Author Topic: Superliga Srbije  (Read 609965 times)

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

Offline Duh

  • Starter
  • **
  • Posts: 401
    • View Profile
Re: Jelen Superliga Srbije
« Reply #560 on: March 22, 2012, 11:18:46 am »
Jedan od boljih derbija u poslednje vreme, bez mnogo seckanja i uobicajnih gluposti.

Slazem se, nije bilo ni oni gluposti koji inace prate dervi, vec stvarno jedan sportski dogadjaj, bilo je malo varnica, ali to je derbi.

Svi kenjaju po Grantu, ali ovo je bilo nesto najbolje sto je Partizan igrao jos od Djukica. Do sad, od kako je dosao Robi, Zvezda je bila ta koja je bila bolja, a Partizan rutinski dobijao, sad je bilo obrnuto.

Valjda ce nam se vratiti ta navika :)
« Last Edit: March 22, 2012, 12:07:33 pm by Duh »

Offline Nikša

  • HOF
  • *****
  • Posts: 10712
  • Reddit je keva.
    • View Profile
Re: Jelen Superliga Srbije
« Reply #561 on: March 22, 2012, 11:58:55 am »
Koliko je bilo gledalaca? Onako odokativno, kad pogledas u ekran?  :)

oko 48.000

pogni se  :A

Offline seek boy

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 4013
  • Московский завод малолитражных автомобилей — MЗМА
    • View Profile
Re: Jelen Superliga Srbije
« Reply #562 on: March 22, 2012, 12:23:42 pm »
Mozda sam se prevario, ali meni je igra Partizana juce bila vise nego dobra. Trcali su, trudili se, bilo je i zelje i borbenosti. OK, realizacija je bila katastrofa i to se naranvo ne pratsa, kao i dekoncentracija u odbrani ali ipak je ovo srBsko loptanje, ne moze sve da funkcionise...

Znam da ce sada ciganima da porastu jaja, da ce biti nalozeni kao zecovi ali mislim da je ovim derbijem (posle mnogo vremena ovo derbi ne mora pod navodnike) na duze staze vise dobio Partizan, naravno ako bude pameti da se izvuku pravi zaključci.
Najmanje je tu bitan trofej Kupa, uostalom taj ceze je pre dve sezone uzeo Kup pa ne vidim da su ista profitirali iz toga. Sto se mene tice neka uzmu i prvenstvo, jer ni to nista ne znaci (Da li je Partizan ista ucinio na bolje u poslednjih 5 godina koliko redja titule? Nije, naravno!). DZaba sve titule i svi Kupovi ako se ne promeni nacin razmisljanja i rada...Meni je Partizan delovao sinoc nekako drugacije i bolje nego ne znam ni sam koliko godina unazad, da li je to Grant ili nesto drugo ne znam, ali nadam se da nije u pitanju trenutak...

Sa druge strane Zvezda... Bez igre bez ideje su dosli do rezultata i vec su poceli da se kurce, da rastu u svojim ocima i megalomanskoj prici kojoj su jako skloni od kad je princ na celu kluba, tacku na tu pricu obicno stavlja neki Ren, Slovan i njima slicni u avgustu mesecu... Da li ce sada biti drugacije? Daj Boze, ali nesto sumnjam...

Drugi polufinalisti su demonstrirali klasicno srBsko loptanje, bez ideje i smisla. Borac koji na domacem terenu ne moze da poveze dva i po pasa i Vojvodina koja je od odlaska medojevica i Merebasvilija toliko rastimovana (a ni sa njima dvojicom nije bilo neke posebne igre) da je to bolno za gledati. Halfovi prenose loptu preko pola, Apija i Mo koji drze loptu beskonacno dugo jer jednostavno nemaju kome da daju pas unapred, bocni igraci koji ne mogu da centriraju pa da im od toga zivot zavisi... 10-ak minuta nekog nazovi presinga i pritiska na odbranu protivnika je sve sto moze Vojvodina danas, ako u tih 10 minuta kad god da oni dodju tokom utakmice ne daju gol za dalje jednostavno nemaju snage i to je tuzna istina.
Problem je sto je JSL i Kup takva prica da sa deset minuta jakog tempa mozes dobiti skoro svakog protivnika. Istina, Partizan to sinoc nije uspeo, ali uz onakvu igru i pristup, korekciju gresaka i izbacivanje iz tima likova poput Ivanova, rezultat ce sigurno doci. Ako na jesen partizani udju u ligu evrope, i u ligi evrope prikazu igru kakva je bila sinoc eto njih na zimovanju u toj evropi, a to je danas ravno osvajanju lige sampiona...
Боже спаси Боже храни
Српског Краља српски род

Offline stevancar

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 5384
    • View Profile
Re: Jelen Superliga Srbije
« Reply #563 on: March 22, 2012, 12:55:36 pm »
http://www.b92.net/sport/fudbal/vesti.php?yyyy=2012&mm=03&dd=22&nav_id=593243


 :thumbsup:

kao da nadj ilić i ložač lola zvani zvezda nikad više neće pobediti u derbiju ne pevaju iste stvari ispod južne tribine. košarkaši na basketu isto kad ostanu posle tekme sa navijačima

elem
u92 opet dominira

Offline stevancar

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 5384
    • View Profile
Re: Jelen Superliga Srbije
« Reply #564 on: March 22, 2012, 12:59:02 pm »



 :cackalica: :svi:

Offline Pablo

  • HOF
  • *****
  • Posts: 12735
    • View Profile
Re: Jelen Superliga Srbije
« Reply #565 on: March 22, 2012, 04:32:56 pm »
Mozda sam se prevario, ali meni je igra Partizana juce bila vise nego dobra. Trcali su, trudili se, bilo je i zelje i borbenosti. OK, realizacija je bila katastrofa i to se naranvo ne pratsa, kao i dekoncentracija u odbrani ali ipak je ovo srBsko loptanje, ne moze sve da funkcionise...

Znam da ce sada ciganima da porastu jaja, da ce biti nalozeni kao zecovi ali mislim da je ovim derbijem (posle mnogo vremena ovo derbi ne mora pod navodnike) na duze staze vise dobio Partizan, naravno ako bude pameti da se izvuku pravi zaključci.
Najmanje je tu bitan trofej Kupa, uostalom taj ceze je pre dve sezone uzeo Kup pa ne vidim da su ista profitirali iz toga. Sto se mene tice neka uzmu i prvenstvo, jer ni to nista ne znaci (Da li je Partizan ista ucinio na bolje u poslednjih 5 godina koliko redja titule? Nije, naravno!). DZaba sve titule i svi Kupovi ako se ne promeni nacin razmisljanja i rada...Meni je Partizan delovao sinoc nekako drugacije i bolje nego ne znam ni sam koliko godina unazad, da li je to Grant ili nesto drugo ne znam, ali nadam se da nije u pitanju trenutak...

Sa druge strane Zvezda... Bez igre bez ideje su dosli do rezultata i vec su poceli da se kurce, da rastu u svojim ocima i megalomanskoj prici kojoj su jako skloni od kad je princ na celu kluba, tacku na tu pricu obicno stavlja neki Ren, Slovan i njima slicni u avgustu mesecu... Da li ce sada biti drugacije? Daj Boze, ali nesto sumnjam...

Drugi polufinalisti su demonstrirali klasicno srBsko loptanje, bez ideje i smisla. Borac koji na domacem terenu ne moze da poveze dva i po pasa i Vojvodina koja je od odlaska medojevica i Merebasvilija toliko rastimovana (a ni sa njima dvojicom nije bilo neke posebne igre) da je to bolno za gledati. Halfovi prenose loptu preko pola, Apija i Mo koji drze loptu beskonacno dugo jer jednostavno nemaju kome da daju pas unapred, bocni igraci koji ne mogu da centriraju pa da im od toga zivot zavisi... 10-ak minuta nekog nazovi presinga i pritiska na odbranu protivnika je sve sto moze Vojvodina danas, ako u tih 10 minuta kad god da oni dodju tokom utakmice ne daju gol za dalje jednostavno nemaju snage i to je tuzna istina.
Problem je sto je JSL i Kup takva prica da sa deset minuta jakog tempa mozes dobiti skoro svakog protivnika. Istina, Partizan to sinoc nije uspeo, ali uz onakvu igru i pristup, korekciju gresaka i izbacivanje iz tima likova poput Ivanova, rezultat ce sigurno doci. Ako na jesen partizani udju u ligu evrope, i u ligi evrope prikazu igru kakva je bila sinoc eto njih na zimovanju u toj evropi, a to je danas ravno osvajanju lige sampiona...


Zreo si za Jugoslovenski Sportski List Sport  :lol:

Offline Nikša

  • HOF
  • *****
  • Posts: 10712
  • Reddit je keva.
    • View Profile
Re: Jelen Superliga Srbije
« Reply #566 on: March 22, 2012, 05:54:23 pm »
sikche izdominiro

Offline Foldingo

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 2138
    • View Profile
Re: Jelen Superliga Srbije
« Reply #567 on: March 22, 2012, 08:11:55 pm »


 :huh: :ninja: :palm:
“Winning is not a sometime thing, it is an all the time thing.” - Vince Lombardi

Offline stevancar

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 5384
    • View Profile
Re: Jelen Superliga Srbije
« Reply #568 on: March 22, 2012, 09:09:49 pm »
koje su to narkomanske novine u pitanju? :D

Offline Grandilof

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 4875
    • View Profile
Re: Jelen Superliga Srbije
« Reply #569 on: March 23, 2012, 12:48:43 am »
Meni ovo licini na "Politiku".  :palm: :ninja:

"Philadelphia is the only city, where you can experience the thrill of victory and the agony of reading about it the next day."

Offline Mimi

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 3602
    • View Profile
Re: Jelen Superliga Srbije
« Reply #570 on: March 23, 2012, 09:29:28 am »
Ja tipujem na "Večernje Novosti". Ne verujem da bi "Politika" pustila u tiraž ovu bolest, a od preostalih dnevnih novina mislim da još samo "Večernje Novosti" koriste ćirilicu.

Offline Pablo

  • HOF
  • *****
  • Posts: 12735
    • View Profile
Re: Jelen Superliga Srbije
« Reply #571 on: March 23, 2012, 02:47:54 pm »
Da nije Bica Srbljanovic pisala  :lol:

Offline Polux

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 1911
    • View Profile
Re: Jelen Superliga Srbije
« Reply #572 on: March 23, 2012, 09:19:54 pm »
http://sport.blic.rs/Fudbal/Domaci-fudbal/211988/Pocela-istraga-zbog-uvredljivih-pesama-Zvezdinih-fudbalera

Iz Partizana izjavili da nemaju nista protiv (nismo mi Lukic kome je isto ovo smetalo kad je Stanojevic pevao), ali drzava nastavlja da silji ***** i trenira disciplinu na potpuno nebitnim stvarima.
"Не бојим се од вражјег кота, нека га је ка на гори листа, но се бојим од зла домаћега..."

Offline Staja

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 1140
    • View Profile
Re: Jelen Superliga Srbije
« Reply #573 on: March 23, 2012, 09:27:06 pm »
Trebali su da rebnu svakog iz CeZe-a po soma evra i mirna Bačka...

Offline Sundjer Bob Kockalone

  • HOF
  • *****
  • Posts: 15002
  • Jedni čovek kome ljudi veruju!
    • View Profile
Re: Jelen Superliga Srbije
« Reply #574 on: March 23, 2012, 09:53:58 pm »
Poapsiti bagru.
Do kada ćemo morati da peremo ruke, zna li se šta?
Amerika, za razliku od Srbije, nema dovojan broj testova na korona virus.

Offline mr.green

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 6417
  • Scott Sterling: The Man, The Myth, The Legend!
    • View Profile
Re: Jelen Superliga Srbije
« Reply #575 on: March 24, 2012, 12:44:59 am »
Kolega V. Tomkovic, nekadasnje prvo pero Vecernjih novosti, sada briljira i u Pressu.



IDENTIČNI ZAPLETI U JELEN SUPERLIGI I ŠPANSKOJ PRIMERI
'Velika' i 'mala' Barsa ponovo u trci za titulu

Fudbaleri Crvene zvezde, zahvaljujući kiksevima Partizana, zaostatak od 10 bodova smanjili na šest, baš kao i Barselona, koja se približila vodećem Realu na šest koraka.

Španska Primera i Superliga Srbije po kvalitetu, efikasnosti ili poseti možda nemaju ništa zajedničko, ali dramatičnost je u oba šampionata podjednaka.

Poslednjih nedelja šampionske trke u Srbiji i Španiji, koje su na polusezoni izgledale rešene, naglo su se zaoštrile - Zvezda je sa minus deset prišla na šest bodova Partizanu, a identično dostignuće ostvarila je i Barselona u odnosu na Real.

Sampion IIIb lige za 2016. godinu

Offline starr

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 21031
    • View Profile
Re: Jelen Superliga Srbije
« Reply #576 on: March 24, 2012, 02:03:19 am »
Koji si ti stalker, pratiš čoveka po svim medijima. :D

Offline Sundjer Bob Kockalone

  • HOF
  • *****
  • Posts: 15002
  • Jedni čovek kome ljudi veruju!
    • View Profile
Re: Jelen Superliga Srbije
« Reply #577 on: March 24, 2012, 08:25:46 am »
Valjda je trebalo da napiše 'Velika' i 'mala' Zvezda.
Do kada ćemo morati da peremo ruke, zna li se šta?
Amerika, za razliku od Srbije, nema dovojan broj testova na korona virus.

Offline Nikša

  • HOF
  • *****
  • Posts: 10712
  • Reddit je keva.
    • View Profile
Re: Jelen Superliga Srbije
« Reply #578 on: March 24, 2012, 11:01:08 am »



 :rofl: :rofl: :rofl:

Offline stevancar

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 5384
    • View Profile
Re: Jelen Superliga Srbije
« Reply #579 on: March 24, 2012, 04:57:46 pm »
antologijska slika :svi:

Offline Polux

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 1911
    • View Profile
Re: Jelen Superliga Srbije
« Reply #580 on: March 25, 2012, 03:05:10 pm »
Penal i crveni u 30'  :A
"Не бојим се од вражјег кота, нека га је ка на гори листа, но се бојим од зла домаћега..."

Offline stevancar

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 5384
    • View Profile
Re: Jelen Superliga Srbije
« Reply #581 on: March 25, 2012, 03:11:45 pm »
smejurija
nek osvoji partizan sad prvenstvo ako ga nije sramota :A



aa posle laze bakmaza ovaj komentator mi je najgori na svetu
obojica sa rtvvojvodina

Offline Nikša

  • HOF
  • *****
  • Posts: 10712
  • Reddit je keva.
    • View Profile
Re: Jelen Superliga Srbije
« Reply #582 on: March 25, 2012, 03:18:00 pm »
desi tole batice, nema te nesto  :A


Offline dinustef

  • Starter
  • **
  • Posts: 424
    • View Profile
Re: Jelen Superliga Srbije
« Reply #584 on: March 25, 2012, 03:40:47 pm »
Cist penaltik.  Trebalo je jos jedan da svira, posle igranja rukom.  :dry:
panika?
prvi smo u diviziji, imamo Tebowa i deremo sve redom.
koja crna panika.

When you win say little, when you lose, say less.

Offline Mimi

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 3602
    • View Profile
Re: Jelen Superliga Srbije
« Reply #585 on: March 25, 2012, 03:56:45 pm »
Jeste ono bio prekršaj za penal, ali ne i za crveni karton.

Offline masterplan

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 3086
    • View Profile
Re: Jelen Superliga Srbije
« Reply #586 on: March 25, 2012, 05:50:50 pm »
Kakav bre penal bez ikakvog kontakta? Ili niste gledali tekmu ili hitno kod očnog.

Posle metar dana rešim da odgledam tekmu grobara. Katastrofa jbt kakva bezobrazna krađa. Mater im jebem raspalu, zar ne može to malo manje očigledno? Ne razumem razlog za kurčenje pojedinih spodoba grobarskih, prvenstveno one tatine pederčine Babovića kad bez sudije ne mogu ni Kulu da pobede. Da bar ćute pa 'ajde...
Lepo spavaj druže, dobri dečko naš
i dok gore sveće znaj da ima nas,
vernih istoj priči što stojimo u redu,
vidimo se uskoro u nekom nebeskom bendu

Offline stevancar

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 5384
    • View Profile
Re: Jelen Superliga Srbije
« Reply #587 on: March 25, 2012, 05:57:59 pm »
meni je impozantniji onaj lola smiljanić. ne može da prodje ni jedan duel sa protivničkim igračem a da on nešto ne psuje i ne kurči se
što se nisi kurčio u espanjolu tako mamlaze

Offline masterplan

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 3086
    • View Profile
Re: Jelen Superliga Srbije
« Reply #588 on: March 25, 2012, 06:02:07 pm »
meni je impozantniji onaj lola smiljanić. ne može da prodje ni jedan duel sa protivničkim igračem a da on nešto ne psuje i ne kurči se
što se nisi kurčio u espanjolu tako mamlaze

Toliko je vremena provodio na terenu da je uspeh bio ako pipne loptu pre nego što sudija svirne kraj, nije imao vremena da se kurči.
Lepo spavaj druže, dobri dečko naš
i dok gore sveće znaj da ima nas,
vernih istoj priči što stojimo u redu,
vidimo se uskoro u nekom nebeskom bendu

Offline Maslać

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 743
    • View Profile
Re: Jelen Superliga Srbije
« Reply #589 on: March 25, 2012, 07:38:55 pm »
Nisam gledao utakmicu, al pretpostavljam da iako je bio sumnjiv, da je vraceno za onaj penal sto nije sviran na derbiju... I da, pre nego sto se Niksa i ostali razgoropade, oratak koji je savezni sudija i okoreli gacni kaze da je bio cist penal :)

Offline mr.green

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 6417
  • Scott Sterling: The Man, The Myth, The Legend!
    • View Profile
Re: Jelen Superliga Srbije
« Reply #590 on: March 25, 2012, 07:41:23 pm »

Sampion IIIb lige za 2016. godinu

Offline Sundjer Bob Kockalone

  • HOF
  • *****
  • Posts: 15002
  • Jedni čovek kome ljudi veruju!
    • View Profile
Re: Jelen Superliga Srbije
« Reply #591 on: March 25, 2012, 07:49:06 pm »
Ma penal čist ko suza, plus je igrač imao bounty hit. Zasluženo i crveni.
Do kada ćemo morati da peremo ruke, zna li se šta?
Amerika, za razliku od Srbije, nema dovojan broj testova na korona virus.

Offline seek boy

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 4013
  • Московский завод малолитражных автомобилей — MЗМА
    • View Profile
Re: Jelen Superliga Srbije
« Reply #592 on: March 26, 2012, 11:28:36 am »
Joj penala :w
Боже спаси Боже храни
Српског Краља српски род

Offline chkode

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 3003
    • View Profile

Offline stevancar

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 5384
    • View Profile
Re: Jelen Superliga Srbije
« Reply #594 on: March 27, 2012, 05:04:35 pm »