on what we give" - Winston Churchill

Offline vladarule

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 2394
    • View Profile
Re: Fantasy Football 2012 - vreme je za promene
« Reply #104 on: November 29, 2011, 10:39:48 pm »
Ako će već da bude flex slot, trebalo bi da bude trojna opcija, tj. da bude WR/TE/RB slot
+1
S'tim sto sam ja pre za bilo kakav flex nego za samo WR
Vernon Davis je jedna zena i nije sluzio vojsku