Author Topic: Superliga Srbije  (Read 619256 times)

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Offline Polux

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 1911
    • View Profile
Re: Jelen Superliga Srbije
« Reply #1015 on: May 21, 2012, 04:39:18 pm »
Cigani nastavljate sa raspadom.
Ja sam midlio da cemo mi, ako se promeni vlast, pre u bunar, ali vi ste bez konkurecije na domacim prostorima  :D

Cujem da je u nastavku nebitnog strajka fudbalera, pomocni trener Marovic dao ostavku.
"Не бојим се од вражјег кота, нека га је ка на гори листа, но се бојим од зла домаћега..."

Offline Palmer

  • Starter
  • **
  • Posts: 250
    • View Profile
Re: Jelen Superliga Srbije
« Reply #1016 on: May 21, 2012, 04:44:05 pm »
vidi komsije, sto skrecu temu sa snajderovog filma  :zvizdanje:
:rofl: :rofl: :rofl:
Malo je ruznjikava, ALI IMA DOOOOBRU DUSU  :1:

Offline Palmer

  • Starter
  • **
  • Posts: 250
    • View Profile
Re: Jelen Superliga Srbije
« Reply #1017 on: May 21, 2012, 10:04:14 pm »
milijas is back...tek ce sad ekipa da trci vise  :lol:
:rofl: :rofl: :rofl:
Malo je ruznjikava, ALI IMA DOOOOBRU DUSU  :1:

Offline chkode

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 3003
    • View Profile
Re: Jelen Superliga Srbije
« Reply #1018 on: May 22, 2012, 11:49:51 am »
milijas is back...tek ce sad ekipa da trci vise  :lol:
:rock:

Offline ibanez

  • Starter
  • **
  • Posts: 407
    • View Profile
Re: Jelen Superliga Srbije
« Reply #1019 on: May 22, 2012, 01:25:11 pm »
Trcace vise oni koji igraju u veznom redu pored njega  :hm:

Offline chkode

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 3003
    • View Profile
Re: Jelen Superliga Srbije
« Reply #1020 on: May 23, 2012, 06:57:15 pm »
evo ovako nas predsendik misli na nas...
Upravo stiglo na mejl:

Postovani clanovi Crvene zvezde,

od subote 26. maja do ponedeljka 28. maja odrzace se neposredni izbori za predsednika i Skupstinu FK Crvena zvezda, prvi put u istoriji naseg kluba.

Tih dana svako od nas odlucivace o buducnosti kluba i birati ljude za koje smatramo da ce na najbolji moguci nacin da vode Crvenu zvezdu. Mi smo veliki narodni klub iza koga stoji visemilionski pokret pristalica i spadamo u malu grupu privilegovanih, velikih, evropski klubova koji na ovaj nacin biraju rukovodstvo. Ponosan sam na cinjenicu da ce svaki nas clan sa uredno placenom clanarinom moci da bira rukovodstvo svog kluba i da to nece raditi interesne grupe, uticajni pojedinci ili centri moci van naseg kluba. Na ovim izborima ce glasati oko deset hiljada clanova a verujem da cemo na sledecim izborima imati bar 50 hiljada clanova sa pravom glasa. Radicemo predano na tome jer ja verujem u ovaj sistem i ponosan sam sto sam inicirao njegovo uvodjenje i zauvek obezbedio da o sudbini Zvezde odlucuju samo Zvezdasi.

Dosao sam na celo kluba pre tri godine na izborima na kojima nisam imao protivkandidata. Situacija u klubu je bila takva da niko nije zeleo da vodi Crvenu zvezdu. Necu preterati ako vam kazem da nam je pretio raspad, mozda cak i gasenje. Kada su me prijatelji, od kojih su vecina bivsi saigraci, pozvali da se kandidujem za predsednika kluba nisam razmisljao ni casa, niti mi je teska situacija u kojoj se Crvena zvezda nalazila bila prepreka. Rastao sam uz klub i naucen sam da budem uz njega i kada je dobro, i kada je lose. Ja sam vojnik Crvene zvezde i uvek sam uz klub, kao predsednik kluba ili kao navijac na tribini. Velika je cast biti predsednik Zvezde i ponosan sam na cinjenicu da sam imao tu privilegiju u zivotu bez obzira na okolonosti u kojima se to dogodilo. Mislim da je veoma vazno da predsednik Zvezde, bez obzira ko je, postuje svoj klub, da na nas stadion ulazi sa postovanjem prema imenu, grbu i tradiciji i da bude svestan odgovornosti koja se nalazi na njemu. Nazalost u proslosti to nije bio uvek slucaj i to jedan od razloga problema koje i danas imamo. Verujem da smo i to zauvek promenili te da Crvena zvezda vise nikada nece imati predsednika koji ne umire za svoj klub.

Kada sam dosao na celo kluba nisam ni sam bio dovoljno upoznat u kakvim se problemima Crvena zvezda nalazi. Jednostavno niko nije zeleo ili nije mogao da nam da tacne podatke o stanju u kome se klub nalazi. Skoro citavu prvu godinu mandata moji saradnici i ja proveli smo utvrdjujuci kome je sve Zvezda duzna, kakvi su sve ugovori potpisivani, kome su date menice i kakvi nas problemi cekaju.

Kada sam predstavio svoj program secam se da su se mnogi podsmevali obecanju da cemo imati preko deset hiljada pretplatnih karata, da cemo vratiti publiku na stadion, da cemo imati najjaci sponzorski pul i da cemo finansijski stabilizovati klub. Pa da podjemo od onoga sto uz igrace cini klub – od publike. Crvena zvezda je u ovoj sezoni drugi klub u bivsoj istocnoj Evropi po gledanosti odmah iza ukrajinskog Sahtjora, imamo preko deset hiljada pretplatnih karata u sezoni u kojoj ne igramo evropsko takmicenje i o atmosferi na nasem stadionu se prica sirom fudbalske Evrope. Posebno sam ponosan na porodicnu tribinu na istoku koja je puna roditelja sa decom. Zvezda je najgledaniji klub kako na svom stadionu, tako i na gostovanjima a prenosi nasih utakmica imaju ubedljivo najvecu gledanost u Srbiji. To je nasa snaga i nasa velika zajednicka pobeda.

Ponosan sam na uspeh koji je ostvarila nasa uprava u dovodjenju sponzora u klub. Kada sam pre tri godine postao predsednik nismo imali nijednog sponzora a nekoliko godina ranije imali smo generalnog sponzora koji nije placao novcem za to vec davanjem usluga!? Danas, nas klub ima najveci sponzorski pul u ovom delu Evrope koji predvodi nas generalni sponzor, najveca svetska kompanija Gazprom. Ponosni smo na cinjenicu da ova kompanija osim Crvene zvezde sponzorise jos samo dva kluba u citavom svetu – nemacki Salke i ruski Zenit. Osim Gasproma u nasem sponzorskom pulu se nalaze velike kompanije poput Telekoma i Hjundaia kao desetine manjih kompanija. Danas smo klub sa najvecim prihodima od sponzora u ovom delu Evrope. Zao mi je sto veci deo toga sto zaradimo ide na otplatu starih dugova, ali jednom ce se i to zavrsiti. Zajedno sa velikim Zvezdasem i predsednikom Sportskog drustva prof. dr Petrom Skundricem nedavno sam potpisao Memorandum o novom ugovoru sa ruskom kompanijom Gasprom. U toku su pregovori sa jos najmanje tri velika inostrana sponzora iz Rusije, Kine i Japana za koje ocekujem da ce do pocetka nove sezone potpisati veoma velike sponzorske ugovore sa Crvenom zvezdom. Ocekujem da veoma brzo potpisemo ugovor sa novim tehnickim sponzorom italijanskom kompanijom Ledjea koji je vredan 6 miliona evra u opremi i novcanim davanjima. To je najveci ugovor te vrste u ovom delu Evrope. Slobodno mogu da kazem da sam ponosan na rad svojih saradnika na ovom polju i da Crvene zvezda nije nikada imala vise prihoda od sponzora i uglednije kompanije u svom sponzorskom pulu.

Sa ove distance nakon tri godine rukovodjenja klubom, mogu da kazem da su nam zateceni, odnosno nasledjeni dugovi bili najveci teret. U maju 2009. godine kada sam stupio na duznost zatekli smo dug od 31.431.602 evra. Sa ponosom isticem da smo za prethodne tri godine na osnovu sponzorskih ugovora, donacija, prihoda od transfera i kredita u klub uneli vise od 50 miliona evra. Suoceni sa svakodnevnim pretnjama blokade racuna, dugovima dobavljaca, kreditima koji su bili, to moram da istaknem izuzetno nepovoljni i ostalim potrazivanjima poverioca, sve ove godine vracamo tudje dugove. Tokom mog trogodisnjeg mandata dobavljacima je placeno 23.434.480 evra, bankama 7.748.961 evra, za zarade, ukljucujuci i zaostale zarade iz prethodnog perioda, placeno je 6.175.942 evra, drugim klubovima je placeno 4.207.650 evra dok je igracima i sportskim strucnjacima isplaceno 10.566.928 evra. Svake godine smo imali pretnju da necemo moci da igramo evropska takmicenja zbog zaostalih dugova prema igracima, trenerima i stranim klubovima. Dug je iznosio preko 6 miliona evra i skoro smo ga isplatili, tako da ocekujem da od naredne godine necemo imati problem sa evropskom licencom. Sramota me je i da kazem kome smo sve morali da placamo i kakve astronomske ugovore, kao sto me je sramota da pomenem imena nekih bivsih igraca Zvezde ili sportskih direktora i trenera Zvezde koji su nas tuzili UEFA i trazili da nam se zabrani da igramo Evropu!

Daleko im lepa kuca, posto Zvezda nije njihov dom. Poznato vam je da smo pocetkom maja u poslednjem trenutku uspeli da izbegnemo kaznu od godinu dana suspenzije iz evropskih takmicenja kao i da smo u medjuvremenu uspeli da resimo vecinu dugova. Zamislite da smo taj novac imali na raspolaganju za dovodjenje novih pojacanja i ulaganja u klub? Ali nismo. Ne zelimo da gledamo u proslost, nasa obaveza je da placamo i stare dugove. Resavamo problem po problem, nalazimo se tu gde jesmo, puni optimizma nade i bolje sutra, jer najvecu obavezu osecamo prema vama koji ste clanovi kluba zbog podrske i odanosti koju pruzate. Zelim da istaknem da smo potpisali Memorandum o izgradnji novog stadiona. Budite uvereni da brzo sledi ugovor a necemo dugo cekati da pocnemo radove. Ponosan sam na to sto cu biti predsednik koji je zapoceo ovaj veliki posao. Veoma sam ponosan na nas Marketing koji je uspeo da obezbedi velike prihode klubu i da ojaca nas brend. Jer u Zvezdi nisu samo Gasprom, Telekom Srbija i Karlsberg. Nas Marketing je uspostavio saradnju sa mnogim drugim kompanijama koje vide u Zvezdi dugorocnog poslovnog partnera. U tome ste vi imali kljucnu ulogu. Kartice za mobilne telefone sa crveno-belim grbom ste vi kupovali, Lav pivo takodje sa nasim grbom ste vi pili, vi ste kupovali nas Zvezdin sladoled i cokolade, vi ste kupovali nase proizvode u Red Star sopovima, vi ste ti koji ste svojim rekordima po posecenosti utakmica Crvene zvezde privukli uspesne kompanije da ulazu u Crvenu zvezdu. Vi ste deo Zvezde, vi ste razlog interesovanja sponzora za saradnju sa Crvenom zvezdom, vi ste ti koji su u periodu najvece krize, i kod nas i u svetu, punili Marakanu i na “manjim” utakmicama sa naseg stadiona slali najlepsu sliku Zvezde, Beograda i Srbije u svet.

Nisam zadovoljan sportskim rezultatima koje smo postigli tokom ove tri godine. Ne zato sto mislim da smo mogli vise, vec zato sto Crvena zvezda ima uvek, bez obzira na uslove u kojima radi samo jednu obavezu – da osvaja trofeje. Dva osvojena nacionalna Kupa za tri godine su daleko ispod onoga sto se ocekuje od Zvezde. Ne trazim opravdanje u teskoj situaciji u kojoj je ziveo klub, ali cinjenica je da smo prve godine bukvalno skupljali igrace da bismo ih imali dovoljno za trening. Da ne pricam o tome da Zvezda vise nije imala nikakav uticaj u fudbalskoj organizaciji. To su sve otezavajuce okolnosti ali bilo je i nasih gresaka. Imali smo propusta u selekciji igraca, i to treba da priznamo, pokusavali smo da se oslonimo na pojedince koji nisu opravdali ocekivanja. Ipak, prelazni rok kakav smo zimus odradili daje nam za pravo da se nadamo svetloj buducnosti, i istina je da smo takav potez trebali ranije da povucemo. Da okupimo ekipu sastavljenu od momaka koji postuju grb i dres koji nose i koji znaju da prepoznaju osecaj koji svako mora da ima kao igrac Crvene zvezde. Cinjenica je, i to velika, da smo ovakav prelazni rok trebali i morali da uradimo mnogo ranije, ali uveren sam da ni sada nije kasno za takav smer, jer on donosi svetlu buducnost nasoj Zvezdi. Danas u nasem prvom timu igra sest mladjih igraca od 21 godine, a nedavno je cak sedam nasih prvotimaca pozvano u srpsku reprezentaciju – pet u "A" tim i dvojica u mladu reprezentaciju. Budite uvereni da ce ovaj tim uz nekoliko pojacanja u narednim godinama doneti mnogo radosti i Zvezdi, i srpskom fudbalu. Zelim da vas upoznam da smo zajedno sa trenerom Prosineckim doneli odluku da zadrzimo ovog leta kostur tima i sve mlade igrace bez obzira na ponude iz inostranstva. Bice verovatno tesko da odbijemo visemilionske ponude za neke od njih koje nam se najavljuju ali verujem da smo doneli pravu odluku.

Smatram velikim uspehom nase uprave sto smo na celo strucnog staba doveli Zvezdinu legendu i mladog strucnjaka koji ima viziju kako treba da igra nas klub – Roberta Prosineckog. Pruzili smo Robiju sansu, stajali iza njega i mi, i navijaci i kada smo zaostajali deset bodova i gubili derbije jer smo verovali u njegova talenat i rad. I pokazalo se da smo bili u pravu, ova polusezona koja je jedna od najuspesnijih, tri dobijena derbija, veliki broj sjajnih mladih igraca koji vec igraju za reprezentaciju u prvom timu dokaz su da je Robert Prosinecki pravi potez. On ima potpunu podrsku rukovodstva, podrzavamo njegovu autonomnost u vodjenju ekipe, sistem napadacke i efikasne igre koji je nas mladi strateg uspostavio i sto Zvezdina igra ponovo ima “smek” po kome smo bili poznati u Evropi. U sportu je veoma vazan kontinuitet i verujem das mo sa Robijem pronasli trenera na duze staze. Odmah po zavrsetku prvenstva napravili smo zajedno sa Robijem plan za ovaj prelazni rok sa jednim ciljem – napasti titulu i pokusati da igramo Ligu Evrope.

Dragi clanovi,
Nisam srecan zato sto sam jedini kandidat za predsednika FK Crvena zvezda. Zeleo sam da na izborima bude vise kandidata, da birate izmedju razlicitih programa. Kao sto vam je poznato vise puta sam pozvao sve koji zele da se kandiduju za predsednika kluba da to ucine. Cekao sam sa svojom kandidaturom do poslednjeg trenutka jer se zaista ne bih kandidovao da je to ucinio neko ko moze da Zvezdu uradi vise od mene, da dovede vise sponzora, da bolje resi teret dugova i da dovede bolje igrace. Niko se nije kandidovao. Ja imam odgovornost prema klubu i spreman sam da nastavim da se borim za njega najbolje sto znam i umem zajedno sa svojim saradnicima. Ove tri godine sam slusao razne primedbe kriticara mog rada koji su se po pravilu javljali kada izgubimo neku utakmicu ili se desi nesto lose. Slusao sam kritike ali nikada nisam cuo nijedan konkretan predlog. I sada kada je doslo vreme da se kandiduju da vidimo koliko su sposobni svi su nestali.

Kada sam se prvi put kandidovao za predsednika izneo sam program. Smatram da je sada neprirodno da iznosim novi program. Znate u kakvom sam stanju zatekao klub i sta sam sve radio zajedno sa ljudima iz moje uprave i glasanjem sudite o tome. Dakle, u novom mandatu nudim kontinuitet i nastavak zapocetih poslova. Kao sto u sportskom delu imamo kontinuitet sa trenerom tako ocekujem da davanjem podrske meni i mojoj upravi imamo kontinuitet sa svime sto smo uradili na finansijskoj konsolidaciji kluba i resavanju problema koje smo zatekli.

Ja verujem u svetlu buducnost Zvezde i na sportskom, i na poslovnom planu. Mislim da smo veoma blizu resavanja vecine nasih problema. Nije daleko dan kad ce Crvena zvezda ponovo biti stabilan klub sa novim stadionom, trenaznim kampom, svojom akademijom, prvak Srbije i stabilan ucesnik evropskih takmicenja. Pozivam vas da zajedno verujemo u ovu viziju. Da predano radimo na njenom ostvarenju svi – igraci, treneri, uprava, clanovi i navijaci. Zajedno cemo uspeti.

Nekoliko puta do sada sam istakao, i opet ponavljam, da me predstojeci izbori najvise raduju iz jednog razloga, a to je da ce na njemu pobediti Zvezda. Neka to bude praznik citave nase Zvezdaske porodice koji cemo dostojanstveno, sa velikim nadama i planovima verujem obeleziti. Izadjite svi na izbore, pozovite vase prijatelje koji su clanovi i pokazimo koliko nas je i koliko je uspesan nas sistem clanstva. Od uspesnosti ovih izbora zavisi da li cemo na narednim imati 50 hiljada clanova. Nasa brojnost i odanost klubu su nasa najveca snaga.

Nek’ se Marakani vrate slavni dani...

Vas,
Vladan Lukic

Offline mr.green

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 6417
  • Scott Sterling: The Man, The Myth, The Legend!
    • View Profile
Re: Jelen Superliga Srbije
« Reply #1021 on: May 23, 2012, 06:59:26 pm »

Dragi clanovi,
Nisam srecan zato sto sam jedini kandidat za predsednika FK Crvena zvezda.
::) ::) ::)

Sampion IIIb lige za 2016. godinu

Offline chkode

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 3003
    • View Profile
Re: Jelen Superliga Srbije
« Reply #1022 on: May 23, 2012, 07:07:13 pm »

Offline Foldingo

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 2138
    • View Profile
Re: Jelen Superliga Srbije
« Reply #1023 on: May 23, 2012, 07:13:11 pm »
Ja nisam citao, ali kada sam uradio scroll-down i ja sam primetio bas taj deo :D
“Winning is not a sometime thing, it is an all the time thing.” - Vince Lombardi

Offline ibanez

  • Starter
  • **
  • Posts: 407
    • View Profile
Re: Jelen Superliga Srbije
« Reply #1024 on: May 23, 2012, 07:23:39 pm »
Ko je vas poznavao ni pakao mu nece tesko pasti  :bigfunny:

Offline stevancar

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 5384
    • View Profile
Re: Jelen Superliga Srbije
« Reply #1025 on: May 24, 2012, 06:50:43 pm »

Offline seek boy

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 4013
  • Московский завод малолитражных автомобилей — MЗМА
    • View Profile
Боже спаси Боже храни
Српског Краља српски род

Offline chkode

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 3003
    • View Profile

Offline Sundjer Bob Kockalone

  • HOF
  • *****
  • Posts: 15011
  • Jedni čovek kome ljudi veruju!
    • View Profile
Re: Jelen Superliga Srbije
« Reply #1028 on: May 26, 2012, 05:40:12 pm »
Je l su glasački listići bili već zaokruženi, ili je mogao i beli glas da se ubaci?
Do kada ćemo morati da peremo ruke, zna li se šta?
Amerika, za razliku od Srbije, nema dovojan broj testova na korona virus.

Offline Nikša

  • HOF
  • *****
  • Posts: 10713
  • Reddit je keva.
    • View Profile
Re: Jelen Superliga Srbije
« Reply #1029 on: May 26, 2012, 06:55:45 pm »
acara bog  :lol:

Offline chkode

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 3003
    • View Profile


Offline starr

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 21038
    • View Profile
Re: Jelen Superliga Srbije
« Reply #1032 on: May 27, 2012, 12:47:40 pm »
http://sportal.rs/news.php?news=75094

toliko o tome...

Ma to debeli krije karte, znaš da ne otkrivaju koga jure da im ih "drugi" ne bi preoteli. :A

Offline dinustef

  • Starter
  • **
  • Posts: 424
    • View Profile
Re: Jelen Superliga Srbije
« Reply #1033 on: May 28, 2012, 01:36:36 pm »
Mladici borovi i munzeovci :

panika?
prvi smo u diviziji, imamo Tebowa i deremo sve redom.
koja crna panika.

When you win say little, when you lose, say less.

Offline chkode

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 3003
    • View Profile
Re: Jelen Superliga Srbije
« Reply #1034 on: May 28, 2012, 01:42:20 pm »
ovo je u najmanju ruku komicno

Offline starr

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 21038
    • View Profile
Re: Jelen Superliga Srbije
« Reply #1035 on: May 28, 2012, 01:44:36 pm »
Ko je pobedio? :lol:

Offline Nikša

  • HOF
  • *****
  • Posts: 10713
  • Reddit je keva.
    • View Profile
Re: Jelen Superliga Srbije
« Reply #1036 on: May 28, 2012, 03:47:05 pm »
this video is private.  :angry:

Offline Foldingo

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 2138
    • View Profile
Re: Jelen Superliga Srbije
« Reply #1037 on: May 28, 2012, 06:51:20 pm »
Ja mogu da vidim video...nazalost.
“Winning is not a sometime thing, it is an all the time thing.” - Vince Lombardi

Offline Nikša

  • HOF
  • *****
  • Posts: 10713
  • Reddit je keva.
    • View Profile
Re: Jelen Superliga Srbije
« Reply #1038 on: May 28, 2012, 07:50:26 pm »
Quote
Kežman otišao u menadžere


Mateja Kežman dugo je slovio kao potencijalni naslednik Mladena Krstajića na mestu sportskog direktora Partizana, ali od toga na kraju nije bilo ništa pošto su se u Humskoj odlučili za Ljubišu Tumbakovića. Kežman nije gubio vreme, već je osnovao menadžersku agenciju "Football-identity" za pružanje usluga fudbalerima. S obzirom da nema licencu za menadžera, taj deo posla biće poveren nekadašnjem saigraču i prijatelju Saši Gruberu.

Kežman će u pregovorima imati prednost zbog prezimena i klubova čije boje je branio, samim tim i dobrim kontaktima širom Evrope. Jedan od njegovih štićenika je i vezista čačanskog Borca Filip Knežević, za koga su zainteresovani i Partizan i Crvena zvezda.

 :lol:

Offline Nikša

  • HOF
  • *****
  • Posts: 10713
  • Reddit je keva.
    • View Profile
Re: Jelen Superliga Srbije
« Reply #1039 on: May 29, 2012, 12:56:40 am »
groari srecan vam praznik :************************

Offline ibanez

  • Starter
  • **
  • Posts: 407
    • View Profile
Re: Jelen Superliga Srbije
« Reply #1040 on: May 29, 2012, 09:51:52 am »
Fala pa da ti se vrati  :A


Offline mr.green

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 6417
  • Scott Sterling: The Man, The Myth, The Legend!
    • View Profile
Re: Jelen Superliga Srbije
« Reply #1042 on: May 31, 2012, 04:05:16 pm »
Nikako da stignem da cestitam Niksi na izboru preCednika voljenog kluba. 
Ucinio je vise za Partizan i od Djurica. :A

Sampion IIIb lige za 2016. godinu

Offline Palmer

  • Starter
  • **
  • Posts: 250
    • View Profile
Re: Jelen Superliga Srbije
« Reply #1043 on: May 31, 2012, 11:42:52 pm »
:rofl: :rofl: :rofl:
Malo je ruznjikava, ALI IMA DOOOOBRU DUSU  :1:

Offline Nikša

  • HOF
  • *****
  • Posts: 10713
  • Reddit je keva.
    • View Profile
Re: Jelen Superliga Srbije
« Reply #1044 on: June 01, 2012, 12:12:04 am »

Offline Mimi

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 3602
    • View Profile
Re: Jelen Superliga Srbije
« Reply #1045 on: June 01, 2012, 12:52:46 pm »

Offline seek boy

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 4013
  • Московский завод малолитражных автомобилей — MЗМА
    • View Profile
Re: Jelen Superliga Srbije
« Reply #1046 on: June 01, 2012, 01:07:30 pm »
TOLETOVA ŠKOLA

Džipom pođem, u FSS dođem
 Kafu srknem, čmar čeprknem
 Popijem bozu i igram prognozu:
 Partizan dobija Javora
 Zvezda na Banjici kiksira
 Ub gubi od Prnjavora
 Kalište sa Batušom iksira
 I ne znam kako se to dogodi
 Al Tole tiket uvek pogodi!

Rokenrolllll :rock: :rock: :rock:
Боже спаси Боже храни
Српског Краља српски род

Offline Nikša

  • HOF
  • *****
  • Posts: 10713
  • Reddit je keva.
    • View Profile
Re: Jelen Superliga Srbije
« Reply #1047 on: June 01, 2012, 01:08:14 pm »
arigato tole  :rofl:


Offline stevancar

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 5384
    • View Profile
Re: Jelen Superliga Srbije
« Reply #1049 on: June 02, 2012, 04:33:29 pm »


seks nasilje terorizam partizan :svi: