Author Topic: Superliga Srbije  (Read 621263 times)

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Offline Polux

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 1911
    • View Profile
Re: Jelen Superliga Srbije
« Reply #875 on: May 05, 2012, 10:10:26 pm »
Cestitke cigani  :thumbsup:

Ja ne mogu da verujem da je Grant napravio samo jednu izmenu ...

Ne znam dal pratite lika, ali covek izuva sa svojim komentarima. Prete mu odakle stignu.
Steta sto ova izlaganja nece nista ni za mrvu promeniti.

"Не бојим се од вражјег кота, нека га је ка на гори листа, но се бојим од зла домаћега..."

Offline stevancar

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 5384
    • View Profile
Re: Jelen Superliga Srbije
« Reply #876 on: May 06, 2012, 01:59:20 am »











jbga dosadno mi je priznajem
:A

Offline Nikša

  • HOF
  • *****
  • Posts: 10713
  • Reddit je keva.
    • View Profile
Re: Jelen Superliga Srbije
« Reply #877 on: May 06, 2012, 11:33:44 am »

Offline seek boy

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 4013
  • Московский завод малолитражных автомобилей — MЗМА
    • View Profile
Re: Jelen Superliga Srbije
« Reply #878 on: May 06, 2012, 12:31:13 pm »
Kosmicka pravda za onaj gol Moreire u nadoknadi od pre par godina...
Боже спаси Боже храни
Српског Краља српски род

Offline Foldingo

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 2138
    • View Profile
Re: Jelen Superliga Srbije
« Reply #879 on: May 06, 2012, 01:39:44 pm »
Cestitke Zvezdasima na pobedi u derbiju.

U ovakvom fudbalu u kojem se sve zivo namesta ni derbi ni titula nemaju vise neku vrednost. Ipak, i dalje sam od onih (a ne verujem da ih ima nesto mnogo) koji ce radije da Partizan osvaja titule, pa makar izgubio i svaki derbi. Meni taj mec ne znaci mnogo ukoliko ne utice na trku za titulu. Iskreno.
“Winning is not a sometime thing, it is an all the time thing.” - Vince Lombardi

Offline Sundjer Bob Kockalone

  • HOF
  • *****
  • Posts: 15014
  • Jedni čovek kome ljudi veruju!
    • View Profile
Re: Jelen Superliga Srbije
« Reply #880 on: May 06, 2012, 01:43:57 pm »
Cestitke Zvezdasima na pobedi u derbiju.

U ovakvom fudbalu u kojem se sve zivo namesta ni derbi ni titula nemaju vise neku vrednost. Ipak, i dalje sam od onih (a ne verujem da ih ima nesto mnogo) koji ce radije da Partizan osvaja titule, pa makar izgubio i svaki derbi. Meni taj mec ne znaci mnogo ukoliko ne utice na trku za titulu. Iskreno.
Evo onda nešto za tebe:

Do kada ćemo morati da peremo ruke, zna li se šta?
Amerika, za razliku od Srbije, nema dovojan broj testova na korona virus.

Offline starr

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 21038
    • View Profile
Re: Jelen Superliga Srbije
« Reply #881 on: May 06, 2012, 02:45:06 pm »
Ipak, i dalje sam od onih (a ne verujem da ih ima nesto mnogo) koji ce radije da Partizan osvaja titule, pa makar izgubio i svaki derbi. Meni taj mec ne znaci mnogo ukoliko ne utice na trku za titulu. Iskreno.

Gde ne znači, uvek je lepo dobiti ih u derbiju. Ali ako treba da izaberem kada da izgubimo onda je ovo "idealan" trenutak. ;)

Nek se poraduju malo, neka postižu golove karijereTM, kada ih drusnemo sledeće sezoneTM više će ih boleti. :A

Offline Iceman

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 2393
    • View Profile
Re: Jelen Superliga Srbije
« Reply #882 on: May 06, 2012, 03:25:07 pm »
Kup je nas!!!

Offline seek boy

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 4013
  • Московский завод малолитражных автомобилей — MЗМА
    • View Profile
Re: Jelen Superliga Srbije
« Reply #883 on: May 06, 2012, 05:44:07 pm »
Cestitke Zvezdasima na pobedi u derbiju.

U ovakvom fudbalu u kojem se sve zivo namesta ni derbi ni titula nemaju vise neku vrednost. Ipak, i dalje sam od onih (a ne verujem da ih ima nesto mnogo) koji ce radije da Partizan osvaja titule, pa makar izgubio i svaki derbi. Meni taj mec ne znaci mnogo ukoliko ne utice na trku za titulu. Iskreno.
Dok se Evropa zavrsava u kolovozu titule mi ne znace nista
Боже спаси Боже храни
Српског Краља српски род

Offline mr.green

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 6417
  • Scott Sterling: The Man, The Myth, The Legend!
    • View Profile
Re: Jelen Superliga Srbije
« Reply #884 on: May 06, 2012, 05:51:23 pm »
Dok se Evropa zavrsava u kolovozu titule mi ne znace nista
+1
Juce sam prvi put navijao da Zvezda pobedi i prilicno sam se obradovao nacinu na koji smo izgubili.
To je, na neki nacin, samo slika i prilika trenutnog stanja u FK Partizan koje je, malo je reci, ocajno.
Oterali su trenera koji pet godina nije izgubio od Zvezde, koji je imao igru i rezultate, a doveli ovog degena koji obara sve moguce negativne rekorde u Partizanu. Prosto ne mogu da verujem da je neko mislio da Grant moze da napravi nesto dobro. Klasican luzer sa istorijom ispadanja iz prvih liga.
Dokle god zakon o sportu ne dozvoli privatno vlasnistvo ovo ce se desavati. Kriminalci su u klubovima, nalaze se u skupstinama, na stadionima se pretovare tone narkotika, ubijaju se navijaci, totalno bezakonje i nikome ne pada na pamet da privatizuje klubove.
Karadzic prica kako je nasa liga jedna od najpostenijih i najregularnijih u Evropi.
Sramota i licemerje kakvo skoro nije vidjeno.
Zeka i Bjeka su bili gospoda za ove mediokritete.

Sampion IIIb lige za 2016. godinu

Offline stevancar

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 5384
    • View Profile
Re: Jelen Superliga Srbije
« Reply #885 on: May 06, 2012, 06:14:21 pm »

Offline starr

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 21038
    • View Profile
Re: Jelen Superliga Srbije
« Reply #886 on: May 06, 2012, 06:28:39 pm »
Dok se Evropa zavrsava u kolovozu titule mi ne znace nista

Jao, jao, jao, al kenjaš za desetku. :D

U poslednjih deset godina PFC je dva puta završavao sezonu u avgustu a jednom je bilo, između ostalih, i tvojom zaslugom. ::)


@mr.green
Na kojim si ti drogama? Stanojević 5 godina nije izgubio od Zvezde a manje od dve godine je bio trener. :D Tom logikom ni ja nisam izgubio od Zvezde 5 godina. :D
I kakve veze ima tvoje navijanje za Zvezdu sa zakonom o sportu, Zekom, Bjekom, Toletom, kriminalcima u klubovima, trgovinom narkotika, privatizacijom klubova i ostalim stvarima koje si nabrojao?

Offline vladarule

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 2394
    • View Profile
Re: Jelen Superliga Srbije
« Reply #887 on: May 06, 2012, 09:33:21 pm »
Dok god je Tole na celu saveza ko god je trener Partizana titula ce se osvajati  ;) To je bilo jasno i DJuricu pa je zato tako lako pustio "genija" kakav je Stanojevic i doveo Granta da opere neke pare :D
Vernon Davis je jedna zena i nije sluzio vojsku

Offline Sundjer Bob Kockalone

  • HOF
  • *****
  • Posts: 15014
  • Jedni čovek kome ljudi veruju!
    • View Profile
Re: Jelen Superliga Srbije
« Reply #888 on: May 06, 2012, 09:37:18 pm »
Dok god je Tole Boki na celu saveza države ko god je trener Partizana titula ce se osvajati  ;) To je bilo jasno i DJuricu pa je zato tako lako pustio "genija" kakav je Stanojevic i doveo Granta da opere neke pare :D
Do kada ćemo morati da peremo ruke, zna li se šta?
Amerika, za razliku od Srbije, nema dovojan broj testova na korona virus.

Offline masterplan

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 3086
    • View Profile
Re: Jelen Superliga Srbije
« Reply #889 on: May 06, 2012, 09:48:10 pm »
Kako se ja i Sunđer razumemo, čudo jedno.  :D Ali ima i još jedan tu, onaj rumeni.
Lepo spavaj druže, dobri dečko naš
i dok gore sveće znaj da ima nas,
vernih istoj priči što stojimo u redu,
vidimo se uskoro u nekom nebeskom bendu

Offline Sundjer Bob Kockalone

  • HOF
  • *****
  • Posts: 15014
  • Jedni čovek kome ljudi veruju!
    • View Profile
Re: Jelen Superliga Srbije
« Reply #890 on: May 06, 2012, 09:49:57 pm »
Kako se ja Sunđer razumemo, čudo jedno.  :D Ali ima i još jedan tu, onaj rumeni.
Da, da. A kako Tanjug javlja, groarima čestitam narednih 5 vezanih titula.
Do kada ćemo morati da peremo ruke, zna li se šta?
Amerika, za razliku od Srbije, nema dovojan broj testova na korona virus.

Offline Duh

  • Starter
  • **
  • Posts: 401
    • View Profile
Re: Jelen Superliga Srbije
« Reply #891 on: May 07, 2012, 12:38:19 am »
@mr.green
Na kojim si ti drogama? Stanojević 5 godina nije izgubio od Zvezde a manje od dve godine je bio trener. :D Tom logikom ni ja nisam izgubio od Zvezde 5 godina. :D

A tek igra i rezultati. Brate, znaju irski kelneri da budu mnogo zajebani kad se napiju...

Offline seek boy

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 4013
  • Московский завод малолитражных автомобилей — MЗМА
    • View Profile
Re: Jelen Superliga Srbije
« Reply #892 on: May 07, 2012, 12:05:17 pm »
Jao, jao, jao, al kenjaš za desetku. :D

U poslednjih deset godina PFC je dva puta završavao sezonu u avgustu a jednom je bilo, između ostalih, i tvojom zaslugom. ::)



Znaš na šta sam mislio, ali evo da pojasnim:

Krompiri u ligi evrope su mi jednaki ispadanju u avgustu...

Dve lige šampiona i jedna zima u Evropi za 10+ godina možda nekome jesu dovoljno, ali meni ne. Izvinjavam se što mislim da se može i mora mnogo bolje i mnogo više...
Боже спаси Боже храни
Српског Краља српски род


Offline starr

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 21038
    • View Profile
Re: Jelen Superliga Srbije
« Reply #894 on: May 07, 2012, 01:21:58 pm »
Znaš na šta sam mislio, ali evo da pojasnim:

Krompiri u ligi evrope su mi jednaki ispadanju u avgustu...

Dve lige šampiona i jedna zima u Evropi za 10+ godina možda nekome jesu dovoljno, ali meni ne. Izvinjavam se što mislim da se može i mora mnogo bolje i mnogo više...

Zar su svima toliko zamagljene oči nekom bog zna kakvom istorijom pa misle da samo smo uvek bili neki mamojebači po evropi? :palm:

Imali smo to finale KŠ pre milion godina i možda još tri puta dočekali proleće u evro takmičenjima u vreme SFRJ. Meni se čini da je ovo jedno proleće u poslednjoj deceniji prosek onoga što su viđali naši očevi i dedovi pa ne znam kako smo stekli pravo da očekujemo nešto više?

Offline seek boy

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 4013
  • Московский завод малолитражных автомобилей — MЗМА
    • View Profile
Re: Jelen Superliga Srbije
« Reply #895 on: May 07, 2012, 02:20:16 pm »
Zar su svima toliko zamagljene oči nekom bog zna kakvom istorijom pa misle da samo smo uvek bili neki mamojebači po evropi? :palm:

Imali smo to finale KŠ pre milion godina i možda još tri puta dočekali proleće u evro takmičenjima u vreme SFRJ. Meni se čini da je ovo jedno proleće u poslednjoj deceniji prosek onoga što su viđali naši očevi i dedovi pa ne znam kako smo stekli pravo da očekujemo nešto više?
Valjda je normalno da ideš napred, a ne da tapkaš u mestu ili, još gore, da ideš unazad...

Kad pogledam sada FK Partizan u celini evo šta vidim:

Infrastruktura: Trening centar pristojan, semafor pristojan, stadion užasan, reflektori nikakvi. Može se dobiti prelazna ocena ali ništa više od toga

Igrački kadar: U poslednjih 10-15 godina osim Kežmana, Jovetića i Bambija ja iskreno ne znam koji naš igrač je napravio iole pristojnu karijeru. Razni Vukići, Ilievi, Ilići, tuga tužna. Savića ne računam jer je bio samo jednu sezonu, Ljajić još uvek nije pokazao ništa. Od ovih novih ne vidim iskreno nikoga ko će nešto uraditi...

Uprava/Uprave: Zec, Bjeka, Onaj DSS-ovac Popović, sad ova ekipa pojačana SPS kadrovima :sick: :sick: :sick:

Navijači: Od pomirenja južnog fronta i agenata tamo negde 2002 ili treće, više se ne sećam bio je jedan kratak uzlet, u poslednjih 5 godina loše, slabo, nikako i ide sve gore i gore...

Treneri: Posle Osima jedini trner koji je imao neku koncepciju je bio Vermezović, sjebali su ga oni penali sa Artmedijom i prodaja petah tikvi... Grant nije uradio ništa, a na njegovo mesto može doći samo neki njemu sličan.

Ovako kad se sagleda, jasno je da je ispadanje u kolovozu ili krompir u grupnoj fazi EL naš maksimum, ali ja time nisam zadovoljan i uvek ću tražiti više i bolje!

Ako je mogao APOEL, ako je mogao Bilbao koji nema stranca i igraju im samo baskijci kojih ima tri puta manje nego Srba, ako je mogao Bazel, ne postoji niko ko me ne može ubediti da ne može Partizan, samo da ima zdravih u glavi da ga vode...

Боже спаси Боже храни
Српског Краља српски род

Offline Digger

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 2677
    • View Profile
Re: Jelen Superliga Srbije
« Reply #896 on: May 07, 2012, 02:28:55 pm »
Ako je mogao APOEL, ako je mogao Bilbao koji nema stranca i igraju im samo baskijci kojih ima tri puta manje nego Srba, ako je mogao Bazel, ne postoji niko ko me ne može ubediti da ne može Partizan, samo da ima zdravih u glavi da ga vode...
:thumbsup:

Bez obzira na to, poenta je shvacena.


Offline stevancar

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 5384
    • View Profile
Re: Jelen Superliga Srbije
« Reply #898 on: May 07, 2012, 02:36:24 pm »


cink mafia :thumbsup:

Offline Nikša

  • HOF
  • *****
  • Posts: 10713
  • Reddit je keva.
    • View Profile
Re: Jelen Superliga Srbije
« Reply #899 on: May 07, 2012, 02:54:07 pm »
Navijači: Od pomirenja južnog fronta i agenata tamo negde 2002 ili treće, više se ne sećam bio je jedan kratak uzlet, u poslednjih 5 godina loše, slabo, nikako i ide sve gore i gore...





Offline starr

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 21038
    • View Profile
Re: Jelen Superliga Srbije
« Reply #900 on: May 07, 2012, 03:42:35 pm »
Ako je mogao APOEL, ako je mogao Bilbao koji nema stranca i igraju im samo baskijci kojih ima tri puta manje nego Srba, ako je mogao Bazel, ne postoji niko ko me ne može ubediti da ne može Partizan, samo da ima zdravih u glavi da ga vode...

Hoćeš da budemo kao APOEL ili Bilbao? Pa mi to i jesmo. Jedina razlika je što je njihovih 5 minuta sada, Zvezdinih pre 2 decenije a naših je bilo pre pola veka. I velikani evropskog fudbala imaju dugačke periode kada evropu posmatraju samo na TV, čemu mi da se nadamo.

Offline Sundjer Bob Kockalone

  • HOF
  • *****
  • Posts: 15014
  • Jedni čovek kome ljudi veruju!
    • View Profile
Re: Jelen Superliga Srbije
« Reply #901 on: May 07, 2012, 04:18:36 pm »
Hoćeš da budemo kao APOEL ili Bilbao? Pa mi to i jesmo. Jedina razlika je što je njihovih 5 minuta sada, Zvezdinih pre 2 decenije a naših je bilo pre pola veka. I velikani evropskog fudbala imaju dugačke periode kada evropu posmatraju samo na TV, čemu mi da se nadamo.
Ne smeštaj Zvezdu u isti koš sa vama, moliću lepo.
Do kada ćemo morati da peremo ruke, zna li se šta?
Amerika, za razliku od Srbije, nema dovojan broj testova na korona virus.

Offline masterplan

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 3086
    • View Profile
Re: Jelen Superliga Srbije
« Reply #902 on: May 07, 2012, 05:12:47 pm »
Hoćeš da budemo kao APOEL ili Bilbao? Pa mi to i jesmo. Jedina razlika je što je njihovih 5 minuta sada, Zvezdinih pre 2 decenije a naših je bilo pre pola veka. I velikani evropskog fudbala imaju dugačke periode kada evropu posmatraju samo na TV, čemu mi da se nadamo.

Pa nije jedina razlika, Zvezda se potpisala na "velikim ušima" i time postala jedan od 20 najboljih timova u istoriji, a ovi ostali nisu, niti će ikad. :D
Lepo spavaj druže, dobri dečko naš
i dok gore sveće znaj da ima nas,
vernih istoj priči što stojimo u redu,
vidimo se uskoro u nekom nebeskom bendu

Offline Foldingo

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 2138
    • View Profile
Re: Jelen Superliga Srbije
« Reply #903 on: May 07, 2012, 06:56:02 pm »
I Robi razmislja kao ja :D

Prosinečki: Menjao bih pobede u derbiju za titulu - http://www.sportal.rs/news.php?news=73653

“Winning is not a sometime thing, it is an all the time thing.” - Vince Lombardi

Offline Digger

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 2677
    • View Profile
Re: Jelen Superliga Srbije
« Reply #904 on: May 07, 2012, 07:15:41 pm »
Ma, budala, pusti ga...jeb'o titule, ko to broji jos, bitno je da se dobije derbi kada je vec sve ostalo reseno. :D

Offline ibanez

  • Starter
  • **
  • Posts: 407
    • View Profile
Re: Jelen Superliga Srbije
« Reply #905 on: May 07, 2012, 07:37:06 pm »
Vidim ne gubite vreme i vracate temu na pravi 'kolosek' :D


Offline mr.green

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 6417
  • Scott Sterling: The Man, The Myth, The Legend!
    • View Profile
Re: Jelen Superliga Srbije
« Reply #906 on: May 07, 2012, 09:06:58 pm »

Sampion IIIb lige za 2016. godinu

Offline mardok

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 4451
  • Keep walking
    • View Profile
Re: Jelen Superliga Srbije
« Reply #907 on: May 08, 2012, 09:12:10 am »

Offline Polux

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 1911
    • View Profile
Re: Jelen Superliga Srbije
« Reply #908 on: May 08, 2012, 09:14:04 am »
Dovodimo igrace iz Izraela ... prsli smo ...
"Не бојим се од вражјег кота, нека га је ка на гори листа, но се бојим од зла домаћега..."

Offline stevancar

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 5384
    • View Profile
Re: Jelen Superliga Srbije
« Reply #909 on: May 08, 2012, 11:26:26 am »
daj toto tamuza