Author Topic: IT pitanja i odgovori  (Read 141238 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline starr

• Global Moderator
    • View Profile
Re: IT pitanja i odgovori
« Reply #1400 on: December 12, 2020, 03:35:02 pm »
Jel to najbolja alternativa MS Office?
Da li je baš najbolja alternativa - ne znam. Ali je verovatno najbolja totalno besplatna alternativa.

Offline ulero

• Global Moderator
    • View Profile
« Reply #1401 on: December 14, 2020, 05:32:04 pm »
Jel to najbolja alternativa MS Office?
Ja koliko sam imao prilike da koristim, prilicno slicna paralela. Naravno, ne bas idealna, ali sasvim korektna.

Offline mladenko

• Veteran
    • View Profile
« Reply #1402 on: April 05, 2021, 08:15:47 pm »
Da obnovimo malo ovu temu.

Imam problem da povezem wireless headphones na novi lapotop. Na starom lapotopu sve je ferceralo bez problema. i dobijem novi i ne mere da ih poveze nikako. konfjuktor vidi slusalice, ali jednostavno nece da se poveze. updateovao sam wireless driver, factory reset slusalica, resetovao sve i svasta i ne vredi. cak sam neko vreme i cekao da vidim dal ce da se sredi samo od sebe, ali nista ne vredi. Imam neke druge wireless uredjaje koji su se povezali na novi lapotp iz prve, tako da nije problem u hardware. Slusalice se redovno kache na telefon, tako da nije problem ni sa slusalicama.

Kako da provalim u cemu je fora?

hilfe bitte

Offline zujo23

• Probowl
  • Jašta, brate!
    • View Profile
« Reply #1403 on: April 05, 2021, 08:43:47 pm »
Ajde i ja da pitam nešto... Onaj gejmerski lap top što sam uzeo klinji, nosio sam ga pre neka dva meseca u servis da mu stave veći HDD, i nakon toga se dešavaju neke čudne stvari:

- kada hoće da ga isključi preko dugmeta Start, dugme uopšte ne reaguje na levi klik miša, već isključivo na desni (dočim sve ostale funkcije rade normalno)
- više ne može da se nakači ni na jednu WiFi mrežu, ne reaguje na dugme Show available networks, niti na dugme Connect za neke od mreža koje ima memorisane od ranije. Odradio sam ono Troubleshoot, resetovao je mrežni adapter, ali ništa se nije promenilo.

Hilfe, bitte!

Sent from my SM-A505FN using Tapatalk

Grakću gavrani -
još dublje u jaknu
uvlačim glavu.

Majčina senka
preko cele sobe -
loži peć u mraku.

"Život nam uglavnom vraća ono što dajemo drugima" - Ivo Andrić

"We make living based on what we get, and we make a life based on what we give" - Winston Churchill

Offline brm

• Probowl
  • i tako...
    • View Profile
« Reply #1404 on: April 08, 2021, 01:12:29 pm »
Jel touchpad mis ne radi ili USB ? Ako ne rade oba onda pogledaj drajvere, do softvera je verovatno, ako ne radi samo USB, onda su verovatno nesto sjebali, moze biti da ploca pravi problem... Pogledaj jer adapter tu, neki laptopovi imaju dodatni shortcut za wifi da se iskljuci preko tastature...

Nejde brze...

Offline starr

• Global Moderator
    • View Profile
« Reply #1405 on: April 08, 2021, 02:31:52 pm »
Zujo, sad mi pade potencijalno glupa ideja na pamet... U podešavanjima za miša da podesiš desno dugme da bude primarno, pa kada gasiš komp da vidiš ima li neka promena?