Poll

Šta će biti od NFL sezone

Sve kao i uvek
3 (17.6%)
Biće sezona, ali bez publike
6 (35.3%)
Biće pomeren početak za sredinu oktobra
2 (11.8%)
Biće odloženo do daljneg
4 (23.5%)
Sezona 2020 otkazana
2 (11.8%)

Total Members Voted: 17

Voting closed: July 31, 2020, 03:39:44 pm

Author Topic: NFL season in doubt?!?  (Read 6099 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Pablo

  • HOF
  • *****
  • Posts: 12734
    • View Profile
NFL season in doubt?!?
« on: June 20, 2020, 03:39:44 pm »
Coronavirus task force member Dr. Anthony Fauci believes the NFL will have a difficult time playing the 2020 season unless it is conducted in a "bubble" environment.
"Unless players are essentially in a bubble — insulated from the community and they are tested nearly every day — it would be very hard to see how football is able to be played this fall," Fauci said. "If there is a second wave, which is certainly a possibility and which would be complicated by the predictable flu season, football may not happen this year." It could be argued that Fauci is just stating the obvious, but at least publicly, the NFL has not even considered the possibility. The league has gone to great pains to insist the season will go off as scheduled, albeit likely without fans. Hopefully the NFL is doing more planning behind the scenes than what has been reported publicly. The league's vast number of personnel would make a bubble extraordinarily difficult to pull off. 



Ja sam verovao da će Ameri ovo staviti pod kontrolu, ali brojke govore da koronica putuje po preriji kako joj se ćefne. Sad već postajem malo zabrinut da sve ovo neće biti onako kako svi mi želimo i očekujemo...

Offline Sundjer Bob Kockalone

  • HOF
  • *****
  • Posts: 14999
  • Jedni čovek kome ljudi veruju!
    • View Profile
Re: NFL season in doubt?!?
« Reply #1 on: June 20, 2020, 05:43:35 pm »
Videćemo kako će se završiti NBA sezona. Ako sve prođe u najboljem redu, organizovaće se NFL sezona po uzoru na NBA. Ako bude bilo problema, početak sezone će biti pomeren za početak. Ako situacija i dalje bude epidemiološki loša, otkazaće se sezona. Ili će se igrati u Srbiji pred punim stadionima.
Do kada ćemo morati da peremo ruke, zna li se šta?
Amerika, za razliku od Srbije, nema dovojan broj testova na korona virus.

Offline starr

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 21031
    • View Profile
Re: NFL season in doubt?!?
« Reply #2 on: June 20, 2020, 06:07:23 pm »
Videćemo kad krene trening kamp kakva će biti situacija po klubovima. Koliko će biti zaraženih igrača, trenera, pomoćnih radnika...

Glasao sam za opciju bez publike ali verujem da će izmisliti neko rešenje sa ograničenom posetom.

Offline starr

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 21031
    • View Profile

Offline Pablo

  • HOF
  • *****
  • Posts: 12734
    • View Profile
Re: NFL season in doubt?!?
« Reply #4 on: June 20, 2020, 11:47:03 pm »
Oduvek sam se pitao šta u stvari znači reč "optimistic" na zvaničnom nivou tj na čemu se zasniva...

Offline starr

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 21031
    • View Profile
Re: NFL season in doubt?!?
« Reply #5 on: June 21, 2020, 12:17:44 am »
Verovatno imaju stručnjake na osnovu čijih mišljenja donose zaključke. Ne znam šta bi drugo moglo da bude.

Offline omiljeni

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 7010
    • View Profile
Re: NFL season in doubt?!?
« Reply #6 on: June 25, 2020, 04:39:31 pm »
Cowboys-Steelers Hall of Fall Game being called off; enshrinement ceremony postponed


Šampion Endzone III-B lige za 2007.godinu!

Šampion Endzone III-B lige za 2021.godinu!

Offline Pablo

  • HOF
  • *****
  • Posts: 12734
    • View Profile
Re: NFL season in doubt?!?
« Reply #7 on: July 05, 2020, 09:57:56 pm »
 ::)

Verovatno imaju stručnjake na osnovu čijih mišljenja donose zaključke. Ne znam šta bi drugo moglo da bude.

Speaking to Profootballtalk, an anonymous GM said the league's communication on the COVID-19 pandemic has been "virtually nonexistent."

“Most head coaches and General Managers get info from (PFT) or Twitter," the GM claimed. “I would love to be told what we can and can’t do, so we can plan and figure things out," were the words of a head coach. "When the league office sets boundaries, they just think you magically know what to do.” The coach believes the successful draft was the "worst thing that happened" because commissioner Roger Goodell "thinks he’ll be right on moving ahead toward the season.” There is some melodrama in these statements, but so far the league's approach to the pandemic has been one of blunt force. That might work in a practice-less offseason, but reality is rapidly setting in. Every other North American sports league has blundered into one disaster after another as they attempt to restart play. The NFL is sorely mistaken if it thinks it can avoid that same fate without a comprehensive plan.

Offline starr

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 21031
    • View Profile
Re: NFL season in doubt?!?
« Reply #8 on: July 05, 2020, 10:14:18 pm »
Mene sad zanima ko je taj anonimni GM :lol:

U stara dobra vremena Al Davis se ne bi krio iza novinara nego bi izašao i javno rekao sve ovo. Ako bih trebao sada da se kladim na nekoga, moj pik bi bio Mickey Loomis.

Offline Sundjer Bob Kockalone

  • HOF
  • *****
  • Posts: 14999
  • Jedni čovek kome ljudi veruju!
    • View Profile
Re: NFL season in doubt?!?
« Reply #9 on: July 05, 2020, 11:41:43 pm »
Ma ko zna da li je neko od GM-a zaista to i rekao. Kad krenu sa anonimnim izvorima, najbolje je preskočiti ceo tekst. Bar mi to treba da znamo.
Do kada ćemo morati da peremo ruke, zna li se šta?
Amerika, za razliku od Srbije, nema dovojan broj testova na korona virus.

Offline Pablo

  • HOF
  • *****
  • Posts: 12734
    • View Profile
Re: NFL season in doubt?!?
« Reply #10 on: July 08, 2020, 03:10:33 am »
Ne sumnjam u PFF a još manje u RW. NFLov optimizam se svodi na puku nadu da će se sve samo od sebe srediti do određenog trenutka. Nikakvi stručnjaci ne postoje koji mogu da predvide dokle će dogurati ovo ludilo od lažne političke korektnosti koje služi za razbuktavanje korone i produžavanje pandemije u usa. Do početka "protesta" sam verovao da će biti sezone bez publike, sada već počinjem ozbiljno da sumnjam... Kako oni misle da otvore kampove krajem jula u glavu mi ne ide...

Offline starr

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 21031
    • View Profile
Re: NFL season in doubt?!?
« Reply #11 on: July 08, 2020, 09:33:31 am »
Šta je lažna politička korektnost? :hm:

Offline omiljeni

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 7010
    • View Profile
Re: NFL season in doubt?!?
« Reply #12 on: July 08, 2020, 12:11:12 pm »
ma pablo je ošamućeno čeljade. najveće provale na ovom forumu su nastajale kad on odluči da prožima velike istine i krupne teme

no nebitno to, otprilike se prvog dana znalo da sezona verovatno neće početi na vreme u septembru. već u oktobru/novembru, a onda ni kampovi neće biti u avgustu nego će i njih pomeriti tako da počnu mesec dana pre kickoff game
verujem da razmatraju i opciju da se igra na proleće, da počne sezona krajem januara/početkom februara. sve naravno zavisi kako će se razvijati situacija, možda do tad bude i neka vakcina. sad u USA piče 650-700k testova dnevno, do oktobra novembra će to da bude dosta preko miliona pa će i to biti faktor. od novembra će verovatno da budu lockdowns u celoj evropi i USA, kao u martu/aprilu, ko zna kako će to da izgleda


Šampion Endzone III-B lige za 2007.godinu!

Šampion Endzone III-B lige za 2021.godinu!

Offline vladarule

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 2394
    • View Profile
Re: NFL season in doubt?!?
« Reply #13 on: July 08, 2020, 12:26:40 pm »
Šta je lažna politička korektnost? :hm:

Kad Washington menja ime ne zbog toga sto je uvredljivo za indijance nego zbog pritiska javnosti i mogucnosti da izgube dosta novca? Kad Deshaun Jackson izbaci rasisticki post al nema veze sa klecanjem i skoro niko od onih koji su napadali Brees-a to i ne pomene jer ta vrsta rasizma nije sad u modi??
Vernon Davis je jedna zena i nije sluzio vojsku

Offline Nikša

  • HOF
  • *****
  • Posts: 10712
  • Reddit je keva.
    • View Profile
Re: NFL season in doubt?!?
« Reply #14 on: July 08, 2020, 12:37:00 pm »
Da da, i zbog toga treba uvek cutati na belosmecarske uzuse, jer je to postalo normalno pre par vekova.

Offline starr

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 21031
    • View Profile
Re: NFL season in doubt?!?
« Reply #15 on: July 08, 2020, 12:56:45 pm »
Kad Washington menja ime ne zbog toga sto je uvredljivo za indijance nego zbog pritiska javnosti i mogucnosti da izgube dosta novca? Kad Deshaun Jackson izbaci rasisticki post al nema veze sa klecanjem i skoro niko od onih koji su napadali Brees-a to i ne pomene jer ta vrsta rasizma nije sad u modi??

Washington menja ime zbog pritiska sa strane i zbog toga što mogu da izgube mnogo novca. Sam si to rekao. I onda si to nazvao - lažna politička korektnost. Ne razumem čija je to lažna politička korektnost. Od onih koji traže promenu? Od onih koji ne žele da promene ali su prisiljeni? Od nekih trećih?

Uostalom, pritisci da se promeni ime postoje bukvalno od samog nastanka kluba. Samo su vremenom postali veći.

Deshauna su svi živi napadali, išao na bukvicu kod gazde, izvinjavao se, poslali ga na prevaspitavanje kod nekog rabina... Breesa niko ništa nije terao, njemu niko ne može da naredi, može samo da mu objasni i da ga zamoli da promeni mišljenje. Ne znam kako ne vidiš dvostruke standarde u tim slučajevima. Nije bilo na istom nivou ispraćeno samo zato što Jackson nije ni blizu poznat kao Brees.

Offline vladarule

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 2394
    • View Profile
Re: NFL season in doubt?!?
« Reply #16 on: July 08, 2020, 01:08:01 pm »
Kako cija, pa Snyderova. Ili ti mislis da je on postao manji rasista nego pre dva meseca? I svih tih koji cine isprazne gestove da bi dobili poene a u sustini se nista ne menja. I to je problem, nista se ne menja, crnci i manjine i dalje nece imati jednaka prava u americi al je sve lepo je Wash vise nije Redskins...

A kad smo kod poredjenja Breesa i Jacksona Brees nije rekao nista rasisticki, ni priblizno. Ovaj je "citirao" Hitlera i ti poredis te dve stvari  :palm: :palm:

Da da, i zbog toga treba uvek cutati na belosmecarske uzuse, jer je to postalo normalno pre par vekova.

Kakve pa ovo veze ima sa bilo cim, problem je sto je sve ovo lazno. Zato i lazna politicka korektnost. Nista se ne menja, niko ne snosi odgovornost za sve te uzase. Samo se ide uz dlaku...
Vernon Davis je jedna zena i nije sluzio vojsku

Offline Pablo

  • HOF
  • *****
  • Posts: 12734
    • View Profile
Re: NFL season in doubt?!?
« Reply #17 on: July 08, 2020, 01:09:03 pm »
Ono što je rule rekao... ne postoji ništa što oni neće da urade ako to donosi profit. Gadi mi se nfl zbog te mračne strane.


Kada je Kapernik počeo svoj bunt a Trump osudio, ovi iz NFLa su krenuli da podržavaju Kapa sve dok nisu videli da rejting pada, gledaoci ne podržavaju klečanje a profit opada pa su ovi iz NFLa brže bolje krenuli sa akcijom proterivanja klečanja za vreme himne. Sada je taktika bila obrnuta, hteli su od starta da se ograde od klečanja i protesta samo da bi shvatili da gledalaca neće ni biti, da rejting trenutno nije faktor itd pa obrnuli ćurak za 100%

Offline Nikša

  • HOF
  • *****
  • Posts: 10712
  • Reddit je keva.
    • View Profile
Re: NFL season in doubt?!?
« Reply #18 on: July 08, 2020, 01:21:02 pm »
Uh Pablito, mogao bi procitati nesto o free marketu. Preporucujem ti dzankija Djordana Pitersona

Offline omiljeni

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 7010
    • View Profile
Re: NFL season in doubt?!?
« Reply #19 on: July 08, 2020, 01:29:48 pm »
pablo botina sa vječitom stravom da će neđe neko nešto zaraditi.   :lol:

ceo svet: dolazi pandemija, umreće milioni ljudi
pablo: mamu im jebem neko će zaraditi. sigurno je to zavera neka u vezi bitkoina

ceo svet: ajte više u pičku materinu i vi i taj naziv tima, ajde menjajte to
pablo: gadi mi se sve ovo neko će se ovajditi

Kakve pa ovo veze ima sa bilo cim, problem je sto je sve ovo lazno. Zato i lazna politicka korektnost. Nista se ne menja, niko ne snosi odgovornost za sve te uzase. Samo se ide uz dlaku...
akcija je lažna jer suštinski neće ništa promeniti? šta vi očekujete od NFL u pogledu problema sa rasizmom, a da je to dovoljno konkretno? da kaepernick upali dajca i razvozi puške i municiju od stadiona do stadiona i svuda naoruža po 80 ljudi, pa da se krene u akciju?


Šampion Endzone III-B lige za 2007.godinu!

Šampion Endzone III-B lige za 2021.godinu!

Offline Pablo

  • HOF
  • *****
  • Posts: 12734
    • View Profile
Re: NFL season in doubt?!?
« Reply #20 on: July 08, 2020, 01:37:22 pm »
Uh Pablito, mogao bi procitati nesto o free marketu.

Dobro si me podsetio na novo NFL pravilo da moraju biti bar 3 manjinska (obavezno 1 crnac afroamerikanac, 1 mexikanac i 1 indijanac) kandidat za HC intervju. Dodao bih ubuduće 1 ženu 1 LBGT predstavnik...

Jugoslovenski nacionalni ključ all over again...

Offline vladarule

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 2394
    • View Profile
Re: NFL season in doubt?!?
« Reply #21 on: July 08, 2020, 01:37:43 pm »
Nista ne ocekujem od NFL-a u pogledu sa rasizmom, zato i kazem da je to cime se oni bave forma a ne sutina. Mada mozda bi za pocetak mogli da prestanu da kaznjavaju tog Kaepernika?? To bi mozda i bio korak u pravom smeru. Ime Redskins svakako treba promeniti, trebalo ej to uraditi mnogo dvano. Problem je sto se menja sada i sto se to predstavlja kao neka pobeda... I mi uopste ne pricamo dal treba resavati problem rasizma, il dal NFL treba da ucestvuje u tome. Pricamo dal postoji lazna politicka korektnost, i vi ste mnogo naivni ako mislite da je sve ovo iz srca i dobre duse...
Vernon Davis je jedna zena i nije sluzio vojsku

Offline Nikša

  • HOF
  • *****
  • Posts: 10712
  • Reddit je keva.
    • View Profile
Re: NFL season in doubt?!?
« Reply #22 on: July 08, 2020, 01:49:34 pm »
Ovan suMlja

Offline omiljeni

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 7010
    • View Profile
Re: NFL season in doubt?!?
« Reply #23 on: July 08, 2020, 01:50:07 pm »
ovo kao onaj što tuče pivu ispred radnje i objašnjava drugarima kako su mnogo naivni jer veruju nešto nešto
jbt kao da smo juče počeli da pratimo NFL i ne znamo da je ovaj izjavljivao da tim nikad neće menjati ime, a sad odjednom menja i ti nama sad treba da objasniš da on nije baš full u tome. baš ti hvala, da ne bi tebe mi bi mislili da se on preobratio.
dobio je po njuškici i povukao se u kućicu, mala pobeda ali pobeda. 

a tek pablo sa tezama kad je kaepernick klečao tad su postojali ratings, a sad neće postojati.
ali njemu je lepo, još kad šolak otključa brazzers biće ko u raju


Šampion Endzone III-B lige za 2007.godinu!

Šampion Endzone III-B lige za 2021.godinu!

Offline Pablo

  • HOF
  • *****
  • Posts: 12734
    • View Profile
Re: NFL season in doubt?!?
« Reply #24 on: July 08, 2020, 01:52:21 pm »
Pao server na fortniteu?  :hm:

Offline vladarule

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 2394
    • View Profile
Re: NFL season in doubt?!?
« Reply #25 on: July 08, 2020, 01:52:43 pm »
Pa cek jel onda to lazna politicka korektnost ili nije?
Vernon Davis je jedna zena i nije sluzio vojsku

Offline tonyk

  • Administrator
  • *****
  • Posts: 7335
  • Endzone is back
    • View Profile
Re: NFL season in doubt?!?
« Reply #26 on: July 08, 2020, 01:59:00 pm »
Preterana i obesmišljena jeste.
Oko lažne se nećete dogovoriti nikad

Offline omiljeni

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 7010
    • View Profile
Re: NFL season in doubt?!?
« Reply #27 on: July 08, 2020, 02:11:26 pm »
brt meni ovo rasprava za 2. razred gimnazije kad smo otkrili neke nepravde i želimo da menjamo svet
koga briga šta snyder misli između svoja 4 zida. nećeš ti nikad moći da nateraš svaku budalu da promeni stav, ali za početak će biti dovoljno da svi vide kako se on polunjio i otišao u kućicu. a suštinske promene koje obuhvataju i to da vlasnik tima bude normalno čeljade, pa to možda za 50 ili 100 godina kad bude unuk ili praunuk in charge.

ni moj drugar ne voli da veže pojas u autu, pa veže. jel to lažno poštovanje propisa? jeste lažno i neiskreno i on to radi samo da bi zaradio, ali u suštini nikog ne boli kurac za to sve dok on to veže.


Šampion Endzone III-B lige za 2007.godinu!

Šampion Endzone III-B lige za 2021.godinu!

Offline vladarule

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 2394
    • View Profile
Re: NFL season in doubt?!?
« Reply #28 on: July 08, 2020, 02:17:06 pm »
Dobro znaci postoji al tebe boli kurac? I koj djavo si me napadao onda sto sam objasnio Starom sta je to?
Vernon Davis je jedna zena i nije sluzio vojsku

Offline omiljeni

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 7010
    • View Profile
Re: NFL season in doubt?!?
« Reply #29 on: July 08, 2020, 02:32:32 pm »
nisam te ja ništa terao. ne znam ni šta kažeš da postoji. lažna politička korektnost?
pa postoji u toj meri u kojoj i vezivanje pojasa možemo nazvati zarađivanjem. ljudi prosto poštuju neka pravila iako im se to baš i ne dopada.
možda ti i pablo još niste shvatili ali civilizacija tako funkcioniše. da nije dozvoljeno svakoj budali da budu iskrenaTM i radi šta hoće.
i ja sam lažno politički korektan i lažni monogamista, ako shvataš šta oću da kažem, ali jebiga strah od hanume je realan i ja se pokunjim i odem u kućicu umesto da budem iskren pa slušam svoje porive i salećem svaku drugu ženu koju sretnem.


Šampion Endzone III-B lige za 2007.godinu!

Šampion Endzone III-B lige za 2021.godinu!

Offline vladarule

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 2394
    • View Profile
Re: NFL season in doubt?!?
« Reply #30 on: July 08, 2020, 02:37:38 pm »
Ako cemo sa analogijom o vezivanju pojasa, vecina ovih gestova je kao da tvoj drug nosi majcu na kojoj je nacrtan pojas al ajde tebi je to dovoljno za pobedu...
Vernon Davis je jedna zena i nije sluzio vojsku

Offline omiljeni

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 7010
    • View Profile
Re: NFL season in doubt?!?
« Reply #31 on: July 08, 2020, 02:46:08 pm »
ma svima je dovoljno za pobedu, pa i njemu. sve dok ga milicajac ne zaustavi i napiše mu kaznu i onda ovaj više ne zarađuje, nego gubi

aj sad stvarno da prestanemo. rekoh već, rasprava za 2. razred gimnazije kad otkriješ da postoje i loši ljudi pa kreneš da brainstormuješ kako bi trebali da rešimo taj problem i nisi zadovoljan polovičnim rešenjima i ničim manjim od menjanja sveta



Šampion Endzone III-B lige za 2007.godinu!

Šampion Endzone III-B lige za 2021.godinu!

Offline vladarule

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 2394
    • View Profile
Re: NFL season in doubt?!?
« Reply #32 on: July 08, 2020, 02:48:31 pm »
polovičnim rešenjima
Lazna politicka korektnost. pozz
Vernon Davis je jedna zena i nije sluzio vojsku

Offline omiljeni

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 7010
    • View Profile
Re: NFL season in doubt?!?
« Reply #33 on: July 08, 2020, 02:55:09 pm »
 :(

da, trebali su mu oteti tim i dati ga nekoj ljudini, liberalu iz microsofta koji ima da plati 5 milijardi za tim
šteta jedino što ga nisu uhvatili s prstima u medu nego ga klepaju ovako u sivoj zoni

u18 forum :yawn:


Šampion Endzone III-B lige za 2007.godinu!

Šampion Endzone III-B lige za 2021.godinu!

Offline starr

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 21031
    • View Profile
Re: NFL season in doubt?!?
« Reply #34 on: July 08, 2020, 02:57:10 pm »
Pa cek jel onda to lazna politicka korektnost ili nije?

Nije. A i sam si to rekao, menja zbog PRITISKA. Pritisak nije isto što i politička (ne)korektnost. Ne menja zbog prave, lažne, zelene ili ljubičaste političke korektnosti. Menja zbog pritiska javnosti. Možeš da kažeš da je javnost lažno politički korektna ako traže od Snajdera da promeni ime a oni sami im aktivno na neki način otežavaju život. Sasvim je verovatno da se među najglasnijima nalaze i takvi. Npr političari koji traže promenu naziva Redskinsa a sami su lobirali i izglasali da se izgradi naftovod kroz zaštićeni rezervat na teritoriji plemena Dakota.

Lažna politička korektnost je i kada NFL u oktobru prodaje roze dresove i govori da prihodi idu u borbu protiv raka, a u stvari samo zanemariv deo novca završi tamo a većina ostane u njihovim džepovima.

Kada Snajder za par nedelja izda saopštenje u kom kaže da sa ponosom menja ime u XYZ, to neće ni tada imati veze sa lažnom ni pravom politikom korektnošću, to će biti njegovo potpisivanje kapitulacije.